Koju kripto mjenjačnicu odabrati? izdvojena tema

poruka: 9
|
čitano: 3.389
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
moderator
Koju kripto mjenjačnicu odabrati?

Pozdrav svima! Otvaram ovu temu kako biste mogli otvoreno razgovarati o iskustvima korištenja pojedinih kripto mjenjačnica. Slobodno ostavljajte svoja iskustva, linkove i sl. A također, dozvoljeno je i vlasnicima mjenjačnica ostaviti pokoju crticu o sebi, ili uputiti ljude ako im nešto nije jasno.

Vinko Krištić | BUG Marketing
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
Re: Koju kripto mjenjačnicu odabrati?

Moje osobno iskustvo: Bitcoin Store u Splitu. Store je koncept fizičke kriptomjenjačnice.

U smislu da prodaješ svoje što imaš za gotovinu ili  kupuješ za cash. Po želji.

Nude otvorit wallet, kupit trezor i ostalo. Ekipa je super, turbo ljubazni i baš mi je cool da ima i kod nas nešto takvo. Masa ljudi ne zna puno o tom svijetu pa mi se čini da će itekako zaživit jer je sve vrlo easy.

11 godina

koja daje više za jednako. nemre bit jednostavnije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan

Uzivaj u kavi

Slusaj, nisu svi u kriptoworldu godinama i da znaju sve. Meni se cini kao odlican koncept. Svakome po njegovoj volji. Meni je topp kad mogu doci i kupiti ili prodati sta zelim za cash ili kad mogu poslat tetku koja je precool zena i zeli nesto uloziti a da se ne mora upisat na tecaj za kriptovalute da bi to i ucinila.

4 godine
odjavljen

Mislim da je kripto gotov ...

0 0 hvala 0
12 godina
Glavas_ZG kaže...

Mislim da je kripto gotov ...

Mislim da kripto tek počinje ...

***** Maxxy *****
1