Bitcoin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 2.092
|
čitano: 890.984
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
13 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2020 6:41 (JohnnyBlaze).
11 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Oglasio se i Prpa, sto znaci da ce uskoro neki dump

 

Pocelo je ponovno! BTC probio 20.000$, burze se ruse. Ako ste kupili na vrijeme uzivajte, ako niste, sad mozete samo gledati kako raste. Moja laicka procjena - oko 28-29 u tjedan dana (nije poziv na kupnju, to sam vas sve zvao kao je bio 500$).

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.12.2020 9:49 (geronimo4661).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

prpa je kontraindikator

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Gdje zamijeniti ether za bitcoin? A da primaju male količine.
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 12:10 (EZY-E).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
EZY-E kaže...
Gdje zamijeniti ether za bitcoin? A da primaju male količine.

Pa bilo koji exchange. Coinbase/Binance etc. A trebao bi moci i na https://bitcoin-store.hr samo sto ces prvo morati prodati eth za kune pa onda kupiti btc.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 12:16 (geronimo4661).
11 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
EZY-E kaže...
Gdje zamijeniti ether za bitcoin? A da primaju male količine.

 Poslala sam ti privat poruku.....

11 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Je li itko ikako kupovao preko bitcoin-store.hr, uzeo sam USDC stavio adressu wallet-a na poloniex-u, međutim nije mi ništa stiglo nakon kupovine na bitcoin-store, piše da je uplata potvrđena i da se čeka obrada administratora? Čemu obrada admina zar to ne ide automatski na kupovinu i onda na moj wallet na poloniex-u?

 

Edit: Stiglo je sve prošlo kako treba :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2020 9:01 (Xyloto).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Ako netko nije znao, oni Ledger podaci koji su hackani jos ljetos su se neki dan pojavili u javnosti. Leakano je pun kurac email adresa, osobnih imena, fizickih adresa pa cak i brojeva telefona tako da mozete ocekivati jako puno phishing emailova a mozda cak i poziva na mobitel.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2020 22:51 (geronimo4661).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Moze mi netko dati savjet koju ASIC mašinu kupiti za mining i sto mi sve treba uz to ? Nisam se još ovime bavio ali bi uložio. Hvala

Dean
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
netmajstor kaže...

Moze mi netko dati savjet koju ASIC mašinu kupiti za mining i sto mi sve treba uz to ? Nisam se još ovime bavio ali bi uložio. Hvala

 Moj savjet ti je da zaboravis na to i da sa lovom jednostavno kupiš btc. 

16 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
geronimo4661 kaže...

Ako netko nije znao, oni Ledger podaci koji su hackani jos ljetos su se neki dan pojavili u javnosti. Leakano je pun kurac email adresa, osobnih imena, fizickih adresa pa cak i brojeva telefona tako da mozete ocekivati jako puno phishing emailova a mozda cak i poziva na mobitel.

Navodno je haknuta baza samo onih koji su kupljni direktno od Ledgera/s njihove stranice. Ja sam moj Nano davno uzeo preko Alze, slao sam mail da mi potvrde da moje podatke nisu proslijedili nazad Ledgeru i potvrdili su da nisu nikakve podakte s nikim podjelili.

TheVeka
11 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
TheVeka kaže...
geronimo4661 kaže...

Ako netko nije znao, oni Ledger podaci koji su hackani jos ljetos su se neki dan pojavili u javnosti. Leakano je pun kurac email adresa, osobnih imena, fizickih adresa pa cak i brojeva telefona tako da mozete ocekivati jako puno phishing emailova a mozda cak i poziva na mobitel.

Navodno je haknuta baza samo onih koji su kupljni direktno od Ledgera/s njihove stranice. Ja sam moj Nano davno uzeo preko Alze, slao sam mail da mi potvrde da moje podatke nisu proslijedili nazad Ledgeru i potvrdili su da nisu nikakve podakte s nikim podjelili.

 Da, najebali su samo oni koji su direktno uzimali od Ledgera.

 

Eno BTC na 26.5k a forumska struka ce raspravljat jel btc skem ili ne i kad bude na 50k.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 22:08 (geronimo4661).
11 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
geronimo4661 kaže...
TheVeka kaže...
geronimo4661 kaže...

Ako netko nije znao, oni Ledger podaci koji su hackani jos ljetos su se neki dan pojavili u javnosti. Leakano je pun kurac email adresa, osobnih imena, fizickih adresa pa cak i brojeva telefona tako da mozete ocekivati jako puno phishing emailova a mozda cak i poziva na mobitel.

Navodno je haknuta baza samo onih koji su kupljni direktno od Ledgera/s njihove stranice. Ja sam moj Nano davno uzeo preko Alze, slao sam mail da mi potvrde da moje podatke nisu proslijedili nazad Ledgeru i potvrdili su da nisu nikakve podakte s nikim podjelili.

 Da, najebali su samo oni koji su direktno uzimali od Ledgera.

 

Eno BTC na 26.5k a forumska struka ce raspravljat jel btc skem ili ne i kad bude na 50k.

 Sad ce sam sto nije i 28 a oni i dalje nek cekaju 

16 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
medoplavi kaže...
geronimo4661 kaže...
TheVeka kaže...
geronimo4661 kaže...

Ako netko nije znao, oni Ledger podaci koji su hackani jos ljetos su se neki dan pojavili u javnosti. Leakano je pun kurac email adresa, osobnih imena, fizickih adresa pa cak i brojeva telefona tako da mozete ocekivati jako puno phishing emailova a mozda cak i poziva na mobitel.

Navodno je haknuta baza samo onih koji su kupljni direktno od Ledgera/s njihove stranice. Ja sam moj Nano davno uzeo preko Alze, slao sam mail da mi potvrde da moje podatke nisu proslijedili nazad Ledgeru i potvrdili su da nisu nikakve podakte s nikim podjelili.

 Da, najebali su samo oni koji su direktno uzimali od Ledgera.

 

Eno BTC na 26.5k a forumska struka ce raspravljat jel btc skem ili ne i kad bude na 50k.

 Sad ce sam sto nije i 28 a oni i dalje nek cekaju 

Gle ak nisi na Bora Bori sa 10 žena, ne šutaš slike s haube nečijeg lamba onda si jadnik koji je ušao prije 3 godine na 18.000usd sa pola prosječne HR plaće i sad si 400kn u plusu. Oni ne čekaju jer i da rokne 80% opet je na 6000usd i opet nebi dokupili. 

TheVeka
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 9:09 (TheVeka).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

.

You can have more than you got because you can become more than you are .
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 16:27 (Damir1908).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Damir1908 kaže...

Pozdrav ekipa,

 

Ima li tko je intezivno u cryptu ili stock marketu da bih se htio samnom povezati? Lagano ulazim i mozda ja vama necu biti od neke velike pomoci ali definitivno meni bi pomoglo da prosirim svoje znanje, vjestine, vidike itd... znate kako kazu "s kim si, takav si". Tko god cita ovo zelim mu puno srece i uspjeha u zivotu. 

 still here :D 

You can have more than you got because you can become more than you are .
7 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Koja web stranica je najsigurnija za kupnju crypto valute, naravno da ima sto manju proviziju ? mislim na Etherium i druge novčiće ? Tx

Dean
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
bitcoin-mjenjacnica (hr)
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Eto nas i preko 30000 

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Kakvu proviziju Bitcoin mjenjačnica ima naspram ostalih?
Ima tko da je detaljno gledao?
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
14 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Kako najjeftinije isplatiti BTC u Fiat? Na BTC bankomatima je limit 7k kuna ali je i provizija navodno cca 9%
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
ja sam kupio 150usdt za 154$, pa izracunaj
15 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Znam da ćete me populjuvati zbog pitanja ali recimo da je hitno :D

 

Prije par godina sam uložio, ništa posebno 100eur u bitcoin i etherum. Normalno, popušio sam big time do ovog vremena. Natukao sam i neke druge kriptovalute putem coinbase anketa i sad sam došao do cca 230tak eur. Ono što želim je povratiti uloženih 100 eur a ostalo neka se kvasi ili propadne. Krenuo sam napraviti nalog za isplatu sa Coinbasea i za te male do 5 eur mi uzima proviziju ko i za 50eur za bitcoin. Jel ima neki pametniji način za konvertirati pa isplatiti? Da li da ove manje konvertiram u Bitcoin pa isplatim tako?

Svi elektronički uređaji rade na bijeli dim! Kad dim izađe uređaj više ne radi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
izzy007 kaže...
Kako najjeftinije isplatiti BTC u Fiat? Na BTC bankomatima je limit 7k kuna ali je i provizija navodno cca 9%

 9%..To nema smisla onda.Ak hočeš dič sve skupa 100 somova kuna,platil buš 9 soma provizije?

To je pljačka.

15 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
izzy007 kaže...
Kako najjeftinije isplatiti BTC u Fiat? Na BTC bankomatima je limit 7k kuna ali je i provizija navodno cca 9%

 A mozda da prebacis na Revolut/Transferwise/N26 ili neku drugu online banku i onda tako skidas novce s bankomata? Mislim da bi ti provizija trebala biti manja. Provjeri moze li se tako, nisam isprobavao nego mi je sad dosla ideja.

8 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
ili da prodaš nekoj osobi crypto putem p2p, pogledaj na localcoinswap
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
@emerik
Navodno Revolut odmah blokira karticu ako sa neke mjenjačnice šalješ lovu. Osjetljivi su na to. A ne bih se volio natezati s njima da mi odblokiraju sredstva
14 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
@danko99
Slažem se da je pljačka. Zato istražujem alternative.
7 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Pitanje, imam neke male novce na stranici binance.pro kakav je sada postupak isplate ? Iskreno nije mi jasan postupak za witdraw...

Dean
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Evo još jedne kojoj treba pomoć, ali ako je netko na blockchainu. Danima se patim i ne kužiiiiim, a i sad sam čačakala i prebacila iz btc wallet u btc trading wallet i nemam pojma gdje su ti novci sad ošli, ne vidim ih, pa ako ima netko u inbox da pomogne? Priti pliz

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice