Koje novo napajanje , Chieftech ili Corsair

poruka: 6
|
čitano: 1.898
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Koje novo napajanje , Chieftech ili Corsair

Pozdrav svima,

 

do sada sam imao (3 god.) napajanje Chieftec 400W, odjednom je napajanje prestalo raditi, bez iskri i icega (sva sreca)...

Sada se dvoumim, trebao bi si uzeti novo napajanje , dao bi do 550 kn max za to, suzio sam izbor na Links trgovine u Osijeku te na slijedeca napajanja

 

1. Napajanje 450W, CORSAIR VX Series CMPSU-450VXEU, ATX2 v2.2, 120mm vent., 539 kn, 5 god. garancije

2. nesto opet od Chieftec (A-80 ili Smart serija), cca 400-450kn, 2 god garancije...

 

Cuo sam da je Chieftec seriju smart proizvodi Delta (kao kvalitetnije), dok A-80 serije proizvodni netko drugi (C nesta...)

 

 

Da li netko ima drugacija iskustva sa Chieftec i sta mi preporucate?

 

 

Vise od 450W mi nije potrebno...

 

 

Hvala!

Pozdrav, Calinjos
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje novo napajanje , Chieftech ili Corsair

Išao bi na Corsair, prvenstveno zbog 5god garancije, a osim toga je brand name napajanje.

...Borba za mir je kao jebanje za nevinost...
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Koje novo napajanje , Chieftech ili Corsair

Ja imam Chifa 450w vec dugi niz godina i tjera sve šta mi je potrebno ali nekako mislim da će ti ekipa preporučiti Corsaira...

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Koje novo napajanje , Chieftech ili Corsair

Nemoj Chiefteca uzeti nikako, pogotovo ne Smart seriju, teško smeće, moje je jedva guralo jednu 8800GTS. Uzmi Corsaira svakako.

Gray Fox
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koje novo napajanje , Chieftech ili Corsair
Arabarran kaže...

Ja imam Chifa 450w vec dugi niz godina i tjera sve šta mi je potrebno ali nekako mislim da će ti ekipa preporučiti Corsaira...

  I ja isto, od 400w, sa overclockiranim C2D 1.8 GHz, na 3.2 GHz, tri hard diska i GF 9600 GSO.

 

@Calinjos  , ipak ti uzmi Corsair jer pet godina je pet godina, a i Corsair je odlično napajanje, pa nećeš pogriješiti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2010 11:41 (Cevi).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koje novo napajanje , Chieftech ili Corsair

hvala svima na info...

 

 

i meni je tako bilo isto, tjeralo je sve bez problema, kad odjednom dovidjenja.... nemozete si zamisliti kako je to provesti vikend bez kompa :D

 

Mislim da cu uzeti Corsair, pa i ako rikne...garancija je tu!

 

 

 

Samo da kad upalim komp i primjetim da je jos nest rikavela od napajanja.. onda bacam bombu na tvornicu...

Pozdrav, Calinjos
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice