Coolermaster? Teška odluka..

poruka: 5
|
čitano: 1.708
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Odabir kučišta, pomozite!

Bok,

Kupujem novo kučište..

Gledao sam Coolermaster Centurion 5 II LINK, cijena je 500kn.

Najbitnija mi je prozračnost, kvaliteta i čcrstoća.. E sad neznam ni sam šta da gledam do cca 600kn..

Šta vi predlažete?? Ovaj coolermaster mi se čini puno bolji od većine Anteca, Thermaltake-a,... (u tom cijenovnom rangu)..

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2010 10:02 (Popeye).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Coolermaster? Teška odluka..

Meni je Antec 300 najbolji izbor, ali ako uzmes u obzir LC Power puritas (279 kn) jer on je jeftin, jako prozračan i kvalitetno izrađen uz kavez za hdd, rupe za kablove itd. samo što nema ventilatore, ali to uzmes neke jeftine a tihe (sharkoon)

Onaj koji pita ispadne budala pet minuta, ali onaj koji ne pita ostane budala cijeli život.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Coolermaster? Teška odluka..
Popeye kaže...

Bok,

Kupujem novo kučište..

Gledao sam Coolermaster Centurion 5 II LINK, cijena je 500kn.

Najbitnija mi je prozračnost, kvaliteta i čcrstoća.. E sad neznam ni sam šta da gledam do cca 600kn..

Šta vi predlažete?? Ovaj coolermaster mi se čini puno bolji od većine Anteca, Thermaltake-a,... (u tom cijenovnom rangu)..

Hvala

Uzmi CM 690 u Tehnomax-u, 489kn.

I i7 960D0 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
13 godina
neaktivan
offline
RE: Coolermaster? Teška odluka..
Antec 300 je i meni bio zapeo za oko..ali..
Za istu cijenu dobijem kučište jednako prozračno, plus šta coolermaster ima cable menagement, dobijem 2 ventilatora, iste je veličine.. Ili??
Neznam više ni sam... :-)
14 godina
neaktivan
offline
Coolermaster? Teška odluka..

S Antecom 300 naravno ne mozes fulati za te novce, imao sam ga do prije par dana.

 

Za 600kn idi na Coolermaster HAF 912 Plus, neces pogrijesiti, uzeo sam ga prije tjedan dana. Kućište je od "kamena", možeš napraviti ogroman propuh, cable management skoro savršen, kompletno je crno, filteri za prašinu na napajanju (montira se na dno, prvi put da neki HAF ima filter na dnu). Dobije se uz 200mm fan naprijed i jedan 120mm otraga, za ozbiljnije hladjenje morat ces jos ventova dodati, ali sve u svemu, best buy, IMHO.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice