LG G6- Rasprava

poruka: 907
|
čitano: 211.571
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
ATJLučko kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Očito je stvarno istina da G6 dolazi kod nas tek u svibnju - LINK, po meni totalni debakl. Svi relevantni super smartphoni (Samsung S8, Huawei P10, HTC U Ultra) će već biti dostupni na našem tržištu u 4. mjesecu ove godine, a oni će G6 tek izdati u 5. mjesecu. Opet će popušiti u prodaji, isključivo radi svoje tromosti. Čak se i meni nije dalo čekati G6, nego sam uzeo Huawei P10 Plus.

 

Makar smo donekle debelo u OT, gdje si ga uzeo?! 

U VIP-u, ili negdje drugdje?! 

U Vip-u, mislim da jedino Vip nudi Huawei P10 Plus, ostali nude samo P10. Uzeo sam ga u prednarudžbi pa još uz njega dobivam ono lijepo pakovanje puno lijepih stvarčica 

12 godina
offline
LG G6- Rasprava
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
R36 kaže...

Mislim da su u testiranje trebali ubaciti i Huawei P10 Plus koji prema svim recenzijama ima odličnu kameru.

14 godina
offline
LG G6- Rasprava

Evo stigao je LG G6 u naše trgovine - NABAVA.

Najjeftiniji u "normalnoj" trgovini je u Ekupi po 5.500 kn što i nije malo, ali nije ni previše. Sve u svemu, cijenom je u rangu sa Samsung S8, sa HTC U Ultrom, malo skuplji od Huawei P10, a malo jeftiniji od Huawei P10+.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
LG G6- Rasprava

Jel se zna kada dolazi LG G6 kod operatera 05.05. ili još kasnije????

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Ja isto čekam G6. Predbilježio sam se kod tele2. Prvo su rekli da dolazi u ponudu 2.5 sad odgovaraju da nemaju informacije. A u HT mislim da su od jučer u ponudi ( ili je ipak prednarudzba ,nisam provjeravao)
14 godina
offline
LG G6- Rasprava

Ja sam ga isto prednaručio u Vip-u, ali nitko ne zove niti išta igdje piše. Malo čudno, ali eto je tako kod nas - strpljen spašen (nadamo se).

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G6- Rasprava

Eto jučer dogovoren LG G6 u Vip-u sa poklonom LG 43" Smart TV-om (I like it). Trebalo bi sve stići nadam se idući tjedan.

Boja naravno - Platinum

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava

Znači i dalje je kod nas sve skuplje nego vani... LG G6 se u UK, FR, DE nađe za 559-590€, za 600€ mi ga dostave na vrata u HR i to u roku od najviše 3-5 dana, nema nikakvih predbilježbi i čekanja. To je 1000kn razlike. Nije da ga kupujem, samo primjećujem.

13 godina
offline
LG G6- Rasprava

Upravo imao jednog črnog, i mogu samo kazati, JAAAAAAKO dobro izgleda! 

Nije bio upaljen, nisam ga mogao upaliti, čitaj smio, ali, konkurencija će ove godine biti velika. 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
jozef kaže...

Znači i dalje je kod nas sve skuplje nego vani... LG G6 se u UK, FR, DE nađe za 559-590€, za 600€ mi ga dostave na vrata u HR i to u roku od najviše 3-5 dana, nema nikakvih predbilježbi i čekanja. To je 1000kn razlike. Nije da ga kupujem, samo primjećujem.

Istina da je vani jeftiniji - to se podrazumjeva, ako pratiš tehniku sve ti je jasno. U Vip-u sam se pokrio sa TV-om koji u trgovini dođe 3.300 kn, tako da ću svakako proći u plusu.

16 godina
offline
LG G6- Rasprava

Stigao u trgovine ...ko ce ga kupit da cujem 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Ja sam ga prednaručio u Tele2 pa čekam da mi se jave... Ako se jave uopće... :-)

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
LG G6- Rasprava

S kojeg moba dolazis?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
I ja sam se predbilježio preko tele2 još 12.4 . za sad mi nisu poslali mail da je dostupan( predbilježio sam se preko webshopa). Odgovor sa njihove fb stranice da je već od 3.5 u prodaji ali samo u tele2 centrima. Za sad ga nema preko webshopa ( pretpostavljam da je velika potražnja i nisu dobili dovoljan broj uredjaja) A vidim na njuškalu već ima jedan od prošlog tjedna na prodaju, kupljen u tele2
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
4mal kaže...

S kojeg moba dolazis?

 Sa G3. Imam ga već preko 2,5 godine a inaće mijenjam svake 2 godine mob pošto sam na pretplati.

goran0904 kaže...
I ja sam se predbilježio preko tele2 još 12.4 . za sad mi nisu poslali mail da je dostupan( predbilježio sam se preko webshopa). Odgovor sa njihove fb stranice da je već od 3.5 u prodaji ali samo u tele2 centrima. Za sad ga nema preko webshopa ( pretpostavljam da je velika potražnja i nisu dobili dovoljan broj uredjaja) A vidim na njuškalu već ima jedan od prošlog tjedna na prodaju, kupljen u tele2

 Pa jel se mogu ja onda zaletit u centar i tamo ga uzet? A onda ako dođe ovaj mail od Tele2 to odkantam...

Neko mi je stavio drogu u heroin..
14 godina
offline
LG G6- Rasprava

Meni bi valjda trebao ovaj tjedan stići (Vip), tako mi rekoše, sa gratis 43" LG TV SMART.

 

I LIKE IT!!!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Ne znam. Možeš pokušati . mada mislim i ti koji su po centrima su vjerojatno za one koji su se predbiljezili i kao opciju izabrali tele 2 centar. Jedino ako neko odustane pa da ostane koji viška
11 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

A vjerojatno da... Ma nije da mi gori, kada dođe, dobro dođe..

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
Evo taman mi je danas dosao link za kupnju ali malo me iznenadila cijena, govorili su o 150 kn/mj uredaj a to sad tako nije.. Jel netko drugi dobio link?
Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Dobio sam i ja link. Je , promijenili su to. Prva opcija je bila 799 kuna odmah i 150 mjesečno na dvije godine. Sad je 399 odmah a 175 mjesečno otplata uredjaja
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
Bas sam zvao sluzbu za korisnike j rekao sam im da nigdje vise ne pose tih 150 kn/mj...
Mislim nije sad neka razlika, ja ga na produljene dobim za 119 kn jednokratno i ovisi o tarifi da li ce mi uredaj biti 175 il 185.
Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG G6- Rasprava

Danas bi mi trebali dostaviti LG G6 + TV. Jedva čekam

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
MasterOfDisaster kaže...

Danas bi mi trebali dostaviti LG G6 + TV. Jedva čekam

 Ajde, pa napiši dojmove kad se malo poigraš.

14 godina
offline
LG G6- Rasprava

Naravno, dati ću i slikice i mali početni review

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Ja ga jučer platio i sad čekam... Dajte samo dojmove! :-)

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
LG G6- Rasprava

Sestri istječe ugovor s tcomom pa misli produziti. Ja njoj G4 a sebi uzmem G6 samo sto u tcomu imaju samo crni model G6, a kad vidim na youtubeu kako se otisci vide na poledjini mrak mi padne na oči. Maskice ne volim i furam samo screen protector. Pitam SK njihovu i preko weba hoce li imati i ostale boje: "Trenutno ne raspolazemo s tim informacijama".

Nekako me bijeli najvise privlaci. Ako netko od vas ubode crni, neka javi kakvo je stanje, hocu li morati uzeti maskicu ili nije tako bad.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
aleng3 kaže...

Sestri istječe ugovor s tcomom pa misli produziti. Ja njoj G4 a sebi uzmem G6 samo sto u tcomu imaju samo crni model G6, a kad vidim na youtubeu kako se otisci vide na poledjini mrak mi padne na oči. Maskice ne volim i furam samo screen protector. Pitam SK njihovu i preko weba hoce li imati i ostale boje: "Trenutno ne raspolazemo s tim informacijama".

Nekako me bijeli najvise privlaci. Ako netko od vas ubode crni, neka javi kakvo je stanje, hocu li morati uzeti maskicu ili nije tako bad.

Ja sam imao crnog u rukama, i istina je da se otisci vide kao da sam upravo pojeo ćevape i dva bureka, ali da mi je zanimljiviji od konkurenta, je i to jako puno! 

U globalu, crni je prejako preelegantan, kao da je finiš u piano lackirung stilu! 

ATJ Lučko
11 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

ja sam isto crnog naručio.. Neka se masti, pobrisat će se. :-)

U krajnjem slučaju piknut neki skin s weba

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Ja sam isto naručio crni. Sutra stiže
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice