LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.001.536
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
mrbean kaže...

Koji je custom rom trentno dobar? CM 13, ili 5.0.2 Google edition? Neki 3.?

 Probaj ROM od Team Exodusa, AOSP srezan do minimuma.

13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Pozdrav svima. Imam G2 skoro godinu dana..nikada nije ispadao ili slicno. Uvijek je bio u maskici i sa zastitom na ekranu..Nije bilo nikakvih problema sve do danas...Znaci cijeli dan sam ga koristio bez problema, i tako i maloprije, normalno vratio par poruka, i otisao jesti..ali kada sam se vratio ekran isto kao da je poludio...prvo se zamrznula slika lockscreena,pa je onda pocela bijelit,pa zatamnjivat se..i sad je evo sve crno, mozda za nijansu svjetlije od skroz ugasenog ekrana..a touch radi normalno i sve se cuje..
Gasio sam ga i palio xx puta ali opet sve isto..i kada se lg logo treba pojaviti, tu na par sekundi ekran pobijeli i onda opet pocrni..nema logoa nigdje. A garancija mi je istekla u drugom mjesecu..
Je li mozda netko imao ovakav ili slican problem i kako je rijesio? Svaka pomoc je dobro dosla.. Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G2 tema

moj se vratil sa servisa i dobil novu matičnu
sad je matična 32gb unutra, ali ima malo slobodne memorije, kao nešto pod others zauzima 20tak gb ..

ja bi to sad flashal sve na novo, jel mogu uzimat bilo koji rom ili mora biti baš za 32gb? kaj je najbolje staviit na njega? i koji kernel, dorimax je još naj?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Jel ima neko na lollipopu da mu pokazuje 1900mAh kapacitet baterije? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
rapajic_st kaže...

moj se vratil sa servisa i dobil novu matičnu
sad je matična 32gb unutra, ali ima malo slobodne memorije, kao nešto pod others zauzima 20tak gb ..

ja bi to sad flashal sve na novo, jel mogu uzimat bilo koji rom ili mora biti baš za 32gb? kaj je najbolje staviit na njega? i koji kernel, dorimax je još naj?

 Ne moras birati

11 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Zelio bi nekakav rom stavit,po prvi put,za bolju bateriju.Ako je to uopce moguce haha

Ako en onda neki 6.0.1 

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G2 tema
drakula789 kaže...

Zelio bi nekakav rom stavit,po prvi put,za bolju bateriju.Ako je to uopce moguce haha

Ako en onda neki 6.0.1 

 Stavio ovaj prije jedno 3 tjedna i oduševljen sam skroz. Radi ko sat, baterija bolja nego na lolipopu. Svakako preporučam!

BF Nick: Xtreme_Switch
11 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Ima netko da bi zelio pomoci da ga nebi brickovao lol

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Trenutno imam G2 da li mi se isplati preci na huawei p8 ? dao bi g2 i para

volim sto vole mladi
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Bok ekipa,

 

imam G2 vec skoro 2 godine, savrseno je radio sve do neki dan kada mi se usred dana wifi poceo blesirat te sad vise ni ne radi .Probao sam resetiranjem,gasnjem i sa svime ostalim ali ocito  je problem u hardwareu.Ostale stvari i dalje rade normalno. Prepostavljam da je krepala maticna, garanciju nazalost vise nemam pa sad ne znam da li je pametno furat u servis il vrijeme za novi mobitel . Ima ko mozda iskustva sa krepanom maticnom , koko je platio zamjenu ili isti problem sa wifijom da ga je nekako drugacije rjesio?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
Brat mi ima G2, potrebno zamijeniti ekran(digitalizer), pa ako se netko želi upustiti u to..inače sve radi, nije pao, staklo nije razbijeno, samo najednom ekran gecrk (nije skroz)
Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Zna neko zasto na g2 instagram crasha samo cim se pocne pustat video? Znaci zamrzne se i crashuje aplikaciju,ajd pomoc molim vas ako je moguce ikako :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G2 tema
Rizi kaže...

Zna neko zasto na g2 instagram crasha samo cim se pocne pustat video? Znaci zamrzne se i crashuje aplikaciju,ajd pomoc molim vas ako je moguce ikako :)

 Updejtaj instagram?

12 godina
offline
LG G2 tema

Jel nekome puklo staklo samo, da touch i sve ostalo radi :D 

 

Koliko ste platili novo i di? Hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
mrbean kaže...

Jel nekome puklo staklo samo, da touch i sve ostalo radi :D 

 

Koliko ste platili novo i di? Hvala :)

Staklo možeš ti sam zamijeniti ako si spreman,serviseri to ne rade tako da oni cijeli displej zamijene gdje bi te koštalo oko 100-120e

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
I obavezno da kupi i ono dvostrano ljepilo namijenjeno baš za lg g2 ekran.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Imam g2, system language je engleski, sms app je messenger a probao sam i druge, tipkovnica je google a probao sam i druge,  zašto kad šaljem sms sa dijakritičkim znakovima moj sugovornik ih ne vidi, a ja kad dobivam poruke čžš se normalno vide?

Imam mobitel 2 godine i tek nedavno sam vidio taj problem jer kad ja pišem sms u aplikaciji normalno vidim čžš?

lp

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Pozz ekipa,
Moze savjet od vas?
Jos sam na 4.4.2 kit katu i razmisljam stavi offical 5.0.2?
Pa ima li iko kakva iskustva ,
Citao sam da je baterija uzas i da lagga mobitel te da je kamera losa pa jeli iko.imao od vas takvih problema?
L.p.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Pozz ekipa,
Moze savjet od vas?
Jos sam na 4.4.2 kit katu i razmisljam stavi offical 5.0.2?
Pa ima li iko kakva iskustva ,
Citao sam da je baterija uzas i da lagga mobitel te da je kamera losa pa jeli iko.imao od vas takvih problema?
L.p.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G2 tema
Ma kakav lolipop...pređi odmah na marshmallow i preporodit ćeš se!
BF Nick: Xtreme_Switch
7 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
A kako da stavim MM ?
Koliko znam samo je lolipop offical .
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Pozdrav,pratio sam ovaj tutorial i nakon instaliranja isao sam reboot i pojavio se lg logo i sad je crno.

https://wiki.cyanogenmod.org/w/Install_CM_for_d802#Installing_CyanogenMod_from_recovery

 

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G2 tema

Samo da se javim tu...nakon preko 2 god koristenja G2 16gb mogu rec da mob radi ko zmaj dan danas, sluzbeni zadnji 5.0.2 soft na njemu, ama bas nijedan problem te nevidim nijedan razlog za nabavku novog moba  

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
drakula789 kaže...

Pozdrav,pratio sam ovaj tutorial i nakon instaliranja isao sam reboot i pojavio se lg logo i sad je crno.

https://wiki.cyanogenmod.org/w/Install_CM_for_d802#Installing_CyanogenMod_from_recovery

 

 Mozes li kompletno napisati sta si radio i gdje je failalo?

 

Ovaj tutorial nije kompletan pa zato pitam. Radije bi koristio neki od custom built d802 CM koji ima kompletne upute od pocetka do kraja - inace je to lagano ali na g2 ne.

 

Narocito ako si ovo pokusao na 5.0.2 napraviti ili os gore - koristio freegee (neki od nas ga zovu i brickee).

 

Ako si autorec koristio onda moras pravi za varijantu i za verziju androida.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2016 9:20 (bender_007).
11 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Rootao s kingoot,flashao s auto rec,stavio cm 13 na mob,factory reset,i onda isao insitalirat cm13

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Koji je bio OS na g2? Vjerojatno ti treba bootstack, pogledaj nevax bootstack changer

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Ekipa koji rom koristite? Ja sam trenutno na CM13.


Netko isprobao 7.0?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Exodus sa lambda kernelom. Nemam potrebu za nougatom dok ga ne ispeglaju. Promijenio bateriju nakon 2 godine korištenja i sad u prosjeku dobivam 5 sati sota kroz skoro dva dana korištenja. Naravno, koristim amplify i greenify obilato. 

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
LG G2 tema

Di si uzeo bateriju? Ja isto moram jer dobivam cca 3 sata SOT-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
 
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice