LG G3 - Rasprava

poruka: 7.244
|
čitano: 1.107.644
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava

Ništa. Koliko se sjećam samo da bude u skladu s gpdr-om. Isto kao V30N+gpdr.

13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Vec tjedan dana me ubija wifi na ovom mobitelu, svake dvije minute mi nestaje signala pa se pojavi pa nestane i tako u krug, nekakvo normalno surfanje i koristenje uredjaja je nemoguce. Zna li tko u cemu je problem? Inace sve ostalo radi standardno super, ja sam prezadovoljan uredjajem iako mu sada ima vec sto godina, inace sam ga kupio kada je izasao i kada je bio aktualan i trenutacno mi se novi ne kupuje iako nije do novca i mogu novi uzet bez problema ali sam uz ovaj uredjaj nekako bas vezan. Plus mi je ispadao jedno 20-tak puta minimum i nikad mu nista nije ozbiljnije bilo iako ima tisucu ogrebotina ali je izdrzljiv da je to cudo. 

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
LG G3 - Rasprava
Izvadi bateriju, izvadi sd i sim, stisni tipku za paljenje na 10s, vrati SIM i bateriju, upali.
Ako se ponovi, provjeri temperature pa po potrebi odradi thermal pad mod.
Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Je li netko od vas uspješno promijenio wifi/bluetooth čip na G3?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G3 - Rasprava

uspjesno sam ga prodao skoro 4g starog, sa jos skoro god dana garancije, decku nije bilo nista cudno

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
LG G3 - Rasprava

bok. postoji li koji ROM da je 100% stabilan i čim bliže stock androidu bez previše nadodanih stvari? nesto kao cyanogenmod prije. bi li cyanogenmod 12 bio dobar - vidim da je nightly update. nije mi bitan što novija verzija androida već brzina i stabilnost

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 21:51 (Idealist).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Nekom proradio volte i vowifi? Pokusavam ali nista. Trebalo bi raditi na bonbonu, dobio sam poruke da je upaljeno, mobitel je sposoban.. ali ne radi..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Idealist kaže...

bok. postoji li koji ROM da je 100% stabilan i čim bliže stock androidu bez previše nadodanih stvari? nesto kao cyanogenmod prije. bi li cyanogenmod 12 bio dobar - vidim da je nightly update. nije mi bitan što novija verzija androida već brzina i stabilnost

 Cyanogenmod 12 - živi užas, LineageOS 14.1 - odličan

15 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Idealist kaže...

bok. postoji li koji ROM da je 100% stabilan i čim bliže stock androidu bez previše nadodanih stvari? nesto kao cyanogenmod prije. bi li cyanogenmod 12 bio dobar - vidim da je nightly update. nije mi bitan što novija verzija androida već brzina i stabilnost

 Promijenio sam brdo romova. Svi lineage romovi pregrijavaju cpu. Skrasio sam se na zadnjem fulmics romu, koji je modificirani stock ali ima sucelje od g5, 360 wallpaper i tako to, malo izgleda svjezije. I gabriel kernel 2.2. Sa zadnjim 2.3 kernelom vraca vrijeme na 1970 ako se mob restarta bez wifija ili upaljenih podataka tako da otpada, treba 2.2 instalirati.

 

Obavezno ako se dolazi sa lineagea ili sa drugog kernela, prvo instalirati stock sa stock kernelom, restart pa onda bilo sta drugo tek poslije. Svakakvi problemi nastaju kad se mijenjaju kerneli i romovi drugacije.

 

Ali taj gabriel kernel je lud, performase daje kao lineage, nista manje. Sunspider 1600 ms kao lineage, stock 2200 ms lag. Antutu isti lineage, jetstream, Crome octane je recimo preko 5000 a stock i xceed 4000. Geekbech 3.0 je 1000/3000 dok je stock i xceed max 2600 ili manje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.3.2019 16:06 (bnaci).
14 godina
offline
LG G3 - Rasprava

je li tko rijesio problem NO SIM sa lineageos-om? na 14.1 i 15.1 isti problem i izluđuje me.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G3 - Rasprava
Instaliraj bumped lg stock i ako i onda imas problem onda je fizicki problem sa telefonom. Cak je to i poznat problem sa simom a neki gube i wifi i svasta.
14 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Kako ga kompletno vratiti na stock ROM? nakon par reflash-anja stock rom-a i dalje mi se čini da to nije mobitel kakav je bio prije root-anja. Trza gdje prije nije, jako se grije, a i čini mi se da nema onog poznatog oversharpening-a po kojem je g3 poznat...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
LG G3 - Rasprava

prilikom paljena G3 pojavi mi se plavi ekran, nekad odmah a nekad se sustav digne do kraja ucita se mob i odmah baci plavi ekan

 

pretpostavljam da je maticna otisla na vjecna lovista?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
LG G3 - Rasprava

Ima tko koju ispravnu matičnu viška da je možda želi donirati? Popravio bi svog staroga pa poklonio. 

Svi na aliexpressu su refurbished ili used pa mi i nije neka sreća davati 300 kn za to.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice