Kupujem monitor kao što piše u naslovu.
Treba mi za posao, može biti i 60hz.
što jeftiniji to bolje
Ponude na pm
Kupujem monitor kao što piše u naslovu.
Treba mi za posao, može biti i 60hz.
što jeftiniji to bolje
Ponude na pm
u vacomu imaš dosl titan 100tinjak eura nov
Kupujem monitor kao što piše u naslovu.
Treba mi za posao, može biti i 60hz.
što jeftiniji to bolje
Ponude na pm
Pa uzmi novi
i to jos dobar
https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/xiaomi-a27qi-ips-monitor-siroku-namjenu-14/311156.aspx
Kupujem monitor kao što piše u naslovu.
Treba mi za posao, može biti i 60hz.
što jeftiniji to bolje
Ponude na pm
Pa uzmi novi
i to jos dobar
https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-nasih-web-stranica/xiaomi-a27qi-ips-monitor-siroku-namjenu-14/311156.aspx
Našao sam danas taj monitor na nabavi.net.
Čini se dobar za 100€ :)
Ako netko ne ponudi neki dell U2717,U2718, U2719 ili neki takav sličan monitor uzet ću kineza 
I ovaj bi trebao biti ok:
https://www.nabava.net/monitori/titan-army-27g2r2-monitor-cijena-ips-27-16-9-799029411
Do nedavno mu je cijena bila 115€, sad je malo skuplji ali za te specke i dalje dobra ponuda.
samo da javim.
kupio na kraju g27qi 2026 model, nov za 110€ s garancijom na njuški.
Mislim da nema bolje za te novce 