Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava izdvojena tema

poruka: 695
|
čitano: 237.191
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
13 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
assassin.st kaže...

Jel itko kupovao ili misli AntCoine? Koliko sam skužio mogu se samo na kineskim sajtovima kupiti, ali obzirom da su ispod dolara mogli bi narasti poprilično..

 E da je znati. Ja sam se probao na yunbi registitrat još za ANS pa me pita putovnicu koju nemam itd  pa od onda nisam ni pokušavao ništa osim bittrexa. Ako tko uspije nek javi.

12 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
axos kaže...
assassin.st kaže...

Jel itko kupovao ili misli AntCoine? Koliko sam skužio mogu se samo na kineskim sajtovima kupiti, ali obzirom da su ispod dolara mogli bi narasti poprilično..

 E da je znati. Ja sam se probao na yunbi registitrat još za ANS pa me pita putovnicu koju nemam itd  pa od onda nisam ni pokušavao ništa osim bittrexa. Ako tko uspije nek javi.

 Možda ja probam. Inače, kako čitam, ANC je udario najveću vrijednost ikad: skoro 2$..

8 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Ja taman dvoumim hoću li povući antshares u wallet pa skupljat coinove ili samo trgovat sa ANS jer je fee na bittrexu 1 ANS pa bi mi trebao veliki rast ANCa da nadoknadim.

 

Ali smatram da svi koji trguju i vjeruju u ANS bi trebali kupiti ANC jer je to valuta kojom će se koristit ako dođe do korištenja u Kini, na čemu ustvari se i temelji čitav hype oko ANS. Ako dođe do toga imamo veliki skok ANS, a vjerojatno još veći ANCa.

12 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
ElStrider kaže...

Ja taman dvoumim hoću li povući antshares u wallet pa skupljat coinove ili samo trgovat sa ANS jer je fee na bittrexu 1 ANS pa bi mi trebao veliki rast ANCa da nadoknadim.

 

Ali smatram da svi koji trguju i vjeruju u ANS bi trebali kupiti ANC jer je to valuta kojom će se koristit ako dođe do korištenja u Kini, na čemu ustvari se i temelji čitav hype oko ANS. Ako dođe do toga imamo veliki skok ANS, a vjerojatno još veći ANCa.

 Da, i ja sam mislio, ali ta naknada me je odbila. Nemam ih toliko da generiram dovoljno ANCova.

12 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Jel itko vidio ovo: polybius.io

 

Sto vam se cini o ulaganju u “banku buducnosti”?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
assassin.st kaže...

Jel itko vidio ovo: polybius.io

 

Sto vam se cini o ulaganju u “banku buducnosti”?

 Meni je ideja odlicna svakako, trebalo bi malo detaljnije istrazit al zanimljivo ulaganje. Razmislio bih cak sam da ulozim ali sve sto sam imao za neka ulaganja sam vec stavio na altcoine na dugorocno tako da ne planiram to prodavat do daljnjeg. 

10 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Pozdrav, zanima me kakva je situacija sa miningom, pričao sam sa frendom i rekao mi je da ima prostoriju za koju bi struja bila jako jeftina(besplatna). E sad, isplatili se ulagati u to i kolika ba bila realna cijena za očekivati npr. dnevno kao zaradu ako bi se uložili 20ak k kuna za početak? Vidim da je ETH dosta pao i čak da je zadnjih nekoliko dana sve u padu pa ne znam što očekivat jer sam još zelen u svemu ovom. Hvala

Battlelog: Ratkapa16
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Imas temu za rudarenje na ovom forumu pa pogledaj

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Gleda sam malo oko polybius.io i naša da im je skoro cijeli tim iz Hashcoins U tvrtke. A oni su prije par godina "prodavali" Bitcoin minere, a zapravo nisu napravili ništa, te su ljudima umjesto refunda uvaljivali cloud mining contracte.

Moj PC  
0 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
 
0 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Što se događa s SC? Pao je na samo 490 satoshija.

 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Više-manje je on pa isto koliko i ostale valute.
14 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Kaj mislite o Stratisu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

na jakom support levelu je pitanje kako će se odigrati trzište. Uglavnom prati ga ako krene kupi. Barem što sam čitao dobar projekat te ga dosta ljudi preporuča za kupiti. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
footballer kaže...

Što se događa s SC? Pao je na samo 490 satoshija.

 To i mene zanima. Ako netko sazna nek javi

14 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

ako vam je problem rudarenje onda prijeđite na dcr

 

 

evo na brzinu našao reddit

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Jim Carrey kaže...

ako vam je problem rudarenje onda prijeđite na dcr

 

 

evo na brzinu našao reddit

 

 

 Nije za rudare nego trgovce :D

Ali taj reddit post donekle odgovara na pitanje.

Ja sam se rješio SC pa nek pada koliko ga volja. Iako koliko vidim sve se dobrano crveni na bittrexu i volume je dosta pao.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
axos kaže...

Ja sam se rješio SC pa nek pada koliko ga volja. Iako koliko vidim sve se dobrano crveni na bittrexu i volume je dosta pao.

 Sumnjam da će padat jako dugo.

 

Da, crveni se na većini coinsa, vrijeme je za kupnju. Prošli crash nije bio ovakav, tako da je ovo čak i možda bolja prilika. LBRY na 20centa, ETH na 180USD. Jedino me interesira kolika je budućnost u Reddcoinu. Sad je ispod centa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.7.2017 10:06 (footballer).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
footballer kaže...
axos kaže...

Ja sam se rješio SC pa nek pada koliko ga volja. Iako koliko vidim sve se dobrano crveni na bittrexu i volume je dosta pao.

 Sumnjam da će padat jako dugo.

 

Da, crveni se na većini coinsa, vrijeme je za kupnju. Prošli crash nije bio ovakav, tako da je ovo čak i možda bolja prilika. LBRY na 20centa, ETH na 180USD. Jedino me interesira kolika je budućnost u Reddcoinu. Sad je ispod centa.

Vrijeme je za up trend, tko je jamio po ovim cijenama- jamio je! http://prntscr.com/fub1k9

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.7.2017 14:40 (Dala).
13 godina
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Dala kaže...
footballer kaže...
axos kaže...

Ja sam se rješio SC pa nek pada koliko ga volja. Iako koliko vidim sve se dobrano crveni na bittrexu i volume je dosta pao.

 Sumnjam da će padat jako dugo.

 

Da, crveni se na većini coinsa, vrijeme je za kupnju. Prošli crash nije bio ovakav, tako da je ovo čak i možda bolja prilika. LBRY na 20centa, ETH na 180USD. Jedino me interesira kolika je budućnost u Reddcoinu. Sad je ispod centa.

Vrijeme je za up trend, tko je jamio po ovim cijenama- jamio je! http://prntscr.com/fub1k9

 nisam baš siguran da je krenuo up trend :)

14 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Bit će tu još plesa, računam na to

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

jest da je bio double button ali je još uvijek sve u downtrend. Koliko sam čitao te gleda na yt sve se navodi kao drugi mjesec poslije segwit-a kada bi se moglo normalizirati trzište. Za sada za long hold nije po meni. Kratke špekulacije jedino. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

koji coin kupiti za iznos od par sto eura?dugoročna investicija!mining nije opcija!nišanim ETH ili riskirati sa nekih koji je na par dolara pa ga ostaviti...

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
GSP kaže...

koji coin kupiti za iznos od par sto eura?dugoročna investicija!mining nije opcija!nišanim ETH ili riskirati sa nekih koji je na par dolara pa ga ostaviti...

 Zamolio bih te da se suzdržiš od takvih pitanja. Kao što sam već u prvom postu rekao, nitko ne može odgovoriti na takva pitanja jer se ne želi osjećati odgovornim za potencijalni financijski gubitak. 

 

No, mogu ti reći da se malo informiraš u vezi ovih top valuta, koje imaju obećavajuć status, relativno normalan supply (da ih u opticaju nema recimo 300 milijardi, takav coin će teško ići u neke basnoslovne cifre) i smislenu tehnologiju iza sebe.  

 

Sve u svemu, dobro se osiguraj informacijama, i sretno s ulaganjem 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.7.2017 20:45 (footballer).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Bilo koji coin za koji smatras

 

1. Na dnu

2. Ima vrijednost 

3. Rast prema procjeni koja vas zadovoljava

11 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

Zasto btc mozemo kupiti npr eurima a ostale cryptovalute samo btc-om?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

zavisi od mjenjačnice na krakenu skoro sve možeš kupiti sa eurima te prodati

 

o kojoj mjenjačnici pričaš za neke treba imati verifikaciju id

11 godina
offline
Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

tako sam procitao ocito dezinformacija...htjeo sam kupiti reddcoin pa je pisalo prvo btc onda s njim reddcoin...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava

 da za njega treba btc

 

ovdje imaš listu većinom ti je pod volumen s kojim coin-om se prodaje/kupuje

 

https://coinmarketcap.com/currencies/reddcoin/#markets

 

bittrex nažalost ima taj problem što ima 3 glavna marketa btc - eth - usdt i unutar njega možeš mijenjati samo sa glavnim. Npr. unutar btc možeš samo sa btc. Pa se transkacija uglavnom plača x2. Recimo kupiš reddcoin sa btc te želiš poslije ANS treba prebaciti na BTC pa onda kupiti ANS

 

https://bittrex.com/Home/Markets

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice