Rudarenje - može li biti isplativo izdvojena tema

poruka: 2.518
|
čitano: 722.343
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
mzopg kaže...

Ide ETH po 4k +10% danas, za sada. 

 Fakat bude 5k do kraja mjeseca... A ja Adu kupujem... :-(

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
14 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

proradio mi Crypto.com app i uzeo sam 15 000 000 Shiba inu za svaki slucaj. Kad je bal nek je maskenbal. Bit ce zanimljivo u 06:00 ujutro bacit oko na aplikaciju 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Sideswipe kaže...

proradio mi Crypto.com app i uzeo sam 15 000 000 Shiba inu za svaki slucaj. Kad je bal nek je maskenbal. Bit ce zanimljivo u 06:00 ujutro bacit oko na aplikaciju 

 Opet nekakvo meme pašće, ali bome kada vidiš brojke nije ti svejedno.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
3 godine
protjeran
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Sideswipe kaže...

proradio mi Crypto.com app i uzeo sam 15 000 000 Shiba inu za svaki slucaj. Kad je bal nek je maskenbal. Bit ce zanimljivo u 06:00 ujutro bacit oko na aplikaciju 

I meni kad je proradio vidio onaj sareni shiba inu. Rekao sto je ovo, 5 nula iza zareza. Danas su vec 4 nule. Uzeo sam za 30 eura(3.4 milijona) da vidim sto je, danas je 46eura vrijedno. Ma da nam je samo da ode na jedan cent dovoljno jednog dana haha. MIslim da cu uzeti za 50 eura jos, pa nek stoji, koliko sam shvatio javno su tek nekoliko tjedana.

Ali ovaj ETH nije normalan!! Znaci prognozirao sam ljeto negdje 5K, ali kako stvari stoje bit ce to vec ovaj misec. Znaci 10K do Bozica, ako ne i prije. ALi kolega, vidi ti ovaj profit sada. Bome nam se i kolicina ETH digla po danu sto farmamo.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2021 13:22 (Ivan Majstorovic).
12 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Također sam uzeo šibu, za 15 ojra, 1.3 milijuna, čujte nek ode na 0.1 - 0.5 centi, nitko sretniji od mene.
S 15 ojra sredio život 

SHIBAPUP smo promašili ljudi moji... pogledajte vi to...

Čitma po Face grupama, neki su digli finu paru na tome.

Moram naučit kako i gdje pronalaziti nove coinove, dovoljno je par evrića da se sve promjeni...

BTW
RX-ice 470/570/580 55kn po danu donesu, 42 do 47mh/s
Još uvijek na Nicehash-u, jednostavnije mi je prebacivat dalje, tako sam i šibu ubo.
Nisam bez razloga rekao "Experimentalni Rig"
Baš si kontam skinut s njega ovo sve što je ostalo(soma ipo-2kn) i ubost još jednu RX-icu, pa dok ne popunim ploču.

Taman fina zanimacija nakon posla i u slobodno vrijeme.

Nakon jučerašnjeg šibanja, oči su budno pratile stanje. 

Cca 60 eura sam na kupi/prodaj digo u roku od par sati.

BTW
2017 sam neš sitno majnao, a prije 2-3mj sam ozbiljno se primio ovoga, trgovao nikad nisam, nevin sam u ovom svijetu :D 
I iskreno sam sebe iznenađujem zadnje vrijeme, od tweaka cijelog riga do trgovanja.

Moram sad uhvatit vremena pa RTX-ice tweakat, izvadit im život iz njih, pa da vidimo dokle idu, sad je 100-105mh/s po rtx-ici.

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2021 13:30 (kruskar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Ivan Majstorovic kaže...
Sideswipe kaže...

proradio mi Crypto.com app i uzeo sam 15 000 000 Shiba inu za svaki slucaj. Kad je bal nek je maskenbal. Bit ce zanimljivo u 06:00 ujutro bacit oko na aplikaciju 

I meni kad je proradio vidio onaj sareni shiba inu. Rekao sto je ovo, 5 nula iza zareza. Danas su vec 4 nule. Uzeo sam za 30 eura(3.4 milijona) da vidim sto je, danas je 46eura vrijedno. Ma da nam je samo da ode na jedan cent dovoljno jednog dana haha. MIslim da cu uzeti za 50 eura jos, pa nek stoji, koliko sam shvatio javno su tek nekoliko tjedana.

Ali ovaj ETH nije normalan!! Znaci prognozirao sam ljeto negdje 5K, ali kako stvari stoje bit ce to vec ovaj misec. Znaci 10K do Bozica, ako ne i prije. ALi kolega, vidi ti ovaj profit sada. Bome nam se i kolicina ETH digla po danu sto farmamo.

 

 Ajmo malo o gas fee-u pricati

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
3 godine
protjeran
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Fake_Alert kaže...
Ivan Majstorovic kaže...
Sideswipe kaže...

proradio mi Crypto.com app i uzeo sam 15 000 000 Shiba inu za svaki slucaj. Kad je bal nek je maskenbal. Bit ce zanimljivo u 06:00 ujutro bacit oko na aplikaciju 

I meni kad je proradio vidio onaj sareni shiba inu. Rekao sto je ovo, 5 nula iza zareza. Danas su vec 4 nule. Uzeo sam za 30 eura(3.4 milijona) da vidim sto je, danas je 46eura vrijedno. Ma da nam je samo da ode na jedan cent dovoljno jednog dana haha. MIslim da cu uzeti za 50 eura jos, pa nek stoji, koliko sam shvatio javno su tek nekoliko tjedana.

Ali ovaj ETH nije normalan!! Znaci prognozirao sam ljeto negdje 5K, ali kako stvari stoje bit ce to vec ovaj misec. Znaci 10K do Bozica, ako ne i prije. ALi kolega, vidi ti ovaj profit sada. Bome nam se i kolicina ETH digla po danu sto farmamo.

 

 Ajmo malo o gas fee-u pricati

 Pa u jednu ruku sam i zagovaratelj POS-a i svog tog zamisljenog koncepta. Zamislite sada ovo je 0.000002 ETH ili besplatno. Sa rudarima ovaj coin nece nikada biti ono sto svi ocekujemo/nadamo se.

Vec su bili neki fee burn-ovi pa neznam , mozete li reci jeli manje/vise/isto spram misec-dva? A i EIP-1559 je isto azuriranje gdje se navodno radi na tom, pa ce nas rudare udariti po profitu.

14 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Bome su odlucili eutanizirati jadnog Doge Shibu  Da sam se probudio tocno u pola sest plivao bi na preko 2k $, ovako izvukao 300 $ i dobro. Lupio u ETH. Sto se tice Shiba Inu kupio sam maximum haha i ne diram ga, to je crni fond, ako skoci na o.oo1 bit ce para. Treba pratiti Tweeter, ako Elon objavi da ce zbilja kupiti Doge majci za majcin dan skociti ce strasno. Bas me zanima da li ce past opet na 0.02$ ili nize. Traba pratiti cjeli tjedan. Tko zna kada ce se oglasiti na komentare o SNLu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2021 14:40 (Sideswipe).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
kruskar kaže...

Također sam uzeo šibu, za 15 ojra, 1.3 milijuna, čujte nek ode na 0.1 - 0.5 centi, nitko sretniji od mene.
S 15 ojra sredio život 

SHIBAPUP smo promašili ljudi moji... pogledajte vi to...

Čitma po Face grupama, neki su digli finu paru na tome.

Moram naučit kako i gdje pronalaziti nove coinove, dovoljno je par evrića da se sve promjeni...

BTW
RX-ice 470/570/580 55kn po danu donesu, 42 do 47mh/s
Još uvijek na Nicehash-u, jednostavnije mi je prebacivat dalje, tako sam i šibu ubo.
Nisam bez razloga rekao "Experimentalni Rig"
Baš si kontam skinut s njega ovo sve što je ostalo(soma ipo-2kn) i ubost još jednu RX-icu, pa dok ne popunim ploču.

Taman fina zanimacija nakon posla i u slobodno vrijeme.

Nakon jučerašnjeg šibanja, oči su budno pratile stanje. 

Cca 60 eura sam na kupi/prodaj digo u roku od par sati.

BTW
2017 sam neš sitno majnao, a prije 2-3mj sam ozbiljno se primio ovoga, trgovao nikad nisam, nevin sam u ovom svijetu :D 
I iskreno sam sebe iznenađujem zadnje vrijeme, od tweaka cijelog riga do trgovanja.

Moram sad uhvatit vremena pa RTX-ice tweakat, izvadit im život iz njih, pa da vidimo dokle idu, sad je 100-105mh/s po rtx-ici.

 

 Gdje ste vi uzeli Shiba Inu (SHIB)?

12 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Alchemist kaže...
kruskar kaže...

Također sam uzeo šibu, za 15 ojra, 1.3 milijuna, čujte nek ode na 0.1 - 0.5 centi, nitko sretniji od mene.
S 15 ojra sredio život 

SHIBAPUP smo promašili ljudi moji... pogledajte vi to...

Čitma po Face grupama, neki su digli finu paru na tome.

Moram naučit kako i gdje pronalaziti nove coinove, dovoljno je par evrića da se sve promjeni...

BTW
RX-ice 470/570/580 55kn po danu donesu, 42 do 47mh/s
Još uvijek na Nicehash-u, jednostavnije mi je prebacivat dalje, tako sam i šibu ubo.
Nisam bez razloga rekao "Experimentalni Rig"
Baš si kontam skinut s njega ovo sve što je ostalo(soma ipo-2kn) i ubost još jednu RX-icu, pa dok ne popunim ploču.

Taman fina zanimacija nakon posla i u slobodno vrijeme.

Nakon jučerašnjeg šibanja, oči su budno pratile stanje. 

Cca 60 eura sam na kupi/prodaj digo u roku od par sati.

BTW
2017 sam neš sitno majnao, a prije 2-3mj sam ozbiljno se primio ovoga, trgovao nikad nisam, nevin sam u ovom svijetu :D 
I iskreno sam sebe iznenađujem zadnje vrijeme, od tweaka cijelog riga do trgovanja.

Moram sad uhvatit vremena pa RTX-ice tweakat, izvadit im život iz njih, pa da vidimo dokle idu, sad je 100-105mh/s po rtx-ici.

 

 Gdje ste vi uzeli Shiba Inu (SHIB)?

 Šiba Inu sam uzeo na crypto.com, šteta što sam zakasnio s šibompup, nje nema još na crypto.com

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
14 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Evo i ja uzeo šibu, 3.5 mil. Sad držmo fige.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Koliki god da je shitcoin, nek stoji ;) Nikad ne znate, možda baš budemo bili te sreće da ode na 0.1, to nam je i više nego dovoljan boost :D :D 

Ništa nas ne košta tih 10-20-30 ojra, možda baš bude tih 10-20-30 ojra onih sudbonosnih :D :D 

 

Moramo napravit topic, #shitcoins
Pronalazit nove i postat, jedan mora proć!

Što da imamo ovu količinu dogea... a sječam ga se kad je bio ove cijene kao ova šiba :D

Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
kruskar kaže...

Koliki god da je shitcoin, nek stoji ;) Nikad ne znate, možda baš budemo bili te sreće da ode na 0.1, to nam je i više nego dovoljan boost :D :D 

Ništa nas ne košta tih 10-20-30 ojra, možda baš bude tih 10-20-30 ojra onih sudbonosnih :D :D 

 

Moramo napravit topic, #shitcoins
Pronalazit nove i postat, jedan mora proć!

Što da imamo ovu količinu dogea... a sječam ga se kad je bio ove cijene kao ova šiba :D

 Napravi temu. Ulagati u takve coine je fora. Samo da jedan napravi booom, eto para.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
x18x05x kaže...
kruskar kaže...

 

Moramo napravit topic, #shitcoins
Pronalazit nove i postat, jedan mora proć!

 Napravi temu. Ulagati u takve coine je fora. Samo da jedan napravi booom, eto para.

 DEFINITIVO se slažem s ovim.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Narode tema je otvorena Sh*t Coin
Osobno ću se bazirati na njima, ne planiram uložiti ni lipe, osim snage RX-ica.
Na način da ću druge valute vaditi van i mjenjati ih za shitcoine.

Čim god naiđem na nešto zanimljivo očekujte u temi linkove :)

Novi sam u miningu, nemojte zamjeriti na greškama... učim ;) 


Gdje prestaju rijeći tu počinje glazba
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Super. Ubaci i šiba inu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Sto se događa sa ravenom, vec tjedan dana 110+ coina na dan sa 110mh/s? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo

Pa daj pogledaj malo...pa ja hashrate mreze i difficulty uz to kad je ETC otiso gore i hrpa ovih 4gb rigova je tamo otisla. Sad zasto su i dalje tamo ostalil, neznam. Suti i uzivaj dok traje.

15 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

koliko se nakupilo suza, rudarenje se isplati ponajviše proizvođačima/trgovcima grafičkim karticama. uz malu pomoć aspergera muska. ostali uglavnom mkb-10

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2021 4:19 (Ajar).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

E ovako, uložio bih nekih 5-6 tisuća eura u mining, pa me zanima koje grafičke bi mi preporučili, koje napajanje, koji procesor? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
thejura kaže...

E ovako, uložio bih nekih 5-6 tisuća eura u mining, pa me zanima koje grafičke bi mi preporučili, koje napajanje, koji procesor? 

 Uh to je gadno, preporučam da dođeš na naš telergam chat, gdje ćemo ti malo pobliže objasnit 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo

Kako da vas nađem na telegramu? 

15 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
thejura kaže...

Kako da vas nađem na telegramu? 

 https://t.me/MiningCroatia

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
9 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

Molim pomoć oko crypto.com-a...

Naime, tražio sam plavu plastičnu karticu, verificirao adresu, sve, i sada mi stoji već 4 tjedna Virtual Card Issue Status pending.

Pitao sam support, odgovor je:

"Your card status is pending because the referral bonus is locked until the referee stakes CRO tokens and apply for a metal Visa card (Ruby Steel or above).

You can read more details about this together with your friend: https://help.crypto.com/en/articles/3124990-bg25-referral-program

After the referee stakes the tokens and reserve a metal Crypto.com card, the bonus will be released to the referrer and the referee."

 

Ne sjećam se da sam koristio neki referee, ali tko zna... Pa sam pokušao uplatiti 30EUR na fiat, ne bih li kupio CRO i stakao ih, no uplata se još uvijek ne vidi. Prošlo 4 dana. Da li sam trebao negdje upisati i SWIFT/BIC kod, ili je IBAN dovoljan ? Uplatio sam preko mPBZ-a, nema polja SWIFT/BIC, uplata prošla... Da li sam sad popušio 30EUR ?

 

I na kraju, ako sam dobro shvatio, trebam stakati 180CRO da dobijem Visu, prebacio sam nešto BTC u CRO (prebačenih sa nicehasha) , ali kako da ih stakam ? U aplikaciji nisam pronašao, navodno kod applyanja za Visu, ali meni tamo stoji "pending...", ne mogu poništiti pa opet tražiti.

 

Sorry na glupim pitanjima, već više dana sam pokušavam skužiti, ali ne ide :) ...opet sam pisao supportu, još nema odgovora.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo

Nije valjda da treba CRO coin-a da bi Visu dobio? Jer imam isti problem... mj dana cekam i ništa.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Role2 kaže...

Sto se događa sa ravenom, vec tjedan dana 110+ coina na dan sa 110mh/s? 

 Meni i ETH porastao osjetno zadnja dva dana. 

Čudno jer difficulty raste, ali vidim po rezultatima da sad imam dosta više shareova u 24h.

3 godine
protjeran
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
Fake_Alert kaže...

Nije valjda da treba CRO coin-a da bi Visu dobio? Jer imam isti problem... mj dana cekam i ništa.

 Midnight Blue je besplatna, sve ostale traze CRO stakanje. Cekam vec vise od 2 miseca svoju metalnu i mislim da cu jos cekati. Necu reci da su scam jel vidim dosta ljudi je dobilo svoju karticu samo europljane zezaju kak se cini. I vise manje svi ti isti ljudi preporucuju samo njihovu karticu jel je navodno ona jedina trenutno koja nestvara probleme i prodje uvjek gdje je VISA podrzana. Ugl nisam sad bezveze bacio 700 eura za 5000 CRO-a pa cu cewkati, sta cu, ionako nisam planirao nista trositi jos.

3 godine
protjeran
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo
dpanijan kaže...

Molim pomoć oko crypto.com-a...

Naime, tražio sam plavu plastičnu karticu, verificirao adresu, sve, i sada mi stoji već 4 tjedna Virtual Card Issue Status pending.

Pitao sam support, odgovor je:

"Your card status is pending because the referral bonus is locked until the referee stakes CRO tokens and apply for a metal Visa card (Ruby Steel or above).

You can read more details about this together with your friend: https://help.crypto.com/en/articles/3124990-bg25-referral-program

After the referee stakes the tokens and reserve a metal Crypto.com card, the bonus will be released to the referrer and the referee."

 

Ne sjećam se da sam koristio neki referee, ali tko zna... Pa sam pokušao uplatiti 30EUR na fiat, ne bih li kupio CRO i stakao ih, no uplata se još uvijek ne vidi. Prošlo 4 dana. Da li sam trebao negdje upisati i SWIFT/BIC kod, ili je IBAN dovoljan ? Uplatio sam preko mPBZ-a, nema polja SWIFT/BIC, uplata prošla... Da li sam sad popušio 30EUR ?

 

I na kraju, ako sam dobro shvatio, trebam stakati 180CRO da dobijem Visu, prebacio sam nešto BTC u CRO (prebačenih sa nicehasha) , ali kako da ih stakam ? U aplikaciji nisam pronašao, navodno kod applyanja za Visu, ali meni tamo stoji "pending...", ne mogu poništiti pa opet tražiti.

 

Sorry na glupim pitanjima, već više dana sam pokušavam skužiti, ali ne ide :) ...opet sam pisao supportu, još nema odgovora.

 

 

 Pa u FIAT walletu vam pise VAS IBAN i sve za crypto. Ako ste to upisali sve tocno, BIC vise manje ide automatski. Sad je pitanje kad ste uplatili, ugl banke rade transakcije samo radnim danom, buduci da je ovo crypto, gledat ce da okrenu barem dva puta vise vasu lovu neko mozda tradicionalna banka. Ali nevjerujem da ste popusili novce, imate sve dokaze o uplati od vase banke pa VAM je to osiguranje. Ako nedobijete do petka, ajde se javite ovjde pa cemo sigurno pomoci dalje. 

 

14 godina
offline
Rudarenje - može li biti isplativo

KO rudari s ati karticama i jos nesto radi na pc nek ne skida zadnje drivere 21.5.1.

rusio mi se jucer komp ko da je padavicar..

na kraju moro vratit ove stare drivere..

 

Jel ima netko situaciju s amazonom da je "kupio " gpu a ne moze ju platiti? 

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Rudarenje - može li biti isplativo

koju bi konfiguraciju preporučio za majnanje ETH na Binance poolu od ovih 

 

https://www.links.hr/hr/racunalo-links-gaming-g48a-hexacore-ryzen-5-5600x-16gb-500gb-nvme-rtx-3070-8gb-034900163 

https://www.links.hr/hr/racunalo-links-gaming-g46a-hexacore-ryzen-5-5600x-16gb-1000gb-nvme-rx-6800-xt-16gb-034900161

https://www.links.hr/hr/racunalo-links-gaming-g57a-octacore-ryzen-7-5800x-16gb-500gb-nvme-rx-6700-xt-12gb-vodeno-hladenje-034900179

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice