Vodič za odabir kućišta izdvojena tema

poruka: 6.344
|
čitano: 870.500
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
Re: Vodič za odabir kućišta
Čitatelj kaže...

Entho Pro je big-tower, ne midi-tower - imas Entho Pro M, on je midi-tower, ali ne nudi ono sto ti trebas,

plus to sto je samo 20€ povoljniji od opremljenijeg Entho Pro.

Znam ali bez obzira na to u opisima vecine Enthoo Pro koji su full tower pogresno pise da su midi tower. Na linku s kojega sam napisao da cu kuciste naruciti isto pogresno pise midi tower:

https://www.computeruniverse.net/de/phanteks-enthoo-pro-midi-tower-tempered-glass-se-schwarz-weiss

Chupo
9 godina
Vodič za odabir kućišta

Molim preporuku za penzionerski mid tower, bez pleksija, rgba, mesha, bočnog venta do 300 kn.
Znači zadnji plus prednji vent, po mogućnosti sa filterom. Futura IT bi bila idealna.
Zahvaljujem.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”

0 0 hvala 0
3 godine
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
4 godine
Zalman s3.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Vodič za odabir kućišta

hvala, ali kad sam napisao "bez plexija" sam mislio na prozirni panel

nešt ovakvo?

https://www.silentiumpc.com/en/product/armis-ar1/

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”

0 0 hvala 0
3 godine
Antropofob kaže...

hvala, ali kad sam napisao "bez plexija" sam mislio na prozirni panel

nešt ovakvo?

https://www.silentiumpc.com/en/product/armis-ar1/

Aramis ti nema 2 nego jedan ventilator. Mozda ti je bolje za 100 kn ici na malo veci i tezi AR6 (isto 1 ventilator), vise prostora, lakse slaganje, stabilniji...

https://www.nabava.net/search.php?q=silentiumpc+armis+ar6

Samo provjeri kod prodavaca, da uistinu nude i taj jedan ventilator.

AMD Fanboyčina
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 8:23 (GdjeSuBikovi).
4 godine
Pa cuj, sva ta kucista imaju prakticki identican layout, da ne kazem da im samo promjene predju masku.....

Moj.prijedlog za s3 je isao u smijeru kvalitete, obrade, izuzetno povoljne cijene, a ta plexi stranica je dovoljno zatamnjena da se unutra nista ne vidi, ako ne svjetli.

No, ako bas mora biti bez pleksija....kako rekoh, svejedno je sto uzmes.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Damir22 kaže...
Pa cuj, sva ta kucista imaju prakticki identican layout, da ne kazem da im samo promjene predju masku.....

Moj.prijedlog za s3 je isao u smijeru kvalitete, obrade, izuzetno povoljne cijene, a ta plexi stranica je dovoljno zatamnjena da se unutra nista ne vidi, ako ne svjetli.

No, ako bas mora biti bez pleksija....kako rekoh, svejedno je sto uzmes.....

Bude Zalman, jer je Futura u igri. Silentium izgleda izvrsno, ali ne kupujem ja nažalost.

Hvala svima na savjetu.

Nemogu vjerovat kolko kučišta sa rupama na boku i ladicama za optičke uređaje, ko da smo na početku stoljeća.

4 godine
Samo ulozi u dodatne prednje ventilatore, ako su potrebni,neznam koje komponente idu unutra, ako nije nesto sto se grije, onda ce i onaj jedan s kucistem biti adekvatan....
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Vodič za odabir kućišta

Phanteks 600s ili 500a,lian li lancool 2 ili 011 dynamic ili nesto drugo...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine

Odaberi koji ti se vise svidja, svi su uglavnom dobri.

Ti ga moras ostatak vremena gledati, a ne drugi

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
8 godina
Vodič za odabir kućišta

Bitan airflow i da stane 328 mm grafa...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Svi imaju dobar aiflow, s time da je Dynamic O11 specificno napravljen za vodena hladjenja, i u sve stane duga grafa. Biraj ono koje ti se vise svidja..

9 godina
Vodič za odabir kućišta

Evo i O11 Dynamic Mini...Odlično odrađna manja verzija, modularnost zadnje strane je yebena inovacija. Jedini minus za mene je ne podržavanje radijatora sa gornje strane ako se kućište postavi za ATX ploču, iako ima mjesta...Trebali su malo zamaknuti rupe prema lijevoj strani, ali nisu. Ali dobro, tko je hrabar i ima bušilicu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice