Cooler master haf922 [mini]

poruka: 18
|
čitano: 7.024
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Cooler master haf922 [mini]

Evo sad vidim da je ovo kučište došlo kod nas ima ga za kupit u ADM-U ta 800kn.Po meni ovo kučište je najbolji odabir za one koji žele odličan propuh u njemu(ispred 200mm,na boku 200mm,na krovu 200mm i na kraju 120mm vent).Te ima mogučnost sprovođenja kabela iza matične te ima i rupu kod mjesta za proc za stavljanje jačih hladnjaka.također mu je i napajanje na dnu postavljenjo.Sve u svemu za 800kn meni se čini kao odlično kućište i da već nisam uzeo starijeg mu brata,vjerojatno bi njega uzeo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cooler master haf922 [mini]

Kuciste je vrhunsko za 800kn nema boljeg, nek se skloni Thermaltake Armor i ostali.

Ima ovdje lijep review pa se mozete uvjeriti u kvalitetu kucista.

otpor je uzaludan!
15 godina
offline
Cooler master haf922 [mini]

joj ja sad sam u dvoumici dal da uzmem cm 690 ili taj 922

razlika je negde oko 150-200kn

Sex is like Nokia (connecting people), like Nike (just do it), like Pepsi (ask for more) and like Samsung ( everyone is invited)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cooler master haf922 [mini]
kc-kb kaže...

joj ja sad sam u dvoumici dal da uzmem cm 690 ili taj 922

razlika je negde oko 150-200kn

Haf uzmi pogledaj kako samo izgleda, btw ja da sad kupujem ono

bi mi bilo prvi izbor Cool

 

Pogledaj si review pa ces vidit koja je to kvaliteta izrade

a i vjerovatno je i velik propuh u kucistu od onih silnih ventova.

otpor je uzaludan!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2009 0:33 (BORG).
15 godina
neaktivan
offline
Cooler master haf922 [mini]

odlicno!!!!

 

 

jednostavno pre dobro kuciste za te novce...

 

 

bubamara.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cooler master haf922 [mini]

932 je još bolje :=) Prezadovoljan sam s njim... mnogi mu spočitavaju prašinu što uopče nije problem, ko i svako drugo kučište svakih 3-4 mjeseca moraš malo očistiti što je meni gušt zapravo Cool

Intel Core 2 Duo E6750@2.66GHz, Gigabyte P35C-DS3, s775, iP35, DDR2 2X1GB PC6400 (800MHz) OCZ, platinum XTC, BFG GTX 280 OC, CoolerMaster HAF 932 big tower , CHIEFTEC, CFT-650-14C 650 W, LOGITECH, MX
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Cooler master haf922 [mini]
kc-kb kaže...

joj ja sad sam u dvoumici dal da uzmem cm 690 ili taj 922

razlika je negde oko 150-200kn

to san i ja razmišlja ali kad sam vidija hafa koliko je to ćudo jednostavno pre velik za stavit na stol pokraj monitora a sljedeći izbor mi je bija 690 koji je također obilatih gabarita ali ipak manji po meni elegantniji za stavit na stol i sad imam coolermaster690 i nežalin što nisan uzeja hafa usput pogledaj u samogradnja coolermaster 690

I Jadantisi
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cooler master haf922 [mini]

Moram rec da sam veliki zagovaratelj cm690 i to od vremena kad je bio jeftiniji nego danas. Ali i ovaj haf je opasno kuciste. Zbilja solidno za taj novac.

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
15 godina
neaktivan
offline
Cooler master haf922 [mini]

jedina mana jest sto nema filtere za ventove ali koliko san vidija reviewova o 932 stvarno je kvalitetno kuciste

zanima me jos jedno pitanje oceli ti masivni 230mm ventovi nakon nekog vrimena poceti stvarati buku

i nekako mi je coolmaster cosmos s vise prirasta srcu mislim da bezobzira koliko kosta cu ga kupiti kad tad

 

I can't remember anything
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cooler master haf922 [mini]
labrovic kaže...

jedina mana jest sto nema filtere za ventove ali koliko san vidija reviewova o 932 stvarno je kvalitetno kuciste

zanima me jos jedno pitanje oceli ti masivni 230mm ventovi nakon nekog vrimena poceti stvarati buku

i nekako mi je coolmaster cosmos s vise prirasta srcu mislim da bezobzira koliko kosta cu ga kupiti kad tad

 

Pa filtere lako sam kupis, to bar nije skupo. A ako hoces, mozes ih i sam napravit - hint: zenska najlonka - bilo je vise rijeci negdje na forumu o tome, ne da mi se sad bas trazit.

A ventovi mogu prozujati, to nikad ne znas. Dosta njih je na sharkoonu prozujalo onih 250 mm na boku dok recimo neki rade vec par godina i ne cuju se. Nema tu bas nekog pravila.

Nikad ne znas kakav primjerak ce te zapast.

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
15 godina
offline
Cooler master haf922 [mini]

Za sad moji na hafu932 ne zuje(mada ga imam nekih 2 mjeseca xD),a kad i ako prozuje vam javim heheBelji se

Kod ovog hafa 922 mi se sviđa što čak ima odiza i predviđeno za vodeno hlađenje ko i na hafu pune veličine,doslovno su smanjili haf932 i time mu spustili cijenu al bome i masu za nekoliko kila(932 teži samo 16kila prazan,dok ovaj teži 10)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cooler master haf922 [mini]

Ma Coolermaster kučišta su zakon!!! Daleko bolja od konkurencije

 

Meni dva najdraža su

 

Coolermaster Storm Scout i HAF932

 

Ovaj HAF 922 mi je isto prava liga (da zamjeni CM-690, koji je isto super kučište)

http://fotoforum.forumotion.net/
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cooler master haf922 [mini]

Mislio sam kupiti cm690 ali kad sam vidio ovo čudo...definitivno moje slijedeće kućište !!ako ne izmisle nešto bolje u roku 2 mjeseca {#emotions_dlg.laughing}

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Cooler master haf922 [mini]

to san i ja razmišlja ali kad sam vidija hafa koliko je to ćudo jednostavno pre velik za stavit na stol pokraj monitora a sljedeći izbor mi je bija 690 koji je također obilatih gabarita ali ipak manji po meni elegantniji za stavit na stol i sad imam coolermaster690 i nežalin što nisan uzeja hafa usput pogledaj u samogradnja coolermaster 690

omfg. ak ja tebe kaj razmem...moze mi netko prevest?

nema
15 godina
neaktivan
offline
Cooler master haf922 [mini]

Da sam pričekao samo dva mjeseca kupio bi ovu zvjer od kučišta ali ipak ......žalim.Kupio sam NZXT Tempest i ono soldno...ali ovaj mini je po meni ljepši.

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cooler master haf922 [mini]

Napokon stiglo u Hrvatsku!!! Cool Kućište je zvijer! Mislio sam u Njemačku po njega, tamo je 90eura; ali eto ga! Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cooler master haf922 [mini]

Al nikako ga uvatit na lageru, dok ponovo nazoven, dobija ga i prodaju. Lik u linksa mi je reka da ih ne mogu naručit kolko ih mogu prodat. Izgleda da je "Mali HAF" pravi ljetni blockbuster.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cooler master haf922 [mini]

izgleda predobro...sad sa tugom svojeg anteca gledam PlačSmijeh

breakORdie
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice