LG G4 - Rasprava

poruka: 2.288
|
čitano: 414.045
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
kbenzema kaže...
Kakve su kamera i baterija na tom romu? Ima kakvih pomaka na bolje?

Kamera je slična kao i na stock, ako ne ista, iako kazu da je na custom romovima uvijek losija kamera. Sa ovom sam zadovoljam, snima super 4k video i slike su isto tako odlicne.

Baterija mi je znatno bolja nego na stock romu, zato sam i odlucio staviti ovaj rom, nekad dobijem i preko 4h SOT, inace oko 3h30min, sve ovisi sta se koristi koji dan.

eliah84 kaže...

 Letimicno pogledao video. Sto nema vise onoga iskopcavanja kabla na nekom postotku. Znam da sam nekad nesto tako citao. E i hvala na videu, budem probao.

 Kabel se može i ne mora iskopcati na cini mi se cca 85%, onda postupak flashanja zavrsi i jos se ovih 15% loada kao za bootup mobitela pa nije bitno da li je spojen kabel ili nije.

Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2017 12:50 (DommY).
6 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Iman jedan problem sa mobitelo,ako se neko razumije nek mi pomogne.Vec dva tjedna pojavljuje se na moom ekranu "Nazalost,natrag je zaustavljen."

Izbacuje  me iz svake aplikacije.

DVidović
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

505 crko 2 mj prije isteka garancije. Koju verziju androida mogu očekivati nakon zamjene ploče u servisu? Bez roota ne mogu , a kolko sam se informirao, MM se ne da rootat bez otključavanja bootloadera. Krepavaju li često ploče serije 611 ili novije (ako postoje), ili je LG uspio pokrpati taj bug, pa da mogu bezbrižno otključati bootloader bez da mob crkne unutar nove garancije?

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G4 - Rasprava

Vjerojatno će biti MM. Kolega je kupio ove godine i imao je 611 seriju i gore je bio MM. 

12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
fury kaže...

505 crko 2 mj prije isteka garancije. Koju verziju androida mogu očekivati nakon zamjene ploče u servisu? Bez roota ne mogu , a kolko sam se informirao, MM se ne da rootat bez otključavanja bootloadera. Krepavaju li često ploče serije 611 ili novije (ako postoje), ili je LG uspio pokrpati taj bug, pa da mogu bezbrižno otključati bootloader bez da mob crkne unutar nove garancije?

 Ako i bude mm samo vratis na lp

15 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Hvala na odgovorima.

Mob se vratio sa servisa, serijski 702, i gore Android 6.0.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Evo taman mi riknio 510.

 

Sjedim u kinu, cekam film da krene, pogledam koliko je sati kad se on pocne resetirat. Izvadio bateriju. Dosa doma, ukljucija gau punjac,kad se on ukljucija, dosa na pocetnu i nastavija sa resetiranjem. Znaci standardni bootloop.

 

Ima li kakva sansa da cu dobit novi ili samo promjena maticne? I di ga nosim, Tcomu ili u neki drugi servis? Iz Splita san.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G4 - Rasprava

u tcentar gdje si ga kupio/ gdje ti je najlakše pokupit ga kad se vrati sa servrisa. ja sam prošli tjedan dobio drugu matičnu, mob je bio gotov za 5 dana uključujući vikend. ako te još šta zanima pitaj :)

Bok, ja sam sharyn
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
blackdevil kaže...

u tcentar gdje si ga kupio/ gdje ti je najlakše pokupit ga kad se vrati sa servrisa. ja sam prošli tjedan dobio drugu matičnu, mob je bio gotov za 5 dana uključujući vikend. ako te još šta zanima pitaj :)

Odnio san ga vec jutros. Glavno da  sam dobio zamjenskog, a kad ce se vratit nije bitno.

 

Reka sam im da je najbolje da se ne zezaju puno s njim, nego da posalju G6.

12 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Pozdrav!

 

Zna li netko kako u kalendaru namjestiti da mi prikazuje blagdane?

 

Prijatelj(koji također ima G4) kad ide na tri točkice u kalendaru pa na "Kalendari za prikaz" automatski ima mogućnost ubacivanja blagdana/praznika...

Ali na mom toga nema?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Chriss kaže...

Pozdrav!

 

Zna li netko kako u kalendaru namjestiti da mi prikazuje blagdane?

 

Prijatelj(koji također ima G4) kad ide na tri točkice u kalendaru pa na "Kalendari za prikaz" automatski ima mogućnost ubacivanja blagdana/praznika...

Ali na mom toga nema?

 

Evo jedan od načina, kako možeš podesiti putem kalendar widget  . Uputa u slikama

 

12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava

Ista stvar, kao u kalendaru tako i u widgetu kalendara ja nemam "Praznici u Hrvatskoj" ilitiga "Holidays in Croatia". :)

 

Svakako hvala na trudu 🍻

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.6.2017 14:49 (Chriss).
13 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Garancija istekla prije 6 dana mobitel otišao u bootloop.

 

Tolko o LG-u, da izmisle telefon koji te teleportira s lokacije na lokaciju ne bi ga uzeo ni da mi ga daju đabe. Ko zna u kakvom bi loop-u završio u međuvremenu.

 

Preporuka, bježite od G4.

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Zaboravija javit. Mob je nakon 5 dana vracen u T mobile centar s 704 kodom. Radi bolje nego prije, nekim cudom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Jel zna neko kak na tom čudu namjesit da mi dopušta pozive u inozemstvu? Ne znam uopće kaj treba uključit u postavkama.
Poruke i net rade bez problema, a kad idem zvat izbaci ovo na slici. Probao i sa +385 i 00385, isti vrag
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava

I nakon isteka garancije možeš poslati mobitel u ovlaštein LG servis i dobiti zamjenu matične ploče ukoliko se radi o bootloop-u

12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
qwertYxoZ kaže...

I nakon isteka garancije možeš poslati mobitel u ovlaštein LG servis i dobiti zamjenu matične ploče ukoliko se radi o bootloop-u

To su ti gdje rekli ? 

Dobro ce mi doci kod prodaje moba :) 

Pitao u HT-u ali mi odg da moram servis zvat da provjerim

9 godina
offline
LG G4 - Rasprava

prodajem svoj g4 u super stanju

detalji u pm

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Imam LG G4 H818P. Instaliran je Marshmallow 6.0, 20g EUR. Probao instalirati KDZ s LGUP i na 47% prekid. Sad ne mogu ugasiti mobitel, nego jedino izvaditi bateriju. Kad probam Hard Reset, nema šanse otvoriti za to. Probao sam ponovno instalirati, ali ne ide. Kad spojim kabelom s računalom, jednostavno na displeju nema mogućnosti za dozvoliti MTP.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2017 23:59 (Mandak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Riješio problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Prodajem svoj LG G4, super ocuvan garancija do 9.9.2018.
Info u PP

 

Edit: prodano

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 17:06 (INKOGNITO3).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Pokupio svoj LG G4 sa servisa danas, zamijenjen ekran (burn-in) i zvučnik. Ono što me oduševilo što je ekran očito iz jednog dijela sa plastičnim rubom uređaja koji je također promijenjen i sasvim novi, a stari je imao tragove korištenja. Matična promijenjena prije godinu dana

 

Koliko novca je realno tražiti za ovaj uređaj star 2 godine, koji sada izgleda kao nov, ima 6 mjeseci garancije na ekran i zvučnik, a na ostalo još nekih mjesec dana. I ima dvije original kožne maskice (uz plastičnu), smeđu i plavu. Sa smeđom sam uzeo mobitel, a plavu dobio na poklon i koštala je oko 80 eura (po meni najgluplja kupnja ikad no što je tu je).

 

Mislim ga se definitivno riješiti jer sam uzeo s8, a opet šteta mi je otići u zalagaonicu jer će vjerojatno ponuda biti mizerna.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Prvi G4 sam nabavio prije skoro 2 godine. Nakon toga sam imao S6, pa S6 Edge+, pa S7 Edge, pa S7 Flat i sada sam si upet privremeno uzeo G4 ali Dual Sim dok ne naletim na P10 Plus Dual ovdje u Rijeci. Nabavio sam ga iz razloga sto mi se nije dalo stalno nositi S7 i Galaxy Alphu sa sobom a potrebno mi je imati uz sebe hrv i tal broj. Mob je jos uvijek super uređaj iz svakog pogleda. Baterija i ekran (radi burn-ina) su mu glavne mane ali ne da mi se ga slati na servis jer se nadam da ce kroz par tj iskrsnuti na njuskalu jedan P10.

Problem koji mi se događa je taj sto mi ne prihvaca mail sa GMX domenom. Privatni Outlook sam normalno spojio ali poslovni GMX nece i stalno mi izbacuje da su podatci netocni, iako je na S7ici i na Alphi sve radilo bez problema. Jel netko imao takvih problema? Ne da mi se skidati GMX aplikaciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Prijatelju mi je riknuo G4, matična off skroz! 

 

Uglavnom, zanima se, prodati za dijelove, i koliko bi mogao tražiti za "njega"! 

Uščuvan je 1/1! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G4 - Rasprava

Pa ako nema garanciju nek kontaktira LG, mislim da se pisalo da i izvan garancije mijenjaju matične jer je to tvornička greška ili kaj već.

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
DzigiBau kaže...

Pokupio svoj LG G4 sa servisa danas, zamijenjen ekran (burn-in) i zvučnik. Ono što me oduševilo što je ekran očito iz jednog dijela sa plastičnim rubom uređaja koji je također promijenjen i sasvim novi, a stari je imao tragove korištenja. Matična promijenjena prije godinu dana

 

Koliko novca je realno tražiti za ovaj uređaj star 2 godine, koji sada izgleda kao nov, ima 6 mjeseci garancije na ekran i zvučnik, a na ostalo još nekih mjesec dana. I ima dvije original kožne maskice (uz plastičnu), smeđu i plavu. Sa smeđom sam uzeo mobitel, a plavu dobio na poklon i koštala je oko 80 eura (po meni najgluplja kupnja ikad no što je tu je).

 

Mislim ga se definitivno riješiti jer sam uzeo s8, a opet šteta mi je otići u zalagaonicu jer će vjerojatno ponuda biti mizerna.

 

ako si mijenjao i matičnu ploču zbog bootloopa, 1000-1500kn. Novi je 1900-2000

13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava

Da. Dobio sam 1250kn isti dan nakon što sam stavio, nije mi se dalo čekati više. Ali, ispostavilo se da garancija vrijedi do 6. mjeseca iduće godine jer od zamjene matične daju još 24 mjeseca

16 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Bok

 

imam veliku molbu za pomoc

rodjak si nabavio LG G4  H811 zakljucan kod  T Mobile USA

 

iskreno ne znam kakav je to model, ali nemoze ga valjda deblokirati, zivi u susjednoj drzavi

stvarno mi treba pomoc, ako netko ima saznanja o tome.

svakako mi u PM objasnite sto mu je ciniti

 

Hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Pa sve se može odkodirati, samo nek nađe nekog ko se bavi s tim i to će ga koštat 200 kn maximalno
14 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Ima li kakvih novosti o nougatu, kada bi nam mogao stići update?

Pozdrav

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice