LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.001.618
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
LG G2 tema

Pozz ljudi imam jedno pitanje,planiram kupiti novi mob rabljeni,i nemogu se odluciti,opcije su lg g2,iphone 5s,htc one m8 i xperia z3 compact.

A lg g2 mi je najjeftiniji a i performanse nisu lose,samo je pitanje da li je to isplativo uzet sada,trenutno imam iphone 4s. hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G2 tema

Ako imas za M8 uzmi njega zbog zvucnika.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

Uzmi si LG G3 ......mašina jeee

15 godina
offline
Re: LG G2 tema
G2, best buy i najbolji je :)
10 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Stavio sam lolipop i izgubioi se root..znaci rooto sam ga opet SAD dok imam lolipop i sve super i opet mi pse da nema?!?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Kojom si procedurom stavio lollipop + root ?

 

Uskoro nadogradnja AutoRec appa, kad stignem. Prvo moram g3 veeziju izbaciti.

ja
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.3.2015 13:46 (bender_007).
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G2 tema

E vratio sam se na SimpleROM 1.2 i probavam otlkjucat ali kad uđem u onaj menu pise "This phone is permanently locked and can not be unlocked"

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

Ma riješio sam..u postavkama sam trebao nac samo da dopustim komplicirane su mi postavke sad kad sam prešao s cloudy g3...nezz zašto tolko slici ios-u..

Nije bas skroz stabilan zna mi recimo tokom slušanja muzike preko bluetooth slušalica zna mi zblokirat prestane prestane pustat ili blokira muzika i video..

Izgled za svaku pohvalo još samo da mogu maknut ono bijelo ko list na izborniku da se može vidjet pozadina i da je beskonacna petlja da s prve mogu na zadnju i sa zadnje na prvu stranicu..

13 godina
offline
LG G2 tema

Jako mi se sviđa ovaj uređaj, ali imam još par dvojbi koje bih molio da mi razriješite.

 

1. Vidim da je većina tih s njuškala kupljena u vipu. Ima li na njima hrpa smeće softwera od strane vipa i daju li se ukloniti samo rootanjem moba?

 

2. Ova knock on funkcija mi zvuči jako cool na prvu, ali da li je to pouzdano ili više reda radi, a opet mob pališ na gumb?

 

3. Pošto planiram koristiti simpa karticu (a mob će vjerojatno biti vipov) zanima me što je sa nadogradnjom na Lolipop kad dođe. Dali onda moram posuditi od nekog vip karticu da si to riješim ili postoji neki drugi način osim Custom ROM-a?.

 

4. Razno :D. Bilo kakva iskustva, dobra ili loša koja mi mogu pomoći molim da napišete. 

 

 

Hvala unaprijed svima koji odvoje malo vremena na ovo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

Mozes za par dolara kupit kod za otključavanje na sve mreže i riješio si taj problem..

 

Rootanjem da možeš maknut sve sad nezz kako je s vipom znam da na mom nije bilo ničeg al moj je iz Slovenije..

 

Knock funkcionira odlično i tolko ces se naviknit na to da kad uzmes neki drugi mob tapkat ćeš po njemu i jeb** mater da sta blokira i tek nakon pola minute skuzit da taj mob to nema hahaha 

 

Mob je savršen po svemu osim sto nema utor za memorijsku to je jedino ono neka mana..ak se misliš igrat s custom rom-ovima super mob jer nije kompliciran za to sve je jednostavno i imaš hrpu ekipe tu i na xda koja ce ti uvijek biti spremna pomoć.. 

10 godina
offline
LG G2 tema

Kad si root-o sam skini clean master odi pod app manager,pre-installed i tam nađi i izbriši.U settings sam maknes nortification od onog update centar jer ce ti izbacivat stalno da treba update za ta vip sranja.I ja bi ti preporucio Simple ROM sa 102 stranice.

Odes u original thread skines 1.2 Lp i aroma patch i obavezno KK bootloader.Kad uđeš u twrp prvo sve obrises osim internal storage.Sad instaliras KK bootloader,pa tek onda ROM pa zadnje aroma patch i tam sam odaberes variant (najvjerojatnije ti je D802).Preporucio bi da stavis taj, jer ima QuickRemite i jos par stvari koji oni aosp nemaju,odnosno lg aplikacije koje ponekad dobro posluze.I otkljucaj mob dok si na stock jer ce ti na vecini ROM-ova srat.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2015 10:48 (jozagloza123).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
LG G2 tema

Sa trenutnim mobom sam se dosta igrao sa Custom ROM-ovima, pa sam si nekako planirao da s ovim neću uopće. Znači moram imati vip karticu unutra da bi se on nadogradio na KitKat prvo (ako već nije), a kasnije i na Lolipop kad dođe vrijeme? 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema
Hexfire kaže...

Sa trenutnim mobom sam se dosta igrao sa Custom ROM-ovima, pa sam si nekako planirao da s ovim neću uopće. Znači moram imati vip karticu unutra da bi se on nadogradio na KitKat prvo (ako već nije), a kasnije i na Lolipop kad dođe vrijeme? 

 

 Ne nego nemoj ga rootat i stavljat custom room prije nego ga otkljucas..a nakon toga sve normalno

13 godina
offline
LG G2 tema

Skužio sam taj dio, samo sam mislio da mi baš treba VIP kartica da mogu napraviti update.

 

Evo kupio sam ga prije pola sata i ovako na prvu je odličan mob. Prvo ga idem unlockat, a zatim istražiti što sve nudi. Ogromna promjena sa 4", 512 RAM-a ZTE Bladea 3.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Gdje kupiti spigen slim armor LG G2 

 i ako znate kakve je ona kvalietete ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2015 1:12 (jigsaw5063).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G2 tema
jigsaw5063 kaže...

Gdje kupiti spigen slim armor LG G2 

 i ako znate kakve je ona kvalietete ?

 Imaš na 15. stranici teme kratak review koji sam napravio vezano za tu masku :)

Evo, da ne prepisujem.

 

Pošto link naveden u opisu više nije aktivan evo novi.

 

Maska je odlična, ponavljam, otad je mobitel masu puta pao i nikad ništa. Još je skoro ko nova nakon godinu i nešto torture. Pazi da ne naletiš na falšete od par dolara, prijatelj mi je uzea tu, izhabala se u mjesec dana.
Originali su oko 20 i koji dolar.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2015 3:23 (LogicusMPS).
13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Ne može se predpostaviti kakva je kvaliteta ove maske iako je replika ?

Ja bih trebao zaštitnu masku (nije potrebno original ali da je ipak nešto kvalitetnije) i neki screen protector za svaki slučaj.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2015 3:44 (jigsaw5063).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G2 tema
jigsaw5063 kaže...

Ne može se predpostaviti kakva je kvaliteta ove maske iako je replika ?

Ja bih trebao zaštitnu masku (nije potrebno original ali da je ipak nešto kvalitetnije) i neki screen protector za svaki slučaj.

 Na maski nemoj štedit, te jeftine nevaljaju kažem ti. Nakon par padova, i protokom vremena, neće prilijegat guma uz plastični dio, zijevat će itd. Te falše će ti nedajbože sjebat mob. Protektora imaš raznih manje više su svi dobri, pogledaj na ebayu, zavisi šta voliš, glossy ili mat. Meni su glossy bolji jer su čitkiji, ali zato više hvataju otiske prstiju za razliku od mat, imam ih par paketa oba tipa :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2015 4:08 (LogicusMPS).
10 godina
offline
LG G2 tema

Kak vi unbrickate mob?

Meni vec vise puta pomogo ovaj:

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Zavisi sta smatras "brickom" ?

 

Recimo ako imas download mode -> to nije brick

 

Ako imas fastboot mode samo onda je to blagi brick

 

Ako nemas fastboot mode, nemas download mode, to je tezi brick.

 

Ako nemas fastboot, download, ako je 9008 mod onda je to brick^brick

 

 

 

Sve ovo drugo je nula

ja
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

ja sam pomocu LG flash tool 2014 uvijek poslije custom romova vracao stock rom..ali ono sto sam primjetio da nemogu uc u hard reset pomocu volume down i power tipke.sve ostalo radi super

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2015 12:10 (lgtehno).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Ulazak u factory reset je:

 

- drzis volume down i power -> pricekas lg logo

- kratko pustis i drzis kombinaciju volume up i volume down

 

 

<- ovo gore je za kitkat, na custom romovima ti je radilo drugacije jer imamo downgradan bootloader.

ja
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Prilikom fotografisanja ima li onaj efekt (mislim da se zove 'magic focus') da fokusiram jedan objekat a pozadina da bude zamagljena ?

Edit: 
Izgleda da treba hack koji popravlja kvalitet kamere, gdje ima i taj magic focus.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2015 17:19 (jigsaw5063).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G2 tema

Mislim na ono kad sam zapne na logu, a imas download mode.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

Hvala..uspio uc u factory reset..

12 godina
odjavljen
offline
LG G2 tema

Ima li netko da je probao ovaj rom ?

Trenutno sam na Cloudy G3 zadovoljan Ali rado bi i lollipop .

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G2 tema

Ako očeš lollipop radije skini:

SaberSunest

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/romkernel-sabersunset-1-2-t3028536

 

Grola

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/lollipop-grola-rom-5-0-1-t3028569

 

Ovaj prvi ti je onaj čisti android, a drugi je LG-jev lollipop port od korejskog G2 s par poboljšanja i dodataka.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: LG G2 tema
jozagloza123 kaže...

Ako očeš lollipop radije skini:

SaberSunest

http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/romkernel-sabersunset-1-2-t3028536

 

Kako da instaliram ovo ako može neko malo da pojasni pošto sam totalni laik što es tiče svega toga,uređaj je LG g2 16gb 

12 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Vidim u ovim trenucima svi redom dobivaju Lollipop.. kad ćemo više mi?

 

Nema ni najmanjih naznaka kad bi to moglo doći....i ako uopće i bude.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice