Rudarenje - može li biti isplativo izdvojena tema

poruka: 2.518
|
čitano: 723.604
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Filox kaže...

Ma šta se tresete, počet će se majnat neki drugi koin i to će mu podignit cijenu, pa će opet bit isplativo. Čista logika.

 Ne kažem da neće, ali šta misliš da se događa sa cijenom kad odjednom ponuda se poveća nekoliko puta, a potražnja ostane ista.

16 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

I ethereum je isplivao nakon sto je vecini minera Bitcoin postao nemoguc za rudariti. 

 

Vjerovatno takvo nesto ce se desiti i sa nekim drugim coinom nakon Ethera ali naravno morat ce proci neko vrijeme dok neki drugi coin ne dodje u poziciju kao sto je Ether danas.

 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo

Meni se desilo isto, kupovao neke csgo skinove ali je vrijednost bila puno manja, oko 15 dolara i isto promjenilo LTC adresu i mos se slikat

Mods By KNDZ
16 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo
AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo

 HiveOS pokrenuti na ps4 pro, to bi bio pun pogodak... 

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
11 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Pošto vidim da su neki dobili ban na drugoj temi na BUG-u jer su pričali o koristima majninga, stavljam link za mining grupu na Telegramu gdje se može razgovarati o svemu vezano uz majning i razmijenjivati bilo kakve informacije vezano za kriptovalute općenito.

Također bi svima bilo jako drago ako bi kolega Ivan Majstorović koji je nepravedno dobio ban također došao na grupu pošto je pokazao jako zanimanje i znanje o kripto svijetu.

Naravno svi ostali su također i više nego dobrodošli:
https://t.me/MiningCroatia

Moj PC  
2 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Jurassic Park kaže...

Pošto vidim da su neki dobili ban na drugoj temi na BUG-u jer su pričali o koristima majninga, stavljam link za mining grupu na Telegramu gdje se može razgovarati o svemu vezano uz majning i razmijenjivati bilo kakve informacije vezano za kriptovalute općenito.

Također bi svima bilo jako drago ako bi kolega Ivan Majstorović koji je nepravedno dobio ban također došao na grupu pošto je pokazao jako zanimanje i znanje o kripto svijetu.

Naravno svi ostali su također i više nego dobrodošli:
https://t.me/MiningCroatia

 Zar rasprava o majnanju i benefitima istog krši pravila foruma? Pa nije trava...

Live long and prosper.
11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Filox kaže...
Jurassic Park kaže...

Pošto vidim da su neki dobili ban na drugoj temi na BUG-u jer su pričali o koristima majninga, stavljam link za mining grupu na Telegramu gdje se može razgovarati o svemu vezano uz majning i razmijenjivati bilo kakve informacije vezano za kriptovalute općenito.

Također bi svima bilo jako drago ako bi kolega Ivan Majstorović koji je nepravedno dobio ban također došao na grupu pošto je pokazao jako zanimanje i znanje o kripto svijetu.

Naravno svi ostali su također i više nego dobrodošli:
https://t.me/MiningCroatia

 Zar rasprava o majnanju i benefitima istog krši pravila foruma? Pa nije trava...

 Ovisi,dečki koji su bili ovdje su branili rudarenje i administrator im je dao ban,kolega Cryogenic koji je osnovano grupu je pristojno počeo objašnjavati neke stvari i praktički su ga kamenovali i vrijeđali poprilično jako,a onda kad je on počeo admin je samo njemu dao crveni karton,a kolega koji je ovdje jako bio aktivan i pomagao svima Ivan Majstorović također dobio trajan ban iako si mogao vidjeti kako je pristojan uvijek bio i jedina osoba na forumu koja se drugima obraćala s ''vi'' umjesto s ''ti''.

Neke uvrede još stoje na toj temi koje su uvredljive poput ''moraš biti retardirano đubre da počneš majnat'',''Kripto-komunist'',''Parazit koji tiska ilegalne novčanice u podrumu'',a ljudi koji su ih napisali su prošli bez opomene,a kamoli da su dobili crveni ili trajni ban.

Također se ih okrivljivali da su drogeraši i stavljali PDF-ove psihičkih bolesti kao provokacije,ali koliko znam ni to nije obrisano.

Ne,nije trava,ali izgleda da je to ''ilegalno printanje novčanica u podrumu'' po njihovim riječima,to ti je zato jer smo mi ''retardirana đubrad''jer takav moraš biti da majnaš.

 

5 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Jurassic Park kaže...
Filox kaže...
Jurassic Park kaže...

Pošto vidim da su neki dobili ban na drugoj temi na BUG-u jer su pričali o koristima majninga, stavljam link za mining grupu na Telegramu gdje se može razgovarati o svemu vezano uz majning i razmijenjivati bilo kakve informacije vezano za kriptovalute općenito.

Također bi svima bilo jako drago ako bi kolega Ivan Majstorović koji je nepravedno dobio ban također došao na grupu pošto je pokazao jako zanimanje i znanje o kripto svijetu.

Naravno svi ostali su također i više nego dobrodošli:
https://t.me/MiningCroatia

 Zar rasprava o majnanju i benefitima istog krši pravila foruma? Pa nije trava...

 Ovisi,dečki koji su bili ovdje su branili rudarenje i administrator im je dao ban,kolega Cryogenic koji je osnovano grupu je pristojno počeo objašnjavati neke stvari i praktički su ga kamenovali i vrijeđali poprilično jako,a onda kad je on počeo admin je samo njemu dao crveni karton,a kolega koji je ovdje jako bio aktivan i pomagao svima Ivan Majstorović također dobio trajan ban iako si mogao vidjeti kako je pristojan uvijek bio i jedina osoba na forumu koja se drugima obraćala s ''vi'' umjesto s ''ti''.

Neke uvrede još stoje na toj temi koje su uvredljive poput ''moraš biti retardirano đubre da počneš majnat'',''Kripto-komunist'',''Parazit koji tiska ilegalne novčanice u podrumu'',a ljudi koji su ih napisali su prošli bez opomene,a kamoli da su dobili crveni ili trajni ban.

Također se ih okrivljivali da su drogeraši i stavljali PDF-ove psihičkih bolesti kao provokacije,ali koliko znam ni to nije obrisano.

Ne,nije trava,ali izgleda da je to ''ilegalno printanje novčanica u podrumu'' po njihovim riječima,to ti je zato jer smo mi ''retardirana đubrad''jer takav moraš biti da majnaš.

 

 Jebote koja glupost. Nema me mjesec dana i nastane kaos. Skroz bezveze.

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Manje to ima veze s cryptom a više s provociranjem i uvredama. Anti crypto forumas iz te teme je prošao nekažnjeno jer je već dugo na forumu. Sam se ne dajte isprovocirat i ovdje ste sigurni.

Ali isto ne možes rec da je ne zaslužen ban stvarno su gadne stvari pisane.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2021 21:25 (Dojitza).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Dojitza kaže...
Manje to ima veze s cryptom a više s provociranjem i uvredama. Anti crypto forumas iz te teme je prošao nekažnjeno jer je već dugo na forumu. Sam se ne dajte isprovocirat i ovdje ste sigurni.

Ali isto ne možes rec da je ne zaslužen ban stvarno su gadne stvari pisane.

 Istina,Friday je zaštićen zbog statusa koji ima,i slažem se da su trebali dobiti ban SVI koji su pisali uvrede,ali mi je žao što su dobili samo neki,a drugi ne.

Ista pravila bi trebala vrijediti za sve,a ne samo za neke.

Doduše,nisam uopće vidio što je Ivan Majstorović pisao da je dobio trajni ban,on je bio i pre pristojan na forumu,nikad ga nisam vidio da je ikad išta loše napisao o nekome i pisao je poprilično stručno i pametno.

Cryogenic je sam rekao da zna da je pisao ružne stvari,ali da nije htio popustiti jer su njega napadali i vrijeđali i da je dobio ban zasluženo,ali isto tako mu je krivo što su drugi prošli nekažnjeno.

Čak sam i ja tamo napisao i stavio što su mu pisali i pitali zašto nema nikakve kazne za korisnika Veliki Brat,na što se sam VB javio i rekao da i dalje stoji kod toga i ponovio da i dalje misli da moraš biti ''retardirano

đubre da majnaš'',i opet nije dobio nikakvu kaznu jer je dobar broj korisnika ovdje nazvao retardiranim đubradima i zato je Cryogenic pukao i kompletno izgubio živce.

11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Može on reć što hoće, ali sve se vidi na temi. Prvi je počeo vrijeđat i potpuno bezrazložno rekao kolegi, koji ga ničim nije uvrijedio, da se naguzi poslodavcu.
Kasnije je postao još degutantniji i sasvim je opravdano zaslužio ban, nema se što izvlačit ičim osim svojim psihičkim problemima
11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
picajzla0707 kaže...
Može on reć što hoće, ali sve se vidi na temi. Prvi je počeo vrijeđat i potpuno bezrazložno rekao kolegi, koji ga ničim nije uvrijedio, da se naguzi poslodavcu.
Kasnije je postao još degutantniji i sasvim je opravdano zaslužio ban, nema se što izvlačit ičim osim svojim psihičkim problemima

 Da,ali poanta je u tome što je on dobio ban,zasluženo naravno,ali drugi nisu koji su također pisali poprilično ružne stvari.

Ne vidim zašto njegove riječi i ponašanje mogu opravdati nekoga tko je i njemu govorio slične stvari i još proći bez bana?

Sorry,ali reći svima na ovoj temi da su ''retardirana đubrad'' baš i nije neki argument,štoviše ponoviti ga nakon toga i opet proći bez bana ipak nije fer,trebali su ga dobiti svi koji su vrijeđali,nije bitno tko je prvi počeo,ako netko vrijeđa onda postoje sankcije po pravilima foruma za sve korisnike.

 

2 godine
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
picajzla0707 kaže...
Može on reć što hoće, ali sve se vidi na temi. Prvi je počeo vrijeđat i potpuno bezrazložno rekao kolegi, koji ga ničim nije uvrijedio, da se naguzi poslodavcu.
Kasnije je postao još degutantniji i sasvim je opravdano zaslužio ban, nema se što izvlačit ičim osim svojim psihičkim problemima

Kolko dugo si minirao? I bio kripto komunist i retardirano djubre i parazit koji u podrumu štanca novce kako kazu tu na forumu? Već su te pitali tu na forumu pa nisi odgovorio. A i dalje nastavljas čovjeka vrijedjati da ima psihičke probleme. Ti kad mrzis stvarno mrzis jelda, kak ti se da i dalje vodit bitke. Tko te u vrtiću tako jako naljutio. Ili možda te ljuti to što si jos na 1070, pa dođeš ovdje vrijeđat ljude i liječit frustracije, bit će da je to.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2021 23:08 (OnTime).
11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Gle, da bi se onako ponašao MORAŠ imat psihičke probleme, to nije vrijeđanje. I ne mrzim nikoga, dramiš bezveze
16 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Nisam bas upucen u svu temu ali ukoliko su se svi medjusobno vrijedjali po meni je tu onda najgore sto su Bugovci banali jedne ljude, a drugima zazmirili na jedno oko. Ono tipicno za nas balkance. 

 

Nebitno da li je to Friday, ja, moja mati ili netko lijevi, ako si prekrsio pravila i spadas pod ban ide ti ban ili onda svima udari kartona i to je to, ne banaj nikoga. 

Malo se covjeku zgadi jer svaki dan vidjam te situacije na kojima se pojedinim i podobnim pojedincima zazmiri na jedno oko. 

 
3 0 hvala 1
2 godine
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
picajzla0707 kaže...
Gle, da bi se onako ponašao MORAŠ imat psihičke probleme, to nije vrijeđanje. I ne mrzim nikoga, dramiš bezveze

 Onda svi sudionici u raspravi od pocetka imaju psihičke probleme. A vidim da si i expert za psihicke probleme, znas kako kazu, it needs one to recognize one.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.7.2021 23:59 (OnTime).
11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Svatko vjerojatno ima nekakve psihičke probleme, njegovi su ozbiljni. I neki ipak imaju mjeru, on je nema.
2 godine
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
picajzla0707 kaže...
Svatko vjerojatno ima nekakve psihičke probleme, njegovi su ozbiljni. I neki ipak imaju mjeru, on je nema.

 Šta da radimo sa tom informacijom sad. Ja mislim da ti imaš večih psihičkih problema kad se jedini nakon dužeg vremena vračaš na staru temu i vrijedjas ljude, svi se ohladili već i žive neki život kojeg ti nemaš i nastavili dalje. Bit će da te Cryogenic dobro upikno kad si zlopamtilo takvo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 0:15 (OnTime).
11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Nemam pojma. Valjda pričamo o uzgoju krumpira cijelo vrijeme.
Nije me piknuo, ne drami bezveze. Što bi ja sad tebi trebao odgovorit - da ste ljubavnici i da ga zato braniš, da bi se razgovarao na tvojoj razini
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 0:12 (picajzla0707).
15 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Dr. Vicko kaže...

Nisam bas upucen u svu temu ali ukoliko su se svi medjusobno vrijedjali po meni je tu onda najgore sto su Bugovci banali jedne ljude, a drugima zazmirili na jedno oko. Ono tipicno za nas balkance. 

 

Nebitno da li je to Friday, ja, moja mati ili netko lijevi, ako si prekrsio pravila i spadas pod ban ide ti ban ili onda svima udari kartona i to je to, ne banaj nikoga. 

Malo se covjeku zgadi jer svaki dan vidjam te situacije na kojima se pojedinim i podobnim pojedincima zazmiri na jedno oko. 

Ovdje je problem stigmatizacije rudarenja i rudara, te vrućih glava.

Ono što ljudi ne shvaćaju, jest da se svojim proizvodima možeš radit što hoćeš, dok god ih platiš. Ako ja huću koristiti tablet kao dasku za rezanje pršuta, zašto bi to nekome smetalo?

U ovom slučaju, zbog manjka čipova na tržištu, do se negativno odrazilo za gamere. Ali isto tako treba gledati da i velik broj gamera zarađuje preko interneta, pa nisam vidio da se tu ljudi bune.

 

Činjenica je da je najveći problem to što su rudari bili (a večina i dalje jest) spremni uložiti znatno više u opremu, nego je jedan gamer, i onda se gameri ljute zbog toga.

Uvijek je bilo da onaj s više kapitala uzima od onih s manje, i nema tu neke razlike sad.

 

Ja sam također miner, i znam da sam neke grafičke preplatio, ali ja to gledam kao i svaku drugu investiciju.

Isto tako da sam kupio poslovni prostor za iznajmljivati, a da je netko pored mene izgradio novu zgradu, i može mi srušit cijenu najma, ali ne mogu ja tu puno napravit.

Njemu s više para, lakše je spustiti cijenu, nego meni kojem taj novac treba.

 

Isto tako je i s rudarenjem. Meni koji rudarim je puno "lakše" preplatit karticu, nego nekome kome je to samo za igranje igri.

isto je s dronovima, meni je puno dati 3000kn za dron, jer bi mi to bio hobi, dok onom tko snima svadbe, video sadržaje na prodaju, spotove i slično, nije nikakav problem dati 10000kn.

Njemu to donosi lovu, dok je meni to zanimacija. Iako je taj dron "amaterski" i zbog takvih kao on, prodavači dignu cijenu dronova.

Kome da se žalim za to, upravi vodovoda?

 

S ovim citaranim se slažem, ako ne možeš kontrolirati emocije na forumu koji modaš, onda možda i nebi trebao biti mod.

Tvoj "posao" je da smiruješ strasti, i smanjuješ vrijeđanje i slične stvari, a ne da se pridružiš tome, i još na kraju sve druge sudionike ban for life...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
2 godine
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
picajzla0707 kaže...
Nemam pojma. Valjda pričamo o uzgoju krumpira cijelo vrijeme.
Nije me piknuo, ne drami bezveze. Što bi ja sad tebi trebao odgovorit - da ste ljubavnici i da ga zato braniš, da bi se razgovarao na tvojoj razini

 Ja ovdje samo vidim da ti jedini nakon duzeg vremena vrijedjas ljude. 

12 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Nije problem u temi, nego je problem u hrvatskom mentalitetu, hrvat hrvata mrzi i amen, ljubomoran, voli napakostit, zao. Čast iznimkama. Budi fin i kulturan bez provokacija i sve će bit ok. Srbi i bosanci se medjusobno više vole od hrvata nebi vjerovali. Evo picajzla otvara stare rane i i kaze da ja imam psihickih problema, evo imam psihičkih problema i šta ti sad imaš od toga. Ali uz te psihičke probleme sam na moru, kupam se svaki dan, imam dobra primanja i nemam poslodavca nad glavom, pozdravi poslodavca sutra ujutro.

 

Evo dobrog primjera.

 

Picajzla kaže: " Ali zapitaj se što je s tobom kad opravdavaš uništavanje jezera i sva ostala sranja samo zato jer sebi ne želiš priznat da si pohlepni pizdun kojeg boli kujac za okoliš i druge sve dok mu lova kaplje bez muke."

 

. Niđe veze. Eto, sva mržnja hrvata prema hrvatu u jednoj rečenici. Eto brat hrvat jedva čeka da stavi riječi u usta bratu hrvatu koji nije rekao apsolutno ništa od navedenoga i jedva čeka da mu skoči za vrat vrijedjanjem gdje sam pohlepni pizdun i predrasudama kako mene boli ona stvar za okolis i druge (koje druge?) i dok lova kaplje sa ulozenih cca 60 000 kn, a tih cca 60 000 kn je kapnulo sa vedra neba jelda. (Baš danas točnije izračunao.)

 

Što se okoliša tiče,  HEP koristi hidroelektrane, nuklearku krško i termoelektrane na ugljen. Ja plačam tu struju, nije moja krivnja što hep koristi ugljen u termoelektranama za proizvest struju, nije krivnja žena što se kozmetika i šminke rade od životinja i testiraju na životinjama kao što nije tvoja krivnja što Ina i ostali crpe naftu i zagadjuju time jako okoliš jer koristiš prevozna sredsta koja konzumiraju fosilna goriva i ispuštaju smog i ostala sranja direktno u pluća čovjeka, ali ti nitko nije rekao da si pohlepni pizdun jer se vozis u autu i briga te za okolis i ljude koji dobe karcinom od tih sranja, jer volis gejmat i grafa ti troši do 200-300W dok igraš 4-6 sati dnevno. Voliš pojest meso govedinu i zagrizeš taj Big Mac u Mc Donaldsu i jako te briga za ogromne farme krava u svijetu koje ispuštaju metan zagrijavajuči nam atmosferu da bi ti zagrizao taj Big Mac. Netko je već rekao, ajmo malo počistit u svom dvorištu i razmislit prije nego nešto kažemo jer svi zagadjujemo okoliš i trujemo i sebe i druge ljude. I još ako si pušač i pasivno truješ ljude i meni nešto govoriš onda nemam riječi.

 

Hep planira povečati obnovljive izvore energije https://www.hep.hr/projekti/obnovljivi-izvori-energije/3406 i baš me zanima kada mineri budu na obnovljivim izvorima energije (a već ih je dosta), za šta češ se onda uhvatit. Obzirom na tvoj nick, naći češ nešto već jer ne voliš svoj narod i susjeda brata hrvata.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 2:02 (Cryogenic).
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
protjeran
online
Re: Rudarenje - može li biti isplativo

Nisam uspio upratit dok ste se izvrijedali i tko je koga, ali ljudi moji, nas je "Pici" odavno dobro poznat kao svakom loncu poklopac, a jos vise da kada kao nesto nije po njegovom, to nije dobro, i tako nebi trebalo biti...Jednostavno, nije dovoljno kompetentan u ovome tu sto se pise i kao takvog treba ga "ignorirat" ili prijavit i "odleprsat" ce kao sto je sa jos dosta tema kada se napravilo isto, a nije bio upucen...U dosta stvari se uplete i onda radi dramu, a ljudi se ulove na to i budu kaznjeni bzvz...Nema potrebe, drzite se onoga sto je tema i samo naprijed...Nekad poslije se sve lako dokaze u vasu korist, a to je ono sto takve najvise "boli", istina i dokazi...

 

Sto se tice ove teme, davno je trebao "odleprsati" jer je dosadivao i bio nedokazan, evo ga ETH ili BTC na ovoliko ili na onoliko, bit ce jeftinih grafa, mineri ce sve prodat, propast ce sve, puknut ce balon, ja cu kupiti "cudesa", farmu, sve 3090tke, kad na kraju, corak...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 4:05 (Tomo53nja).
11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Nisi uspio 'upratit', al bitno je da znaš srat. Da si potrošio dvije minute vidio bi da je pici prestao komentirat i prije nego je počelo sranje.
12 godina
protjeran
online
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
picajzla0707 kaže...
Nisi uspio 'upratit', al bitno je da znaš srat. Da si potrošio dvije minute vidio bi da je pici prestao komentirat i prije nego je počelo sranje.

Nemoj biti prost ako se ne znas lijepo izrazavat, molim lijepo... Mozda si ti prestao komentirat, ali si i dalje poklopac gdje god mozes biti, trebao si odavno "odleprsat" odavde ne znam zasto pametujes bzvz...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 5:33 (Tomo53nja).
11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
A možda su u šumi. Bitno da si ti pametan i pravi znalac, pa serendaš o onome što nisi u stanju ni 'upratit'.
A i o temi znaš čudo jedno, evo bitkonj samo što nije opet na 60 keka, grafe su sve skuplje i kina nije utrnula 70% svjetskog majnanja nego gradi nove farme, sve suprotno od onog što je pici neznalica rekao, jelda.
Ti baš voliš ovako lupetat svaka 2-3 mjeseca
12 godina
protjeran
online
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
picajzla0707 kaže...
A možda su u šumi. Bitno da si ti pametan i pravi znalac, pa serendaš o onome što nisi u stanju ni 'upratit'.
A i o temi znaš čudo jedno, evo bitkonj samo što nije opet na 60 keka, grafe su sve skuplje i kina nije utrnula 70% svjetskog majnanja nego gradi nove farme, sve suprotno od onog što je pici neznalica rekao, jelda.
Ti baš voliš ovako lupetat svaka 2-3 mjeseca

Nemoj pametovat, opet ponavljam, smaras bzvz, dobro znamo kako si bio naporan ovdje i lupetao gluposti kao i inace na par tema... Pratim ovu temu i citam od pocetka, nisam poklopac kao ti i nemam potrebu se javljat, a mislim da bi isto bilo pametnije i tebi...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
11 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Ma pravi znalac, kažem ja. Samo ti je malo problem 'upratit' 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Koji likovi i kakva rasprava, fascinantno. Znaci biseri dolaze u temu o majnanju govorit da je majnanje lose i da smo debili svi koji majnamo i to je normalno? Pa koji kurac onda imamo ovu temu, ako ne mozemo pricat o majnanju ili ako ce takvi tipovi dolazit ovde spamat? Vi koji ste protiv majnanja, ostavite se ovih tema, to nije za vas, očito, a nas koji trebano određene informacije pustite na miru da razglabamo o tome.

Live long and prosper.
Moj PC  
10 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice