Zbog velike količine paketa poštari će ih dostavlj

poruka: 123
|
čitano: 19.346
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zbog velike količine paketa poštari će ih dostavlj".
15 godina
offline
Zbog velike količine paketa poštari će ih dostavlj

Ja sam imao slučaj nedavno da su mi paketi od Amazona vraćeni nazad u Njemačku, a bili su stigli u Hrvatsku i nikakvu obavijest nisam dobio u sandučić. To je trebao biti poklon i jako su me sjebali s time.

 

Zatim malo kasnije mi je trebao doći Xiaomi Mi Band 3 sa aliexpress. Na trackingu je pisalo Failed Delivery i to 2 puta, iako nisam dobio nikakvu obavijest u sandučić.

 

Onda sam ih išao zvati direktno u poštu u gradu i pitao je li paket kod njih i što je s njim, samo su rekli da je paket kod njih i da će biti dostavljen sutra.

 

Uglavnom nakon malo raspitivanja je stari saznao da nisu dolazili zbog "snijega". Živim na brdu par kilometara od grada i pretpostavljam da im se nije dalo dolazit, pa je bilo lakše poslat paket nazad trgovcu.

 

 

Jako sam razočaran i ne sviđa mi se to sve. Kada i trebaš doći na poštu nešto pokupit/poslat, stalno je gužva jer uvijek rade 1-2 pulta iako ih ima 5-6. Izgubi se stvarno puno vremena, a tu je i onih mućkih 4.5kn što uzimaju za skoro svaku dostavu.

Fortune favours the brave
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Zbog velike količine paketa poštari će ih dostavlj

Malo o drugim dostavnom službama, Overseas se žešće pokvario, nije mi dostavljen paket radi "više sile", točnije: prometnog zastoja ???

Nakon toga sam po savjetu prodavača paket preusmjerio da dođe do obližnjeg oex shopa gdje sam ga pokupio napokon.

Fun fact: radno vrijeme tog oex shopa (iNovine) uopće nije pisalo kako na njihovoj stranici za praćenje pošiljke pa tako ni na googleu, a ujutro sam trebao na put, znači ostalo mi jedino da što ranije dođem tamo u nadi da će biti otvoreno, bljak.

A što se tiče Pošte, haha, 95% slučajeva su mi ostavili papirić u pošt.sandučiću, ja do sad mislio da tako to treba biti haha, odvratno.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Sve firme koje u svojem nazivu sadrze rijec Hrvatska/e... nedodirljiva su carstva nesposobne uhljebljene bagre.
PSN - darklydexter
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice