Idealno ITX kuciste? izdvojena tema

poruka: 379
|
čitano: 103.595
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Idealno ITX kuciste?

Izava mi se svidja, iznuta je OK, nema tu puno razlike od drugih kucista tih gabarita,

samo mi se ne svidja sto su stavili 2x 60mm sa strane, po meni ne sluze bas previse.

Radije bi da su na pod, ispod ploce i grafike, stavili 92mm ili 120mm - to bi bilo vrhunski,

pa makar i slim ventilatori od 15mm.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Idealno ITX kuciste?

I ja vec neko vrijeme sanjam o sff buildu, pa evo da podjelim par korisnih linkova:

Size comparison for itx cases

Recommended Components for common SFF cases

X570/X470/X370/B450/B350/A320 Motherboards (AM4-socket for AMD Ryzen CPUs) Comparison

Pozdrav i pratim temu! 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Idealno ITX kuciste?

Ako netko želi pogledati, ima svega. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
1 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Re: Idealno ITX kuciste?
Valentin17 kaže...

Ako netko želi pogledati, ima svega. 

 

Inače top kanal za sff :)

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
Idealno ITX kuciste?

Pozdrav,

 

Čitatelj jesi na kraju odabrao kuciste?

 

Sry sta upadam u temu, ali da li mozda netko ima preporuku kucista u koje stane msi 1070 gaming x, dimenzije 279 x 140 x 42 mm?

Potrebno mi je slim kuciste, vodoravno ce biti orijentirano, a i nazalost ogranicen sam sa dubinom (max 35cm)

koliko vidim jedino se dimenzijama uklapa node 202 (koje sam skoro uzeo ali koliko vidim svi muku muce sa temperaturama) ili raven rvz02 (upitno je da li ce gpu stat unutra)
Nesto trece?

 

Hvala

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Idealno ITX kuciste?
simeparanoja kaže...

Pozdrav,

 

Čitatelj jesi na kraju odabrao kuciste?

 

Sry sta upadam u temu, ali da li mozda netko ima preporuku kucista u koje stane msi 1070 gaming x, dimenzije 279 x 140 x 42 mm?

Potrebno mi je slim kuciste, vodoravno ce biti orijentirano, a i nazalost ogranicen sam sa dubinom (max 35cm)

koliko vidim jedino se dimenzijama uklapa node 202 (koje sam skoro uzeo ali koliko vidim svi muku muce sa temperaturama) ili raven rvz02 (upitno je da li ce gpu stat unutra)
Nesto trece?

 

Hvala

 U raven rvz02 stane ta grafa jer je meni stala asus gtx 1070 strix koja je 298 x 134 x40mm. Pogledaj jos i phanteks evolv shift, ono se isto moze vodoravno montirati, mislim da sam sad ima i verzija bez tg(air ili tako nekako).

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2019 23:23 (MarcoXX).
7 godina
protjeran
offline
Idealno ITX kuciste?

Pozdrav,

 

nisam se jos odlucio, cekam par novih kucista koja bi trebala doci do sredine 2020.,

a planiram tu negdje, do pocetka Travnja vec sloziti PC, za CP2077.

 

Pa cemo vidjeti kako i sta dalje, kad se situacija jos malo razbistria cijene stabiliziraju.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Idealno ITX kuciste?
MarcoXX kaže...

 U raven rvz02 stane ta grafa jer je meni stala asus gtx 1070 strix koja je 298 x 134 x40mm. Pogledaj jos i phanteks evolv shift, ono se isto moze vodoravno montirati, mislim da sam sad ima i verzija bez tg(air ili tako nekako).

 Hvala na sugestijama

Ovaj phanteks je zanimljiv, stane i AIO a vidim cijena je cca 100€ u alzi

Samo nigdje ne mogu naci koja je max dimenzija gpu koja stane u njega

 

Kako sam napisao, ogranicen sam sa prostorom (dubina 35cm, visina 22cm, sirina 56cm) a morao bih jos receiver od TV-a i ps4 slim stavit u isti prostor, da li ce mu smetati ako na njega stavim PS4 (nece raditi u isto vrijeme)?

 

ima tko iskustva sa nzxt h210?

 

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 9:26 (simeparanoja).
13 godina
offline
Re: Idealno ITX kuciste?
simeparanoja kaže...
MarcoXX kaže...

 U raven rvz02 stane ta grafa jer je meni stala asus gtx 1070 strix koja je 298 x 134 x40mm. Pogledaj jos i phanteks evolv shift, ono se isto moze vodoravno montirati, mislim da sam sad ima i verzija bez tg(air ili tako nekako).

 Hvala na sugestijama

Ovaj phanteks je zanimljiv, stane i AIO a vidim cijena je cca 100€ u alzi

Samo nigdje ne mogu naci koja je max dimenzija gpu koja stane u njega

 

Kako sam napisao, ogranicen sam sa prostorom (dubina 35cm, visina 22cm, sirina 56cm) a morao bih jos receiver od TV-a i ps4 slim stavit u isti prostor, da li ce mu smetati ako na njega stavim PS4 (nece raditi u isto vrijeme)?

 

ima tko iskustva sa nzxt h210?

 

 Ako ce biti kuciste postavljeno s grafom s donje strane i recimo neki aio 120mm za proc, mislim da nebi trebalo biti problema ako ps4 stoji na njemu. Max gpu ide do 350mm, ovisno o montazi radijatora ili ventova... meni je u to kuciste isto stala gtx 1070 strix i 120mm aio.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 9:46 (MarcoXX).
14 godina
offline
Idealno ITX kuciste?

Meni je što se tiče ITX-a najdraži Silverstone. Imaš kakvih god hoćeš.

 

 

Plastika slim:

RVZ01, RVZ01-E, RVZ03, RVZ03-ARGB,

 

Aluminij slim:

FTZ01, FTZ01-E

 

Slim plastika, ali bez uključenih ventova i filtera:

ML07

 

Oblik novog Xboxa:

FT03, FT03 mini

 

Itd...

 

https://www.silverstonetek.com/product_case.php?bno=26&tb=1&area=en

 

Od ostalih su mi zanimljivi npr. Fractal Node 202, i Cooler Master ITX serija.

 

Što se tiče kućišta nabrojanih u izvornom postu, radi toga se ni ne isplati ići na ITX, pa to su samo malo manji midi toweri. Onda bi radje uzeo jeftini maleni Corsair Carbide 88R mATX, i za 1000 kuna koje su mi ostale u džepu od uštede na kućišu i ploči, uzeo npr. za rang jači GPU.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 21:29 (FLes).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Idealno ITX kuciste?

Ja sam narucio na kraju Thermaltake Core V1. Nije bas mini po dimenzijama, al mi je taman da nemam frku sa tempovima, kablovima i sl. Za početak bude ok, nije ni neka lova. Inace sam ciljao na Ophion EVO kučište. (bio u mall.hr neko vrijeme za soma kuna)
Jedna stvar na koju sam naletio, pa da "upozorim" i druge koji ciljaju na CORE V1 kučište. Neke matične sa backplateima nisu kompatibilne sa ovim kučištem. Razlog je jer kučište nema standardne standoffove za MBO već neke svoje nosače koji su širi pa smeta backplate od MBO.

 

"gigabyte x570 i aorus pro wifi" recimo ne ide na ovo kučište:

 

 

Core V1 standoff


gigabyte x570 i aorus pro wifi

 

 

Da li da idem uopce sa ryzen 3600 na itx x570 ploču ili da piknem neku dobru B450?
Kak rade biosi na B450 pločama sa novim ryzenima? Jel to manje vise do sad popeglano ili ne?

Kaj vi mislite?

 

Pozdrav!!

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.1.2020 19:51 (FrostyHR).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
Re: Idealno ITX kuciste?
FrostyHR kaže...

Ja sam narucio na kraju Thermaltake Core V1. Nije bas mini po dimenzijama, al mi je taman da nemam frku sa tempovima, kablovima i sl. Za početak bude ok, nije ni neka lova. Inace sam ciljao na Ophion EVO kučište. (bio u mall.hr neko vrijeme za soma kuna)
Jedna stvar na koju sam naletio, pa da "upozorim" i druge koji ciljaju na CORE V1 kučište. Neke matične sa backplateima nisu kompatibilne sa ovim kučištem. Razlog je jer kučište nema standardne standoffove za MBO već neke svoje nosače koji su širi pa smeta backplate od MBO.

 

"gigabyte x570 i aorus pro wifi" recimo ne ide na ovo kučište:

 

 

Core V1 standoff


gigabyte x570 i aorus pro wifi

 

 

Da li da idem uopce sa ryzen 3600 na itx x570 ploču ili da piknem neku dobru B450?
Kak rade biosi na B450 pločama sa novim ryzenima? Jel to manje vise do sad popeglano ili ne?

Kaj vi mislite?

 

Pozdrav!!

 

 

Popeglano je, nema frke. V1 je danas praktički meme koliko je veliko za itx kućište Ali dobro, izbor je malen kod nas. Ophion bolje da nisi uzeo, najobičniji hotbox.

 

Šta stavljaš unutra, grafička i cpu cooler?

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
5 godina
offline
Re: Idealno ITX kuciste?

Da, od ophiona sam odustao zbog temperatura. Ako stavim ovu x570 plocu moglo bi postati i toplije?
Za cooler ce ici vjerovatno noctua U9S ili neki AIO, nisam se odlucio. Prijedlozi za neki 120-140 AIO?
Grafu imam (gainward rtx 2060 phoenix gs) .To sam jos uzeo prosle godine i to ostaje, samo doslo je vrijeme da se mijenja polako ploca i proc.

Zapeo sam na starom USB 2.0 i slicnim stvarima i to me polako muci. 
Nikako da ubijem ovu plocu vec 10 godina!  Asus P6T SE u paru sa Xeon X5670@4.4GHz 

Od B450 ITX ploca najbolja je MSI B450I GAMING PLUS AC (tako selo kaze).

Posto te ploce nema kod nas, koji bi bio drugi dobar izbor STRIXica, Asrock, Gigabyte?

S time da je B450i strix samo 500kn jeftinija od recimo Asrock X570 TB3... kaj se isplati uzet?

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.1.2020 22:22 (FrostyHR).
12 godina
offline
Idealno ITX kuciste?

Slijedeca najbolja bi bila Asusova.Za Gigabyte aorus pro dosta ljudi pise da je VRM problem.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Idealno ITX kuciste?
Čitatelj kaže...

Nasao sam can i vendora koji radi "preconfigurated" konfiguracije bas u tom kucistu:

https://www.aftershockpc.com/welcome/Productinner/impulse-new-2

 

 

Makar, ne postoji savrseno kuciste. NCASE M1 je primjerice prilicno zgodno napravljeno,

al nije dobavljivo nigdje.

 

Ne brinem se toliko za grafiku, vise me brine CPU - planiram R5 3600, i to bi moglo biti "knap",

makar Aftershock PC nudi i snaznije od njega, dakle cak i AMD Stock hladnjak bi trebao biti dovoljno dobar.

 

I ja sam ciljao neko vrijeme na ovo kuciste. Treba paziti na orijentaciju kabla za PSU. Corsairova nisu sluzbeno podrzana.

 

Corsair CX430M PSU (primjer)

 

U ovom slucaju se gubi funkcionalnost DVD tray-a. Nije deal breaker, al eto za info. 


Također neki kazu da GPU temp. nisu bas bajne. Trebalo bi kao stavljati slim fanove ispod graficke na dno? 


Edit:
isprika... na krivi post sam reply uradio, ovo se odnosi na Cougar QBX kuciste.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 21:13 (FrostyHR).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Idealno ITX kuciste?
FrostyHR kaže...

 

I ja sam ciljao neko vrijeme na ovo kuciste. Treba paziti na orijentaciju kabla za PSU. Corsairova nisu sluzbeno podrzana.

 

Corsair CX430M PSU (primjer)

 

U ovom slucaju se gubi funkcionalnost DVD tray-a. Nije deal breaker, al eto za info. 


Također neki kazu da GPU temp. nisu bas bajne. Trebalo bi kao stavljati slim fanove ispod graficke na dno? 


Edit:
isprika... na krivi post sam reply uradio, ovo se odnosi na Cougar QBX kuciste.

 

To s kabelom se da riješiti, samo treba skinuti ovo pojačanje na izlazu iz konektora i onda se kabel može lakše saviti. To je situacija kod dosta malih kućišta pošto ne postoji standard kod napajanja (da bar postoji lol).

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
5 godina
offline
Re: Idealno ITX kuciste?
Jakovp kaže...
FrostyHR kaže...

 

I ja sam ciljao neko vrijeme na ovo kuciste. Treba paziti na orijentaciju kabla za PSU. Corsairova nisu sluzbeno podrzana.

 

Corsair CX430M PSU (primjer)

 

U ovom slucaju se gubi funkcionalnost DVD tray-a. Nije deal breaker, al eto za info. 


Također neki kazu da GPU temp. nisu bas bajne. Trebalo bi kao stavljati slim fanove ispod graficke na dno? 


Edit:
isprika... na krivi post sam reply uradio, ovo se odnosi na Cougar QBX kuciste.

 

To s kabelom se da riješiti, samo treba skinuti ovo pojačanje na izlazu iz konektora i onda se kabel može lakše saviti. To je situacija kod dosta malih kućišta pošto ne postoji standard kod napajanja (da bar postoji lol).

 

Ma sigurno se moze i cijeli konektor nekako okrenut na samom napajanju. Simetrican je, ima dva vijka, a iznutra su samo zice zalotane.

 

5 godina
offline
Re: Idealno ITX kuciste?
Čitatelj kaže...

Pozdrav,

 

nisam se jos odlucio, cekam par novih kucista koja bi trebala doci do sredine 2020.,

a planiram tu negdje, do pocetka Travnja vec sloziti PC, za CP2077.

 

Pa cemo vidjeti kako i sta dalje, kad se situacija jos malo razbistria cijene stabiliziraju.

 Koja nova itx kučišta izlaze do ljeta 2020? 

7 godina
protjeran
offline
Idealno ITX kuciste?

Osobno pratim razvoj ovog kucista:

https://thor-zone.com/mini-itx/

 

https://www.kickstarter.com/projects/thorzone/mjolnir-the-minimalistic-but-not-boring-pc-case

 

U 10l optimizirano za 120mm vodeni blok za CPU, taman za Ryzen 5 procesor.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Idealno ITX kuciste?
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Idealno ITX kuciste?

Moze pomoć?
Imam na piku ovu plocu. "asRock X570 Phantom Gaming TB3 ITX
E sad... sluzbeno su podrzana corsairova aio hlađenja. Ali naletio sam na informaciju da pase sve dok ne koristis usb port na hladnjaku.

 

"It will fit if you don't use the USB port on the cooler for the CAM software. I tried a Corsair H80i V2 which has a usb port on the cooler as well to use Corsair Link and the cable would not fit no matter which orientation I placed the cooler."


Sto se sve gubi ne koristeci CAM software? Nisam jos imao vodu u racunalu do sad. :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 11:10 (FrostyHR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Idealno ITX kuciste?

Ja sam si složio komp sa Kolink Rocket kućištem, koje sam uzeo sa Mall-a, bio sam gledao Dan Case ali njega nije bilo za nabaviti i inače je dosta skuplje.

Nisam bio u potpuposti zadovoljan sa svim aspektima kućišta po meni premalo perforacija na bočnim stranicama i gornja stranica nije perforirana iako ima prostor gdje sa gornje stranice topli zrak izlazi van.

I kod drugih kućišta iza ove kategorije se javlja isti problem.

Tako da sam napravio jednu modifikaciju, bočnu stranicu gdje je CPU i matična sam zamjenio sa perforiranim limom iz bauhausa koji je perforiran čitavom površinom i to je dosta pomoglo.

 

Komponenteu kompa:

Ryzen 3700x

Noctua L9i

Asus ROG STRIX X470-I

Gigbyte 2060

1TB Adata SX8200 Pro

32GB RAM-a

Corsair SF750 napajanje

 

Komp je praktički bešuman u radu, napajanje i grafička rade u polupasivnom načinu tako da se ventovi se ne okreću dok ne zavrtim neku igru.

Na procu sam malo skinuo napon radi temperatura, ne hvatam svaki herc draže mi je što tiši komp.

Temperature se vrte od 45 kad je light work, do 94 kod prime95 testa (nije neka srćea ali to je vrh za ovu malu noctuu sa ovim procom), uglavnom u gejmanju nikad ne dostiže ove vrijednosti.

Osobno nemam potrebe za rendanjem pa ne znam kolike su tada temperature ali koliko znam trebale bi biti niže nego kod prime-a.

Sve u svemu sam poprilično zadovoljan sa čitavim setupom.

 

Nadam se da je nekome neka od ovih informacija pomogla.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Idealno ITX kuciste?
D0mag0j kaže...

Tako da sam napravio jednu modifikaciju, bočnu stranicu gdje je CPU i matična sam zamjenio sa perforiranim limom iz bauhausa koji je perforiran čitavom površinom i to je dosta pomoglo...

 pa daj koju slikicu, poželjno i više da vidimo kako je izgledalo prije i kako izgleda sad

14 godina
offline
Re: Idealno ITX kuciste?
picajzla0707 kaže...
D0mag0j kaže...

Tako da sam napravio jednu modifikaciju, bočnu stranicu gdje je CPU i matična sam zamjenio sa perforiranim limom iz bauhausa koji je perforiran čitavom površinom i to je dosta pomoglo...

 pa daj koju slikicu, poželjno i više da vidimo kako je izgledalo prije i kako izgleda sad

 

Stavio bi ja odmah ali priznajem lijen sam, treba me malo pogurati...

 

 

 
 

15 godina
offline
Re: Idealno ITX kuciste?

Meni osobno ta bočna stranica izgleda jako loše (NHF ), eventualno da je iste boje kao kućište pa da ne odskače toliko bi bilo možda bolje. Što misliš o nekakvoj filter mreži koju bi postavio umjesto stranice? Nešto tipa ovoga?
Inače, kućište na prvu izgleda dosta dobro, iako ni 1200-1300kn nije uopće malo ali ne znam što očekivati za tu cijenu kad su takva kućišta u pitanju. 

14 godina
odjavljen
offline
Idealno ITX kuciste?

Ma kućište je koma što se tiče ventilacije, te rupe su premalene i prerijetke, i fali na vrhu gdje grafička baca vruć zrak.

 

Ovo s mrežom je ok, ali možeš ju barem pofarbati da manje upada taj oblik u oči. Također, na noctui možeš staviti deblji ventilator od 25 mm, imaš mjesta.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Idealno ITX kuciste?
steve90 kaže...

Meni osobno ta bočna stranica izgleda jako loše (NHF ), eventualno da je iste boje kao kućište pa da ne odskače toliko bi bilo možda bolje. Što misliš o nekakvoj filter mreži koju bi postavio umjesto stranice? Nešto tipa ovoga?
Inače, kućište na prvu izgleda dosta dobro, iako ni 1200-1300kn nije uopće malo ali ne znam što očekivati za tu cijenu kad su takva kućišta u pitanju. 

Istina, komentri su na mjestu, meni je prvenstveno ovo bio jeftin proof of concept čisto da vidim da stvar funkcionira, zato nije niti pofarbano.

Inače lim sam rezao sam, a kada ću raditi finalnu stranicu uzet ću malo deblji lim i dat ću nekom da ga fino izreže na dimenzije, nakon toga ide na farbanje pa će sve izgledati puno bolje.

Iako moram reći da na slikama izgleda lošije izgeda nego uživo, čisto iz razloga što je to stvarno malo kućište slikano ful izbliza i dok ga ne vidiš nemaš percepciju koliko je sve to zapravo malo.

Razmišaljo sam i nekom filteru za prašinu (tnx za link! ), moram samo vidjeti koliko će se zapravo prašine skupljati unutra.

 

Cijena je visoka za usporedbu s normalnim kućištima, ali kad gledaš nišu za koju se proizvodi (uzmi u obzir da su ovo ultra mala kućišta koja podržavaju ful dimenzije grafičke kartice) ustvari ispada da je jeftinije nego druga kućišta iste ili lošije kvalitete i još ga možeš kupiti kod nas.

Ono što je meni bilo bitno je da stvar radi kako treba i drago mi je da sam išao u slaganje takvog setup-a.

14 godina
offline
Re: Idealno ITX kuciste?
Jakovp kaže...

Ma kućište je koma što se tiče ventilacije, te rupe su premalene i prerijetke, i fali na vrhu gdje grafička baca vruć zrak.

 

Ovo s mrežom je ok, ali možeš ju barem pofarbati da manje upada taj oblik u oči. Također, na noctui možeš staviti deblji ventilator od 25 mm, imaš mjesta.

Imaš s gornje strane prostor između unutarnjeg i vanjskog dijela kućišta gdje zrak izlazi (vidi se na slikama), ali da bi bilo bolje sa perforiranom gornjom stranicom definitivno bi.

Uzmi u obzir i da je ovaj ryzen i grafička pomalo overkil za ovakav tip kućišta, nešto sa manjom potrošnjom bilo bi idealno.

 

Razmišljao sam i o toj noctui ali naišao sam na neka mjerenja prije nekog vremena i koliko se sjećam zaključak je bio da je razlika premala tipa 3-4 stupnja.

Ako imaš kakav drugi info samo pošalji.

 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Idealno ITX kuciste?
D0mag0j kaže...
Jakovp kaže...

Ma kućište je koma što se tiče ventilacije, te rupe su premalene i prerijetke, i fali na vrhu gdje grafička baca vruć zrak.

 

Ovo s mrežom je ok, ali možeš ju barem pofarbati da manje upada taj oblik u oči. Također, na noctui možeš staviti deblji ventilator od 25 mm, imaš mjesta.

Imaš s gornje strane prostor između unutarnjeg i vanjskog dijela kućišta gdje zrak izlazi (vidi se na slikama), ali da bi bilo bolje sa perforiranom gornjom stranicom definitivno bi.

Uzmi u obzir i da je ovaj ryzen i grafička pomalo overkil za ovakav tip kućišta, nešto sa manjom potrošnjom bilo bi idealno.

 

Razmišljao sam i o toj noctui ali naišao sam na neka mjerenja prije nekog vremena i koliko se sjećam zaključak je bio da je razlika premala tipa 3-4 stupnja.

Ako imaš kakav drugi info samo pošalji.

 

 

Ma vidim, ali iskreno to je goli kurac. Išla bi bez beda grafička od 300w unutra samo da su rješili tip par detalja kako treba. Za procesor je malo gore pošto ne stanu baš neki visoki cooler i ili vodeno, ali svejedno do 100w procerom bi morao moći raditi u tako velikom kućištu, ali nažalost zajebali su dosta toga kod dizajna. A bez veze.

 

3-4 stupnja nije za baciti kad smo tako visokim temperaturama. Pomaže i fan duct ako ti netko može 3d isprintati:

 

 

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 21:04 (Jakovp).
5 godina
offline
Idealno ITX kuciste?

Ekipo? Bar meni situacija izgleda ovako ili se varam? Ncase M1, Sliger SM550, Louqe ghost s1, Cerberus i sl. nisu dobavljivi u eu. Sve ostalo je ili "veliko" ili "throttle land".

Ako covjek zeli stvarno mali sff case, sa dobrim temperaturama, a da je dobavljiv u eu, jedini izbor je DAN A4. I to treba cekat po mjesec dana da dođe u Caseking.

Ili malo veci SG-13 sa nekim 120 AIO, pa de se izbjegne stavljanje air coolera ispod PSUa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice