Ima li pilota u avionu? I previše...

poruka: 190
|
čitano: 82.390
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ima li pilota u avionu? I previše...".
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ima li pilota u avionu? I previše...
dembelija kaže...
naxeem kaže...

Da, ali (ovako bez probe) mislim da bi se sporije avion okrenuo da nisu dizali palicu. Dizanje palice bez lijevog krila, drastično brzo rotira trup u smjeru uzgona na desno krilo. Na to sam mislio. Ako je 100G bio udar... onda mi je jasno. Mislio sam na takav udarac, stajnim trapom, pa repom i sklizanje trupa po površini udara, dakle bez tako velike vertikalne brzine, samo uz horizontalnu.

 

Svakako, čini se kako nisu imali nikakve šanse, a razlog udara je nečija bahatost i loša procjena...

 

Dizanje palice (vjerojatno mislis na povlacenje palice/volana/rogova) nije glavni uzrok rotacije aviona kada mu fali dio krila. Ako oba krila, kretanjem kroz zrak, generiraju odredenu kolicinu uzgona, u trenutku kada ostanes bez cijelog krila ili njegovog dijela, desit ce se velika asimetrija uzgona na krilima koja ce uzrokovati da se krilo koje generira vise uzgona (cijelo krilo) krene podizati prema gore i na taj nacin rotira avion oko uzduzne osi (roll), U tom slucaju mozes probati kontrirati palicom/volanom tako da smanjis nagib potiskivanje palice prema cijelom krilu. U slucaju da komanda nagiba radi i da mozes genreirati dovoljan gubitak uzgona na cijelom krilu moguce je ispravit avion iz nagiba i dalje ga pokusati vaditi iz spustanja povlacenjem palice/volana. Istina da u slucaju takve rotacije, povlacenje palice na sebe dodatno ubrzava taj roll, ali ono nije glavni uzrok njega. Za takav udes je nekad dovoljno izgubiti samo flaps na jednom krilu i to moze uzrokovati takav moment koji se ne moze parirati (recimo zapnes flapsom za drvo i drvo ti ga otkine :) ).

Dakle, ja nisam ni rekao da je glavni, već ono drugo podebljano u tvom tekstu. {#}

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
16 godina
protjeran
offline
Ima li pilota u avionu? I previše...

Drago o ovome sam pisao odavna ... Ubijeni od strane NWO-a (cijela ekipa zajedno...)

 

Ovaj moj tekst će ti dati i bolji uvid šta se sve događalo iza (nevjerovatne stvari...).

 

http://pollitika.com/poljski-izbori-dolazak-novog-bankarskog-guvernera-dali-poljska-ide-u-propast-tj-tamu

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ima li pilota u avionu? I previše...

Vecernji list:

 

 

Povjerenstvo za istraživanje nesreće dva vojna zrakoplova MiG-21 predstavilo rezultate istrage


Nalaz povjerenstva: MiG-ovi su se sudarili zbog pogreške pilota

 

Istraga je utvrdila i da piloti nisu bili dovoljno istrenirani, odnosno da nisu imali dovoljan broj sati naleta

 

 

  dakle, sve ono sto je vec pisano po forumima bilo je tocno:

 

- radi se o lose uvjezbanim, lose skolovanim tipovima (ali imaju snaznu potrebu busanja u prsa i vikanja da su TOP-GUN) koji su uspijeli

  po sasvim obicnom danu i lijepom vremenu (uz put u mirnodopskim uvijetima) unistiti 50%   zrakoplova - to mogu samo hrvatski vojni piloti

 

- posebno je pitanje kako bi te neodgovorne, neobrazovane, lose skolovane spodobe u losim vremenskim uvjetima djelovale po

  neprijateljskim ciljevima, kada je tuzna i poznata cinjenica da vojska leti samo kada je lijepo i suncano vrijeme bez oblaka

 

- kao sto se svuda pisalo, clan aerokluba naleti godisnje vise od tih tipova (pa bi po logici vojnih pilota i kolicini letenja godisnje, clan aerokluba

  za vojne pilote trebao biti "vasionicar, kozmonaut" )

 

Gdje je sad ono vojno grlo sa svojim TOP-GUN komentarima????

 

I za kraj, na koji nacin je u hrvatskoj naj jednostavnije nabaviti avion?

Pa kupite neku livadu kraj Plesa (ili nekog drugog aerodroma sa kojeg lete hrvatski vojni piloti) i

cekajte da vam jedan padne na nju.

 

{#}  {#}    {#}

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Ima li pilota u avionu? I previše...
daxp kaže...

Vecernji list:

 

 

Povjerenstvo za istraživanje nesreće dva vojna zrakoplova MiG-21 predstavilo rezultate istrage


Nalaz povjerenstva: MiG-ovi su se sudarili zbog pogreške pilota

 

Istraga je utvrdila i da piloti nisu bili dovoljno istrenirani, odnosno da nisu imali dovoljan broj sati naleta

 

   dakle, sve ono sto je vec pisano po forumima bilo je tocno:

 

- radi se o lose uvjezbanim, lose skolovanim tipovima (ali imaju snaznu potrebu busanja u prsa i vikanja da su TOP-GUN) koji su uspijeli

  po sasvim obicnom danu i lijepom vremenu (uz put u mirnodopskim uvijetima) unistiti 50%   zrakoplova - to mogu samo hrvatski vojni piloti

 

- posebno je pitanje kako bi te neodgovorne, neobrazovane, lose skolovane spodobe u losim vremenskim uvjetima djelovale po

  neprijateljskim ciljevima, kada je tuzna i poznata cinjenica da vojska leti samo kada je lijepo i suncano vrijeme bez oblaka

 

- kao sto se svuda pisalo, clan aerokluba naleti godisnje vise od tih tipova (pa bi po logici vojnih pilota i kolicini letenja godisnje, clan aerokluba

  za vojne pilote trebao biti "vasionicar, kozmonaut" )

Piloti su tu samo zadnji kotačić i besmisleno je sve svaljivati na njih samo zato što su bili "za upravljačem". Za sve te manjkavosti su znali (i znaju) njihovi zapovjednici, razno-razni generali, ali nitko nema hrabrosti reći "ljudi, ovo više nema veze s ratnim zrakoplovstvom, vrijeme je da stavimo ključ u bravu". Očekivati da to piloti kažu sami za sebe je totalno nerealno, dobar dio ih i dalje voli taj posao, a svaka reorganizacija (u smislu redukcije HRZ-a) bi im sigurno značila manja primanja i gubitak mogućnosti napredovanja. Dakle ljudi čuvaju svoju egzistenciju kako znaju i mogu i praktički nose glave u torbi da bi Hrvatska imala nekakvu iluziju ratnog zrakoplovstva.

BOINC Combined Statistics for Croatia http://goo.gl/DiiXr
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ima li pilota u avionu? I previše...
Vortac kaže...
daxp kaže...

Vecernji list:

 

 

Povjerenstvo za istraživanje nesreće dva vojna zrakoplova MiG-21 predstavilo rezultate istrage


Nalaz povjerenstva: MiG-ovi su se sudarili zbog pogreške pilota

 

Istraga je utvrdila i da piloti nisu bili dovoljno istrenirani, odnosno da nisu imali dovoljan broj sati naleta

 

   dakle, sve ono sto je vec pisano po forumima bilo je tocno:

 

- radi se o lose uvjezbanim, lose skolovanim tipovima (ali imaju snaznu potrebu busanja u prsa i vikanja da su TOP-GUN) koji su uspijeli

  po sasvim obicnom danu i lijepom vremenu (uz put u mirnodopskim uvijetima) unistiti 50%   zrakoplova - to mogu samo hrvatski vojni piloti

 

- posebno je pitanje kako bi te neodgovorne, neobrazovane, lose skolovane spodobe u losim vremenskim uvjetima djelovale po

  neprijateljskim ciljevima, kada je tuzna i poznata cinjenica da vojska leti samo kada je lijepo i suncano vrijeme bez oblaka

 

- kao sto se svuda pisalo, clan aerokluba naleti godisnje vise od tih tipova (pa bi po logici vojnih pilota i kolicini letenja godisnje, clan aerokluba

  za vojne pilote trebao biti "vasionicar, kozmonaut" )

Piloti su tu samo zadnji kotačić i besmisleno je sve svaljivati na njih samo zato što su bili "za upravljačem". Za sve te manjkavosti su znali (i znaju) njihovi zapovjednici, razno-razni generali, ali nitko nema hrabrosti reći "ljudi, ovo više nema veze s ratnim zrakoplovstvom, vrijeme je da stavimo ključ u bravu". Očekivati da to piloti kažu sami za sebe je totalno nerealno, dobar dio ih i dalje voli taj posao, a svaka reorganizacija (u smislu redukcije HRZ-a) bi im sigurno značila manja primanja i gubitak mogućnosti napredovanja. Dakle ljudi čuvaju svoju egzistenciju kako znaju i mogu i praktički nose glave u torbi da bi Hrvatska imala nekakvu iluziju ratnog zrakoplovstva.

@daxp: Teško je za vjerovati baš da je samo njihova krivica. Letjeli su staro smeće koje se tko-zna-kako održava i s obzirom na reputaciju tih istražitelja, vojske i općenito svih državnih institucija, vjerovati direktno njihovom izvješću mrvicu je naivno. Zar nisu i u slučaju helija htjeli sve svaliti na Garića?

 

@Vortac: Plaće u civilnom su drastično veće, pa baš i nemaju što čuvati u par tisuća kuna koliko imaju u HRZ. Oni koji su ostali, ostali su samo zato što to vole - jedno je voziti F1, a posve drugo autobus.

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
16 godina
protjeran
offline
Re: Ima li pilota u avionu? I previše...
naxeem kaže...
@Vortac: Plaće u civilnom su drastično veće, pa baš i nemaju što čuvati u par tisuća kuna koliko imaju u HRZ. Oni koji su ostali, ostali su samo zato što to vole - jedno je voziti F1, a posve drugo autobus.

Mnogi su ostali i polu-prisilno jer im MORH na razno-razne načine onemogućuje normalan raskid radnog odnosa i priznavanje letačkih sati i statusa van HRZ-a...

BOINC Combined Statistics for Croatia http://goo.gl/DiiXr
13 godina
neaktivan
offline
Ima li pilota u avionu? I previše...

Ma gle cijela poanta price je da se ti ljudi svugdje busaju u prsa kao da su topgun, a lete manje od neaktivnog clana aerokluba Donji Dragonozac,

ili prevedeno kao da netko vozi auto jednom svakih sest mjeseci, a po cijelom susjedstvu prica da je Fandjo, Fitipaldi i Sena odjednom.

 

Drugi par rukava je CINJENICA da su se u vojne upisivali oni koji nisu prolazili na klasifikacijskom za civilne (ima i iznimaka, ali generalno je tako) i onda

svoj FAIL po principu obrnute psihologije (pretvaranja neuspjeha u uspjeh) pretvarali u pricu koju pusi vecina koja ne zna inside stvari - jadno.

 

....ili ako se jos netko sijeca price o onom tipu koji je glumio kirurga po bolnicama a nije ni upisao med.fax dok ga nisu provalili, ista prica drugacije uloge,

glume nesto sto nisu - moguce samo u hrvatskoj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ima li pilota u avionu? I previše...
daxp kaže...

Ma gle cijela poanta price je da se ti ljudi svugdje busaju u prsa kao da su topgun, a lete manje od neaktivnog clana aerokluba Donji Dragonozac,

ili prevedeno kao da netko vozi auto jednom svakih sest mjeseci, a po cijelom susjedstvu prica da je Fandjo, Fitipaldi i Sena odjednom.

 

Drugi par rukava je CINJENICA da su se u vojne upisivali oni koji nisu prolazili na klasifikacijskom za civilne (ima i iznimaka, ali generalno je tako) i onda

svoj FAIL po principu obrnute psihologije (pretvaranja neuspjeha u uspjeh) pretvarali u pricu koju pusi vecina koja ne zna inside stvari - jadno.

 

....ili ako se jos netko sijeca price o onom tipu koji je glumio kirurga po bolnicama a nije ni upisao med.fax dok ga nisu provalili, ista prica drugacije uloge,

glume nesto sto nisu - moguce samo u hrvatskoj.

Nisi fer baš i tvoj post mi se čini pun gorčine. Poznajem ljude u HRZ (dvoje) i to su dobri ljudi i vjerojatno piloti, a naleta imaju. Nisu sigurno svi muktaši koji su se spasili odlaskom gdje svakoga primaju. Tvoj stav je a priori agresivan kao da ti je netko stao na žulj. Sad nagađam (i ja bezobrazno), ali zvučiš kao da si ti ogorčen jer tebe u HRZ nisu primili, prije nego da su u HRZ svi jadnici, a ti eto, stručnjak.

Pravi znak inteligencije nije znanje, već mašta - Albert Einstein
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ima li pilota u avionu? I previše...
Vortac kaže...

Mnogi su ostali i polu-prisilno jer im MORH na razno-razne načine onemogućuje normalan raskid radnog odnosa i priznavanje letačkih sati i statusa van HRZ-a...

 

 

....jedino sto se oni po svim forumima kunu da oni nikad, nikad, ne bi prestali biti vojni, i da su ne znam sto u odnosu na civilne, a samo cekaju prvu

priliku da predju u civilstvo (sto bi bilo u redu DA U ISTO TO VRIJEME PO TOME NE PLJUJU).

 

Radi se samo o toj dvolicnosti........

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ima li pilota u avionu? I previše...

@naxeem

 

krivo, smeta me jedino dvolicnost, a znam situaciju u oba sektora (civilnom i vojnom), te u oba sektora bez iznimke vrijedi jedno pravilo,

oni najglasniji koji najvise vicu ja ovo, ja ono najmanje vrijede (kao strucnjaci).

 

To da li netko zeli prijeci u civilni sektor je njegova privatna stvar, ali nije u redu na sva usta pljuvati po tome, a u isto vrijeme i na sve moguce nacine

se pokusavati dokopati toga, to je kako sam rekao dvolicno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice