Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.333
|
čitano: 14.140.730
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - ultimativni vodič i više
EDOSERVIS kaže...

bok ljudi koji se kuzite u ovakve stvari dali postoji negdje u zagrebu dućan dise moze kupit ekran za led televizor

dogodilo se sledeće u kafiću sam imao telku i frajer ju je pogodil sa bocom od pive i puko je ekran ostale komponete su oke jos uvijek šljakaju ispitano pomoć pliz

 

edoservis
14 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - ultimativni vodič i više
EDOSERVIS kaže...

bok ljudi koji se kuzite u ovakve stvari dali postoji negdje u zagrebu dućan dise moze kupit ekran za led televizor

dogodilo se sledeće u kafiću sam imao telku i frajer ju je pogodil sa bocom od pive i puko je ekran ostale koponete su oke jos uvijek šljakaju ispitano pomoć pliz

Treba vidjet koje marke i model LCD-a  te veličine lcd-a pa onda tražiti na netu di ima. Npr E-bay. Ako nema lcd moraš nabavit cijelog novog tv-a. 

Nenad
12 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Trebam preporuku LED LCD TV do 4000kn. Veličina ekrana 32", da je Smart TV, FullHD. Ja se dvoumim između  "SAMSUNG   LED TV   UE32ES6100" i "PHILIPS 32PFL5507K/12", e sad koje je bolji i kvalitetniji, ili ako imate za preporučiti bolji do 4k kn.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - ultimativni vodič i više
EDOSERVIS kaže...
EDOSERVIS kaže...

bok ljudi koji se kuzite u ovakve stvari dali postoji negdje u zagrebu dućan dise moze kupit ekran za led televizor

dogodilo se sledeće u kafiću sam imao telku i frajer ju je pogodil sa bocom od pive i puko je ekran ostale komponete su oke jos uvijek šljakaju ispitano pomoć pliz

 

Ne isplati ti se mjenjati ekran ni na led, lcd i plazma tv-ima. Inace, kada kupujes samo ekran, doci ce te vise nego taj tv u trgovini, mozda koju stotkicu jeftinije (ne mislim sada 500-1000kn jeftinije). Tako da u tvojem slucaju, probaj pogledati malo po servisima sa tv-ima da li imaju mozda rabljeni ekran. Javi se MrServisu, oni nabavljaju nove predmete a imaju i polovne ekrane. Pa vidi sto ti se vise isplati.

Pritisnite HVALA, da i moja zvjezdica bude puna. =)
13 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Evo ovako, trebao bih pomoć u vezi odabira najboljeg TV-a.


Troumim se između ova tri modela:

  1. LG 42LM671S 
  2. LG 42LM670S
  3. LG 42LM660S

 

E sada, koji je po vašem mišljenju najbolji izbor i s kojim dobivam najbolji omjer uloženo:dobiveno?

Ili neku vašu preporuku?

 

 

Unaprijed hvala {#}

 

Samsung Galaxy SII crew.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

dobra vecer,

 

zanima me na sto moram gledati kod kupnje 3d full hd tv (oko 42")?

 

i zanima me kakav je ovaj:

 

http://www.lg.com/hr/tv-audio-video/televizori/LG-3d-televizori-42LW579S.jsp

 

i zasto je npr. slican takav (ne vidim sada neku razliku) ovaj puno jeftiniji:

http://www.lg.com/hr/tv-audio-video/televizori/LG-3d-televizori-42LM3400.jsp

 

jedino sto nema smarttv?! ili ima tu jos nesta?

http://www.kava.hr
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Htio bi plazmu koja ima jako jako dobru crnu i podrzava mkv format. 3d mi je skroz nebitan. Jel valjaju kaj ovi LG-evi? Vidim da su povoljniji ,pa me zanima kakvu oni crnu imaju?

 

 Sta mislite o ovom modelu? Panasonic TX P50UT50E 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2012 13:30 (kach).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Neradi ti nijedan link...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Trebao bih vaš savjet.

Koji od ova dva navedena TV-a uzet.

Prvenstveno bi mi sluzio kao tv, i nešto malo za xbox.

 

Ovaj LG za 2400kn  LED

 

ili

 

Ovaj Samsung za 2100kn  LCD

 

 

Inače fan sam samsunga. Imao sam jednog 12 godina. Sad je red da dođe novi u moju sobu.

Dok u boravku imam Sony Braviu također LCD, več 5 godina. 

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Jeli dobar ovaj televizor za svoju cijenu (2000 kn) ? 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Prije bi uzeo 32" hd ready tv nego full hd 24" to je stvarno premalo za tv, osim ako ga ne mislis koristit primarno za monitor u tom slucaju ima boljih opcija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
k1klop kaže...

Prije bi uzeo 32" hd ready tv nego full hd 24" to je stvarno premalo za tv, osim ako ga ne mislis koristit primarno za monitor u tom slucaju ima boljih opcija.

Mislim ga koristiti kao sobni televizor.

16 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
FileFicho kaže...
k1klop kaže...

Prije bi uzeo 32" hd ready tv nego full hd 24" to je stvarno premalo za tv, osim ako ga ne mislis koristit primarno za monitor u tom slucaju ima boljih opcija.

Mislim ga koristiti kao sobni televizor.

OMG.

Pa i 32 ti je premali ako je glavni TV. Sa koje udaljenosti gledaš?

Ovo je kriminalno premalo.

14 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Imam 23" monitor koji mi je premali za tv pogledaj se 32" modele

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Dachande kaže...
FileFicho kaže...
k1klop kaže...

Prije bi uzeo 32" hd ready tv nego full hd 24" to je stvarno premalo za tv, osim ako ga ne mislis koristit primarno za monitor u tom slucaju ima boljih opcija.

Mislim ga koristiti kao sobni televizor.

OMG.

Pa i 32 ti je premali ako je glavni TV. Sa koje udaljenosti gledaš?

Ovo je kriminalno premalo.

Cca. 2 metra 

16 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
FileFicho kaže...

Cca. 2 metra 

No way, nemoj gledat 24". Fakat ti velim, požalit ćeš nakon prva dva sata već.

Ja gledam 46" sa 3m i žao mi je kaj nisam uzeo 55".

32" je recimo neki cjenovni optimum. Imaš ih za sličnu cijenu kao što ti gledaš, ili barem nekih 2500.

 

Naravno, nemoj očekivat nikakva čuda od TV-a u tom rangu. Ali ono, 24" je full premalo. Pa monitori su po 23-24" a stoje 30 cm od tebe.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2012 21:03 (Dachande).
12 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Dachande kaže...
FileFicho kaže...
Dachande kaže...
FileFicho kaže...
k1klop kaže...

Prije bi uzeo 32" hd ready tv nego full hd 24" to je stvarno premalo za tv, osim ako ga ne mislis koristit primarno za monitor u tom slucaju ima boljih opcija.

Mislim ga koristiti kao sobni televizor.

OMG.

Pa i 32 ti je premali ako je glavni TV. Sa koje udaljenosti gledaš?

Ovo je kriminalno premalo.

Cca. 2 metra 

No way, nemoj gledat 24". Fakat ti velim, požalit ćeš nakon prva dva sata već.

Ja gledam 46" sa 3m i žao mi je kaj nisam uzeo 55".

32" je recimo neki cjenovni optimum. Imaš ih za sličnu cijenu kao što ti gledaš, ili barem nekih 2500.

 

Naravno, nemoj očekivat nikakva čuda od TV-a u tom rangu. Ali ono, 24" je full premalo. Pa monitori su po 23-24" a stoje 30 cm od tebe.

Koje televizore t toj klasi (32") preporučaš ?

16 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Nažalost, nemaš baš puno za odabir.

Neka Toshiba recimo, Samsung, Sony.

ToshibaSony, a možda i ovaj Philips. Ne znam iskreno kakvi su u tom rangu Philipsi.

12 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Najvjerojatnije ću uzeti ovaj jer nemam para za Full HD.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

 kao prvo i osnovno danas je full teško kupit tv-e jer ih ima cijelo brdo, a ja bi baš htio kupi nešto do 4000 kn.

e sad ja pitam ekipu šta od ovog vrijedi kupiti ili ...?

 

http://www.magazinrs.hr/samsung-pdp-tv-43e490-3d-hd-ready-usb/02410031

 

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.b9a89b4ca5ea484cb1cb99d3011edee1.lg-37lm620s.aspx

 

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.aeb6af4ae36d44cf92c277da1e708590.lg-pdp-tv-42pm4700-3d-hd-smart-600hz-dlna-mm.aspx

 

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.97F34925-204B-4362-B87A-53F78CB60A8E.aspx

 

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.32A37044-0203-45D3-A57B-D5FE37312076.aspx

 

 

eto uži izbor, njabitnije mi je da ima wifi ugrađen, a sve ostalo kao i 3d majne više.

Hvala, i nadam se pomoći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Mogu li ja za 2500 kn dobiti smart TV od 32" ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
FileFicho kaže...

Mogu li ja za 2500 kn dobiti smart TV od 32" ?

http://www.protis.hr/products/details/televizor-samsung-32eh5300-lcd-led/56442, mislim da je ovo minimum cijena za neki smart tv te velicine.....mozda se moze nac nesto od philipsa ili toshibe jeftinije ali ce imat ogranicen smart tj vecinom bude samo youtube i slicno a kod samsunga bar ovog modela imas sve sta ti triba.LP

11 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
rokonja kaže...

 

eto uži izbor, njabitnije mi je da ima wifi ugrađen, a sve ostalo kao i 3d majne više.

Hvala, i nadam se pomoći.

Kao prvo posto kazes da ti je najbitnije da ima wifi ugraden niti jedan od tvojih navedenih modela nema ugraden wifi nego moras posebno kupovat wifi usb stick kako za koju marku.......vidin da te zanima velcina ova oko 94,102,107cm tako da to sta ti trazis ces platit malo skuplje..........mozda nesto najpovoljnije al opet skoro 1000kn vise nego sta ti mislis potrosit ti je http://www.protis.hr/products/details/televizor-philips-40pfl5507k12-led-tv/58495 .

Kod samsunga modeli koji imaju ugraden wifi ti je tek od serije es6100,kod lg-a od serije lm660 itd tako da proguglaj malo te modele.LP

14 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Smretko kaže...

Kao prvo posto kazes da ti je najbitnije da ima wifi ugraden niti jedan od tvojih navedenih modela nema ugraden wifi nego moras posebno kupovat wifi usb stick kako za koju marku.......

 

  e, pa zašto onda piše wifi ready? i rađe kupim usb stick wifi koj dođe cca 200kn neg da pljunem soma kuna više, a ekran i rezulucija mi ostaje ista (možda sitne razlike).

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2012 15:15 (rokonja).
11 godina
neaktivan
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
rokonja kaže...

  e, pa zašto onda piše wifi ready? i rađe kupim usb stick wifi koj dođe cca 200kn neg da pljunem soma kuna više, a ekran i rezulucija mi ostaje ista (možda sitne razlike).

Pa pise wifi ready zato sta ima mogucnost spajanja bezicno pomocu wifi usb adaptera kao sta san ti navea i povise....nije bas da taj stick dode 200kn jer opet ovisi kako za koju marku.....za lg-a dode oko 280 kn dok za samsunga je 500kn kao i za philipsa tako da samo kazem kako stvari stoje.

12 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
pozdrav
jel mi moze neko reci kakav je input lag kod ovih modela
sony kld46ex650
philips 46pfl5007k
philips 46pfl5507k/12
samsung ue46es6100

ili da mi preporuci neki drugi koji je dobar za gejmig
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Treba li kod tih televizora kupovati posebnu antenu ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu
Smretko kaže...

Kao prvo posto kazes da ti je najbitnije da ima wifi ugraden niti jedan od tvojih navedenih modela nema ugraden wifi nego moras posebno kupovat wifi usb stick kako za koju marku.......vidin da te zanima velcina ova oko 94,102,107cm tako da to sta ti trazis ces platit malo skuplje..........mozda nesto najpovoljnije al opet skoro 1000kn vise nego sta ti mislis potrosit ti je http://www.protis.hr/products/details/televizor-philips-40pfl5507k12-led-tv/58495 .

Kod samsunga modeli koji imaju ugraden wifi ti je tek od serije es6100,kod lg-a od serije lm660 itd tako da proguglaj malo te modele.LP

 

 eto jedan s usb-om al nije 3d, usb dođe 230kn

 

http://www.centro.hr/detalji_proizvoda.97F34925-204B-4362-B87A-53F78CB60A8E.aspx

 

a i kad malo razmislim ono stavi civike i sat i pol gledaj neki film, mislim da nisam baš pri najboljoj volji za to možda film 1-2 (ono klinci skaću, žena kuha a ja ko alien gledam tv)

ipak mi treba wifi pa da svi uživamo u tv-u

 

i sad trebam potvrdu i mišljenje dal je to-to

 

12 godina
offline
LCD TV ILI PLAZMA - vodič za odabir i kupovinu

Dvoumum se između Samsungovog UE32EH5000 i LG-evog 32LS5600.

Lg je jači u specifikacijama (MCI 100) ali sumnjam u njegovu kvalitetu pošato sam imao loša iskustva s LG-jem.

Koji je po vama bolje (kvaliteniji) ?

4 LG
1 Samsung
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice