Winstep Nexus 12.2

poruka: 8
|
čitano: 5.170
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Winstep Nexus 12.2".
12 godina
Winstep Nexus 12.2

jeli cpu miran cijelo vrijeme ili ga program gricka po par postotaka?

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.

0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
Winstep Nexus 12.2

Mogu li istovremeno imati i taskbar i taj dock?

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
Re: Winstep Nexus 12.2
g12356 kaže...

Mogu li istovremeno imati i taskbar i taj dock?

Možeš...Kombinacije su raznorazne. Pogledaj moj desktop.

10 godina
neaktivan
Winstep Nexus 12.2

Ma već sam ga instalirao,radi super,jedina zamjerka je ta da mu control panel nije prlagođen mojoj rezoluciji(1366x768) pa jedva mogu do apply gumba koji se skriva ispod taskbara.

olakšanje mi je što sada nemoram više koristit fences(do daljnjega) sa kojima mi je catalyst control center(kontrolni centar za grafičke drivere) imao stalna rušenja.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2012 18:18 (g12356).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
Winstep Nexus 12.2

Ja koristim Fences i ObjectDock!

Razmišljam što probati za malo promjene!

Moža Nexus.

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
Winstep Nexus 12.2

Nekad sam volio svakakva ukrašavanja. Sad shvaćam da xp sustav i PC iz 2005. godine imaju i drugih briga osim same estetike.

magistar prava
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
Winstep Nexus 12.2

Kod mene se davno udomaćio RocketDock i nema razloga da ga mijenjam...

http://www.sibenik-meteo.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
Winstep Nexus 12.2

Treba mi neki dock da organiziujem programe jer ih imam preko 30-35. Do sad sam koristio ovaj nexus..

Da li da ostanem na njemu ili ima neki bolji, znaci prednost je da je sto laksi za procesor a i da neka kanta, nego da izgleda ko rocketock ili nexus. 
Korstio bi rocketdock on mi je dovoljan ne treba mi nista pretjerano ali me nervira jer kad bootam windows, sve se ucita i desktop i dole 1 program koji mi se pokrece sa sistemom, neki lagan ali ovaj rocketdock moram ga cekati 10-15s nakon sto mi prikaze dekstop pa me nevira. Ovaj nexus se loada za 4-5 sekundi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2020 17:31 (keks99).

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice