Koja kućišta imate?

poruka: 628
|
čitano: 152.064
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koja kućišta imate?

Gigabyte Poseidon-Black

Gigabyte Poseidon-Black Gigabyte Poseidon-Black
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Koja kućišta imate?
ANTEC SKELETON ponosni sam vlasnik iskreno odlicno je,ima mjesta prostrano i sve je pristupacno odlicno jendostavno svaka cast tko ga je radio i PRAVIO NJEGOV DIZAJN
Ljubav je smisao života
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Koja kućišta imate?

Antec ljudi znaju da prave ocigledno, druga je stvar sto se meni njihov stil kao i stil Lian-Li ne svidja. 

Ali to je klasa Corsair. Dobro on je malo visi ipak od svih. {#}

Ali su tu Antec, Silverstone, Lian-Li. Ostali su ispod vec.

 

http://youtu.be/0LQWJxav7z0
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2012 9:50 (Vlada011).
12 godina
protjeran
offline
Koja kućišta imate?

na zalmanu z9 plus onim kotačićem na front panelu se kontroliraju svi ventovi ili?

www.dreamlandresort.com
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koja kućišta imate?

Imam thermaltake armor va8000b. Robusno, prostrano-ono kaj meni treba. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koja kućišta imate?
Vlada011 kaže...

Antec ljudi znaju da prave ocigledno, druga je stvar sto se meni njihov stil kao i stil Lian-Li ne svidja. 

Ali to je klasa Corsair. Dobro on je malo visi ipak od svih. {#}

Ali su tu Antec, Silverstone, Lian-Li. Ostali su ispod vec.

 

Nisam nešto dugo na ovome forumu ,ali bogte ,dokle više taj "hebeni" Corsair i 3VGA??? u svakoj temi spominješ ta dva branda ,jebote svakome loncu moraš bit poklopac WTF? I nauči se konačno gramatički pismeno komunicirat... ,može i na ćirilicu ima nas starijih koji razumimo...

B&W
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2012 0:11 (sminigo).
13 godina
protjeran
offline
Re: Koja kućišta imate?

Pa eVGA je tu gde jeste dok neko ne postane bolji.

A i Corsair.

Ja ne prodajem ni jedno ni drugo niti ih pravim.

Ambijent koji okruzuje eVGA govori da su ostali II klasa prema njima. 

To nisam ja smislio niti ocenjivao. Zna se cija Nvidia je najbolja. To je tako i na forumu i u zivotu i benchmarku i u tehnickoj podrsci i u garanciji i u eVGA 90days Upgrade i svemu sto je to.

eVGA je kao sto sam rekao prvenstveno od Amerike za Amerikance, a ovo je od Kineza da sto pre izbaci i zgrne sto vece pare i izbegne garanciju ako moze ili okrivi nesto drugo za nju.

Videcete ko ce zadnji da prikaze Z77 tek kada odradi kako treba i potpuno zavrsi i optimizuje kako ne bi zatrpavao revizijama  i ostavljao ljude sa bugovima i problemima u prvim revizijama.

 

 

ASUS-MSI mentalitet ima slabu garanciju, slabu podrsku, sumnjivog je kvaliteta, mnogo prituzbi, tesko ostvarljive garancije, los izgled. 

Najvise mi je zao onih koji su u Classified klasi totalno po parama koje daju a imaju ko zna sta od Tajvan EastEurope posiljke.

Recimo pakovanje od 2xGTX590 Classified na eVGA X79 Classified ja mislim da je bolje nego AMD MSI 6990 ali ako je vama to bolje OK.

Samo ih nemojte svrstavati u isti kos cisto jer vas mrzelo da nabavite. 

Jos ako su sa fabrickim vodenim blokom. E sada sto to nije tu vama pred nosom to ne menja cinjenicu da je ono iznad ovog i to je to.

A cena ista ili eVGA jeftinija. 

 

Ja im mesto u zivotu nisam dodeljivao. 10 godina su tu i prezentuju svoj rad, izgled kvalitet, podrsku, onaj ko je slep nekl ostane slep, manje visde za slepe koji ne kupuju,

najzalije onih koji preplate eVGA Classified. Ali ako njima ne smeta sto bi nama, kad tad ce omatoriti i shvatiti sta je eVGA a sta East mentalitet.

 

http://youtu.be/0LQWJxav7z0
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2012 3:19 (Vlada011).
12 godina
offline
Re: Koja kućišta imate?
Vlada011 kaže...

Pa eVGA je tu gde jeste dok neko ne postane bolji.

A i Corsair.

Ja ne prodajem ni jedno ni drugo niti ih pravim.

Ambijent koji okruzuje eVGA govori da su ostali II klasa prema njima. 

To nisam ja smislio niti ocenjivao. Zna se cija Nvidia je najbolja. To je tako i na forumu i u zivotu i benchmarku i u tehnickoj podrsci i u garanciji i u eVGA 90days Upgrade i svemu sto je to.

eVGA je kao sto sam rekao prvenstveno od Amerike za Amerikance, a ovo je od Kineza da sto pre izbaci i zgrne sto vece pare.

ASUS-MSI mentalitet ima slabu garanciju, slabu podrsku, sumnjivog je kvaliteta, mnogo prituzbi, tesko ostvarljive garancije, los izgled. 

Najvise mi je zao onih koji su u Classified klasi totalno po parama koje daju a imaju ko zna sta od Tajvan EastEurope posiljke.

Recimo pakovanje od 2xGTX590 Classified na eVGA X79 Classified ja mislim da je bolje nego AMD MSI 6990 ali ako je vama to bolje OK.

Samo ih nemojte svrstavati u isti kos cisto jer vas mrzelo da nabavite. 

Jos ako su sa fabrickim vodenim blokom. E sada sto to nije tu vama pred nosom to ne menja cinjenicu da je ono iznad ovog i to je to.

A cena ista ili eVGA jeftinija. 

 

.ali ovdje nitko nije toliko glup da ne zna što valja ,jel me sada malo bolje kužiš? u ostalom šta fali Taiwanskim proizvođačima?

 

 

B&W
13 godina
offline
Re: Koja kućišta imate?
sminigo kaže...
Vlada011 kaže...

Pa eVGA je tu gde jeste dok neko ne postane bolji.

A i Corsair.

Ja ne prodajem ni jedno ni drugo niti ih pravim.

Ambijent koji okruzuje eVGA govori da su ostali II klasa prema njima. 

To nisam ja smislio niti ocenjivao. Zna se cija Nvidia je najbolja. To je tako i na forumu i u zivotu i benchmarku i u tehnickoj podrsci i u garanciji i u eVGA 90days Upgrade i svemu sto je to.

eVGA je kao sto sam rekao prvenstveno od Amerike za Amerikance, a ovo je od Kineza da sto pre izbaci i zgrne sto vece pare.

ASUS-MSI mentalitet ima slabu garanciju, slabu podrsku, sumnjivog je kvaliteta, mnogo prituzbi, tesko ostvarljive garancije, los izgled. 

Najvise mi je zao onih koji su u Classified klasi totalno po parama koje daju a imaju ko zna sta od Tajvan EastEurope posiljke.

Recimo pakovanje od 2xGTX590 Classified na eVGA X79 Classified ja mislim da je bolje nego AMD MSI 6990 ali ako je vama to bolje OK.

Samo ih nemojte svrstavati u isti kos cisto jer vas mrzelo da nabavite. 

Jos ako su sa fabrickim vodenim blokom. E sada sto to nije tu vama pred nosom to ne menja cinjenicu da je ono iznad ovog i to je to.

A cena ista ili eVGA jeftinija. 

 

.ali ovdje nitko nije toliko glup da ne zna što valja ,jel me sada malo bolje kužiš? u ostalom šta fali Taiwanskim proizvođačima?

 

 

Sve je danas ili kina ili japan ili taiwan tako da je po tom pitanju sve isto.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
protjeran
offline
Re: Koja kućišta imate?

Pa ne bas.

Nije isto kada ti kinez, tajvanac ili amerikanac biraju delove, dizajn, daju garanciju to nikako nije isto...

 

 

http://youtu.be/0LQWJxav7z0
13 godina
offline
Re: Koja kućišta imate?
Vlada011 kaže...

Pa ne bas.

Nije isto kada ti kinez, tajvanac ili amerikanac biraju delove, dizajn, daju garanciju to nikako nije isto...

 

 

Jao čovječe božiji sve to dolazi iz azije,samo ga sklapaju na drugom mjestu i ništa drugo.Smaraš više s takvim postovima.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
12 godina
protjeran
offline
Re: Koja kućišta imate?

Daj kruskra kaj je  frendu sta se zamaras s tim glupostima ja samo citam i geldam :) I malo se smijem ;)

Ljubav je smisao života
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2012 13:03 (crackcood2).
13 godina
offline
Re: Koja kućišta imate?
crackcood2 kaže...

Daj kruskra kaj je  frendu sta se zamaras s tim glupostima ja samo citam i geldam :) I malo se smijem ;)

Pokušavam čovjeku prikazat stvarni svjet kako izgleda,jer on je očito u svom nekom zamišljenom svjetu.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
12 godina
protjeran
offline
Re: Koja kućišta imate?
kruskar kaže...
crackcood2 kaže...

Daj kruskra kaj je  frendu sta se zamaras s tim glupostima ja samo citam i geldam :) I malo se smijem ;)

Pokušavam čovjeku prikazat stvarni svjet kako izgleda,jer on je očito u svom nekom zamišljenom svjetu.

 Daj pusti covijeka neka se raduje nekim suludim stvarcicama neka ga.Jer da on neshvaca da je to sve proizvodnja istoga djela al sta se moze mozda i nesot novo naucimo iz njegovi rečenica i spisaka :P Nikad se nezna{#}

Samo je jedan problem sto on neshvaca da je Azija Majka svega al ok valda cemo dobti neki post da je podrijetlo Made in Bosnia (/Sarajevo) Jer i tamo ima sirotinje koja bi radila sto se tice toga ka i u AZIJI gdje se sve to proizvodi sto je rekao

Ljubav je smisao života
12 godina
neaktivan
offline
Koja kućišta imate?

1) Coolermaster Cosmos (prve generacije), glomazno ali vrlo kvalitetno kučište napravljeno od aluminija, sa 5x 12cm ventilatora i prednjim vratima

 

2) Coolermaster Gladiator, midi-tower srednje kategorije, ali vrlo kvalitetan, sa 1x 14cm & 1x 12cm (LED) ventilatorima

 

3) MS Industrial, jeftino & plehnato kučište, sa 1x 8cm vent. Aktualna zamjena je za kučište br.4

 

4) VRLO kvalitetno kučište iz 1998. godine, koje je imalo neobičan dizajn sa vratima, poklopcem koja su se spuštala/dizala preko CD/Floppy pogona (i gumba za paljenje) Nažalost ne znam koji brand, proizvođač, a kučište sam morao baciti jer se kompletno rasklimalo i stvaralo užasnu buku :( Znam da je imalo logo kompanije koja je sastavila računalo, "Adison" napisano preko dotičnog poklopca, sa sivo-zelenim slovima. Pretpostavljam da je bio Codegen ili AOpen... Ako netko zna, ili ima sliku, molim da javi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Koja kućišta imate?

rozo i velikoooo *______*

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koja kućišta imate?

Corsair Obsidian 650D jedno od najboljih kucista koje sam vidio samo mi je 800D ljepši

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Koja kućišta imate?

Sto nisu uzeo 800D onda. Ja sam se razmisljao 6 meseci i nisam mogao.

Gledao sam sto klipova i nisam mogao.

Ima neke stvari koje mi se ne svidjaju kao recimo oblik prozora, nekako je uzi prema visini, ione nogice nekako su mi.... dok 650D je prostran, sirok.

Cak mi se cini da je 650D siri iako je manji da nije ista velicina samo onaj visi, nisam siguran.

Da imam kupio bi obican pa stavljao staklo da bude kao na 650D i velicina.

Nisam ja za Full Tower pogotovu sto je 650D veci od mid kucista.

Jos uvek nije ali ce Obsidian 650D imati bolju prodaju.

Iaoko u inostranstvu mnogo vise imaju para mnogo sam primetio ljudi da im je smetala velicina kao i meni. Bas kada sam citao utiske na Newegg. 

Pa zamislite ja koliko volim Corsair i nisam bio siguran da cu dobaviti ovaj imao pare za onaj i nisam mogao da kupim jel znam da bi mi bio bedak u tolikom kucistu.

Ljudi i ne shvataju kakav je Obsidian 650D uzivo. Ja gledam kod mene dosta uzimaju Fractal Design. Lepo je to kuciste ali sem toga tako nista nema drugo, tacno vidis da im nedostaje Corsair ponuda. Jeste onaj lep ali nema nikakav smek koji ga odvaja kao Obisidian, nema to sto je proslavilo u stvari Obsidian seriju. 

A ja i dan danas kada gledam Newegg klipove pogledam ovo

 

 

Gledao sam ga i pre i bukvalno ludeo a sada ga gledam jel mi je kao od juce da ga imam.

 

 

http://www.evga.com/articles/00645/
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2012 14:07 (Vlada011).
13 godina
offline
Koja kućišta imate?

crno

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koja kućišta imate?

Imam trenutno USP-100. Prije njega imao HAF 922 (crveni) i NZXT M59. Nadam se da ću jednog dana imati love da udomim jednog Lian-Li-ja. Ništa pretjerano, jedan Armorsuit je za mene idealan case.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koja kućišta imate?

CM HAF 932 Advanced. CM HAF 932 Advanced.
 Vrlo zadovoljan, omogućuje vrlo dobar cable management te protok zraka.Začudo nema ni puno prašine u njemu, koju sam pak očekivao jer kućište nema nikakvih filtera za ventove.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 18:12 (Branimir82).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koja kućišta imate?

Imam MS Vesper sa 1x 120 mm Blue LED ventom i 1x 80 mm Back ventom.

 

 

OutlawZ NiGGa, 2Pac R.I.P (Rap is Pac) ||| Music As A Weapon!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koja kućišta imate?
Branimir82 kaže...

 Vrlo zadovoljan, omogućuje vrlo dobar cable management te protok zraka.Začudo nema ni puno prašine u njemu, koju sam pak očekivao jer kućište nema nikakvih filtera za ventove.

Nema kuac buš vidil za koji mjesec. Sva sreća da je pristupačno za čistit.

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koja kućišta imate?
strit kaže...
Branimir82 kaže...

 Vrlo zadovoljan, omogućuje vrlo dobar cable management te protok zraka.Začudo nema ni puno prašine u njemu, koju sam pak očekivao jer kućište nema nikakvih filtera za ventove.

Nema kuac buš vidil za koji mjesec. Sva sreća da je pristupačno za čistit.

Ali ja sam kupio konfu ima dobrih pola godine (u travnju uzeo novu grafičku).Imam vakumirani air-spray i kist, jednom misecno malo prođem po komponentama i dnu kućišta, odsprejam prašinu koje zbilja i ne bude puno.

13 godina
offline
Re: Koja kućišta imate?
Imam Zalman Z11 Plus.
Prašine ni malo u njemu.
Izuzetno sam zadovoljan
robimarko@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
Koja kućišta imate?
Thermatake v3 zadovoljan
XzXCoD
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koja kućišta imate?

HAF 912 plus. Vrlo zadovoljan.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koja kućišta imate?

imam cm 690 II advanced sa plex stranicom. Odlično kućište! Prostrano, puno propuha, sama izrada odlična... Ima raznih detalja koji me oduševljavaju.

magog
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koja kućišta imate?

Ima li mjesta u kučištu Zalman Z9+ za cable management ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2012 15:26 (FileFicho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koja kućišta imate?
FileFicho kaže...

Ima li mjesta u kučištu Zalman Z9+ za cable management ?

Naravno da ima.

Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice