LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.000.824
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Ima netko volje da mi pomogne oko ovoga?

Jednostavno mi ne ide i kraj..

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
drakula789 kaže...

Ima netko volje da mi pomogne oko ovoga?

Jednostavno mi ne ide i kraj..

 Pa pokusavam ti pomoci, procitaj sta sam ti slao pa ti odgovorim kad dodjem doma.

11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Ma da ga stavim na MM.Vratio sam na stock.Za to hvala,usao u download mode i samo pokrenuo lg flash tool.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Ma da ga stavim na MM.Vratio sam na stock.Za to hvala,usao u download mode i samo pokrenuo lg flash tool.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
8 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Pokušavam flashat Lambda kernel na exodus mm i na AICP 7.1 i nikako da se boota, pojavi mi LG logo bootloop sa linijama kao da matična nije u redu i samo vrti lg logo,romovi se flashali bez problrma,imam najnoviji TWRP 3.0.2-1 ,Super SU radi normalno,Busybox isto.Znači flasha sam kdz 30d preko flashtoola,auto rec boot u recovery ,flasha najnoviji TWRP ,restart recovery i flasha normalno mm rom i proba Nougat AICP 7.1 i ništa,neke sugestije šta može bit krivo. Proba skinit sa komp Lambda kernel za MM i N i ista stvar. Vidim da je ekipa normalno flashala kernel.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
JoshSt kaže...

Pokušavam flashat Lambda kernel na exodus mm i na AICP 7.1 i nikako da se boota, pojavi mi LG logo bootloop sa linijama kao da matična nije u redu i samo vrti lg logo,romovi se flashali bez problrma,imam najnoviji TWRP 3.0.2-1 ,Super SU radi normalno,Busybox isto.Znači flasha sam kdz 30d preko flashtoola,auto rec boot u recovery ,flasha najnoviji TWRP ,restart recovery i flasha normalno mm rom i proba Nougat AICP 7.1 i ništa,neke sugestije šta može bit krivo. Proba skinit sa komp Lambda kernel za MM i N i ista stvar. Vidim da je ekipa normalno flashala kernel.

 Pogledaj jel trebas mozda neki bootstack flashati prije flashanja roma (moze i poslije)

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Da,probat cu
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Da,probat cu
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
pokuša sa hybrid bootstackom al ništa :/ nemogu uč u recovery al sam uša udownload mode
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
bender_007 kaže...
JoshSt kaže...

Pokušavam flashat Lambda kernel na exodus mm i na AICP 7.1 i nikako da se boota, pojavi mi LG logo bootloop sa linijama kao da matična nije u redu i samo vrti lg logo,romovi se flashali bez problrma,imam najnoviji TWRP 3.0.2-1 ,Super SU radi normalno,Busybox isto.Znači flasha sam kdz 30d preko flashtoola,auto rec boot u recovery ,flasha najnoviji TWRP ,restart recovery i flasha normalno mm rom i proba Nougat AICP 7.1 i ništa,neke sugestije šta može bit krivo. Proba skinit sa komp Lambda kernel za MM i N i ista stvar. Vidim da je ekipa normalno flashala kernel.

 Pogledaj jel trebas mozda neki bootstack flashati prije flashanja roma (moze i poslije)

 

 

 flasha hybrid bootstack i ništa,pojavljuju se crte kao da matična ne radi kako teba sa kernelom ,mm i nougat roms rade dobro sa stock kernelom kao i šta su mi MM romovi radili dobro sa lambda kernelom  prije nego šta su mi mjenjali matičnu ploču ,prije bio na 32 sad na 16 GB :/

12 godina
offline
Re: LG G2 tema
JoshSt kaže...
bender_007 kaže...
JoshSt kaže...

Pokušavam flashat Lambda kernel na exodus mm i na AICP 7.1 i nikako da se boota, pojavi mi LG logo bootloop sa linijama kao da matična nije u redu i samo vrti lg logo,romovi se flashali bez problrma,imam najnoviji TWRP 3.0.2-1 ,Super SU radi normalno,Busybox isto.Znači flasha sam kdz 30d preko flashtoola,auto rec boot u recovery ,flasha najnoviji TWRP ,restart recovery i flasha normalno mm rom i proba Nougat AICP 7.1 i ništa,neke sugestije šta može bit krivo. Proba skinit sa komp Lambda kernel za MM i N i ista stvar. Vidim da je ekipa normalno flashala kernel.

 Pogledaj jel trebas mozda neki bootstack flashati prije flashanja roma (moze i poslije)

 

 

 flasha hybrid bootstack i ništa,pojavljuju se crte kao da matična ne radi kako teba sa kernelom ,mm i nougat roms rade dobro sa stock kernelom kao i šta su mi MM romovi radili dobro sa lambda kernelom  prije nego šta su mi mjenjali matičnu ploču ,prije bio na 32 sad na 16 GB :/

 Jel mozes uslikati s drugim nekim mobom da vidimo kakve crte. Imam neke ideje do cega je ali nagadjam samo jer se na 802 modelu kod nas ne dogadja to.

8 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Crte kao da je matična otišla,to mi je bilo kad sam ga kupia kad sam iša upalit kameru,kad se pojavi LG logo onda se lagano gasi ,pa se pojave crte u raznim bojama,od vrha do dna,s liva na desno trepere ,provjeria sam da mi nisu stavili drugu matičnu od D800 piše da nije,kod stare matične nisam ima tih problema,onda sam ga bricka i evo stavia novu. Ako sam na Tele 2 flasha sam kdz file po IMEIu ,da probam stavit od TELE 2 mada mislim da nema veze jer sam davno stavia od VIPa.Neznam jesam li onda stavlja custom rom iza toga,neznam nisam pametan više. Na staroj matičnoj sam flasha Super Su i bump preko TWRPa sada nisam. Ostalo sve isto, i prije sam sa bootstackom flasha i bez njega. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2016 8:58 (JoshSt).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
JoshSt kaže...

Crte kao da je matična otišla,to mi je bilo kad sam ga kupia kad sam iša upalit kameru,kad se pojavi LG logo onda se lagano gasi ,pa se pojave crte u raznim bojama,od vrha do dna,s liva na desno trepere ,provjeria sam da mi nisu stavili drugu matičnu od D800 piše da nije,kod stare matične nisam ima tih problema,onda sam ga bricka i evo stavia novu. Ako sam na Tele 2 flasha sam kdz file po IMEIu ,da probam stavit od TELE 2 mada mislim da nema veze jer sam davno stavia od VIPa.Neznam jesam li onda stavlja custom rom iza toga,neznam nisam pametan više. Na staroj matičnoj sam flasha Super Su i bump preko TWRPa sada nisam. Ostalo sve isto, i prije sam sa bootstackom flasha i bez njega. 

 Ajd probaj napraviti SVE isto ali ovog puta flashaj neki custom STOCK rom, tipa srk rom ili neki drugi pa javi jel ok.

11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Fleshaj na stock pa Jovo na novo..
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Napisao sam gore da mi radi sa custom rom al nece da boot-a sa lambda kernelom,znači da bi trebalo radit i sa stock custom romom . Neki je problem sta ima veze sa kernelom a opet vidim da ekipi radi na MM rom i na Nougatu Lambda kernel. Ja sam flashao verziju MM i Nougat romova za d802 i normalno se bootalo sa stock kernelom. 2 puta sam flasha kdz preko flashtoola i opet isto. Bitno da radi mobitel al me to kopka sta nemogu flashat lambda kernel. Kao da verzija ne odgovara.
10 godina
offline
Re: LG G2 tema

A čemu služi taj lambda kernel?

Što s njim dobivaš u odnosu na custom ili stock romove?

Pomalo, šegavo i vajka!
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
JoshSt kaže...
Napisao sam gore da mi radi sa custom rom al nece da boot-a sa lambda kernelom,znači da bi trebalo radit i sa stock custom romom . Neki je problem sta ima veze sa kernelom a opet vidim da ekipi radi na MM rom i na Nougatu Lambda kernel. Ja sam flashao verziju MM i Nougat romova za d802 i normalno se bootalo sa stock kernelom. 2 puta sam flasha kdz preko flashtoola i opet isto. Bitno da radi mobitel al me to kopka sta nemogu flashat lambda kernel. Kao da verzija ne odgovara.

 Aha, pardon...ajd mi posalji link od kernela onda u inbox pa ti ga prepravim da valja

 

Jesi flashao ovo -> oov

 

Obavijesti kernel "moddera" da ti ne radi i pokazi mu ovo

 

Oni misle da aboot odredjuje hoce li se ispravno detektirati panel a zapravo taj dio odradjuje recovery.

 

recovery takodjer sadrzi cmdline

 

original je:

 

console=ttyHSL0,115200,n8 androidboot.hardware=g2 user_debug=31 msm_rtb.filter=0x0 mdss_mdp.panel=1:dsi:0:qcom,mdss_dsi_g2_lgd_cmd

 

za jdi je:

 

console=ttyHSL0,115200,n8 androidboot.hardware=g2 user_debug=31 msm_rtb.filter=0x0 mdss_mdp.panel=1:dsi:0:qcom,mdss_dsi_g2_jdi_cmd

 

Tako da, mozes sam skinuti najnoviji twrp, raspakirati recovery.img ili bin, kako vec..Otvoris ga u notepad++, prvi red ti je odmah ovo.

 

Samo zamijenis lgd za jdi, udjes u recovery -> flashas kernel i reboot. Moguce da ce ti i u recovery biti linije, pripremi kdz :)

 

Evo prepravio sam ti ovo, skini, stavi na mob, flashaj iz TWRPa (klik na img/zip da ti omoguci flashanje image), kad pita jel kernel ili recovery -> odaberi recovery.

 

Mozes i preko twrp managera mozda.

 

 

Pripremi i KDZ ako slucajno ne radi

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2016 16:13 (bender_007).
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Ne dobijam notifikacije od vibera i wappa nakon roota.Izbrisao sam kingroot i dalje se samo stvore gore i odma maknu.Moram svaki put ulazit u aplikaciju.Pomoć netko?
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Pozdrav ekipa,imam bootloop na d802 ,komp.ga ne prepoznaje,probao sa srk tool ,no dowload mode no recovery,kazu u servisu da treba mjenjat maticnu ,odnia u drugi servis da vidim drugo misljenje. Ima li netko da prodaje polovnu maticnu ? Hvala unaprijed.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Pozdrav ekipa,imam bootloop na d802 ,komp.ga ne prepoznaje,probao sa srk tool ,no dowload mode no recovery,kazu u servisu da treba mjenjat maticnu ,odnia u drugi servis da vidim drugo misljenje. Ima li netko da prodaje polovnu maticnu ? Hvala unaprijed.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
JoshSt kaže...
Pozdrav ekipa,imam bootloop na d802 ,komp.ga ne prepoznaje,probao sa srk tool ,no dowload mode no recovery,kazu u servisu da treba mjenjat maticnu ,odnia u drugi servis da vidim drugo misljenje. Ima li netko da prodaje polovnu maticnu ? Hvala unaprijed.

 Kako ga prepoznaje na kompu?

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Nikako,waiting for device in srk tool a komp pokusava instalirat drivere iako budu instalirani prije pa stane,u device manager izbaci android? sa zutim. Trenutno mi je u servisu pa cu vidit sta kazu mada nemam velika ocekivanja jer kao sta sam vec rekao bio je u servisu pa nisu uspili. Vjerujem da netko moze jer ima tutorial na Google+ sa lg g2 brazil sta mi je pokazao GalaticStryder sa xda. Možda je jednostavno do mog komp jer nemam ni linux na njemu. Ovi u servisu imaju linux al možda neznaju za sve tutoriale i alate. Tko če znat.
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Nikako,waiting for device in srk tool a komp pokusava instalirat drivere iako budu instalirani prije pa stane,u device manager izbaci android? sa zutim. Trenutno mi je u servisu pa cu vidit sta kazu mada nemam velika ocekivanja jer kao sta sam vec rekao bio je u servisu pa nisu uspili. Vjerujem da netko moze jer ima tutorial na Google+ sa lg g2 brazil sta mi je pokazao GalaticStryder sa xda. Možda je jednostavno do mog komp jer nemam ni linux na njemu. Ovi u servisu imaju linux al možda neznaju za sve tutoriale i alate. Tko če znat.
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
JoshSt kaže...
Nikako,waiting for device in srk tool a komp pokusava instalirat drivere iako budu instalirani prije pa stane,u device manager izbaci android? sa zutim. Trenutno mi je u servisu pa cu vidit sta kazu mada nemam velika ocekivanja jer kao sta sam vec rekao bio je u servisu pa nisu uspili. Vjerujem da netko moze jer ima tutorial na Google+ sa lg g2 brazil sta mi je pokazao GalaticStryder sa xda. Možda je jednostavno do mog komp jer nemam ni linux na njemu. Ovi u servisu imaju linux al možda neznaju za sve tutoriale i alate. Tko če znat.

 :) takvi i jesu najjaci koji samo rade po tutorijalima

 

Javi sutra ako hcoes da ti pogledam (negdje iza 14h)

12 godina
offline
LG G2 tema

Da malo ozivimo temu osim ovih crnih rasprava o nebootanju :D 


Na kojem ste custom romu? Ja sam bio na CM 14, ali sam se zbog nekih bugova vratio na CM 13.

 

Za sad mi je ok, jedino mi je baterija na mobu u banani jer je stara (samo 2:30 SOT-a)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
bender_007 kaže...
JoshSt kaže...
Nikako,waiting for device in srk tool a komp pokusava instalirat drivere iako budu instalirani prije pa stane,u device manager izbaci android? sa zutim. Trenutno mi je u servisu pa cu vidit sta kazu mada nemam velika ocekivanja jer kao sta sam vec rekao bio je u servisu pa nisu uspili. Vjerujem da netko moze jer ima tutorial na Google+ sa lg g2 brazil sta mi je pokazao GalaticStryder sa xda. Možda je jednostavno do mog komp jer nemam ni linux na njemu. Ovi u servisu imaju linux al možda neznaju za sve tutoriale i alate. Tko če znat.

 :) takvi i jesu najjaci koji samo rade po tutorijalima

 

Javi sutra ako hcoes da ti pogledam (negdje iza 14h)

 Evo do sutra če mi pogledat u servisu jel se da šta napravit,šta si ti mislio? Thanks

12 godina
offline
LG G2 tema

:) mislio sam pogledati preko teamviewera. Ipak vise iskustva imam od njih na tom polju :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
bender_007 kaže...

:) mislio sam pogledati preko teamviewera. Ipak vise iskustva imam od njih na tom polju :)

 javim se sutra kad vidim šta je s mobom,thanks :)

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
bender_007 kaže...

:) mislio sam pogledati preko teamviewera. Ipak vise iskustva imam od njih na tom polju :)

 Pozdrav ,evo sam uzeo mob iz servisa ,u fastboot mogu uč u download i u recovery ne. Komp mi ga prepoznaje (izbaci android sa žutim) i stane na tome. Ja sam na poslu od 13h do 20h .

12 godina
offline
Re: LG G2 tema
JoshSt kaže...
bender_007 kaže...

:) mislio sam pogledati preko teamviewera. Ipak vise iskustva imam od njih na tom polju :)

 Pozdrav ,evo sam uzeo mob iz servisa ,u fastboot mogu uč u download i u recovery ne. Komp mi ga prepoznaje (izbaci android sa žutim) i stane na tome. Ja sam na poslu od 13h do 20h .

 Ok, sredimo. Samo jos nesto, siguran si da je to pravi lg g2 D802 a ne neki korejski, tmobile USA ili ls980/vs980?

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice