Rudarenje - može li biti isplativo izdvojena tema

poruka: 2.518
|
čitano: 722.336
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Sutra kreće Coinbase IPO na burzu, pa ako ste spremni na rizik može biti dobra prilika. Po meni je jako visoko procijenjena vrijednost, ali tko zna na koliko će to stati, nije nitko mislio ni da će Tesla imati +500% u godinu dana. A neki najavljuju da ide i na 2500$ po dionici.

 

XRP od jutros novih +24%, sad je to već oko +205% zadnja dva tjedna, ludilo.

 

BTC napada 63k$, a ETH danas +5% i stabilan na 2220$.

 

Biti će zanimljivo ovo pratiti, koliko daleko može ići i kad i da li će doći do ozbiljnije korekcije.

 
2 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Ljudi, vi koji rudarite na crypto.com, 15-tog nece biti isplata ni nicega buduci da dolazi Berlinski Update.

To se odnosi na sve erc20 tokene tj svi novcici koji su na eth chainu.

Sad neznam, ali mislim da se ovo odnosi i za sve mjenjacnice(barem poznatije) jel se radi o sigurnosti vasih novcica kako nebi prilikom update-a mozda nestali u chainu.

Moja topla preporuka, nemojte nista raditi taj dan bilo trading bilo isplata od rudarenja.

 
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
mzopg kaže...

Sutra kreće Coinbase IPO na burzu, pa ako ste spremni na rizik može biti dobra prilika. Po meni je jako visoko procijenjena vrijednost, ali tko zna na koliko će to stati, nije nitko mislio ni da će Tesla imati +500% u godinu dana. A neki najavljuju da ide i na 2500$ po dionici.

 

XRP od jutros novih +24%, sad je to već oko +205% zadnja dva tjedna, ludilo.

 

BTC napada 63k$, a ETH danas +5% i stabilan na 2220$.

 

Biti će zanimljivo ovo pratiti, koliko daleko može ići i kad i da li će doći do ozbiljnije korekcije.

 350 dolara po dionici jel tako? Mislim da nije bas prenapuhano i definitivno odlicna vijest buduci da ima jos ljudi koji nevjeruju krypto svijetu. Mislim da je ovo samo dokaz da je pitanje godine kada ce biti normalno u Lidl kupovati sa eth npr.

Definitivno jedan od zadnjih vlakova za jeftini ulazak u ovaj svijet.

Planiram uzeti koju dionicu coinbase-a.

14 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Pitanje je da li je sve ovo jedan "Super ciklus" (vjerovatno je). Drugo pitanje je ne koliko ce trajati nego moze li trajati do kraja godine. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Ljudi,ako imate nekakvih pitanja ili hoćete razgovarati na chatu o kriptovalutama možete doći ovdje,ima nas trenutno 10.
https://t.me/miningcroatia

Dobijete brže odgovore na pitanja i lakše je komunicirati.

Mene su nagovarali da dođem,i sad me se ne mogu riješiti.

Što ćeš,vole trolove :D

Ali ozbiljno,dođite ako imate pitanja ili vas nešto zanima.Svačije mišljenje je dobrodošlo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Jurassic Park kaže...

Ljudi,ako imate nekakvih pitanja ili hoćete razgovarati na chatu o kriptovalutama možete doći ovdje,ima nas trenutno 10.
https://t.me/miningcroatia

Dobijete brže odgovore na pitanja i lakše je komunicirati.

Mene su nagovarali da dođem,i sad me se ne mogu riješiti.

Što ćeš,vole trolove :D

Ali ozbiljno,dođite ako imate pitanja ili vas nešto zanima.Svačije mišljenje je dobrodošlo.

 Možemo ga se riješiti ali neda se , zaljepio se ko ljepilo.

11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Cryogenic kaže...
Jurassic Park kaže...

Ljudi,ako imate nekakvih pitanja ili hoćete razgovarati na chatu o kriptovalutama možete doći ovdje,ima nas trenutno 10.
https://t.me/miningcroatia

Dobijete brže odgovore na pitanja i lakše je komunicirati.

Mene su nagovarali da dođem,i sad me se ne mogu riješiti.

Što ćeš,vole trolove :D

Ali ozbiljno,dođite ako imate pitanja ili vas nešto zanima.Svačije mišljenje je dobrodošlo.

 Možemo ga se riješiti ali neda se , zaljepio se ko ljepilo.

Lažeš,pa svi znamo da si mi dao administratorska prava.Sad sam tamo trajno.

16 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Jurassic Park kaže...

Ljudi,ako imate nekakvih pitanja ili hoćete razgovarati na chatu o kriptovalutama možete doći ovdje,ima nas trenutno 10.
https://t.me/miningcroatia

Dobijete brže odgovore na pitanja i lakše je komunicirati.

Mene su nagovarali da dođem,i sad me se ne mogu riješiti.

Što ćeš,vole trolove :D

Ali ozbiljno,dođite ako imate pitanja ili vas nešto zanima.Svačije mišljenje je dobrodošlo.

 Razmisljao sam ali nakon ovoga hvala  

 

 

OT: Za one koji koriste ova Visa na Crypto.com je li podrzana za sve zemlje ili samo EU ??

12 godina
neaktivan
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Kad smo kod VISE, revolut vam sad ima u ponudi VISU, ako nekome treba tipa za paypal i slično.

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Dr. Vicko kaže...
Jurassic Park kaže...

Ljudi,ako imate nekakvih pitanja ili hoćete razgovarati na chatu o kriptovalutama možete doći ovdje,ima nas trenutno 10.
https://t.me/miningcroatia

Dobijete brže odgovore na pitanja i lakše je komunicirati.

Mene su nagovarali da dođem,i sad me se ne mogu riješiti.

Što ćeš,vole trolove :D

Ali ozbiljno,dođite ako imate pitanja ili vas nešto zanima.Svačije mišljenje je dobrodošlo.

 Razmisljao sam ali nakon ovoga hvala  

 

 

OT: Za one koji koriste ova Visa na Crypto.com je li podrzana za sve zemlje ili samo EU ??

 Svugdje gdje se moze platiti visom. Nesalju karticu u sve zemlje svijeta, ali vecinu da i Medju njima je hr.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Ivan Majstorovic kaže...

 350 dolara po dionici jel tako? Mislim da nije bas prenapuhano i definitivno odlicna vijest buduci da ima jos ljudi koji nevjeruju krypto svijetu. Mislim da je ovo samo dokaz da je pitanje godine kada ce biti normalno u Lidl kupovati sa eth npr.

Definitivno jedan od zadnjih vlakova za jeftini ulazak u ovaj svijet.

Planiram uzeti koju dionicu coinbase-a.

 Da tako nešto, 343$ meni trenutno piše u najavi.

Nisam provjeravao brojke, ali mislim da im to stavlja market cap oko 100mlrd.$, za što trenutno nemaju pokriće, ali ne znači da jako brzo neće imati.

 

Očekuje se da bi tih 343$ već prvi dan moglo biti 700$, a broj dionica je ograničen tako da će tu biti veselja oko kupovine i prodaje, skakati će gore-dole kao ludo prvih dana. 

 

Ja bi isto uzeo par komada, ali samo da uspijem.

12 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Jurassic Park kaže...

Ljudi,ako imate nekakvih pitanja ili hoćete razgovarati na chatu o kriptovalutama možete doći ovdje,ima nas trenutno 10.
https://t.me/miningcroatia

Dobijete brže odgovore na pitanja i lakše je komunicirati.

Mene su nagovarali da dođem,i sad me se ne mogu riješiti.

Što ćeš,vole trolove :D

Ali ozbiljno,dođite ako imate pitanja ili vas nešto zanima.Svačije mišljenje je dobrodošlo.

 Nezz bas..za nekog tko ne visi cili dan na telegramu nije bas lako procitat 1500 poruka koje trenutno imam sad od 16h danas!Pardon 1600 poruka....10 clanova..

AUDIOFIL
11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
volegradele kaže...
Jurassic Park kaže...

Ljudi,ako imate nekakvih pitanja ili hoćete razgovarati na chatu o kriptovalutama možete doći ovdje,ima nas trenutno 10.
https://t.me/miningcroatia

Dobijete brže odgovore na pitanja i lakše je komunicirati.

Mene su nagovarali da dođem,i sad me se ne mogu riješiti.

Što ćeš,vole trolove :D

Ali ozbiljno,dođite ako imate pitanja ili vas nešto zanima.Svačije mišljenje je dobrodošlo.

 Nezz bas..za nekog tko ne visi cili dan na telegramu nije bas lako procitat 1500 poruka koje trenutno imam sad od 16h danas!Pardon 1600 poruka....10 clanova..

 Ma nema 1600 poruka jesi normalan.Toliko ih nismo napisali od kad samo otvorili chat na telegramu.

I sad nas je 12 BTW :)

Inače,napravio sam ti sažetak gdje pičamo samo o rudarenju i ovome bitnome.

Razgovor kreće od 22:18 i traje do 22:58.

Nakon toga imaš razgovor o rigovima za majnajne od 23:50 do 00:00

To je gdje samo pičamo isključivo o majnanju,tako ako ti se ne da čitati sav off topic samo preskoči do tog vremena.

Ivane Majstoroviću svi smo se složili da bi nam ti jako dobro došao pošto se stvarno odlično razumiješ u majning.Jesi voljan upasti u chat.Ako ti bude dosadno samo se isključiš i dođeš kad ti se razgovara o crypto svijetu.Svi si tamo pomažemo,ali se i dobro zafrkavamo,tako da svi možete doći.Koliko god mislili da sam ja naporan,nije tako loše.Na kraju krajeva probajte pa zbrišite ako hoćete,nije problem.

 

 

12 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
1.6K poruka o mackama...poslu..sta ti ja znam cega sve ne..za mi sto nisam napravio SS..
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Eto ja imam dva cucka. O cem bi ja pricao tamo  Nego bas se ljepo razvija situacija. Od ulozenih 200$, pola jucer i u petak poraslo 100%. Sta ce tek biti do kraja godine ako bude slicno i kada se korigira sve. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Rudarenje - može li biti isplativo

Kaj 1600? Ispod 4-5k poruka tamo nema. Jučer u manje od sat vremena bilo 580. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
volegradele kaže...
1.6K poruka o mackama...poslu..sta ti ja znam cega sve ne..za mi sto nisam napravio SS..

 Sorry,nisam znao da su ti mačke dosadne,pomislih ako ti već stavljaš slike jastoga,škampa i onih drugih kojima ne znam ime da i ja stavim sliku svog mačka.

O poslu ja nisam razgovara jer sam na tvoju sreću trenutno nezaposlen.

Ako ti je ža što nisi napravio SS,ja očito imam vremena na bacanje,pa ga mogu napraviti.

dax-lax kaže...

Kaj 1600? Ispod 4-5k poruka tamo nema. Jučer u manje od sat vremena bilo 580. 

 Sorry također dax,i mene je danas od 11:20 dočekalo par stotina poruka.

Odlučih da se više neću javljati osim eventualno i isključivo o kryptovalutama i to je to.To će vam smanjiti broj poruka za 95% dnevno.Tokom razgovora o poslu,mačkama,rakovima i sl. mogli ste mi direktno reći da idemo previše u off topic.

 

15 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

A gle, ima tamo svega, kako je bilo zamišljeno, ako se nekome ne čita, uvijek može pitati ako ga šta zanima 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
rooswelt1991 kaže...

A gle, ima tamo svega, kako je bilo zamišljeno, ako se nekome ne čita, uvijek može pitati ako ga šta zanima 

 Bilo kako bilo,ja neću više blebetati tamo,online sam i gledam što pišete,ako me nešto bude zanimalo javit ću se,naravno isključivo za kriptovalute.

12 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 18:10 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
volegradele kaže...
1.6K poruka o mackama...poslu..sta ti ja znam cega sve ne..za mi sto nisam napravio SS..

 Priča se o svemu , miniranju, opcenito o zivotu, socijalnim pitanjima, ima zajebancije, smijeha, vrijeme brze prodje uz tipkanje, uglavnom nikako nije dosadno kad se već malo ekipa upozna, di ko šta i kako, teme se mijenjaju i priča se o svemu, teorijama zavjere, glupostima, škampima, životinjama,  javljaju se vijesti o coinima, miniranju, što je bolje što nije, gjde kakvu karticu upiknut, kolko koja daje hashrejta, malo se pohvalimo rigovima tu i tamo,  kome odgovara odgovara kome ne, jebiga široko je polje šta možemo, ali imat predrasude kao Volegradele kojemu je očito možda sve bezveze nije u redu baš, pa nemozes od 0-24h pisat o majningu na chatu, kao i na forumu. Nisi u redu jebiga. Za Jurassic park člana imam samo riječi pohvale, čovjek je extrovert na chatu, pun života, tema, pitanja, jednostavno sa čovjekom nemože bit dosadno. Taj kanal je kao tv, šaltaš dalje dok ne nadjes nest zanimljivo. Nemoraju se zaljepit oči 24/7.

 

Edit: Svaka pohvala i ostalima na chatu skoro zaboravih, ekipa čist fine, puna iskustava, dobrih savjeta i humora. I bolje i brže sam ih malo upoznao više nego ovdje na forumu. Na kraju krajeva ljudi smo sa netko više netko manje problema jebaga lebac. Svi ste i više nego dobrodošli.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 19:00 (Cryogenic).
11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Cryogenic kaže...
volegradele kaže...
1.6K poruka o mackama...poslu..sta ti ja znam cega sve ne..za mi sto nisam napravio SS..

 Priča se o svemu , miniranju, opcenito o zivotu, socijalnim pitanjima, ima zajebancije, smijeha, vrijeme brze prodje uz tipkanje, uglavnom nikako nije dosadno kad se već malo ekipa upozna, di ko šta i kako, teme se mijenjaju i priča se o svemu, javljaju se vijesti o coinima, miniranju, što je bolje što nije, gjde kakvu karticu upiknut, kolko koja daje hashrejta, malo se pohvalimo rigovima tu i tamo,  kome odgovara odgovara kome ne, jebiga široko je polje šta možemo, ali imat predrasude kao Volegradele kojemu je očito možda sve bezveze nije u redu baš, pa nemozes od 0-24h pisat o majningu na chatu, kao i na forumu. Nisi u redu jebiga. Za Jurassic park člana imam samo riječi pohvale, čovjek je extrovert na chatu, pun života, tema, pitanja, jednostavno sa čovjekom nemože bit dosadno.

 Ajde sad to ponovi nakon Copy/paste koji je trebao biti na 24sata...

12 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Cryogenic kaže...
volegradele kaže...
1.6K poruka o mackama...poslu..sta ti ja znam cega sve ne..za mi sto nisam napravio SS..

 Priča se o svemu , miniranju, opcenito o zivotu, socijalnim pitanjima, ima zajebancije, smijeha, vrijeme brze prodje uz tipkanje, uglavnom nikako nije dosadno kad se već malo ekipa upozna, di ko šta i kako, teme se mijenjaju i priča se o svemu, teorijama zavjere, glupostima, škampima, životinjama,  javljaju se vijesti o coinima, miniranju, što je bolje što nije, gjde kakvu karticu upiknut, kolko koja daje hashrejta, malo se pohvalimo rigovima tu i tamo,  kome odgovara odgovara kome ne, jebiga široko je polje šta možemo, ali imat predrasude kao Volegradele kojemu je očito možda sve bezveze nije u redu baš, pa nemozes od 0-24h pisat o majningu na chatu, kao i na forumu. Nisi u redu jebiga. Za Jurassic park člana imam samo riječi pohvale, čovjek je extrovert na chatu, pun života, tema, pitanja, jednostavno sa čovjekom nemože bit dosadno. Taj kanal je kao tv, šaltaš dalje dok ne nadjes nest zanimljivo. Nemoraju se zaljepit oči 24/7.Sad je neznam kakav problem sta tebi pise 1.6k poruka sa 10 članova, ma zamisli. Ajmo se isščudjavat jer ljudi vole popričat i podijelit nešto medjusobno.

 

Edit: Svaka pohvala i ostalima na chatu skoro zaboravih, ekipa čist fine, puna iskustava, dobrih savjeta i humora. I bolje i brže sam ih malo upoznao više nego ovdje na forumu. Na kraju krajeva ljudi smo sa netko više netko manje problema jebaga lebac. Svi ste i više nego dobrodošli.

 Pa cekaj sto drobis tu gluposti,pa nisam se pridruzio chatu da slusam o mackama,poslu,skampama i slicno..ne mogu bit online 24/7 kao neki i ne mogu pohvatat ista..dojdem s poslo a ono 2000 poruka..wtf..Kazem ti u x grupa samo o raznim crypto projektima sa po par tisuca sudionika i vi napisete vise od svih njih skupa....

Ocekujem od grupe razmijenu informacija o rudarenju i svega vezanog za to..naravno moze malo i OT ali brate ovo je previse.

Smiri malo dozivljaj i nastavi dalje po svom..netrebas glumit advikata nikome!

AUDIOFIL
11 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
volegradele kaže...
Cryogenic kaže...
volegradele kaže...
1.6K poruka o mackama...poslu..sta ti ja znam cega sve ne..za mi sto nisam napravio SS..

 Priča se o svemu , miniranju, opcenito o zivotu, socijalnim pitanjima, ima zajebancije, smijeha, vrijeme brze prodje uz tipkanje, uglavnom nikako nije dosadno kad se već malo ekipa upozna, di ko šta i kako, teme se mijenjaju i priča se o svemu, teorijama zavjere, glupostima, škampima, životinjama,  javljaju se vijesti o coinima, miniranju, što je bolje što nije, gjde kakvu karticu upiknut, kolko koja daje hashrejta, malo se pohvalimo rigovima tu i tamo,  kome odgovara odgovara kome ne, jebiga široko je polje šta možemo, ali imat predrasude kao Volegradele kojemu je očito možda sve bezveze nije u redu baš, pa nemozes od 0-24h pisat o majningu na chatu, kao i na forumu. Nisi u redu jebiga. Za Jurassic park člana imam samo riječi pohvale, čovjek je extrovert na chatu, pun života, tema, pitanja, jednostavno sa čovjekom nemože bit dosadno. Taj kanal je kao tv, šaltaš dalje dok ne nadjes nest zanimljivo. Nemoraju se zaljepit oči 24/7.Sad je neznam kakav problem sta tebi pise 1.6k poruka sa 10 članova, ma zamisli. Ajmo se isščudjavat jer ljudi vole popričat i podijelit nešto medjusobno.

 

Edit: Svaka pohvala i ostalima na chatu skoro zaboravih, ekipa čist fine, puna iskustava, dobrih savjeta i humora. I bolje i brže sam ih malo upoznao više nego ovdje na forumu. Na kraju krajeva ljudi smo sa netko više netko manje problema jebaga lebac. Svi ste i više nego dobrodošli.

 Pa cekaj sto drobis tu gluposti,pa nisam se pridruzio chatu da slusam o mackama,poslu,skampama i slicno..ne mogu bit online 24/7 kao neki i ne mogu pohvatat ista..dojdem s poslo a ono 2000 poruka..wtf..Kazem ti u x grupa samo o raznim crypto projektima sa po par tisuca sudionika i vi napisete vise od svih njih skupa....

Ocekujem od grupe razmijenu informacija o rudarenju i svega vezanog za to..naravno moze malo i OT ali brate ovo je previse.

Smiri malo dozivljaj i nastavi dalje po svom..netrebas glumit advikata nikome!

 Bilo kako bilo ti si stavio rakove ja i Arian mačke,a Miki tvora.

Hebi ga pisali smo svi gluposti off topic,ali to uključuje i tebe.

Osim ako mi 40kg škampi stvarno nudiš za moju RTX 3080?

BTW

Moje mačke>morske beštije  Anytime :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 19:09 (Jurassic Park).
12 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
volegradele kaže...
Cryogenic kaže...
volegradele kaže...
1.6K poruka o mackama...poslu..sta ti ja znam cega sve ne..za mi sto nisam napravio SS..

 Priča se o svemu , miniranju, opcenito o zivotu, socijalnim pitanjima, ima zajebancije, smijeha, vrijeme brze prodje uz tipkanje, uglavnom nikako nije dosadno kad se već malo ekipa upozna, di ko šta i kako, teme se mijenjaju i priča se o svemu, teorijama zavjere, glupostima, škampima, životinjama,  javljaju se vijesti o coinima, miniranju, što je bolje što nije, gjde kakvu karticu upiknut, kolko koja daje hashrejta, malo se pohvalimo rigovima tu i tamo,  kome odgovara odgovara kome ne, jebiga široko je polje šta možemo, ali imat predrasude kao Volegradele kojemu je očito možda sve bezveze nije u redu baš, pa nemozes od 0-24h pisat o majningu na chatu, kao i na forumu. Nisi u redu jebiga. Za Jurassic park člana imam samo riječi pohvale, čovjek je extrovert na chatu, pun života, tema, pitanja, jednostavno sa čovjekom nemože bit dosadno. Taj kanal je kao tv, šaltaš dalje dok ne nadjes nest zanimljivo. Nemoraju se zaljepit oči 24/7.Sad je neznam kakav problem sta tebi pise 1.6k poruka sa 10 članova, ma zamisli. Ajmo se isščudjavat jer ljudi vole popričat i podijelit nešto medjusobno.

 

Edit: Svaka pohvala i ostalima na chatu skoro zaboravih, ekipa čist fine, puna iskustava, dobrih savjeta i humora. I bolje i brže sam ih malo upoznao više nego ovdje na forumu. Na kraju krajeva ljudi smo sa netko više netko manje problema jebaga lebac. Svi ste i više nego dobrodošli.

 Pa cekaj sto drobis tu gluposti,pa nisam se pridruzio chatu da slusam o mackama,poslu,skampama i slicno..ne mogu bit online 24/7 kao neki i ne mogu pohvatat ista..dojdem s poslo a ono 2000 poruka..wtf..Kazem ti u x grupa samo o raznim crypto projektima sa po par tisuca sudionika i vi napisete vise od svih njih skupa....

Ocekujem od grupe razmijenu informacija o rudarenju i svega vezanog za to..naravno moze malo i OT ali brate ovo je previse.

Smiri malo dozivljaj i nastavi dalje po svom..netrebas glumit advikata nikome!

Nisi razumio, pročitaj opet, nemora se bit 24/7 i šta te to uopće tolko jebe šta ima tolko poruka, jel te netko sili čitat i to te jebe i jebe, provjeri si gastritis. I ja sam u par kripto grupa na telegramu i pise se tona toga samo o kriptu ali i dosta puta opcenito, ocu sve procitat, bogami necu. Jebu te gluposti kao penzionere. Over and out.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 19:19 (Cryogenic).
9 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

mir ljudi... ako nekome njegov OKP ne dozvoljava da ne pročita sve poruke... no stress... samo relax i opušteno. Nije to razlog za prepirku. Ide-ide, ne ide jbg. opet smo si dobri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Ma naravno nema ja protiv nikog nista samo zelim rec da je tesko doc do informacija o rudarenju i slicno pored more offtopica..evo sad imam 2K neprocitanih poruka..od 16h..ali eto gustaj te ekipa..ovaj topik puno bolji za doc brzo do informacija!

AUDIOFIL
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Ljudi jel netko prati ovaj dogecoin? Od jucer je 150% u plus nekih 0.40 Cent po coinu. Ako gledamo tjedan dana unazad to je 500%, bome ludo.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Uuu, nešto su se udebljale ove isplate na nicehashu, cca euro svakih 4 sata. :D E, sad - doklen...

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Srce Isusovo kaže...

Uuu, nešto su se udebljale ove isplate na nicehashu, cca euro svakih 4 sata. :D E, sad - doklen...

 Dobro pa ja nemogu ni bootat računalo...  

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice