Bitcoin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 2.092
|
čitano: 893.231
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
TheBug kaže...

 

stvarno mi nije jasno zasto koristite strane burze pogotovo coinbase koji je toliko spor da je postao neupotrebljiv kao i kraken

imate domacu burzu bitkonan bitkonan.com nema nikakvih provizija ni za uplate ni za isplate .

ja je uglavnom koristim za isplate

 

imate i bitcoin-mjenjacnica.com

s tim da oni isto kao i bankomati imaju dosta velik fee za moj ukus

 

od stranih burza jedino koristim yobit.net

 

 

 bitkonan ima 100 000 dollara volumen 24 sata i pitaš zašto netko koristi gdax i sl. ? 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

uzima proviziju i bitkonan https://bitkonan.com/info/fees

ne mijenja bitkonan nista vec ti zadajes nalog po kojoj cijeni kupujes

zbog takvih neznalica uvijek prodam skuplje na bitkonanu

 

14 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Miro kaže...
Kresimir4 kaže...

Koliko coinbase uzima provizije, kad je vec za njubare pa cu reci da neki noob hoce kupiti bitcoin za 100kn.

 Na sto eura ti uzmu tri eura.

 

A sad koliko će ti uzeti na 13 eura ne znam točno, sigurno više od tri posto (ispod neke granice imaju fiksnu proviziju, ne postotak)

 Za male iznose Coinbase je potpuno ne isplativ, pogotovo ako ta ista sredstva zelis prebacit na neki drugi wallet onda te posteno oderu. Zato sam u prijasnjem postu napisao definitivno ne koristit Coinbase. Sto se tice bitkonan-a znam da su im feeovi dosta niski za isplate i transakcije ali nisam upoznat sa uplatama, a sto je neko napisao da su to anonimne stranice s time se nebih slozio jer je bitkonan kod nas dosta popularan

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
6 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

E sad bum fakat uletit ko patak...

Zavrsil tu nakon googlanja okolo jer mi coinbase govoril da moram banku trazit autorizaciju, lol...  Naravno radi se o Zagrebackoj... 
A tu sam ulovil neki post do covek veli, da je zaba odlucila banat taj dio poslovanja il nekaj?
Dakle ja sad uopce nemrem upast u igru sa svojim mastercardom?  Dok ja otvorim novi racun, ko zna di, bu ovaj vrag porasel na 70 000 dolara XD 

Neki protip kak da u cim kracem roku gore pospremim 12-15k kn bez da moram cekat 68 dana da lova sjedne njima da je mogu investirat?


Sorry na neprofesionalnoj kajkavstini... ja sam sa sela...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Waynder kaže...

E sad bum fakat uletit ko patak...

Zavrsil tu nakon googlanja okolo jer mi coinbase govoril da moram banku trazit autorizaciju, lol...  Naravno radi se o Zagrebackoj... 
A tu sam ulovil neki post do covek veli, da je zaba odlucila banat taj dio poslovanja il nekaj?
Dakle ja sad uopce nemrem upast u igru sa svojim mastercardom?  Dok ja otvorim novi racun, ko zna di, bu ovaj vrag porasel na 70 000 dolara XD 

Neki protip kak da u cim kracem roku gore pospremim 12-15k kn bez da moram cekat 68 dana da lova sjedne njima da je mogu investirat?


Sorry na neprofesionalnoj kajkavstini... ja sam sa sela...

 

bitkonan

sutra fino u splitsku banku uplatis opcom uplatnicom ( tak ja napravim )

lova ti bude vec popodne na racunu

 

12 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Ili bitcoin mjenjacnica, tamo napravis narudzbu i ako uplatis i potvrdis u roku od 2h, iznos koji si narucio ti sjeda na adresu  nedugo nakon sto im sjedne lova..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Moze neki opis kako neki laik kao ja moze kupiti bitcoine (ulaganje do 500kn)? Naisao sam na coinbase, ali ako tvrdite da je preskupo onda nista od toga. Nije mi bas jasna ova stvar oko mjenjacnice?

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

localbitcoins, regas se, kliknes na nekog lika iz hr tipa bitcoin mjenjacnica, odaberes s cime ces platit, stavis 500kn recimo preko internet bankarstva, uplatis mu, vratis se nazad na localbitcoins kliknes I PAID (tako nekako) i kad njemu sjedne lova on ti posalje bitcoine na tvoj localbitcoins account, mislim da neku proviziju uzima stranica nisam siguran. Sada ti sa tvoj localbitcoins accounta mozes poslati svoje bitcoine gdje god hoces. Samo nemoj na online mjenjacnice jer uzimaju puno provizije, ja jos trazim mjenjacnicu koja uzima malu proviziju, ali je nikako ne mogu naci :/

14 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
monsieur kaže...

Moze neki opis kako neki laik kao ja moze kupiti bitcoine (ulaganje do 500kn)? Naisao sam na coinbase, ali ako tvrdite da je preskupo onda nista od toga. Nije mi bas jasna ova stvar oko mjenjacnice?

 Evo ja do prije par dana nisam imao pojma o tome isto. Dakle otvorio sam wallet Blockchain i mjenjačnicu Bitkonan. Onda sam otišao danas u splitsku banku i uplatio 1000kn na taj račn koji ima Bitkonan,nakon sat vremena 151$ je bio na bitkonanu,tata sam to prebacio na Blockchain i tamo mi je sjelo oko 130$. Znači 20$ su me koštale te provizije. I eto sad gledam kako to čudo raste odnosno pada...

12 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Miro kaže...
cryptozg kaže...

30 kn preko zabe internet bankarstva zvuči super, ali ne vidim gdje se može preko e-zabe uplatiti sepa transferom. Na e-zabi pod inozemne uplate nema ničega, prazno je. 

 Dosta je to zbunjujuće kada netko sam prvi put radi.

 

Znači, da bi uopće mogao samostalno napraviti transfer/uplatu u inozemstvo preko e-zabe moraš imati devizni račun!

 

Onda ideš na inozemne uplate (moguće da se tebi ništa ne prikazuje jer nemaš još otvoren devizni račun).

 

No bitno je znati da kod ispunjavanja naloga moraš otvoriti dodatna polja (na dnu stranice je taj box), u kojima onda biraš da si fizička osoba i dalje unosiš svoje podatke...

 imam i devizni i int bankarstvo u PBZ-u. Jel pustaju oni uplate?

12 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Nisam “pročešljao” sve poruke u temi pa se ispričavam ako “duplam”. Naime, da li je netko upoznat sa nabavkom Bitmain Antminera? Konkretno sa modelom S9 i pripadajućim napajanjem. Direktno od proizvođača najvjerojatnije ne bi išlo jer navodno ne isporučuju van SAD-a. Ebay je “sigurno” mjesto nabave, što se plaćanja tiče ali su cijene duplo veće. Na Alibabi ima dosta jeftinije ali mi ti dobavljači “smrde” pošto dosta njih nema npr. neku web stranicu tvrtke, adresu sjedišta (da je na toj adresi stvarno neka tvrtka i sl.)... Možda se varam. Nije malo novaca u pitanju pa bi neki dobar savjet bio zlata vrijedan. Unaprijed zahvalan. 

[url=http://www.gametracker.com/server_info/94.250.195.129:25200/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/94.250.195.129:25200/b_350_20_5A6C3E_383F2D_D2E1B5_2E3226.png[/img][/url] .:. [url=h
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
juno kaže...
monsieur kaže...

Moze neki opis kako neki laik kao ja moze kupiti bitcoine (ulaganje do 500kn)? Naisao sam na coinbase, ali ako tvrdite da je preskupo onda nista od toga. Nije mi bas jasna ova stvar oko mjenjacnice?

 Evo ja do prije par dana nisam imao pojma o tome isto. Dakle otvorio sam wallet Blockchain i mjenjačnicu Bitkonan. Onda sam otišao danas u splitsku banku i uplatio 1000kn na taj račn koji ima Bitkonan,nakon sat vremena 151$ je bio na bitkonanu,tata sam to prebacio na Blockchain i tamo mi je sjelo oko 130$. Znači 20$ su me koštale te provizije. I eto sad gledam kako to čudo raste odnosno pada...

 Teška komplikacija je ovo što si napravio. Takve transakcije imaju smisla kada ulažeš velik novac, a ne sitno kao što si ti napravio.

 

Mogao si lijepo na bitcoin-mjenjacnica.hr ukucati da želiš kupiti 1000kn BTC-a, uplatiti im na račun po narudžbi i BTC bi ti sjeo kroz par sati do dana (ako je popodne ili vikend), a ako si u OTP banci momentalno pošto oni imaju račun u toj banci..

10 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Koliko ce sve ovo kasnije imati smisla? Jucer na neku bezveze transakciju uzme fee od 20$, a druga transakcija stoji nepotvrdjena vec par dana. Sto ce se desit kada svi ljudi krenu(ako) prodavat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

ovak, tek se upoznajem sa tim bitcoinima i mjenjačnicama, i burzama i walletima, ali jebate led šta su zakomplicirali sa svim tim transakcijama, a ja samo želim kupit, pričekat godinu dana i zaradit 5 puta više :D

 

koji je najjednostavniji način da kupim bitcoinove za nekih 15 tis. dolara? instalirao sam Electrum na desktop pa tamo qujca ne kužim, regao se na coinbase i blockchain, djeluju mi jednostavnije

 

p.s. šta upisujem na bitcoin mjenjačnici pod bitcoin adresa?

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 15:02 (dinamo82).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

Nemoj se iznenadit ako sljedecih tjedan dva cijena bude jako puno rasla i padala, cak mozda i do sredine 1.mjeseca. Tako da treba imat dosta zivaca.

Di2 & EPS FTW!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

Ja sam počeo i još sam uvijek na Coinbase. I ne znam koji mi je k. i što još radim tamo. I mene su privukle male provizije i mogućnost instant kupovine i prodaje.  Ali je budali trebalo dugo da shvati da je taj mali Fee samo navlakuša. Tamo je problem prodajna cijena. Ovih dana kada je bilo ludilo, njihova prodajna cijena je bila skoro 2.000 € veća od tržišne cijene !!! I tako na kupnji npr. 0,1 btc oni zaračunaju pišljivih nekoliko eura fee, a onda te oderu dodatno za 200 € na razlici cijene. Zato sam ko budala gubio novac na kupnji/prodaji dok nisam skužio da se tamo uopće ne isplati trgovat. Osim toga, kada je najbolja prilika da se nešto zaradi, njima padne sustav i ti samo blijedo gledaš kako BTC raste/pada, a oni šalju mailove s obavijestima kako daju sve od sebe sa sustav osposobe. I ne trebaš uopće razmišljati kada će sustav proraditi - onda kada bude potpuno kasno i nevažno.

14 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
dinamo82 kaže...

ovak, tek se upoznajem sa tim bitcoinima i mjenjačnicama, i burzama i walletima, ali jebate led šta su zakomplicirali sa svim tim transakcijama, a ja samo želim kupit, pričekat godinu dana i zaradit 5 puta više :D

 

koji je najjednostavniji način da kupim bitcoinove za nekih 15 tis. dolara? instalirao sam Electrum na desktop pa tamo qujca ne kužim, regao se na coinbase i blockchain, djeluju mi jednostavnije

 

p.s. šta upisujem na bitcoin mjenjačnici pod bitcoin adresa?

 Ovo sto si ti napisao je upravo razlog zasto ja nisam mnogo bogatija osoba danas jer sam za bitcoin saznao negdje kada mu se vrijednost kretala oko 100$, ali nikako nisam imao volje proucit kako to sve funkcionira jer mi je izgledalo puno kompliciranije nego sto uistinu jest. A sada da ti odgvorim na pitanje, bitcoin adressa je adressa tvog walleta. Znaci napravi wallet (ja osobno koristim "bitcoin wallet" za android) i za kupnju bitcoina mos koristit bitcoin mjenjacnicu. Jednostavno odes na stranicu bitcoin mjenjacnice uneses iznos koji zelis uplatit, svoju bitcoin adresu i svoj nekakav mail na koji ce ti doc obavijest o uplati i nakon toga dobijes podatke za uplatu i samo potvrdis da si uplatijo  kada uplatis. Ako je uplata prije 15:00 sati svoje novcice ces na walletu vidit za 2-3 sata ako je poslje 15:00 onda ces ih vidit sutradan oko 08:00 ako se ne varam.

 

PS. sta se desava sa BTC-om trenutno? ima nenormalni rast i pad u rasponu od 5 minuta.

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 18:17 (stirko55).
15 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Sto ode puno gore padne lijepo i dole, pravilo trzista a to pravilo itekako vrijedi za za bitcoin. Dosta dugo sam sad vec u kriptovalutama, i svima zainteresiranima za ulazak sad nikako nije preporuljivo, strpite se jos par dana, cekajte da dode do korekcije cijene da to padne na nesto normalno prvo. Dvije teorije koje trenutno stoje su da ce u ponedjeljak ili utorak vec doc do korekcija,,, ili drugo da ce do korekcije doci oko 18.12.. Pa eto strpite se tih par dana, nece pare nigdje, a manje zivaca ce te zasigurno izgubit. Ako sad udete i cijena za par dana padne samo cete se pojest.

Moj PC  
3 0 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
MarioVk kaže...

Sto ode puno gore padne lijepo i dole, pravilo trzista a to pravilo itekako vrijedi za za bitcoin. Dosta dugo sam sad vec u kriptovalutama, i svima zainteresiranima za ulazak sad nikako nije preporuljivo, strpite se jos par dana, cekajte da dode do korekcije cijene da to padne na nesto normalno prvo. Dvije teorije koje trenutno stoje su da ce u ponedjeljak ili utorak vec doc do korekcija,,, ili drugo da ce do korekcije doci oko 18.12.. Pa eto strpite se tih par dana, nece pare nigdje, a manje zivaca ce te zasigurno izgubit. Ako sad udete i cijena za par dana padne samo cete se pojest.

 Kada smo već kod strpljenja od par dana, zanima me vaše viđenje 10. i 18. prosinca kada  u igru ulaze veliki igrači. Imam osjećaj de bi tu moglo biti svašta. JP Morgan mi nije poznat ni po čemu dobrome i oni su jedan od najvećih protivnika kriptovaluta. A sada odjednom ulaze na velika vrata. Meni se čini da bi oni mogli dobro zeznuti stvar koja se lijepo razvija već godinama. Ovo zadnje pumpanje cijena je nastalo upravo zbog njih, a danas opet pad. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 22:23 (pucina).
6 godina
protjeran
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

Gdje sad kupujes ako nisi vise na Coinbaseu?

6 godina
protjeran
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
pucina kaže...

Ja sam počeo i još sam uvijek na Coinbase. I ne znam koji mi je k. i što još radim tamo. I mene su privukle male provizije i mogućnost instant kupovine i prodaje.  Ali je budali trebalo dugo da shvati da je taj mali Fee samo navlakuša. Tamo je problem prodajna cijena. Ovih dana kada je bilo ludilo, njihova prodajna cijena je bila skoro 2.000 € veća od tržišne cijene !!! I tako na kupnji npr. 0,1 btc oni zaračunaju pišljivih nekoliko eura fee, a onda te oderu dodatno za 200 € na razlici cijene. Zato sam ko budala gubio novac na kupnji/prodaji dok nisam skužio da se tamo uopće ne isplati trgovat. Osim toga, kada je najbolja prilika da se nešto zaradi, njima padne sustav i ti samo blijedo gledaš kako BTC raste/pada, a oni šalju mailove s obavijestima kako daju sve od sebe sa sustav osposobe. I ne trebaš uopće razmišljati kada će sustav proraditi - onda kada bude potpuno kasno i nevažno.

  Gdje sad kupujes ako nisi vise na Coinbaseu?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Miro kaže...
Kresimir4 kaže...

Koliko coinbase uzima provizije, kad je vec za njubare pa cu reci da neki noob hoce kupiti bitcoin za 100kn.

 Na sto eura ti uzmu tri eura.

 

A sad koliko će ti uzeti na 13 eura ne znam točno, sigurno više od tri posto (ispod neke granice imaju fiksnu proviziju, ne postotak)

 Uzet će ti minimalno 2,99 € na iznos od 13 €. Znači, platit ćeš 15,99 €. I takav je fee do nekih 200 €. Ali obrati pažnju po kokoj cijeni će ti prodati BTC. Evo, gledam trenutnu cijenu na burzama koja je 11.620 €. Istovremeno Coinbase ima cijenu 12.663 €što je razlika od 1.043 € !!!

6 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
ded.bug kaže...
pucina kaže...

Ja sam počeo i još sam uvijek na Coinbase. I ne znam koji mi je k. i što još radim tamo. I mene su privukle male provizije i mogućnost instant kupovine i prodaje.  Ali je budali trebalo dugo da shvati da je taj mali Fee samo navlakuša.

  Gdje sad kupujes ako nisi vise na Coinbaseu?

 Pa u Njemačkoj, brate   Prouči si bitcoin.de  Ja sam se tamo već davnije registrirao, ali me smotao Coinbase jer je jednostavniji (za početnike), jer radi kao mjenjačnica. Ovo je burza i bojao sam se transfera, da je komplicirano, da dugo traje. Ali za sada imam pozitivna iskustva. Cijena je korektna, a transakcija se obavi za 8-16 sati preko SEPA transfera u PBZ (prema mom dosadašnjem iskustvu). Jedino imam limit do 2.500 € a nakon toga treba napraviti potpuno identifikaciju, a to se čekaaaa....  

 

Ovo vjerojatno nije najbolja burza, ali je puno povoljnije nego Coinbase.

 

Čekam da mi prođe identifikacija i na Bitstampu koji je europska burza, ali to čekaaaaam već ne znam koliko jer je i kod njih navala.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 22:44 (pucina).
6 godina
protjeran
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
pucina kaže...
ded.bug kaže...
pucina kaže...

Ja sam počeo i još sam uvijek na Coinbase. I ne znam koji mi je k. i što još radim tamo. I mene su privukle male provizije i mogućnost instant kupovine i prodaje.  Ali je budali trebalo dugo da shvati da je taj mali Fee samo navlakuša.

  Gdje sad kupujes ako nisi vise na Coinbaseu?

 Pa u Njemačkoj, brate   Prouči si bitcoin.de  Ja sam se tamo već davnije registrirao, ali me smotao Coinbase jer je jednostavniji (za početnike), jer radi kao mjenjačnica. Ovo je burza i bojao sam se transfera, da je komplicirano, da dugo traje. Ali za sada imam pozitivna iskustva. Cijena je korektna, a transakcija se obavi za 8-16 sati preko SEPA transfera u PBZ (prema mom dosadašnjem iskustvu). Jedino imam limit do 2.500 € a nakon toga treba napraviti potpuno identifikaciju, a to se čekaaaa....  

 

Ovo vjerojatno nije najbolja burza, ali je puno povoljnije nego Coinbase.

 

Čekam da mi prođe identifikacija i na Bitstampu koji je europska burza, ali to čekaaaaam već ne znam koliko jer je i kod njih navala.

 

 

Tenkju.. :))

A zake ne koristis bitcoin-mjenjacnica.hr?

8 godina
protjeran
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

Hebote pa nitko ne moze napraviti stranicu gdje se mozes normalno registrirat, platit paypalom i gotovo, ovako ostavljas kod nekih broj kreditne. Sada sam gledao jednu mjenjacnicu i citam FAQ i kaze da ti ne mozes nista izbrisat, tako da ako kasnije odlucis opet trgovat mozes se vratiti. Pa koje marketing cake prodavaju..

15 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Ja sam ušao prije nekih mjesec dana i kupio na Coinbassu (po savjetu BUG časopisa) za 3000kn i rasporedio po 1000kn na Etherium, Bitcoin i Litecoin.

Sad je cijena na nekih 7600kn i dalje mi stoji u Coinbasu. 

Dal da to povučem na neki wallet , recimo Jaxx (opet po savjetu Bug Časopisa) ili da čuvam gore i samo si isplatim kad se odlučim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Pozdrav ,

 

čitao sam prijašnje postove i informirao sam se dosta po internetu oko kriptovaluta. 

Planirao sam se registrirati na stranici Coinbase kao i većina početnika iz razloga što si mi dijelovali jako jednostavno,

aplikacija mi se sviđa jer je napravljena baš onako kako mi se dopada, kupiš , čekaš i prodaš.

S obzirom da svi pišete kako imaju velike provizije, limite, probleme sa supportom itd. odlučio sam se ipak na neki drugi odabir.

Ja bih zamolio nekoga ko se razumije u ovo sve da mi pomogne i da infromacije koje me zanimaju(isprike ako će biti pitanja koja su se ponavljala).

 

1. Planiram uložiti za početak 1000 kuna na ethereum , da li to mogu napraviti na nekoj stranici gdje mogu isti momenat ako cijena poraste prodat, 

pa pratiti kad opet padne i ponovno kupiti i tako pokušati trgovati sa kriptovalutom ili jednostavno kupit i čekati par mjeseci da vidim kako ide i samo u jednome

trenutko to unovčiti i bez ikakvih limita i dugog čekanja prebaciti novac na devizni račun ?

Također bi volio da na toj istoj stranici gdje bi trgovao i čuvao svoje kriptovalute ima mogućnosti da se kupi sve ostale kriptovalute kao npr Ripple kojima je početna cijena

tek par cenata ili par eura . Ako postoji takva stranica koji joj je naziv i da li je dosta samo napraviti

rgistraciju tamo(nije problem poslati osobnu) ili moram imati wallet dodatno gdje mi se to pohrani?

2. Ukoliko odlučim samo uložiti novac na neku kriptovalutu da li je najbolja metoda preko mjenjačnice i walleta? Ja naručin željeni iznos i vrstu kriptovalute ,

oni uplate na moj novčanik nakon što ja uplatim njima i to mi stoji dokle god ja ne odlučim prodati isti taj iznos opet preko njih? 

 

 

Eto u kratko par pitanja, nadam se pomoći. 

 

Lp

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 0:05 (nitro66).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

Bitcoin-mjenjačnica je ok već sam desetak puta kod njih mijenjao bitcoin i nikada nije bilo problema..

13 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
MarioVk kaže...

Sto ode puno gore padne lijepo i dole, pravilo trzista a to pravilo itekako vrijedi za za bitcoin. Dosta dugo sam sad vec u kriptovalutama, i svima zainteresiranima za ulazak sad nikako nije preporuljivo, strpite se jos par dana, cekajte da dode do korekcije cijene da to padne na nesto normalno prvo. Dvije teorije koje trenutno stoje su da ce u ponedjeljak ili utorak vec doc do korekcija,,, ili drugo da ce do korekcije doci oko 18.12.. Pa eto strpite se tih par dana, nece pare nigdje, a manje zivaca ce te zasigurno izgubit. Ako sad udete i cijena za par dana padne samo cete se pojest.

 Mislim da 18. bude malo veca promjena cijene, ako je suditi po usporedbi futuresa CBOE i CME. Ali treba se pazit i brzog pumpa (kao sto je bilo do prekjucer) i onda jako naglog pada cijena s kojim bi u panici jos vise prodalo se i potonulo.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
romaster kaže...

Bitcoin-mjenjačnica je ok već sam desetak puta kod njih mijenjao bitcoin i nikada nije bilo problema..

 I ja isto.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice