Antec ili coolermaster?

poruka: 23
|
čitano: 6.516
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Antec ili coolermaster?

Razmišljam o kupovini kućišta.Odlučiti ne mogu između 1.antec p183 i 2.coolermaster cosmos.Pa molim za pohvale i pokude! Hvala!

pozdrav iz Slavonije
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antec ili coolermaster?
Koliko ja vidim ti ciljaš na kučista koja dosta koštaju, i iskreno niti jedno od tih nebi. Pogledaj si CoolerMaster HAF 932 ili Antec 12 iljada (TWELVE HUNDRED). Oba ima u ADM
16 godina
offline
RE: Antec ili coolermaster?
ja uskoro uzimam cosmosa isto sam se dvoumio izmdu par kucista ali odluka je pala na njega ;)
eXtreme overclocker
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antec ili coolermaster?

Odličan je haf 932 i antec 12 stotina,ali ja bi kućište sa vratima sprijeda.

pozdrav iz Slavonije
16 godina
offline
Antec ili coolermaster?

Coolermaster Stacker 832 Se

 

Nesto skuplji ali za klasu iznad svih ostalih, takodjer skupih

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Antec ili coolermaster?

Uzmi Coolermaster Cosmos

Kuciste je veoma prostrano i prozracno.

Moja preporukaCool

beat this
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Antec ili coolermaster?

Iz osobnog iskustva ti preporučam Cosmos S !!! Elegantan, tih, puno mjesta, nema problema s sprovođenjem kablova i  iza matične, ak imaš potrebu možeš ugradit vodeno u njega (imaš u zadnjem bug-u vodeno koje je napravljeno-dizajnirano posebno za cosmos/s), na front panelu svi konektori koji bi ti ikad magli zatrebati (4 usb, e sata, firewire, mic, slušalice), prekidači na senzor....... ma milina Namigiva 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antec ili coolermaster?
Cosmos 1000. Slicno kao cosmos-s samo sto 1000 nema na bocnoj stranici onu plastiku sa coolerom, nego ima akusticnu izolaciju. (spuzva). Veliki prostor, laka ugradnja hdd-a i citaca. Imas na vrhu 2 120mm fana koji izbacuju zrak, od dolje jedan 120mm koji uvlaci zrak i jos 2 na straznjoj strani koji izbacuju zrak. Napajanje stoji dolje i na svim mjestima za coolere koji uvlace zrak ima filter za prasinu. Ako te jos nesto zanima pitaj :)
16 godina
offline
RE: Antec ili coolermaster?
temperature hardova, navodno da se hardovi dosta griju u njemu?

mozes li poslikat taj dio(neka veca reza samo poslikaj taj dio gdje su hardovi, ak nije problem;)
eXtreme overclocker
15 godina
neaktivan
offline
Antec ili coolermaster?

Evo slike sa neta, sestra mi je odnjela digitalac u london

 

Pogledaj

i pitaj ako jos nesto trebas.

 

Hard mi se uopce ne grije, temperatura je oko 35C

Grije se vjerojatno ako ima vise hardova. A i ako se zagrije, ima mjesta za ventilatore

Samo izvadis ladicu, stavis hard zasaravis i vratis ladicu Samo izvadis ladicu, stavis hard zasaravis i vratis ladicu
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2009 14:33 (krle).
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Antec ili coolermaster?
dobro je bitno da ima rupu u ladici :D

ma moraju bit hardovi hladni pogotov kao sto ce bit kod mene samo 1 HDD, pa cu ostale ladice maknut...

hvala na slici ;)
eXtreme overclocker
15 godina
offline
RE: Antec ili coolermaster?

http://www.dvhardware.net/review134_thermaltake_xaser_vi.html

 

pogledaj si review ovog btw. ja imam isto samo u crvenoj boji vjeruj mi neces pozalit

16 godina
offline
RE: Antec ili coolermaster?
previse je "provjetreno" kao cosmos s...meni treba neko tiho veliko kuciste ;)
eXtreme overclocker
16 godina
neaktivan
offline
RE: Antec ili coolermaster?
benko kaže...
previse je "provjetreno" kao cosmos s...meni treba neko tiho veliko kuciste ;)

Onda je cosmos odličan za tebe ;) ili možda nešto ovako od lian liaSmijeh.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Antec ili coolermaster?
toxic kaže...

http://www.dvhardware.net/review134_thermaltake_xaser_vi.html

 

pogledaj si review ovog btw. ja imam isto samo u crvenoj boji vjeruj mi neces pozalit

 

 

Ne mješati Hunday u dvojbi između Mercedesa i BMWa :)

 

Ovako,imao sam priliku raditi s tim Cosmosom s zvučnom izolacijom,mislim da je S(nisam siguran nesjecam se),s ogromnim Coolermaster napajanjem i GTX280 je fakat tih čak i u loadu.... moja preporuka.

Phenomenalni duja X3,Biostar 790GX,XFX HD4830
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2009 17:46 (troublemaker).
16 godina
offline
RE: Antec ili coolermaster?
iwan kaže...
benko kaže...
previse je "provjetreno" kao cosmos s...meni treba neko tiho veliko kuciste ;)

Onda je cosmos odličan za tebe ;) ili možda nešto ovako od lian liaSmijeh.

 ljepsi mi cosmos, ali ima lian li bolensa kucista samo cijena.....neda mi se sad pljuvat 10k na kuciste

troublemaker kaže...
toxic kaže...

http://www.dvhardware.net/review134_thermaltake_xaser_vi.html

 

pogledaj si review ovog btw. ja imam isto samo u crvenoj boji vjeruj mi neces pozalit

 

 

Ne mješati Hunday u dvojbi između Mercedesa i BMWa :)

 

Ovako,imao sam priliku raditi s tim Cosmosom s zvučnom izolacijom,mislim da je S(nisam siguran nesjecam se),s ogromnim Coolermaster napajanjem i GTX280 je fakat tih čak i u loadu.... moja preporuka.

 cosoms s nema zvucnu izloaciju to je io obican cosmos 1000Namigiva

 

e jedva cekam tu ultimativnu tisinuSmijehOsmijeh

eXtreme overclocker
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antec ili coolermaster?

Sljedeći mjesec odlučio kupit novo kućište.Dilema je još neriješena! 3 su izbora:  1.antec p183,   2.antec p193,   3.coolermaster cosmos 1000. Ova kućišta su mi uži izbor,ako netko ima bolji prijedlog do 2000 kn neka slobodno kaže!

pozdrav iz Slavonije
15 godina
offline
Antec ili coolermaster?

Coolermster Cosmos definitivno, ako trazis tisinu svi su tu negdje, ali Cosmos nudi puno vise prostora, a takodjer ima i pregradu imedju napajanja i maticne. To kod anteca nisam vidio (nisam siguran 193 model). Takodjer sam na netu nasao dodatak koji koristi jedan moder (samo za Cosmos), stavlja graficku/e u zasebni tunel i na taj nacin smanjuje temperaturu u kucistu

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antec ili coolermaster?

Odluka još nije donešena. Izbora su trenutno 2: 1. coolermaster cosmos 1000,  2.coolermaster atcs 840.Ovo drugo kućište (atcs 840) mi se sve više čini najbolje i to u crnoj boji.

pozdrav iz Slavonije
15 godina
neaktivan
offline
RE: Antec ili coolermaster?

Molim preporuku za kućište između antec p183 i silverstone fortress ft02.

 

pozdrav iz Slavonije
13 godina
offline
RE: Antec ili coolermaster?

ovako za sve moje prijatelje ! ali nemamo svi isti ukus, moj prijedlog ti je coooler master haf 932 big black koji je vrlo dobar i porzracan,s velikim ventilatorima,jedan ti je odozgor jedan s strane, jedan ti je sprijeda s crvenim svjetlecim diodicama,

i jos ima za ugradnju vodenog hladenja, vrlo ga lako odrzavat,a ova sranja spuzvice za izolacije buke ili prasine zaboravi jer ti to samo zagrijava prostor iznutra, u bit je bolje kad ima vise porzracnosti i dosta prostora,a vjeruj kad ga

po ljeti ukljucis ne treba ti uz njega ni klima ja ga imam i zadovoljnan sam malo se nakupi prasine usisam problem rijesen, a ova sranja sa spuzvicama kao izolacija zvuka prasine nema potrebe jer ga u stvari to gusi u nekim stvarima

sto se tice temperature iznutra i kompnenata, jer sve su ti te spuzvice protiv prasine izolacije zvuka za mene cepovi na kutiji jer ta kutija treba disat i treba temperatura negdje van, a ventilatori ne mogu sve bas izbacit van, tako da ti je ova kutija moj savjet

jer pruza bas ono sto ti treba mislim da je negdje oko 1500kn, i doista je dobra, jos ti se nalazi sprijeda na gornjoj strani 4 usb,sata i jos jedan prikljucak tako da ti je ama bas sve na dohvat ruke i jos ti ostane love za nekaj drugo nadogratit.

imas ga i u crvenoj boji isti takav samo je posebno raden za AMD s strane mu je cijeli stakleni poklopac s logom zmaja to ti je ta ista cijena ili je malo skuplji od ovoga, u svakom slucaju su isti osim sto je moj crni a ovj za AMD je s tim logom pa je zbog

toga za par stoja skuplji.

a zelim ti jos samo rec jedan primjer, tako ti je kod usisavaca jer su izmislili  filtere bas zbog te prasine pa kad ukljucis taj usisav i radis s njim 10 minuta jer kroz taj filter se ne moze temperatura motora izic van,

i sav se usisavac zagrije da moz na njemu kukat jaja e to ti je to ti odluci jer kazem svi mi imamo svoj ukus naravno moras malo slusat i sebe jer trgovac ti proda i boli ga don mi svi ovdje imamo svoje ukuse

tako da nekad moras vjerovat sam sebi i kupiti ono sto ti recimo srce ili ono iznutra govori to ti je moj savjet i to je to,{#}

14 godina
neaktivan
offline
RE: Antec ili coolermaster?
fight kaže...
...

Di si ti iskopo ovu temu? o.O

Tema stara 2 god.. {#}

http://www.youtube.com/watch?v=OYVVN_lrCog
13 godina
offline
RE: Antec ili coolermaster?
FiCo_Ri kaže...
fight kaže...
...

Di si ti iskopo ovu temu? o.O

Tema stara 2 god.. {#}

 

nemam pojma nisam gledao koliko je tema stara slucajno naletio odgovorio i to je to{#}

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice