[Prodaja] Monitor 27" 2k ( 2560x1440 ) rezolucije

poruka: 6
|
čitano: 1.062
|
moderatori: XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
[Kupnja] Monitor 27" 2k ( 2560x1440 ) rezolucije

Kupujem monitor kao što piše u naslovu.

Treba mi za posao, može biti i 60hz.

 

što jeftiniji to bolje



Ponude na pm

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2026 11:10 (Daten007).
10 godina
offline
[Prodaja] Monitor 27" 2k ( 2560x1440 ) rezolucije

u vacomu imaš dosl titan 100tinjak eura nov

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
5 godina
offline
Re: [Kupnja] Monitor 27" 2k ( 2560x1440 ) rezoluci
Daten007 kaže...

Kupujem monitor kao što piše u naslovu.

Treba mi za posao, može biti i 60hz.

 

što jeftiniji to bolje



Ponude na pm

Pa uzmi novii to jos dobar 
https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/xiaomi-a27qi-ips-monitor-siroku-namjenu-14/311156.aspx

10 godina
offline
Re: [Kupnja] Monitor 27" 2k ( 2560x1440 ) rezoluci
Boris grozni kaže...
Daten007 kaže...

Kupujem monitor kao što piše u naslovu.

Treba mi za posao, može biti i 60hz.

 

što jeftiniji to bolje



Ponude na pm

Pa uzmi novii to jos dobar 
https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/xiaomi-a27qi-ips-monitor-siroku-namjenu-14/311156.aspx

Našao sam danas taj monitor na nabavi.net.

Čini se dobar za 100€ :)

 

Ako netko ne ponudi neki dell U2717,U2718, U2719 ili neki takav sličan monitor uzet ću kineza 

 

17 godina
offline
[Prodaja] Monitor 27" 2k ( 2560x1440 ) rezolucije

I ovaj bi trebao biti ok:

 

https://www.nabava.net/monitori/titan-army-27g2r2-monitor-cijena-ips-27-16-9-799029411

 

Do nedavno mu je cijena bila 115€, sad je malo skuplji ali za te specke i dalje dobra ponuda.

Tigar Krezumica
10 godina
offline
[Prodaja] Monitor 27" 2k ( 2560x1440 ) rezolucije

samo da javim.

kupio na kraju g27qi 2026 model, nov za 110€ s garancijom na njuški.

 

Mislim da nema bolje za te novce 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice