Nadogradnja RAM memorije izdvojena tema

poruka: 1.506
|
čitano: 388.642
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
Re: Nadogradnja RAM memorije

Pa nesto i nije neka velika razlika izmedu tih komponenti i ovih koje ja imam, razlike su bas minimalne. Ovo za rame si u pravu, bolje uzet 2x16 i ostavit dva prazna utora.

Internet je i vise nego dobar, radi se konkretno o pubg-u, igra je jednostavno lose optimizirana, svima pada fps, streamao ili ne, uvijek, ne meni vec svim igracima, jednostavno katastrofa

10 godina

Pubg je zivi uzas to ako igram igram samo iz zabave , tako i tako lose igram.Jedina fps igra koja nema teske dropove je Rainbow Six Siege.

12 godina
MGloc kaže...

Za najbolje performanse bi trebao r5 5600X ili 5800X i brzi ram minimalno 3600mhz a sto veca brzina to bolje.

Napomena ta maticna ima 4 utora za ram ako su ti dva popunjena sa 2x8gb ja ti ne bi preporucio da popunis ostala 2 sa 2x8gb vec bolje da uzmes 2x16gb za dvokanalni rad.A i sto je najbolje ako dode do nekog problema sa radnom memorijom lakse je dijagnosticirat kvar.

Sto se stremanja tice bez brze internetske konekcije mozes zaboravit, a mislim da je nvidia bolja nego radeon.

Iz ovog se moze zakljucit da nece imat dvokanalni rad sa 4 sticka, naravno da hoce...

9 godina
Nadogradnja RAM memorije

Pozdrav,

trebam nadograditi ram sada imam 2x8gb i isao bih na isto toliko....pitanje....zbog cega se ssd brzo napunio 120gb i da li se moze nadograditi ili ubaciti još jedan?

Imam dosta dobri komp pa bi mozda još neko vrijeme probao sa njime...i7 4790K,asrock z nesto oc formula..gtx 750ti itd....

0 0 hvala 0
11 godina
Pozdrav,nadogradio bi RAM ali ne znam sto je vazno kod kupnje,da mi sve funkcionira. Maticna je Asus P5K Premium.
u prilogu je slika trenutnog rama. znam samo da trebam ddr2,2gb i 800mhz,da li je potrebno jos nesto od podataka kod kupnje?

0 0 hvala 0
12 godina

Pazi jedino da ne kupis SO-DIMM umjesto DIMM ram-a, SO je za laptope...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice