[Kupovina] TESO,Diablo3,Warhammer 40K: Inquisitor

poruka: 1
|
čitano: 1.330
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Kupovina] TESO,Diablo3,Warhammer 40K: Inquisitor

Pozz,kolege..

Kupujem

The Elder Scrools Online(cijeli il s sto vise tih dlcja),

Diablo3(isto s svim djindjama dlcjima),

Warhammer 40K: Inquisitor Martyr (isot dlcija sto vise)..

 

Kupujem eksluzivno od nekog kom je dosadilo i bezveze mu stoji jer  imam blagi osjecaj da ce mi brzo dosadit te me ni brige ak imaju level 100000 s uber opremom, meni to nis ne znaci i izbrisat cu lika),

tak da ak je to neki uber akaunt, nisam prava osoba za trzit..

Em imam jaku alergiju na sve Battlenetove,Origine, Steamove, UbiStorove,Epic Centre i sta ja znam, odma mi se da ne kazem kad mi mora komp butat 7 servisa da bi pokrenuo jednu igricu, igre kupujem skoro eksluzivno prek 

GOGa..

Mislim da imam relativno dobar World of Tanks account koji ne koristim vec dugo, znam da ima dost svapskih tenkova, ima nest zlata(nes sitno..~5 golda, platio par sto kuna prije par godina), isto ima par tenkova koji su bili ko nekakve eksluzive i sad se nemere doc do njih vise(najverovatnije neki svapski il ruski), pa ak kog to interesira, moze i neka zamjena..

Jos imam onu gaming-gamepad tastaturu koju ne koristim, potpuno nova, doslovce otvorio, frknuo nosom i vratio nazad, njuska sifra : 35557345(isto moze pod zamjenu), 

i naravno novci..

 

Sto jeftinije to bolje jer su mi te igre uvijek bile na granici, ono, instalirat, 20 minuta prozujat i izbrisat najvjerovatnije ..

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice