Zbog velike količine paketa poštari će ih dostavlj

poruka: 123
|
čitano: 19.371
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zbog velike količine paketa poštari će ih dostavlj".
15 godina
offline
Zbog velike količine paketa poštari će ih dostavlj

pomalo se nostalgično prisjećam davnih dana jorgovana, kad je poštar donosio penzije i u ulicu ulazio na dvije a izlazio na četiri noge, rumena nosa. ovo sad nije HP nego UR (uhljebni rasadnik) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Oldy kaže...
Kill Frenzy. Kreten ti glavu nosi. Taj tvoj paket je jedino tebi bitan da. Meni nije. Ako ti je toliko bitan digni dupe i odi u poštu po njega. Poštaru bi trebao kombi, a mnogi nemaju ni bicikl, a ni motor idu pješice da vam to sve donesu. Pa nisu ni poštari magarci, nit je vaš paket jedini. Sram vas bilo.

 hhahha o jebemti sve.neš ti poštara kad mu za moju masku za mobitel,igru ili nešto treće treba kombi.

stvarno me sram bilo što očekujem od ljudi da rade svoj posao

 

i dobtro kolega kaze. na papiricu pise da je pokusana dostava.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 9:58 (Kill Frenzy).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
unique83 kaže...

 

Meni je u kvartu poštarica uredno prije pakete nosila, ma koliko oni bili veliki. A u zadnih 6 mjeseci niti jedan put nije došla na vrata i pozvonila, a sve su bili mali paketići i u vrijeme "pokušaja" isporuke paketa je u 90% slučajeva netko bio doma.

Ono što mene najviše boli je činjenica da na onom jebenom papiriću piše da je pokušana isporuka, a jebeno nije i onda me samo naživcira sa jebenim lažima koje nam serviraju. Zašto onda na tom jebenom papiriću ne napišu nešto tipa "Paket vam je stigao u područni ured i možete ga podići tad i tad", a ne mi lagat da su pokušali isporuku!? I kao paket se može se podići od idućeg radnog dana.

E a onda ja odem isti dan tamo i kažem da ne izlazim iz pošte dok mi ne daju paket. Naravno uvijek je priča da je paket kod poštarice i da ga oni u pošti nemaju, a kada im ja kažem da sam bio doma i da mi nitko nije zvonio na vrata, već je ostavljena samo ceduljica odmah se magično paket pojavi u pošti. 

 

Eto sve se nadam da će i ta jebena Pošta propasti da se nađe netko normalan tko će raditi posao kako treba.

 Identična situacija kod mene...

 

Nekada mi dostave papirić tek dan-dva nakon što je došao u lokalni poštanski ured... Prošli put sam sam otišao po paket u poštu jer vidim da je paket došao ujutro a nema nikakve obavijesti, žena na šalteru me pita kako znam da je paket ovdje, pokažem tracking broj i odem direkt na https://ips.posta.hr/ preko mobitela da im pokažem kada je paket prošao EDI scan i otkada se izležava iza nje, a žena me uvjerava da to krivo piše. 

 

Ne da mi se prepirati sa njom, kažem okej dolazim onda sutra  - lijep pozdrav.

Nakon što sam prešao cca 400m pješke, zove me netko na mobitel da jesu li dobili gopodina xyz... Upravo su pronašli gdje je paket i sad ga mogu preuzeti.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
9 godina
neaktivan
offline
Zbog velike količine paketa poštari će ih dostavlj

Nema opravdanja. Firma su kao svaka druga. Ako nemaju ljudi ili su preoptereceni nek daju dio firmi koja to moze odradit i gotovo :S

Koliko puta sam po sat vremena prestojo u posti sa klincem kojem je bilo dosadno cim smo usli da bi podigo nesto sto sam platio da mi se donese na adresu :S

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Oldy kaže...
Tih 4, 5 jadnih kuna taman i vrijedi što dopješači do vaše lokacije i napiše vam i ostavi obavijest. Što bi trebo? Uprtiti 50-100 paketa i nosit ih okolo? Pa dobro jeste vi normalni? Gospoda velika, a hebali bi se za tih jadnih 4, 5kn. Odite sim budem vam ih ja dao.

 

Kolega očito si uhljeb u HP-u pa se smatraš jako prozvanim i pogođenim, ali i dalje pričaš gluposti i vrijeđaš ljude sa normalnim IQ-om.

 

Prvo da ti kažem da biti poštar ili zaposlen u HP-u znači ne imati neki težak ili previše pametan posao, uz minimalnu odgovornost.

 

Ti kažeš da zašto bi poštari nosili pakete? Pa to im je posao. To im je PRIMARNI posao, nosit poštu i pakete!!!!
Ako ne žele, gle ima drugih poslova. Uvijek može na bauštelu za duplo manje novaca, a troduplo više rada. Ovako lijepo sjedi u uredu 2 sata i RUČNO ispisuje papiriće, koje onda za 1-2 sata raznese (uz račune) i posao gotov (na jednom terenu). To ponovi na drugome i može doma.


A sad par pitanja za tebe i poštare:
Zašto bi ja platio onda 4.5kn za dostavu paketa, koji mi nije niti pokušan biti dostavljen? (na stranu da sam ja dostavu već platio)
Zašto bi ja platio 21 EUR dostavu sa Amazona pa da onda i dalje moram sam po paket na Poštu? (npr u pitanju je knjiga)
Zašto bi ja morao za 2 karte za koncert (znači u koverti su) ići do pošte? (ako išta to se moglo bez imalo problema dostaviti u sandučić)

 

Nije problem niti doć do pošte, ali je problem da se i tamo po pola sata ili više mora čekati (zbog neorganizacije). Plus ako ćemo mi sami dolaziti na poštu za sve, onda lijepo svim poštarima otkaz neka daju, i neka preimenuju firmu u Poštanski Uredi ili Poštanski Sandučići.

 

HP je uhljebnička firma, to je svima jasno, ali količina nerada i "boli nas briga" na koju su se svi zaposlenici naučili tamo (onaj HR sindrom da smo mi tu za njih a ne oni za nas), je extremna. Organizacija ne postoji, ne samo na razini firme, već na razini samih ljudi. Ne da im se raditi i ne žele, a pošto nemaju nikakve sankcije za takav ne rad, mogu tako i "čekati penziju".
To govori sve o ljudima, jer ako želiš raditi, radit ćeš uvijek kako spada, neovisno o veličini plaće (koje ćeš naravno uvijek željeti da je više), neovisno o količini posla (nisam sreo još poštara koji "efektivno", kažem efektivno, radi više od 5-6 sati dnevno). Ako nisi motiviran, ili ti ne valjaju uvjeti, daj otkaz i idi raditi nešto drugo.

 

Tko pita nekog radnika u skladištu na 0 stupnjeva, koji tegli kutije po 20kg ili teže kako je njemu teško? I to rade 8 sati uz pauzu o 30 ili manje minuta. Ili građevinarce koji i na -20 rade vani, po kiši/snijegu. I to sve za duplo manju plaću nego što imaju zaposlenici u HP-u. (da se razumjemo ja sam jedan od onih koji tvrdi da minmalac u ovoj skupoj vukojebini od države MORA biti minimalno 1000EUR)


Sad vjerovatno nisi ovo gore shvatio pa ću se spusiti na manji nivo.

Ti lijepo dođeš u kafić i naručiš kavu, i onda moraš otići na šank i sam složiti kavu (jer HP ti je eto donio kavu, vodu i aparat), i sam natočiti vode i sam odnijeti do stola, i kad popiješ sam to sve počistiti i oprati. Zato kava košta 10-12kn, a ne 2kn koliko vrijedi. Ostatak je plaćanje usluge u kafiću i konobaru.


Mi plaćamo HP-u uslugu, plaćamo poštarima plaću za usluge, koju ne dobijemo, a onda takvi ko ti se još ide pravdati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 11:43 (gkelekov).
13 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Oldy kaže...
Kill Frenzy. Kreten ti glavu nosi. Taj tvoj paket je jedino tebi bitan da. Meni nije. Ako ti je toliko bitan digni dupe i odi u poštu po njega. Poštaru bi trebao kombi, a mnogi nemaju ni bicikl, a ni motor idu pješice da vam to sve donesu. Pa nisu ni poštari magarci, nit je vaš paket jedini. Sram vas bilo.

 Svaki taj poštar je za to plaćen, to mu je posao, zar ne?!

Kao što je nama drugima, nešto drugo u opisu poslova.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Mandor kaže...
....

To što su poštari preopterećeni, to moraju riješiti sa svojim poslodavcem i to se mene ne tiče!

Jesmo li se razumjeli?

 

Pa možeš ti tvrditi da te se netiče no kao što vidiš njihovi problem rezultiraju time da se tebi plaćena usluga neispoštuje.

 

I sve dostavne sluzbe u cro su dosta slične po tim pitanjima.

 

Možemo svi zabijati glave u pjesak i tupiti samo o onome kaj nas direktno pogodi pritom zanemarujući tudje probleme i okolnosti koje posljedično prouzroče i nama problem.

 

Valjda vam je jasno da je to isti problem koji uzrokuje godišnje liste čekanja na medicinsku uslugu, gradiće i sela bez policijske patrole, višemjesečno obilaženje ministarstava da bi ishodio neko rješenje ili ispravio neku njihovu grešku...

 

Taj naš jadni poštar je samo karika na kraju lanca a problemi su puno dublji i rašireniji tako da pljuvanje i pritisak na tog jadnika neće ništa bitnog riješiti dugoročno... 

 

....

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Nasi postari su jadnici, pogledajte im samo face oni s 30 g izgledaju kao da imaju 60, izgoreni od sunca, vjetra, hladnoce, kaj se tice tih paketa ljudi moji pa gdje ce on to sve natovariti, kaj da se vraca 17x u ured po drugu, petu ili 10-tu turu s onim jadnim motoricima, taj sistem danas ne funkcionira postar bi vise vremena potrosio samo na put. Moja majka radi u posti 15g tada za pocetnu placu od 4000+kn danas ima 3000, ukinut gablec a htjeli su i prijevoz. Nedavno se ozljedila jer ta ista posta kao nije imala za zastitne rukavice, bolovanje joj nisu platili jer je na kraju ispala ona kriva jer jadnica nije odmah to prijavila vec drugi dan.To je tamo leglo uhljebitera, rodbine i kumova, sef joj je sin 20-godisnjak od nekog joj bivseg sefa pokuso joj uvaliti stroj od 150kg da cisti beton, alo beton?(nema te polirke na svijetu koja polira beton) Moja stara ga stjerala u onu stvar nek on to proba cistiti, pametnjakovic to uzeo da ce joj pokazati zabio se u zid pred njom, vise joj se nije obratio...osobno kad dodem u postu dode mi da je raznesem😡💣💥, eto my2c.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Zbog velike količine paketa poštari će ih dostavlj

Ove sto pravdaju postu treba u neku ludnicu da se posalje, bez obzira sto su mucki provokatori.

Evo u Engleskoj postar ti svaki paket dostavlja na kucnu adresu, zato jer si ti za dostavu i platio. Iz Kine, Amerike, Njemacke nema nikakve veze. Jedino nekad moras platiti carinu (ako je paket izvan EU i vrijednosti veca od £15.00 ili ako je dar veca od £39.00). A i taj dio mozes online platit i opet dobijes paket, pismo i pokemona na kucnu adresu.

I da, postar pjeske ili u kombiju nosi gomilu paketa i dostavlja ih jer im je to posao.

Placanje postarine do aerodroma ne postoji! Ja sam iz Engleske poslao paket u Hrvatsku, (small package) i platio postarinu oko £7.00 i dalje je primatelju naplacena famozna ceduljica. Posta je leglo uhljeba i prevaranata.

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Stjepanj kaže...
Nasi postari su jadnici, pogledajte im samo face oni s 30 g izgledaju kao da imaju 60, izgoreni od sunca, vjetra, hladnoce, kaj se tice tih paketa ljudi moji pa gdje ce on to sve natovariti, kaj da se vraca 17x u ured po drugu, petu ili 10-tu turu s onim jadnim motoricima, taj sistem danas ne funkcionira postar bi vise vremena potrosio samo na put. Moja majka radi u posti 15g tada za pocetnu placu od 4000+kn danas ima 3000, ukinut gablec a htjeli su i prijevoz. Nedavno se ozljedila jer ta ista posta kao nije imala za zastitne rukavice, bolovanje joj nisu platili jer je na kraju ispala ona kriva jer jadnica nije odmah to prijavila vec drugi dan.To je tamo leglo uhljebitera, rodbine i kumova, sef joj je sin 20-godisnjak od nekog joj bivseg sefa pokuso joj uvaliti stroj od 150kg da cisti beton, alo beton?(nema te polirke na svijetu koja polira beton) Moja stara ga stjerala u onu stvar nek on to proba cistiti, pametnjakovic to uzeo da ce joj pokazati zabio se u zid pred njom, vise joj se nije obratio...osobno kad dodem u postu dode mi da je raznesem😡💣💥, eto my2c.lp

 Evo Stjepane samo za tebe:

 

 

7 godina
offline
Zbog velike količine paketa poštari će ih dostavlj

 

@ooo

 

Ti se referiraš na uk, gdje je sistem daleko uredjeniji nego u cro. Da njihov sistem boluje od boljki našeg sistema onda niti taj engleski poštar nebi bio nikaj efikasniji niti kvalitetniji od cro poštara.

 

Poštar ( i ostale dostavne službe, medicinsko osoblje, državna birokracija, pravosudje ...) i način njegovog rada su posljedice a ne uzrok problema. 

 

....

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Zbog velike količine paketa poštari će ih dostavlj

Baš čitam postove čiji autori kažu da dobiju ceduljicu a nitko im nije ni zvonio i tako...

Iskreno nikad nisam takav slučaj imao. Kad dobijem ceduljicu(jer znam da sam se taj dan digao u dva popodne), isti dan otiđem do pošte i dignem paket bez ikakvih problema.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
To za ceduljice je jako cesto, ja sam dobio par puta dok sam bio doma,covjek niti je pozvonio nit nista, jednom sam ga slucajno vidio da stavlja cedelju a ja doma, a najbolje paket nije ponio.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Oldy kaže...
Ne. Trebali bi natrpati cijeli kamion tim vašim pifdarijama i razvoziti vam po kućama. Dignite malo dupe od neta i odite si po paket sami. Ionako je samo vama i bitan.

 Kako si se nekada proglasio na ovom forumu direktorom svemira, bogami jesi direktor, samo onaj zagorski - tudum... 

Truth in engineering.
14 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Demokracija dečko. Nismo u jednoumlju pa da moramo svi isto misliti. Osnujte si vas 10 firmu za dostavu pa idite dostavljati umjesto što tu filozofirate. Ali treba dić dupe iz tople sobe.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 12:48 (Oldy).
 
1 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Oldy kaže...
Maskica za mobitel? Pa to možeš i kod nas kupiti. Vidiš to što ti sam sebe maltretiraš a i druge sa tim svojim bezveznim paketićima to je već za ustanovu. Kinesko sranje i ova koju kupiš kod nas, kinesko sranje i ta koju ti naručiš preko pola hebenog svijeta jer eto nemaš pametnijeg posla. Dokoni ljudi.

 Dafaq lik?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
Moj PC  
15 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
EZY-E kaže...
Oldy kaže...
Maskica za mobitel? Pa to možeš i kod nas kupiti. Vidiš to što ti sam sebe maltretiraš a i druge sa tim svojim bezveznim paketićima to je već za ustanovu. Kinesko sranje i ova koju kupiš kod nas, kinesko sranje i ta koju ti naručiš preko pola hebenog svijeta jer eto nemaš pametnijeg posla. Dokoni ljudi.

 Dafaq lik?

Radi u posti, uhljeb, provokator. Samo ignore. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.12.2018 15:14 (O_O_O).
16 godina
neaktivan
offline
Zbog velike količine paketa poštari će ih dostavlj

Moje iskustvo s poštom:

Dođem u ured i kaže mi da ne mogu tako slati, mora biti veća kutija. Nisam uzeo njihovu, nego mi preporuči da odem preko u trgovinu po kutiju. Ok, ja poslušam. Bilo je pola sata do zatvaranja pošte kad sam došao. Uglavnom vratim se ja s kutijom i poljubim vrata. Baš sam ispao 🐴  :) Al ne zamjeram ljudima, vjerovatno bi i ja slično postupio. Ljudi su postali jebeni snowflake, sve im smeta. 

 

Nisam za rad nedjeljom i nemam ništa protiv 4,5 kn za te sitne pakete. Mislim da bi i za njih trebala ići carina, tako da se manje naručuje tih sitnih paketa.

Mislim, dakle half adder
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Oldy kaže...
Maskica za mobitel? Pa to možeš i kod nas kupiti. Vidiš to što ti sam sebe maltretiraš a i druge sa tim svojim bezveznim paketićima to je već za ustanovu. Kinesko sranje i ova koju kupiš kod nas, kinesko sranje i ta koju ti naručiš preko pola hebenog svijeta jer eto nemaš pametnijeg posla. Dokoni ljudi.

 maskica iz Kine $2 a kod nas 50-60kn pa normalno da ćes iz Kine znajući da ti HR dućani ionako prodaju upravo te maskice iz Kine.

 
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Možda i platiš više, ali to nešto imaš odmah. Ne čekaš to nešto mjesec dana i ne gubiš živce. Ako se vama da ovako samo izvolite. Meni se ne bi dalo. Ja kada nešto trebam odem i kupim si. Stara škola.
 
0 14 hvala 0
16 godina
online
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
hrvooje kaže...
...

Nisam za rad nedjeljom i nemam ništa protiv 4,5 kn za te sitne pakete. Mislim da bi i za njih trebala ići carina, tako da se manje naručuje tih sitnih paketa.

 

Poanta je u tome da se onda jasno izjasne da ne žele / nisu u stanju dostavljati pošiljke ... ovo što rade sa tim ceduljicama je glupo i iritantno.

I da, još jedno iskustvo da to rade ... par puta sam bio doma u vrijeme ukazanja iste :)

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost

oldy, a da ti možda ne radiš u pošti? da i ti nisi jedan od tih tatinih sinčeka koji je tamo neke davne godine dobio foteljicu u upravi pošte pa je još uvijek griješ debelom guzicom?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Oldy kaže...
Možda i platiš više, ali to nešto imaš odmah. Ne čekaš to nešto mjesec dana i ne gubiš živce. Ako se vama da ovako samo izvolite. Meni se ne bi dalo. Ja kada nešto trebam odem i kupim si. Stara škola.

 Dodes u ducan i kazu nemaju moraju naruciti. 

Ajde otvoreno reci zasto branis los odraden posao?

Ajmo reci da si u pravu. Onda bi trebali zatvoriti HP i HP ekspress. 

12 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Oldy kaže...
Maskica za mobitel? Pa to možeš i kod nas kupiti. Vidiš to što ti sam sebe maltretiraš a i druge sa tim svojim bezveznim paketićima to je već za ustanovu. Kinesko sranje i ova koju kupiš kod nas, kinesko sranje i ta koju ti naručiš preko pola hebenog svijeta jer eto nemaš pametnijeg posla. Dokoni ljudi.

 Ti si u prošlosti znao zvučati pametno.

 

 
6 1 hvala 0
10 godina
offline
Zbog velike količine paketa poštari će ih dostavlj

Kad je poštarima muka dostavljati pakete neka lijepo iz pošte pošalju mail i SMS stigao vam je paketić i možete ga podignuti tada i tada...pošto će zbog ovog načina rada biti manje potrebe za poštarima neka pojeftine cijene pošiljke,smanje plaće ili otpuste višak.I svi će biti sretniji,jelda?

 

 

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Oldy kaže...
Svi su vama uhljebi. Samo vi niste uhljebi. Tatini i mamini razmaženi sinovi, besplosličari koji doma naručuju pol interneta jer eto nemaju pametnijeg posla. Imaš kod nas dućane odi kupi i imat ćeš to nešto isti tren. Tu ti poštar ne treba.

 Što ne koristiti blagodati neta i sve naručivati iz topline doma? Ne kužim. Ne da mi se ići 30km do trgovine po neku stvar ako ne moram, a mogu je preko neta naručiti.

Svi mi što naručujemo stvari preko neta ne trebamo odmah. Ali ako već platimo 4,5kn onda očekujem da mi tu stvar donese pred vrata ili u sandučić, a ne da moram po nju u poštu. Drugi dan nakon što dobijem papirić. Znači moram do pošte i još moram platiti ono po što sam došao do njih iako je osnovna svrha pošte da oni tebi donose stvari, a ne da ja moram do njih po svoje stvari. WTF?

Oldy kaže...
Možda i platiš više, ali to nešto imaš odmah. Ne čekaš to nešto mjesec dana i ne gubiš živce. Ako se vama da ovako samo izvolite. Meni se ne bi dalo. Ja kada nešto trebam odem i kupim si. Stara škola.

 Šta uopće radiš na netu dida? Idi u Lidl i tamo čitaj letke i kupi si povrće i voće.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
8 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Stari moj, ako dobijem tumor na mozgu tebe ću tužit 😉
 
2 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
BlueMax kaže...

 Ti si u prošlosti znao zvučati pametno.

 

 napio se? ja isto volim popit i pisat piydarije...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
7 godina
protjeran
offline
Zbog velike količine paketa poštari će ih dostavlj

A jadni, za 4 milje ljudi ne stignu dostaviti preko tjedna.

 

Njemci za bar 82 milje ljudi stignu dostaviti preko tjedna,

a tu ne racuna i AT / SUI / LUX, koji skupa imaju oko 17 milja.

 

Problem je neorganiziranost, male place, ne postovanje slobodnog vremena,

te takodjer namet kao porez na budalu - dostava paketa 6.5kn, za koju je dostava vec placena?

 

Za takve stvari se podize tuzba na razini drzave, a ne da vas se godinama valja.

 

Za HR sam poslao stotine paketa, nestajali su prije i poslije HR carine, po ulasku u ZG.

Od tad sam poceo osiguravati pakete na odredjenu sumu - tu je Hermes najpovoljniji jer mogu za sitne

novce osigurati do 500€ odstete. AT naplati od HR poste, ako se paket ne moze naci u roku 14 dana,

meni predaju taj novac, a onda nek se HR posta dalje kusura s kim god hoce.

 

I eto, otkad su mi dvaput platili, od tad fino paketici putuju bez da se izgube.

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zbog velike količine paketa poštari će ih dost
Oldy kaže...
Svi su vama uhljebi. Samo vi niste uhljebi. Tatini i mamini razmaženi sinovi, besplosličari koji doma naručuju pol interneta jer eto nemaju pametnijeg posla. Imaš kod nas dućane odi kupi i imat ćeš to nešto isti tren. Tu ti poštar ne treba.

 Drugim riječima...zašto inkomodirati poštara da mi dostavlja maskicu, kada istu mogu kupiti u nas za 10 puta više novaca. E pa majstore moj, nemaju svi para na bacanje da za istu stvar daju 10 puta više, pa se ipak odluče da će radije čekati 2-3 tjedna. E jesi pametan u pičku materinu. Nego reci mi...jel ideš ti kada u kafić? Jel naručiš piće? Ako ideš, pa pobogu zašto ideš tamo...možeš otići u dućan, kupiti piće i doma ga popiti. Jel kupuješ kruh u pekari? Zašto ga sam ne napraviš doma? Ma mogao bi tu sada pisati do preksutra. A odgovor zašto to sve ne radiš sam doma bi bio zato jer ti je komotnije kupiti kruh za 7 kuna u pekari/dućanu, nego se doma zajebavati sa pripremom tijesta i pečenjem...Jel tako? Plaćaš uslugu! Ista stvar je sa poštom pa je isto tako meni komotnije nešto naručiti iz fotelje i čekati da stigne poštom (koju uredno platim) i boli me spolni organ što se tamo nekom poštaru ne da tegliti paket ili nema adekvatne uvijete za rad. To nije moj problem i ja želim da se ispoštuje ono što sam platio. 

Bit će!
Moj PC  
8 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice