Vodič za odabir kućišta izdvojena tema

poruka: 6.672
|
čitano: 1.387.753
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Vodič za odabir kućišta

Bok ljudi.

Ideja za kućište:

Za klinca (šareno?), na radnom stolu (manjih dimenzija, ali ATX), povoljnije.

Ima nešto takvo?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Vodič za odabir kućišta

Šarenilo lako ubacis u bilokoji komp, ako ga taj komp nema. Vec par godina poznata brand kompakt kucista su ti Fractal Meshify ili obicni Define C, Be Quiet 500 ili 500DX, NZXT H500 ili H510 i sl. Od manje poznatih brandova, ali i dalje dobra kucista, imas SilentiumPC Armis i ostala kucista, cak i MS ima okej neka kucista pa malo pogledas ponudu.

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
CyberDemonVZ kaže...

Bok ljudi.

Ideja za kućište:

Za klinca (šareno?), na radnom stolu (manjih dimenzija, ali ATX), povoljnije.

Ima nešto takvo?

Bio sam u HG spota par puta. Vidio 2 kompa ovakvog kucista na stolu, lipo i kompaktno.

 

Klinci su zaljubljeni u to bili.

 

Link : sharkoon tg4 RGB

Survivor - eye of the tiger
7 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
CyberDemonVZ kaže...

Bok ljudi.

Ideja za kućište:

Za klinca (šareno?), na radnom stolu (manjih dimenzija, ali ATX), povoljnije.

Ima nešto takvo?

 

Kupis 2-3-4 spreja u boji i dobijes sareno, i moze svaki tjedan biti druge sare na njemu.

Ne kuzim, kutija ko kutija, jednom se klikne da se uljuci, i vise ne gleda u nju.

 

Djete gleda u display, ne u "kutiju". Moze bit i od kartona, totalno nebitno,

ako je odgovarajucih dimenzija.

 

Ako hoces da je bas ATX ploca, mozes uzeti Jonsbo RM2, ispod 22l a podrzava ATX ploce:

https://geizhals.at/jonsbo-rm2-schwarz-rm2-black-a2287807.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk

https://geizhals.at/jonsbo-rm2-silber-rm2-silver-a2287814.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk

 

A ako ces biti malo mudriji, uzet ces mATX plocu i mATX kuciste, tipa Jonsbo C2, ispod 13l a prostora koliko te volja:

https://geizhals.at/jonsbo-c2-schwarz-jb-c2-k-600046965-a1149951.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk

https://geizhals.at/jonsbo-c2-silber-jb-c2-s-600046960-a1149959.html?hloc=at&hloc=de&hloc=eu&hloc=pl&hloc=uk

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
The_Fichek kaže...

Šarenilo lako ubacis u bilokoji komp, ako ga taj komp nema. Vec par godina poznata brand kompakt kucista su ti Fractal Meshify ili obicni Define C, Be Quiet 500 ili 500DX, NZXT H500 ili H510 i sl. Od manje poznatih brandova, ali i dalje dobra kucista, imas SilentiumPC Armis i ostala kucista, cak i MS ima okej neka kucista pa malo pogledas ponudu.

Jel imaš kakvu ideju za dobro airflow midi kucište do nekih 600-700 kn. Meni je prvi izbor bio phanteks p400A. Samo sranje mim je što u toj verziji nema onog RGB buttona koji osvjetljava znak phanteks. Inace ne volim RGB ali ovo mi se baš sviđa jer je minimalistički nekako.

Šta misliš da uzmem p400s verziju sa TG on ima fan controller i rgb button i na njega navidam mesh front panel. Samo mi je jedino sra*je sto ne znam di bi nabavio mesh po normalnoj cijeni? 

Koliko uopće vrijedi taj fan controll prednji? imaju 3 razine samo sad nezz koliko se isplati.

 

Nebi vjerovao ja još uvijek koristim nzxt m59 sa moddanom bocnom stranicom (maka sam oni side vent sa onim dijelom plastike i stavio cisto staklo)

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2021 10:41 (MasterOdisasteR).
10 godina
online
Re: Vodič za odabir kućišta

Ne vrijede nista posebno fan controlleri, imas ROG-ov fan controller s Aliexpress dostavom (14-22 dana) za sve skupa 35kn.

 

LIAN LI Lancool 215 bi trebao biti kralj airflowa za upravo taj cijenovni rang koji si naveo, ali nije P400A daleko od njega. Mozes si pogledati:

 

Sto se tice mesh front panela za P400A ili drugi Phanteks ne znam di bi to mogao nabaviti. Ja sam prije pitao Mall.hr mogu li nabaviti mesh panel za P300 koji je kod njih najprodavanije kuciste i rekli su da ne mogu ili da nemaju u ponudi, tako nesto. Inace, mislim da P300A ima veci value od P400A, ali ga nazalost nema u HR.

 

Ako zelis malo netipicno kuciste mozes probit budzet pa vidjeti i Asus TUF GT301, nista posebno, ali ti se moze svidjeti. Kaj se tice probijanja budzeta i ako ti se svidja bijela boja imas i BQ 500DX, ali ga ne bih preporucio za vodena hladjenja s gornje strane jer je filter gore malo pregust i s gornje strane stanu samo nepredebela 240mm.

 

Brand kucista je po meni dobro gledati i polovna jer im se nema kaj dogodit s godinama, osim mozda koje ogrebotine..

 

EDIT: NZXT H510 je isto okej, ako neces stavljati prevruce komponente. Prednji bracket se moze skroz odvojit za laksu instalaciju ventilatora ili vodenog, a sam prednji panel je tesko skinuti isto kao kod velike vecine svih tih kucista. Kaj se tice skidanja front panela Lian Li i Phanteks bi trebali biti medju boljima. To je ujedno jedina mana 500DX kod kojeg bas moram primjenit silu, odnosno pogasit komp prije vadjenja da nebi bilo, ali sam zato namjestio da se prednji ventilatori jedva vrte. Za kraj imas i SilentiumPC kucista, Sharkoon, ako hoces malo jeftinije proci, a nista posebno ne izgubit. Gotovo sva SilentiumPC kucista imaju fan controller.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2021 14:40 (The_Fichek).
14 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Meni je frend nabavio mesh sa Casekinga, čekalo se 30 dana, već smo mislili kifla - kad ono. Hladi super, ali ima više čišćenja.

 

Lp,

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
The_Fichek kaže...

Ne vrijede nista posebno fan controlleri, imas ROG-ov fan controller s Aliexpress dostavom (14-22 dana) za sve skupa 35kn.

 

LIAN LI Lancool 215 bi trebao biti kralj airflowa za upravo taj cijenovni rang koji si naveo, ali nije P400A daleko od njega. Mozes si pogledati:

 

Sto se tice mesh front panela za P400A ili drugi Phanteks ne znam di bi to mogao nabaviti. Ja sam prije pitao Mall.hr mogu li nabaviti mesh panel za P300 koji je kod njih najprodavanije kuciste i rekli su da ne mogu ili da nemaju u ponudi, tako nesto. Inace, mislim da P300A ima veci value od P400A, ali ga nazalost nema u HR.

 

Ako zelis malo netipicno kuciste mozes probit budzet pa vidjeti i Asus TUF GT301, nista posebno, ali ti se moze svidjeti. Kaj se tice probijanja budzeta i ako ti se svidja bijela boja imas i BQ 500DX, ali ga ne bih preporucio za vodena hladjenja s gornje strane jer je filter gore malo pregust i s gornje strane stanu samo nepredebela 240mm.

 

Brand kucista je po meni dobro gledati i polovna jer im se nema kaj dogodit s godinama, osim mozda koje ogrebotine..

 

EDIT: NZXT H510 je isto okej, ako neces stavljati prevruce komponente. Prednji bracket se moze skroz odvojit za laksu instalaciju ventilatora ili vodenog, a sam prednji panel je tesko skinuti isto kao kod velike vecine svih tih kucista. Kaj se tice skidanja front panela Lian Li i Phanteks bi trebali biti medju boljima. To je ujedno jedina mana 500DX kod kojeg bas moram primjenit silu, odnosno pogasit komp prije vadjenja da nebi bilo, ali sam zato namjestio da se prednji ventilatori jedva vrte. Za kraj imas i SilentiumPC kucista, Sharkoon, ako hoces malo jeftinije proci, a nista posebno ne izgubit. Gotovo sva SilentiumPC kucista imaju fan controller.

Aj ako ti se da linkaj taj controller sa ali-ja, ne mogu ga nać nikako. Što se ostalog tiče ništa od toga mi se ne sviđa. 500DX mi je fora ali probija cijenu od 700kn koliko vidim. Lian Li je dobar sto se tice performansi ali ta dva rgb ogromna ventilatora su mi baš ružna. Podsjecaju me na one ljetne ventilatore plastične što se vrte. GT301 mi je prenačičkan i to ne volim. Volim minimalizam neki. NZXT sam vidio uživo, ima mi ga prijatelj i ne sviđa mi se dosta je topao i izgleda ko kutija.

Kvod kaže...

Meni je frend nabavio mesh sa Casekinga, čekalo se 30 dana, već smo mislili kifla - kad ono. Hladi super, ali ima više čišćenja.

 

Lp,

 Kolika je poštarina ? nisam našao nigdje vidim samo ovih 15 eura.

10 godina
online
Re: Vodič za odabir kućišta

Hmm, onda ti ostanu Fractal Meshify i Phanteks P400A od jacih brandova ili SilentiumPC, Sharkoon i MS od jeftinijih. Ustvari imas i LIAN LI Lancool 205 sa zatvorenom prednjom stranicom u tom rangu, a intake onda ima s prednjih bocnih strana, klasika, ali ne ocekuj nez kakvu izradu jer je to vjerojatno njihovo najjeftinije kuciste. Evo kontroler: link

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
The_Fichek kaže...

Hmm, onda ti ostanu Fractal Meshify i Phanteks P400A od jacih brandova ili SilentiumPC, Sharkoon i MS od jeftinijih. Ustvari imas i LIAN LI Lancool 205 sa zatvorenom prednjom stranicom u tom rangu, a intake onda ima s prednjih bocnih strana, klasika, ali ne ocekuj nez kakvu izradu jer je to vjerojatno njihovo najjeftinije kuciste. Evo kontroler: link

 Što misliš o ovome ?

Na ovo sam slučajno naletio, nisam ni znao da postoji. Čak je i cijena dobra https://www.caseking.de/en/phanteks-eclipse-p360a-mid-tower-tempered-glass-argb-white-geph-131.html#tech_specs

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.4.2021 19:52 (MasterOdisasteR).
10 godina
online
Re: Vodič za odabir kućišta

Bogami nisam ni ja znao da postoji ili sam znao pa zaboravio. Malo manje kuciste od P400A s ventilatorom manje koje kosta isto kao P400A u HR.. Fora je sto je bijelo-crna kombinacija. Opcenito cijene Phanteksa u HR nisu bas nekaj, ali sta je tu je.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
The_Fichek kaže...

Bogami nisam ni ja znao da postoji ili sam znao pa zaboravio. Malo manje kuciste od P400A s ventilatorom manje koje kosta isto kao P400A u HR.. Fora je sto je bijelo-crna kombinacija. Opcenito cijene Phanteksa u HR nisu bas nekaj, ali sta je tu je.

https://www.amazon.com/Phanteks-PH-EC360ATG_DWT01-Ultra-fine-Performance-Digital-RGB/dp/B08KKCLJY7?th=1

Review-ovi su extra. Meni se sviđa što je manje od p400A-a, po meni je to plus jer ne planiram koristiti vodeno. Diskovi se ubacuju sprijeda, što je isto jako fora. Ima čak i jedan rgb strip sa strane i ne vide se na staklu oni šarafi nego se vida odzada kao u nzxt. Puno ljepše od p400a svakako. Mislim da ću uzet ovo ako je istina da je dostava 15eura

10 godina
online
Re: Vodič za odabir kućišta

Preko cega uopce mislis kupovati? Amazon.de, Caseking..?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
The_Fichek kaže...

Preko cega uopce mislis kupovati? Amazon.de, Caseking..?

 Casekinga, samo ne znam koliko je dostava.

10 godina
online
Re: Vodič za odabir kućišta
MasterOdisasteR kaže...
The_Fichek kaže...

Preko cega uopce mislis kupovati? Amazon.de, Caseking..?

 Casekinga, samo ne znam koliko je dostava.

Meni kaze 15 eura za adresu blizu Zagreba, odnosno 88,53 eura sve skupa, odnosno 670 kn, znaci ista cijena kao u HR: https://www.nabava.net/search.php?q=phanteks+p360

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
The_Fichek kaže...
MasterOdisasteR kaže...
The_Fichek kaže...

Preko cega uopce mislis kupovati? Amazon.de, Caseking..?

 Casekinga, samo ne znam koliko je dostava.

Meni kaze 15 eura za adresu blizu Zagreba, odnosno 88,53 eura sve skupa, odnosno 670 kn, znaci ista cijena kao u HR: https://www.nabava.net/search.php?q=phanteks+p360

 Kskav je ovaj iPON znaš li ?

14 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Ja bi prije uzeo sa caseking nego sa IPON..

10 godina
online
Re: Vodič za odabir kućišta

Ne znam kakav je iPON, imas temu za njih, makar nema puno tog u temi..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Da gleda sam i ja. Ne znam ni ja kakvi su ali orivlačna je cijena :)

14 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
MasterOdisasteR kaže...
The_Fichek kaže...

Ne vrijede nista posebno fan controlleri, imas ROG-ov fan controller s Aliexpress dostavom (14-22 dana) za sve skupa 35kn.

 

LIAN LI Lancool 215 bi trebao biti kralj airflowa za upravo taj cijenovni rang koji si naveo, ali nije P400A daleko od njega. Mozes si pogledati:

 

Sto se tice mesh front panela za P400A ili drugi Phanteks ne znam di bi to mogao nabaviti. Ja sam prije pitao Mall.hr mogu li nabaviti mesh panel za P300 koji je kod njih najprodavanije kuciste i rekli su da ne mogu ili da nemaju u ponudi, tako nesto. Inace, mislim da P300A ima veci value od P400A, ali ga nazalost nema u HR.

 

Ako zelis malo netipicno kuciste mozes probit budzet pa vidjeti i Asus TUF GT301, nista posebno, ali ti se moze svidjeti. Kaj se tice probijanja budzeta i ako ti se svidja bijela boja imas i BQ 500DX, ali ga ne bih preporucio za vodena hladjenja s gornje strane jer je filter gore malo pregust i s gornje strane stanu samo nepredebela 240mm.

 

Brand kucista je po meni dobro gledati i polovna jer im se nema kaj dogodit s godinama, osim mozda koje ogrebotine..

 

EDIT: NZXT H510 je isto okej, ako neces stavljati prevruce komponente. Prednji bracket se moze skroz odvojit za laksu instalaciju ventilatora ili vodenog, a sam prednji panel je tesko skinuti isto kao kod velike vecine svih tih kucista. Kaj se tice skidanja front panela Lian Li i Phanteks bi trebali biti medju boljima. To je ujedno jedina mana 500DX kod kojeg bas moram primjenit silu, odnosno pogasit komp prije vadjenja da nebi bilo, ali sam zato namjestio da se prednji ventilatori jedva vrte. Za kraj imas i SilentiumPC kucista, Sharkoon, ako hoces malo jeftinije proci, a nista posebno ne izgubit. Gotovo sva SilentiumPC kucista imaju fan controller.

Aj ako ti se da linkaj taj controller sa ali-ja, ne mogu ga nać nikako. Što se ostalog tiče ništa od toga mi se ne sviđa. 500DX mi je fora ali probija cijenu od 700kn koliko vidim. Lian Li je dobar sto se tice performansi ali ta dva rgb ogromna ventilatora su mi baš ružna. Podsjecaju me na one ljetne ventilatore plastične što se vrte. GT301 mi je prenačičkan i to ne volim. Volim minimalizam neki. NZXT sam vidio uživo, ima mi ga prijatelj i ne sviđa mi se dosta je topao i izgleda ko kutija.

Kvod kaže...

Meni je frend nabavio mesh sa Casekinga, čekalo se 30 dana, već smo mislili kifla - kad ono. Hladi super, ali ima više čišćenja.

 

Lp,

 Kolika je poštarina ? nisam našao nigdje vidim samo ovih 15 eura.

 Ne znam, moram ga pitati, mislim da je klasična poštarina - niš specijalno.

12 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
MasterOdisasteR kaže...
The_Fichek kaže...
MasterOdisasteR kaže...
The_Fichek kaže...

Preko cega uopce mislis kupovati? Amazon.de, Caseking..?

 Casekinga, samo ne znam koliko je dostava.

Meni kaze 15 eura za adresu blizu Zagreba, odnosno 88,53 eura sve skupa, odnosno 670 kn, znaci ista cijena kao u HR: https://www.nabava.net/search.php?q=phanteks+p360

 Kskav je ovaj iPON znaš li ?

 Uzeo dvije stvari iz Ipona. Došle u roku kako je pisalo, dobro zapakirano. Dobra cijena.

Sad se samo nadam da neće trebati garancija, jer bi moglo biti ko Edigital :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
CyberDemonVZ kaže...
MasterOdisasteR kaže...
The_Fichek kaže...
MasterOdisasteR kaže...
The_Fichek kaže...

Preko cega uopce mislis kupovati? Amazon.de, Caseking..?

 Casekinga, samo ne znam koliko je dostava.

Meni kaze 15 eura za adresu blizu Zagreba, odnosno 88,53 eura sve skupa, odnosno 670 kn, znaci ista cijena kao u HR: https://www.nabava.net/search.php?q=phanteks+p360

 Kskav je ovaj iPON znaš li ?

 Uzeo dvije stvari iz Ipona. Došle u roku kako je pisalo, dobro zapakirano. Dobra cijena.

Sad se samo nadam da neće trebati garancija, jer bi moglo biti ko Edigital :)

 

Ja isto imam 2 narudžbe iz ipon-a . Prva je stolac (1900kn) a druga je napajanje (650kn) i kuciste Phanteks P600S (950kn) i sve je doslo odlicno zapakirano . Mislim da je doslo i relativno brzo , unutar nekih 7 dana. E sada da nesta rikne i zatreba garancija tu bi moglo biti problema ali koliko sam vidio po upisima na forumu ipak su malo bolji od Edigital-a.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
CyberDemonVZ kaže...
MasterOdisasteR kaže...
The_Fichek kaže...
MasterOdisasteR kaže...
The_Fichek kaže...

Preko cega uopce mislis kupovati? Amazon.de, Caseking..?

 Casekinga, samo ne znam koliko je dostava.

Meni kaze 15 eura za adresu blizu Zagreba, odnosno 88,53 eura sve skupa, odnosno 670 kn, znaci ista cijena kao u HR: https://www.nabava.net/search.php?q=phanteks+p360

 Kskav je ovaj iPON znaš li ?

 Uzeo dvije stvari iz Ipona. Došle u roku kako je pisalo, dobro zapakirano. Dobra cijena.

Sad se samo nadam da neće trebati garancija, jer bi moglo biti ko Edigital :)

 

azzie kaže...
CyberDemonVZ kaže...
MasterOdisasteR kaže...
The_Fichek kaže...
MasterOdisasteR kaže...
The_Fichek kaže...

Preko cega uopce mislis kupovati? Amazon.de, Caseking..?

 Casekinga, samo ne znam koliko je dostava.

Meni kaze 15 eura za adresu blizu Zagreba, odnosno 88,53 eura sve skupa, odnosno 670 kn, znaci ista cijena kao u HR: https://www.nabava.net/search.php?q=phanteks+p360

 Kskav je ovaj iPON znaš li ?

 Uzeo dvije stvari iz Ipona. Došle u roku kako je pisalo, dobro zapakirano. Dobra cijena.

Sad se samo nadam da neće trebati garancija, jer bi moglo biti ko Edigital :)

 

Ja isto imam 2 narudžbe iz ipon-a . Prva je stolac (1900kn) a druga je napajanje (650kn) i kuciste Phanteks P600S (950kn) i sve je doslo odlicno zapakirano . Mislim da je doslo i relativno brzo , unutar nekih 7 dana. E sada da nesta rikne i zatreba garancija tu bi moglo biti problema ali koliko sam vidio po upisima na forumu ipak su malo bolji od Edigital-a.

 

Hvala Vam obojici puno na informacijama. Ovo je kućiše, tako da nebi trebalo biti problema što se rikavanja tiče, eventualno da se staklo razbije ili nešto slično. Kućište i nije neka kritična komponenta. Inače cijene su im top. U rangu sa njemačkim i švedskim

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2021 0:05 (MasterOdisasteR).
10 godina
online
Re: Vodič za odabir kućišta

Slobodno podijeli koje si kuciste uzeo :)

11 godina
offline
Vodič za odabir kućišta

Gdje nabavit neki dobar fan controller da spojim ovih 6 120 ll da mi nisu popikani na ploci,ali d ga mogu sakrit dolje gdje su kablovi i da eventualno mogu sofyverski ga rihtat..nedaje mi se 600kn za commandera

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2021 11:08 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
The_Fichek kaže...

Slobodno podijeli koje si kuciste uzeo :)

Znači sad imam problem, jer ne znam koje kućište odabrati haha. Sutra ću uzeti nešto od ovoga:
https://iponcomp.hr/shop/termek/phanteks-eclipse-p360a-crno/1880950 PHANTEKS Eclipse P360A

https://iponcomp.hr/shop/termek/lian-li-lancool-205-crno/1902834 LIAN LI LANCOOL 205  (EDIT: Ipak preružno, ne sviđa mi se, a i manje featurea od ostalih)

https://iponcomp.hr/shop/termek/nzxt-h510-compact-crno/1773078 NZXT H510 Compact

https://iponcomp.hr/shop/termek/be-quiet-pure-base-500-crno/1776123 BE QUIET! Pure Base 500

https://iponcomp.hr/shop/termek/coolermaster-silencio-s400-crno/1753507 COOLERMASTER Silencio S400 (EDIT: Što se tiče termalnih stvari, skužio sam da mi ne paše nikako)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2021 15:05 (MasterOdisasteR).
8 godina
offline
Vodič za odabir kućišta

Svaka cast tom iponu, ali nikad svoje novce nebih ostavio nekome sa takvim polupismenim google translate web sajtom, ako vec planiraju nesto prodavati u hrvatskoj, dali je toliki problem platiti nekome da im slozi profesionalnu stranicu.....

 

Mislim, kuzim ja, madjari su to, ali opet.....

 

I onaj dio o povratu moze biti sporan, jer pise - samo ako nije koristen, dakle, smijete kupiti, uzeti kutiju u ruku, i vratiti, ali ako otvorite kutiju, vise nemate pravo na povrat....

 

 

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir kućišta
Damir22 kaže...

Svaka cast tom iponu, ali nikad svoje novce nebih ostavio nekome sa takvim polupismenim google translate web sajtom, ako vec planiraju nesto prodavati u hrvatskoj, dali je toliki problem platiti nekome da im slozi profesionalnu stranicu.....

 

Mislim, kuzim ja, madjari su to, ali opet.....

 

I onaj dio o povratu moze biti sporan, jer pise - samo ako nije koristen, dakle, smijete kupiti, uzeti kutiju u ruku, i vratiti, ali ako otvorite kutiju, vise nemate pravo na povrat....

 

 

 

 

 Ima ona: "Who Dares, Wins". Ić ću za njom, pa šta bude.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir kućišta

Lian li je tu najkvalitetniji. A sto se tice ipona, ja sam imao dobro iskustvo. Brza dostava i dobri popusti na to sto sam tada uzimao...

Mods By KNDZ
10 godina
online
Re: Vodič za odabir kućišta

P360A je najbolje od tih za airflow i jedino dolazi u bijeloj boji.. Naravno, ako ces vrtit ventilatore sprijeda preko 1000 rpm, imaj na umu da ces svako malo cistit komp od prasine jer sprijeda nema filter radi boljeg airflowa. Filtere mozes i zasebno kupiti, ali prasine ce uvijek biti koje got kuciste uzeo, samo u slucaju Phanteksa malo vise u odnosu na kucista sa filterom. To nije neka mana, nego samo sitnica cisto za imati na pameti.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice