[Kupovina] K: Kupujem grafičku karticu do 1000kn

poruka: 8
|
čitano: 1.205
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
[Kupovina] K: Kupujem grafičku karticu do 1000kn

Lijep pozdrav svima,

 

 

kao što i sam naslov kaže, na vašu sreću a moju nesreću kupujem GPU do navedene cijene. Svakako neka vlasnici grafičkih kartica znatno manje "vrijednosti" ponude što imaju, jer bi ova trebala služiti samo kao prijelazno razdoblje do pada cijena.

 

 

 

LP

3 godine
offline
[Kupovina] K: Kupujem grafičku karticu do 1000kn

Nema grafa cijelu godinu digni odma kredit za neku bolju do božića

https://www.pcgamer.com/nvidia-graphics-card-supply-2021/

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 0:41 (Boris grozni).
5 godina
offline
[Kupovina] K: Kupujem grafičku karticu do 1000kn

Bojim se da se neces usreciti ovdje. Eventualno na njuskalo i neku 1060/3 dok ih jos ima po do 1000 kuna. Odnosno ta dva cijela primjerka.

7 godina
neaktivan
offline
[Kupovina] K: Kupujem grafičku karticu do 1000kn

Svjestan sam da to neće tako skoro, plan mi je privremenu GPU koristit do početka iduće godine s obzirom da ne igram igre. Međutim ako ne nađem ništa solidno za te novce, morat ću podebljat budžet za 500kn pa ćemo vidjet. Osim ako za mj dana ne odu još gore haha, što bi bilo veoma tragikomično a i moguće na kraju krajeva.

 

 

 

LP

 

 

3 godine
offline
[Kupovina] K: Kupujem grafičku karticu do 1000kn

Gtx1050ti ili za nesto vise love gtx1060. Ostalim grafama su cijene van pameti!

14 godina
neaktivan
offline
[Kupovina] K: Kupujem grafičku karticu do 1000kn

Ili GTX970, ja sam ubo jednu maloprije za 1100kn.

Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
5 godina
offline
Re: [Kupovina] K: Kupujem grafičku karticu do 1000
8ax kaže...

Ili GTX970, ja sam ubo jednu maloprije za 1100kn.

 Malo izlazimo iz njegovog cjenovnog okvira. Kada je postavio oglas bila je jedna 1060/3 za 900 kuna na njuskalu. Ne bi bas savjetovao 970icu. Treba uzeti u obzir da je starija i da vise struje "cucla". Nije za 1440p igranje, a na 1080p je losija od 1060/3. Eventualno za poprilicno starije igre na 1440p. Ali, kako su  single fan 1060/3 otisle na 1200 kuna moze proci.  Sada sve ovisi koliko se moze rastegnuti... Generalno sto vise ceka ovo ludilo postaje sve vece.

7 godina
neaktivan
offline
[Kupovina] K: Kupujem grafičku karticu do 1000kn

Lijep pozdrav svima,

 

 

uzeo sam gtx780 3gb za 750kn. Znam da nije neka kupovina, ali manje ću na njoj izgubit nego da dam sad 2-3tkn za nešto što možda vrijedi 900-1000kn. Držat će do iduće godine kad bi cijene mogle lagano na dolje pa ću uzet nešto kak treba.

 

 

 

LP Tihomir

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2021 19:13 (jednofazni).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice