LG G5 - Rasprava

poruka: 554
|
čitano: 167.187
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
LG G5 - Rasprava

bdw bug spava vidim

 

dotle

 

http://mob.hr/lg-g5-sluzbeno-predstavljen/

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2016 16:37 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
LG G5 - Rasprava

Iskreno, iako sam imao i g2, g3 i g4, ovaj mi nije sjeo nikako. Makli su tipke sa pozadine mobitela i više se koncetrirali na dodatke nego na sam uređaj. A i mobitel je RUŽAN!!!

 

Nadam se da sam u krivu, ali mislim da je fail.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
LG G5 - Rasprava

http://www.androidauthority.com/?q=lg+g5

 

Informacija kolko oces 

 

Neko je napisao da ocekuje da S7 bude uz bok G5 al mislim da jako tesko. Ne vjerujem, LG je ovo stvarno vrhunski odradil, sad je samo pitanje koliko ce svi ovi dodaci kostat.

 

Kolko hejtanja na mob.hr u komentarima 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2016 17:37 (kbenzema).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 - Rasprava

uz lg g5 uzimam od gadeta vjeovatno VR 360 i

BT sluske ostalo je fora ali osobno nije bitno

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Mene bas zanima ova 360 kamera :) valjda ce se moci spojito na G4 :D 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Kamera je 16mpix - f 1.8 a druga 8mpix - f 2.4

 

Vi koji se kužite u kamere...koliko S7 12 mpix f 1.7 može dati bolje slike - čisto informativno!??

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2016 18:48 (R36).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Radio su izbacili.Tužno!

Baterija samo 2800mAh.Još tužnije!

Smanjenje dijagonale ekrana.Pohvalno

Removable battery.Još pohvalnije

 

Ostalo više manje OK,samo ne mogu pronaći info o USB on the go,bilo bi lijepo da ima 

Svemirski mega car
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
LG G5 - Rasprava

Neznam kak smanjenje dimenzija ekrana može bit pohvalno, ako su dimenzije samog uređaja ostale iste?!

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
kbenzema kaže...

Neznam kak smanjenje dimenzija ekrana može bit pohvalno, ako su dimenzije samog uređaja ostale iste?!

 e tu stavku nisam gledao,ako je istina onda 

 

ali realno sve iznad 4,7 je preseravanje

Svemirski mega car
12 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
matkoGSi kaže...
kbenzema kaže...

Neznam kak smanjenje dimenzija ekrana može bit pohvalno, ako su dimenzije samog uređaja ostale iste?!

 e tu stavku nisam gledao,ako je istina onda 

 

ali realno sve iznad 4,7 je preseravanje

 Kako možeš reći da je to realno???

TEBI možda je, meni je sve ispod 6 inča maleno, pa ne mogu reći da je to realno...

Btw superkul mi se čini G5, ali S7 mi se čini kao bolji odabir

14 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
R36 kaže...

Kamera je 16mpix - f 1.8 a druga 8mpix - f 2.4

 

Vi koji se kužite u kamere...koliko S7 12 mpix f 1.7 može dati bolje slike - čisto informativno!??

 Pri slabijim svijetlosnim uvijetima bude davao puno bolje slike.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
13 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
maks0806 kaže...
matkoGSi kaže...
kbenzema kaže...

Neznam kak smanjenje dimenzija ekrana može bit pohvalno, ako su dimenzije samog uređaja ostale iste?!

 e tu stavku nisam gledao,ako je istina onda 

 

ali realno sve iznad 4,7 je preseravanje

 Kako možeš reći da je to realno???

TEBI možda je, meni je sve ispod 6 inča maleno, pa ne mogu reći da je to realno...

Btw superkul mi se čini G5, ali S7 mi se čini kao bolji odabir

 6in kažeš? poslovni korisnik?

kako ti to držiš u džepu?

 

meni je 4,7 realno najoptimalnije,stane u džep,imam dobar vid,... svatko ima svoje 

Svemirski mega car
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Konzumacija multimedije je neusporedivo bolja. Da u džepu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G5 - Rasprava
Bernard Huky Hux kaže...
R36 kaže...

Kamera je 16mpix - f 1.8 a druga 8mpix - f 2.4

 

Vi koji se kužite u kamere...koliko S7 12 mpix f 1.7 može dati bolje slike - čisto informativno!??

 Pri slabijim svijetlosnim uvijetima bude davao puno bolje slike.

 

Eh tu bi mogli popušit kod korisnika koji se ne žele zajebavat s manualnim postavkama

12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Budu nocne slike i bez podesavanja bolje sigurno :)

 

ja
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
LG G5 - Rasprava
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Mislim da je G5 pogodio u sridu...

 

1.Izmjenjiva baterija, sd card, i premium dizajn.

2.Snapdragon 820 i 4Gb rama - od toga nema bolje.

3.Kamera - osobno je meni fora ova kombinacija 16mpix i 8mpix. Kamera je kolegama forumašima bila na G4 brutalna zato mogu mislit kakva je na G5.

4.Dodaci (PUN POGODAK) s kojima su pobrali od svakog proizvođača dio tržišta. LG Hi-fi (HTC - zvučnici), LG Cam plus (nitko nema), LG 360 VR (normalnije izgledaju na glavi od konkurencije), LG 360 CAM (mislim da je HTC nešto slično davnih dana imao), Smart home monitoring (e to nema nitko), i ova izmjenjiva baterija.

 

Imaju muda da naprave neku promjenu i napravili su. U budučnosti može samo biti još više tih dodataka i po meni idu u pravom smjeru. Svatko će si izabrat dodatak koji mu najviše odgovara.

 

Ako ću kupovat ove godine mob, to će biti G5.

 

Ps. što je jako bitno - da stave normalnu cijenu dodataka. Ako tu pametno odigraju ma nema govora da će se loše prodavat.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2016 13:10 (R36).
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
R36 kaže...

Mislim da je G5 pogodio u sridu...

 

1.Izmjenjiva baterija, sd card, i premium dizajn.

2.Snapdragon 820 i 4Gb rama - od toga nema bolje.

3.Kamera - osobno je meni fora ova kombinacija 16mpix i 8mpix. Kamera je kolegama forumašima bila na G4 brutalna zato mogu mislit kakva je na G5.

4.Dodaci (PUN POGODAK) s kojima su pobrali od svakog proizvođača dio tržišta. LG Hi-fi (HTC - zvučnici), LG Cam plus (nitko nema), LG 360 VR (normalnije izgledaju na glavi od konkurencije), LG 360 CAM (mislim da je HTC nešto slično davnih dana imao), Smart home monitoring (e to nema nitko), i ova izmjenjiva baterija.

 

Imaju muda da naprave neku promjenu i napravili su. U budučnosti može samo biti još više tih dodataka i po meni idu u pravom smjeru. Svatko će si izabrat dodatak koji mu najviše odgovara.

 

Ako ću kupovat ove godine mob, to će biti G5.

 

Ps. što je jako bitno - da stave normalnu cijenu dodataka. Ako tu pametno odigraju ma nema govora da će se loše prodavat.

 Cijena dodataka plus da se moze spojiti sa starijim mobovima g2,3,4 :)

12 godina
neaktivan
offline
LG G5 - Rasprava

Definitvno dobar upgrade sa vec starog G2 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Koliko sam ja do sada vidio, i koliko se razumijem u geometriju, LG G5 je po mojem skromnom subjektivnom viđenju ipak bolji gadget od Samsungovog S7! 

Kod Samsunga mi se jedino dopada detalj sa IP68 standardom, koji ipak po nekad može u životu nešto značiti, kada ti gadget padne u vodu, ili kada ja zajedno sa gadgetom ljosnem u vodu! 

Ono što mi je bolje kod G5 je sve ostalo, od dizajna, modularnosti ( nauštrb koja ide vodonepropusnosti, makar, mozda ne i sasvim 100% ), kamere, aluminija kućišta! 

Obzirom sam maločas bacio oko na G4 i njegov dizajn, svatko tko je na prvu, onako odokativno kazao kako mu se G5 ne sviđa, da je bljak, fuj dizajn, i tko kada bude u živo ga mogao vidjeti i primiti u ruke, pa ne promjeni razmišljanje, plaćam kavu sa dva deci mineralne sa strane. 

Obzirom ekipa sa istoka i onako ima malo čudnije poimanje dizajna uopće, volio bih da je crni model CRN APSOLUTNO CIJELI, ali ako i ne bude, nije prevelika greda, da ne spominjem da bi i tamno plavi, kao V10, bio isto vrlo zanimljiv za uzeti u obzir! 

Još jedna oklada, onako na pamet, unaprijed, da će nasljednik V10 biti isto modularan, ali sa još boljim specifikacijama, koji bi se čak mogao imenovati ili V10s ili V11, što sam siguran budemo uskorom doznali, zar ne?! 

 

LINK; 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava

cekaj malo vr 360 ide na starije mob.

11 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
Po meni je od naprijed slican G3.
Od iza nemam rijeco,ruzno.
Nisu mi ni G3 ni G4 sa koznim pokrovom bili nesto izrazito lijepi ali mislim da ce mi obicni S7 sa 5.1 incnim ekranom biti taman i lijepo lezati u ruci.
LG je sa G2 napravio odlican mob koji nije bio velik unatotoc velikom ekranu,ali od G3 pa na dalje su sve zeznili,ovaj G5 ima manji ekran a sad ako i tih 5.3 inca bude preveliko kao i sve Sony xperie onda je to fail.
Xperia Z3 16GB Black
Moj PC  
1 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G5 - Rasprava

G5+modul kamere+modul B&O će ispast jeftinije i isplativije od bilo kojeg iGadgeta. Al će nam zato iPastiri reć da nije inovacija dok oni ne kažu... Bravo LG, ovo je proricanje budućnosti i korak ka punoj modularnosti...

13 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Maaaaalo dobre zajebancije, nije na odmet, pa je ekipa započela igru u začaranom krugu, a kuda će priča skrenuti, i gdje će i kada završiti, samo nebo zna?! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/lg_is_already_mocking_samsungs_galaxy_s7-blog-16828.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG G5 - Rasprava

Mene su iznenadili totalno . Neki dan sam rekao da mi je ruzan i stojim pri tome , mozda jer sam se naviknuo na G3 koji imam. Ove njihove inovacije su wau i sve to ljepo izgleda , mozda cak i razmislim o  uzimanju ovog uređaja. :) pustit cemo da ga vidim uzivo pa cemo vise pricat i znati ;) Sve u svemu pohvale LG..

Nemoj se prkosit gravitaciji .
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Jer tko negdje našao koji je datum početka prodaje G5 i po kojoj cijeni?

 

Ne kužim foru da ga predstave bez dodatnih informacija.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 - Rasprava

4.mj cijena oko 5k bez dodataka

 

http://www.gsmarena.com/lg_g5-7815.php

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2016 22:36 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 - Rasprava

dobar quick hands on

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 - Rasprava
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Sve me strah ove baterije od 2700mAh...

S7 dolazi sa napokon 3000mAh, čak nadolazeći M10 će imat 3500mAh..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 20:16 (zvonac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice