YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

poruka: 125
|
čitano: 22.402
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv".
5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Izzy kaže...
DCQE kaže...
danen kaže...

...tko tome ne vjeruje treba podnijeti valjani dokaz (vjerodostojna kemijska analiza, epidemiološka i fiziološka istraživanja i sl.) da nije tako. ...

Nevezano za 5g, corona cjepivo, ali opet ne tako daleko od teme:

 

Primjer - nećak od 1.5g primi MMR cjepivo i "ugasi" se u roku od dva tjedna nakon cijepljenja. Od veselog i zaigranog dječaka, kojem je sve bilo zanimljivo, koji je zvao "endan" kad je žedan, "papi" kad je gladan, do naravno - mama, tata, dida, auto... Od toga, do potpuno nezainteresiranog djeteta koji ne reagira na ime, gleda kroz tebe, ne govori ništa više, ne igra se... Dijagnosticiran autizam, bez ikakve prethodne naznake.

 

Čačkaš malo po netu, pa naiđeš na nešto ovako: "After adjustment, vaccination, male gender, and preterm birthremained significantly associated with NDD. However, in a final adjusted model with interaction, vaccination but not preterm birth remained associated with NDD, while the interaction of preterm birth and vaccination was associated with a 6.6-fold increased odds of NDD (95% CI: 2.8, 15.5). In conclusion, vaccinated homeschool children were found to have a higher rate of allergies and NDD than unvaccinated homeschool children. While vaccination remained significantly associated with NDD after controlling for other factors, preterm birth coupled with vaccination was associated with an apparent synergistic increase in the odds of NDD."

 

Nećak se rodio nešto prije termina, i ovaj rad nedvosmisleno ukazuje na opasnosti od NDD (autizma, između ostalog, koji mu je potom i dijagnosticiran) kod djece koja su rođena prije termina i koja se cijepe. No na ovo apsolutno nitko nije upozorio, nikoga, ni mene kad sam cijepio djecu. Danas, kad spomeneš autizam i cjepivo u istoj rečenici, automatski postaješ teoretičar zavjere, bilo na javnoj televiziji, bilo u društvu, bilo na forumima, i kako Vi sami velite: to su OPASNE TEORIJE ZAVJERA. Jesu li stvarno? Ili smo samo zabrinuti roditelji, poučeni iskustvom drugih oko sebe, koji uz malo čačkanja po internetu pronađu kredibilne autore koje upozoravaju na iste opasnosti, no bivaju katapultirani iz javne sfere, jer su dotakli svetu kravu Big-pharme? 

 

tldr, imam iskustvo unutar obitelji u kojem je dječak dobio cjepivo i doživio totalnu regresiju kratko nakon cijepljenja, a potom pronađem studiju koja ukazuje da cijepljena djeca imaju veću šansu oboljevanja od alergija i neuro-degenerativne bolesti od one koja nisu cijepljena, sa malim dodatkom: da djeca rođena prije termina i ako su cijepljena su 6.6 puta sklonija navedenim bolestima.

 

ps. nakon navedenog iskustva, shvatiš da nije jedini slučaj i da ih ima "mali miljon" sa istim scenarijem. Opasne teorije zavjera. Opasni - da. Ali za koga? Za 1,000,000,000,000$ industriju možda?

 Pa, da! Evo, ovdje sam spomenuo meni poznat slučaj. To je jedan pedijatar tj. neuropedijatar rekao majci djeteta.

 To si ti licno cuo ili su ti prenijeli iz 26 ruke?

15 godina
online
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj

Majka tog djeteta je to ispričala mojoj majci. Ima od toga nekoliko godina.

15 godina
online
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Filox kaže...
Endymon kaže...
Neznam dali ste vidjeli ali izasao je video gdje doktori nagovaraju osobu da potpiše da je clan obitelji umrla od Corone.Nazalost,video je maknut ekspresno. Eh sada, netko ce reci da je namjesteno. Sada, kome vjerovati? Pošto o tome se vec govori neko vrijeme da u Italiji su zabilježeni slucajevi o tome. Takodjer ima na Facebooku lik koji je potvrdio da mu bliska osoba nije umrla od korone, nego od nekakvih drugih tegoba,tocnije unutarnje krvarenje. E sada, doktori su pripisali to koroni.Ja iskreno vise nisam pametan sta da mislim i sta da radim. Jer bojim se da nas vuku za nos svi redom a osoba sam koja ne voli da me se karindja.

 Kakva notorna laž!

 

Ovo je već više puta bilo spomenuto i još uvijek je teški bullshit. 

 

Kad osoba umre onda doktor potpisuje od čega je ta osoba umrla, a ne obitelj. Najbolje da sam ja sam pisao smrtni list od pokojnog oca. Ne, dobio sam papir od doktora i ako smo htjeli, mogli smo poslati tijelo na obdukciju. Nakon obdukcije ti opet doktor potpiše papir na kojem piše od čega je osoba umrla.

 

Prestanite širit ta facbook sranja ko zadnji debili. Video nije uklonjen, video nikad nije ni postojao.

 "Lijepo" bi bilo da je to tako. No, što je ovo?

4 godine
protjeran
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
danen kaže...

Zanimljivo je koliko je bilo povika na cjepivo protiv gripe, pa ne treba, pa ne djeluje, pa je opasno... A gle sad! Ide k'o alva. Ljudi zbilja ne misle na zlo dok ih dobrano ne mazne po tintari - a onda kud koji mili moji. Jedni kukaju, drugi okrivljavaju ovoga i onoga, svakoga, baš svakoga, samo ne sebe. Demokracija je dobra stvar, ali ona zahtijeva civilizirano, kulturno i nadasve obrazovano stanovništvo (glasače). Valjda ćemo i mi jednom do toga doći. 

 

Da, Sadam i Gadafi su su imali atomsku bombu, ta divna demokracija smo istinu govori. buahahahhaahh.

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/prekinuli-smo-opskrbu-za-33-bolnice-ovo-je-katastrofalna-ali-i-jedina-moguca-odluka-za-nas-15026544

 

https://www.vecernji.hr/vijesti/nestasica-lijekova-ravnatelj-dubrovacke-bolnice-mozemo-izdrzati-10-ili-15-dana-1439870

 

 

Nemaju za ljekove,a kamo li za cjepivo.

 

 

Koki007 kaže...

 

Ne trebas komentar nekog random penzica, sve sto trebas znati je Kanadski prosjecni zivotni vijek (life expectancy).

 

Ako penzici masovno otegnu papke nakon obveznog cijepljenj (dakle dovoljno cesto da to neka random osoba primjeti), onda ce Kanadski life expectancy biti bitno nizi od ostalih zapadnih zemalja, i imati imati ostar pad nakon uvodenja obveze cijepljenja za penzice.

 

Dakle, da li priznajes da ovo citarano sta siris okolo nije istina, ili ides korak dalje i tvrdis da Kanada masovno lazira svoje podatke o zivotnom vijeku?

 

Zbog cega onda mirovinu uvjetuju cjepljenjem?Zato bi i volio cuti random penzica iz kanade u vezi toga.

Ne vjerujem ženi,a komoli drzavi i politicarima koji lažiraju sve što dotaknu.Oprezni su uvijek opstajali u odnosu na lakovjerne.

15 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Voltaren20 kaže...
Zbog cega onda mirovinu uvjetuju cjepljenjem?Zato bi i volio cuti random penzica iz kanade u vezi toga.

Ne vjerujem ženi,a komoli drzavi i politicarima koji lažiraju sve što dotaknu.Oprezni su uvijek opstajali u odnosu na lakovjerne.

 U uvijetima za dobivanje mirovine nigdje se ne spominje cijepljenje.

 

https://www.canada.ca/en/services/benefits/publicpensions.html

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Izzy kaže...

 "Lijepo" bi bilo da je to tako. No, što je ovo?

 Najteže im je palo što je u otpusnom pismu, unatoč teškim bolestima, napisano da je preminula od COVID-a.

https://www.zagorje.com/mobile/clanak/vijesti/izvor-blizak-obitelji-preminule-tridesetdevetogodisnjakinje-tvrdi-to-je-zalosno-ona-je-bil?fbclid=IwAR3jfoTe6IgwH_R-GWF6_s99QJK4XTZ0juTbp8tEYew5_H8D0jjXX0pz78s

 

Razumiješ li da nitko ne nagovara člana obitelji da potpiše otpusno pismo kao dokaz da je to što u njemu piše istina? Eventualno potpišeš da si ga preuzeo, za sadržaj odgovaraju isključivo liječnici.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
wyks kaže...
Voltaren20 kaže...
Zbog cega onda mirovinu uvjetuju cjepljenjem?Zato bi i volio cuti random penzica iz kanade u vezi toga.

Ne vjerujem ženi,a komoli drzavi i politicarima koji lažiraju sve što dotaknu.Oprezni su uvijek opstajali u odnosu na lakovjerne.

 U uvijetima za dobivanje mirovine nigdje se ne spominje cijepljenje.

 

https://www.canada.ca/en/services/benefits/publicpensions.html

 -naivci povjeruju svašta.. to je stvar npr boravka-državljanstva i tad osoba koja dolazi iz neke države mora obaviti cjepljenja.. nema veze s npr mirovinom nego nastanjivanje-življenje kao viza-državljanstvo itd.. karikirano može sad netko reći da mora znati eng-franc jer je to uvjet za državljanstvo i tumačiti kao uvjet za mirovinu itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
online
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj

Na onome linku piše, tj. u članku: 

 

"Kad sam preuzimao tijelo kako bismo je dostojno pokopali, morao sam prvo potpisati papir da je umrla od covida. No, ispada kao da se samo od korone umire i da ostale bolesti ne postoje, kao da ih nema."

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 17:58 (Izzy).
15 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Ti stvarno misliš da je on bio toliko pribran da je znao što potpisuje?
Ljudi često ne razumiju koja je procedura u nekom slučaju, a pogotovo u takvoj situaciji.

Iz članka se vidi da su ljuti na cijeli svijet. Ono što nije jasno je da li je koronu stvarno pokupila u bolnici, kako on kaže.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
5 godina
offline
YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

Nekome ako nisu YT filmići s ruba pameti (jer ima tamo i kvalitetnog obrazovnog sadržaja), onda je glavni izvor znanstvenih informacija novinarski članak tko je što izvalio i ostao živ ... osim onih poput onog ukrajinskog bildera-influencera koji nije ostao živ.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2020 18:47 (Al Crane).
 
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Visak kaže...
Ti stvarno misliš da je on bio toliko pribran da je znao što potpisuje?
Ljudi često ne razumiju koja je procedura u nekom slučaju, a pogotovo u takvoj situaciji.

Iz članka se vidi da su ljuti na cijeli svijet. Ono što nije jasno je da li je koronu stvarno pokupila u bolnici, kako on kaže.

 Interesantno je kako pronalaziš opravdanja da ne bi ispalo da to nije takav slučaj. Ne uklapa ti se u viđenje svijeta. Slično kako ti i slični tebi napadate druge i govorite da sebe nastoje uvjeriti u neke teze koje nisu znanstveno prihvaćene itd. Da, možda je krivo shvatio, a možda i nije. I sam možeš svako malo pročitati takve tvrdnje. To budi sumnju.

15 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Izzy kaže...

 Interesantno je kako pronalaziš opravdanja da ne bi ispalo da to nije takav slučaj. Ne uklapa ti se u viđenje svijeta. Slično kako ti i slični tebi napadate druge i govorite da sebe nastoje uvjeriti u neke teze koje nisu znanstveno prihvaćene itd. Da, možda je krivo shvatio, a možda i nije. I sam možeš svako malo pročitati takve tvrdnje. To budi sumnju.

 

Imao sam smrti u obitelji i nisam potpisivao izjavu što je bio uzrok, nego da ne tražim autopsiju i prihvaćam njihovu verziju uzroka smrti. To znači da mu je ponuđeno da ospori uzrok, a on je potpisao da to ne traži, nije potpisao da je umrla od korone, jer nije stručan to tvrditi, nego da ne traži da se dalje istražuje od čega je stvarno umrla. Ako ga je to mučilo samo je trebao tražiti autopsiju, a ne potpisati da ne traži i onda kukati okolo.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
4 godine
protjeran
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
wyks kaže...

 U uvijetima za dobivanje mirovine nigdje se ne spominje cijepljenje.

 

https://www.canada.ca/en/services/benefits/publicpensions.html

 

Lijepo je sto si nasao teoretski dio,ali mene više zanima praktični dio.I u našem Ustavu fino piše da smo svi jednaki,ali u praksi vidimo da ima i jednakiji.

 

 

 

ihush kaže...

 -naivci povjeruju svašta.. to je stvar npr boravka-državljanstva i tad osoba koja dolazi iz neke države mora obaviti cjepljenja.. nema veze s npr mirovinom nego nastanjivanje-življenje kao viza-državljanstvo itd.. karikirano može sad netko reći da mora znati eng-franc jer je to uvjet za državljanstvo i tumačiti kao uvjet za mirovinu itd.

 

Istinu zboriš, ima i naivaca koji vjeruju da zivimo u raju,da se loše stvari događaju u nekim paralelnim svjetovima.Na zemlji tece med i mlijeko.

Ja pricam o penzicima koji imaju drzavljanstvo,ne o migrantima koje treba prisilno pelcovati.

 

 

S obzirom da cemo kako je krenulo ostati bez lijekova, da li ce se pod koronom pripisivati ljudi koji su se ispružili zbog toga jer nisu primili inzulin,nitroglicerin,imunosupresivi kod transplantata itd.Zar mislite da je i to teorija zavjere.

 

Podrzavanjem ovog po treci put propalog kapitalizma kopate sami sebi jamu, znate kako ono ide: Prvo su došli...

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Voltaren20 kaže...
Koki007 kaže...

 

Ne trebas komentar nekog random penzica, sve sto trebas znati je Kanadski prosjecni zivotni vijek (life expectancy).

 

Ako penzici masovno otegnu papke nakon obveznog cijepljenj (dakle dovoljno cesto da to neka random osoba primjeti), onda ce Kanadski life expectancy biti bitno nizi od ostalih zapadnih zemalja, i imati imati ostar pad nakon uvodenja obveze cijepljenja za penzice.

 

Dakle, da li priznajes da ovo citarano sta siris okolo nije istina, ili ides korak dalje i tvrdis da Kanada masovno lazira svoje podatke o zivotnom vijeku?

 

Zbog cega onda mirovinu uvjetuju cjepljenjem?Zato bi i volio cuti random penzica iz kanade u vezi toga.

Ne vjerujem ženi,a komoli drzavi i politicarima koji lažiraju sve što dotaknu.Oprezni su uvijek opstajali u odnosu na lakovjerne.

 

Aha, dakle teorija zavjere da Kanada laziranjem statistickih podataka prikriva da iz nekog razloga svjesno uzrokuje masovno umiranje svojih penzionera

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 12:24 (Koki007).
16 godina
online
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Voltaren20 kaže...

 

Lijepo je sto si nasao teoretski dio,ali mene više zanima praktični dio.I u našem Ustavu fino piše da smo svi jednaki,ali u praksi vidimo da ima i jednakiji.

U tom istom Ustavu jasno piše da smo jednaki, osim kad nismo.

Ne treba generalizirati.

5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Izzy kaže...
Filox kaže...
Endymon kaže...
Neznam dali ste vidjeli ali izasao je video gdje doktori nagovaraju osobu da potpiše da je clan obitelji umrla od Corone.Nazalost,video je maknut ekspresno. Eh sada, netko ce reci da je namjesteno. Sada, kome vjerovati? Pošto o tome se vec govori neko vrijeme da u Italiji su zabilježeni slucajevi o tome. Takodjer ima na Facebooku lik koji je potvrdio da mu bliska osoba nije umrla od korone, nego od nekakvih drugih tegoba,tocnije unutarnje krvarenje. E sada, doktori su pripisali to koroni.Ja iskreno vise nisam pametan sta da mislim i sta da radim. Jer bojim se da nas vuku za nos svi redom a osoba sam koja ne voli da me se karindja.

 Kakva notorna laž!

 

Ovo je već više puta bilo spomenuto i još uvijek je teški bullshit. 

 

Kad osoba umre onda doktor potpisuje od čega je ta osoba umrla, a ne obitelj. Najbolje da sam ja sam pisao smrtni list od pokojnog oca. Ne, dobio sam papir od doktora i ako smo htjeli, mogli smo poslati tijelo na obdukciju. Nakon obdukcije ti opet doktor potpiše papir na kojem piše od čega je osoba umrla.

 

Prestanite širit ta facbook sranja ko zadnji debili. Video nije uklonjen, video nikad nije ni postojao.

 "Lijepo" bi bilo da je to tako. No, što je ovo?

 

Jednog dana kad ti umre netko blizak, onda detaljno i skoncentrirano pročitaj to što potpsuješ, pa će ti možda biti malo jasnije.

Live long and prosper.
6 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Filox kaže...

 Strašno glupa i pogrešna izjava. Užasno razmišljanje, u potpunosti krivo.

 

Odi pročitaj koju knjigu o medicini.

 

 Ma da? A tko je tebe postavio za predsjedatelja vijeća pametnog i ispravnog razmišljanja? Dobro, tebi su potrebne medicinske knjige i instant online-znanost, meni je dovoljno vlastito iskustvo i doza razuma, uz promatranje okoline. Time rečeno, u prosjeku se prehladin svake 3-4 godine, na svega 4-5 dana, s najblažim simptomima i bez temperature, s tim da gripu i alergije nisan nikad ima. Zadnje cjepivo ili bilo koji farmakološki proizvod san dobio u mladosti, prije nekih 15 godina. Svake zime mi više prehlađenih i gripoznih ljudi kašlje u lice i tako mjesecima, meni takorekuć nikad ništa. Uzimaju nekakve lijekove i antibiotike, pa opet vuku sa sobom te viruse više tjedana. Usput rečeno, pušač san (refužo) i ne krećen se previše. Iako mi je prehrana pretežno zdrava i lagana, ipak nisan fanatičan u naganjanju zdravlja. Samim time, smatran da iman dovoljno iskustva po ovakvim pitanjima te mi nisu potrebne medicinske knjige iako san siguran da su zanimljive, ka ni škola s Youtubea kojeg uopće ne gledan već godinama, ili baren ne zalazim u tamnije i kontroverznije kutke. Ako nešto i pogledan, to bude ili šaljivi ili koristan sadržaj. Sad bi moga opisat mnoga vlastita i okolišna iskustva, navest usporedbe jednostavnih, prirodnih namirnica i proizvoda s onim umjetnima u djelovanju na sitne do umjerene tjelesne i mentalne poremećaje i poteškoće, no ipak neću. Zaključno, neman previše povjerenja u farmakologiju i toga me nije sram. 

5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Festus kaže...
Filox kaže...

 Strašno glupa i pogrešna izjava. Užasno razmišljanje, u potpunosti krivo.

 

Odi pročitaj koju knjigu o medicini.

 

 Ma da? A tko je tebe postavio za predsjedatelja vijeća pametnog i ispravnog razmišljanja? Dobro, tebi su potrebne medicinske knjige i instant online-znanost, meni je dovoljno vlastito iskustvo i doza razuma, uz promatranje okoline. Time rečeno, u prosjeku se prehladin svake 3-4 godine, na svega 4-5 dana, s najblažim simptomima i bez temperature, s tim da gripu i alergije nisan nikad ima. Zadnje cjepivo ili bilo koji farmakološki proizvod san dobio u mladosti, prije nekih 15 godina. Svake zime mi više prehlađenih i gripoznih ljudi kašlje u lice i tako mjesecima, meni takorekuć nikad ništa. Uzimaju nekakve lijekove i antibiotike, pa opet vuku sa sobom te viruse više tjedana. Usput rečeno, pušač san (refužo) i ne krećen se previše. Iako mi je prehrana pretežno zdrava i lagana, ipak nisan fanatičan u naganjanju zdravlja. Samim time, smatran da iman dovoljno iskustva po ovakvim pitanjima te mi nisu potrebne medicinske knjige iako san siguran da su zanimljive, ka ni škola s Youtubea kojeg uopće ne gledan već godinama, ili baren ne zalazim u tamnije i kontroverznije kutke. Ako nešto i pogledan, to bude ili šaljivi ili koristan sadržaj. Sad bi moga opisat mnoga vlastita i okolišna iskustva, navest usporedbe jednostavnih, prirodnih namirnica i proizvoda s onim umjetnima u djelovanju na sitne do umjerene tjelesne i mentalne poremećaje i poteškoće, no ipak neću. Zaključno, neman previše povjerenja u farmakologiju i toga me nije sram. 

 Tvoje iskustvo iz medicine je u tome da si ziv i ne trudis se da zivis zdravo a nisi bolestan? Savjetujes li svoj nacin zivota i svojoj djeci? Ne ides doktoru pogotovo mladjim jer ti imas vise iskustva od njih? Doduse u kombinaciji sa zdravim razumom kojeg doktori ocigledno nemaju....

Boze svasta se moze ovdje procitati....

5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Festus kaže...
Filox kaže...

 Strašno glupa i pogrešna izjava. Užasno razmišljanje, u potpunosti krivo.

 

Odi pročitaj koju knjigu o medicini.

 

 Ma da? A tko je tebe postavio za predsjedatelja vijeća pametnog i ispravnog razmišljanja? Dobro, tebi su potrebne medicinske knjige i instant online-znanost, meni je dovoljno vlastito iskustvo i doza razuma, uz promatranje okoline. Time rečeno, u prosjeku se prehladin svake 3-4 godine, na svega 4-5 dana, s najblažim simptomima i bez temperature, s tim da gripu i alergije nisan nikad ima. Zadnje cjepivo ili bilo koji farmakološki proizvod san dobio u mladosti, prije nekih 15 godina. Svake zime mi više prehlađenih i gripoznih ljudi kašlje u lice i tako mjesecima, meni takorekuć nikad ništa. Uzimaju nekakve lijekove i antibiotike, pa opet vuku sa sobom te viruse više tjedana. Usput rečeno, pušač san (refužo) i ne krećen se previše. Iako mi je prehrana pretežno zdrava i lagana, ipak nisan fanatičan u naganjanju zdravlja. Samim time, smatran da iman dovoljno iskustva po ovakvim pitanjima te mi nisu potrebne medicinske knjige iako san siguran da su zanimljive, ka ni škola s Youtubea kojeg uopće ne gledan već godinama, ili baren ne zalazim u tamnije i kontroverznije kutke. Ako nešto i pogledan, to bude ili šaljivi ili koristan sadržaj. Sad bi moga opisat mnoga vlastita i okolišna iskustva, navest usporedbe jednostavnih, prirodnih namirnica i proizvoda s onim umjetnima u djelovanju na sitne do umjerene tjelesne i mentalne poremećaje i poteškoće, no ipak neću. Zaključno, neman previše povjerenja u farmakologiju i toga me nije sram. 

 Ponavljam, užasno krivo i pogrešno razmišljanje.

 

Ti sva svoja zapažanja temeljiš na rezulatima jedne osobe. Ti si izjavio da se prehranom može zamijenit cjepivo. To znači da nemaš blage veze kako cjepiva rade i koja im je svrha. Nikakva prehrana ili vježbanje ne može zamijenit cjepivo, jer učinak cjepljenja može samo cjepljenje napravit. Ili moraš prebolit bolest prirodno, pa imat imunitet, ali onda riskiraš i sve što ta bolest nosi sa sobom.

 

Da, zamisli, ja učim neke stvari iz knjiga, gdje su napisane studije i istraživanja koja su se radila na tisućama ljudi, a ne osobno razmišljanje jedne osobe.

 

Sramota kako razmišljaš.

Live long and prosper.
16 godina
online
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Festus kaže...

 

... meni je dovoljno vlastito iskustvo i doza razuma, uz promatranje okoline. 

Tu smo bili prije više od 10.000 godina.

5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Old Iggy kaže...
Festus kaže...

 

... meni je dovoljno vlastito iskustvo i doza razuma, uz promatranje okoline. 

Tu smo bili prije više od 10.000 godina.

 Mogli bi ovaj Festus i Pernar pod ruku. Fino vitamin C i šetaj po prirodi, nema više raka, nema više depresije, anksioznosti, PTSP-a, korone, gripe, side, ma sve će se sredit. Malo vitamina C i malo prirode, otrči kilometar dnevno, pojedi jabuku i svi ćemo živit do 137 godina. Izgleda da što medicina više napreduje, da ljudi više nazaduju, što je i vidljivo po sadašnjem očekivanom životnom vijeku ljudi, živimo sve manje i manje... Gdje su nestala dobra stara vremena Noe i Abrahama, kad se živjelo po 800-900 godina. Nema vam toga više danas, danas nas medicina ubija, a vi joj vjerujete. 

 

Hahahahahaha...

 

Live long and prosper.
15 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Old Iggy kaže...
Festus kaže...

 

... meni je dovoljno vlastito iskustvo i doza razuma, uz promatranje okoline. 

Tu smo bili prije više od 10.000 godina.

 -isparavak ...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
neaktivan
offline
YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

Vrlo se zrelo ponašate, nema šta. Kad bi barem postojalo cjepivo i za to, ili ste ga propustili? Spominjete teške bolesti; dijabetes, rak, HIV i ostalo, no kako je došlo do tih bolesti, kako zahvaćaju ogroman broj ljudi? Zašto se te bolesti i poremećaji, uključujući i one mentalne smatraju modernima, zašto mnogih nije bilo nekoć? Zašto pripadnici više različitih plemena diljem svijeta rijetko obolijevaju, zašto su uvelike vitalniji i dugovječniji od bilo kojeg modernog društva? Oni uopće ne poznaju dobar dio umjerenih i teških bolesti i poremećaja. Nemaju antibiotike, cjepiva, psihijatre, a ipak su u prosjeku zdravi i zadovoljni, puni života. Da, cjepiva i lijekovi su potrebni u današnjem društvu, di se redovno opijanje vikendom smatra poželjnim, di pola prehrane čine meso i šečer, a drugu polovicu McDonalds&Coke, di se onečišćenje zraka i okoliša olako prihvaća, di se i najmanje sitnice liječe nepoznatom kemijom jer je teško očistit i nasickat neku vočku ili plod, da ne govorin posadit i skuvat, 'ko ima vrimena i volje za to? Ubrzan i stresan život, čemu? Di je priša? 

 
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Festus kaže...

Vrlo se zrelo ponašate, nema šta. Kad bi barem postojalo cjepivo i za to, ili ste ga propustili? Spominjete teške bolesti; dijabetes, rak, HIV i ostalo, no kako je došlo do tih bolesti, kako zahvaćaju ogroman broj ljudi? Zašto se te bolesti i poremećaji, uključujući i one mentalne smatraju modernima, zašto mnogih nije bilo nekoć? Zašto pripadnici više različitih plemena diljem svijeta rijetko obolijevaju, zašto su uvelike vitalniji i dugovječniji od bilo kojeg modernog društva? Oni uopće ne poznaju dobar dio umjerenih i teških bolesti i poremećaja. Nemaju antibiotike, cjepiva, psihijatre, a ipak su u prosjeku zdravi i zadovoljni, puni života. Da, cjepiva i lijekovi su potrebni u današnjem društvu, di se redovno opijanje vikendom smatra poželjnim, di pola prehrane čine meso i šečer, a drugu polovicu McDonalds&Coke, di se onečišćenje zraka i okoliša olako prihvaća, di se i najmanje sitnice liječe nepoznatom kemijom jer je teško očistit i nasickat neku vočku ili plod, da ne govorin posadit i skuvat, 'ko ima vrimena i volje za to? Ubrzan i stresan život, čemu? Di je priša? 

 Brkaš puno toga...

 

Rak postoji oduvijek. Istina, danas ga je više, zbog neurednog načina života, ali bilo je raka i u povijesti. HIV je virus i njegovo nastajanje nema nikakve veze s ljudskom prehranom, vježbanjem i svježim zrakom. 

 

Jedino što sam ja primjetio da baš nedostaje kod određenih (i naglašavam, samo kod nekih, određenih) plemena su srčane bolesti, jer se puno, puno više kreću i ne sjede, jer nemaju zašto sjedit. Ili se kreću ili spavaju, te nemaju nikakvih problema sa srcem. Nadalje, takva izolirana plemena su i odvojena, izolirana, pa nisu nikad ni došli u dodir s raznim virusima i bakterijama, zamisli čim su došli u doticaj s novim patogenima, odmah je nastao pomor cijelih plemena. Toliko o njihovoj zaštiti i imunitetu. I za kraj, teško ćeš ikad pronaći nekog stogodišnjaka u tim zabačenim plemenima. 50 godina su već velike godine, stari i mudri ljudi to budu, a nama najnormalnije da svi doživmo 70, 80 i više. Jako teško ćeš to vidjeti po tim plemenima...

 

Da, istina, puno bolesti je uzrokovano ili potaknuto lošom prehranom i nekretanjem. Isto toliko bolesti nema nikakve veze s prehranom i tjelovježbom, tako da se ne može generalizirat. Psihički poremećaji su specifični i jako koplicirani, nemoj bit ko Pernar i tvrdit da se svaka psihička bolest može liječit šetnjom po šumi, to samo redikul i retard može izjavit.

 

Isto tako ignoriraš sve urođene mane i poremećaje. Što kad se netko rodi sa srčanom manom i treba piti neku terapiju ili neće dugo? Da tu terapiju zamijeni nekim čajevima i prehranom? Teško.

 

Na tvoju žalost, mi se ponašamo jako odraslo i ozbiljno, ali ti si taj koji je jako neozbiljan i olako pristupa jako bitnim i važnim temama, bez ikakvog osnovnog znanja o povijesti teme i o sadašnjosti teme.

 

Možeš ti jest i trenirat što god hoćeš, ako se nisi cjepio protiv ospica i dođeš u doticaj s nekim tko ih ima, ti ćeš ih isto dobit. Što si stariji kad dobiješ ospice, to ti je veći problem ostat živ i bez doživotnih posljedica. Ako se cijepiš kao mala beba, više se ne moraš zamarat s dobijanjem ospica, niti s njihovim nuspojavama.

 

Istu rečenicu možeš primjenit na sve bolesti protiv kojih se cijepimo kao djeca. S razlogom se to radi. Da ne bi s 30-40 godina umro od ospica ili ostao zauvijek sterilan ili što se još sve može dogodit od te bolesti. 

 

Sad promisli o velikim i malim boginjama na primjer... Pa onda nemoj cijepit svoju djecu, nego im daj jabuku i pošalji ih šetat, jer je to odlična zamjena za cjepivo.

Live long and prosper.
3 godine
protjeran
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
Festus kaže...

Vrlo se zrelo ponašate, nema šta. Kad bi barem postojalo cjepivo i za to, ili ste ga propustili? Spominjete teške bolesti; dijabetes, rak, HIV i ostalo, no kako je došlo do tih bolesti, kako zahvaćaju ogroman broj ljudi? Zašto se te bolesti i poremećaji, uključujući i one mentalne smatraju modernima, zašto mnogih nije bilo nekoć? Zašto pripadnici više različitih plemena diljem svijeta rijetko obolijevaju, zašto su uvelike vitalniji i dugovječniji od bilo kojeg modernog društva? Oni uopće ne poznaju dobar dio umjerenih i teških bolesti i poremećaja. Nemaju antibiotike, cjepiva, psihijatre, a ipak su u prosjeku zdravi i zadovoljni, puni života. Da, cjepiva i lijekovi su potrebni u današnjem društvu, di se redovno opijanje vikendom smatra poželjnim, di pola prehrane čine meso i šečer, a drugu polovicu McDonalds&Coke, di se onečišćenje zraka i okoliša olako prihvaća, di se i najmanje sitnice liječe nepoznatom kemijom jer je teško očistit i nasickat neku vočku ili plod, da ne govorin posadit i skuvat, 'ko ima vrimena i volje za to? Ubrzan i stresan život, čemu? Di je priša? 

 rak je takoreći staračka bolest, što si stariji veća je mogućnost da ga razviješ, kada imaš populaciju kojoj je prosječni životni vijek 35,40 godina tada će učestalost raka biti puno manja nego kod modernih društava... nedavno sam pročitao da je egipatska mumija, dakle mumificiran leš dijeteta pronađen u egiptu za uzrok smrti imao leukemiju

za ostale uzroke smrti i bolesti možeš utvrditi da je dijagnostika bolja od one bog dao bog oduzeo, kod krvožilnih se slažem da način života igra ulogu kao i prehrana prebogata mastima i šećerima svih vrsta a nedostatna vlaknima, tzv.zdravim mastima, teže razgradivim šećerima i svemu ostalome što se u premalim količinama nalazi u brzoj hrani

 

što se tiče alergija postoje istraživanja koja pokazuju da je higijena u modernim društvima odgovorna za veliku incidenciju, ranija društva gotovo da ne poznaju nezaraženost crijevnim parazitima a upravo oni davali su nam antidot za preveliku osjetljivost i burne reakcije obrambenog sustava organizma na vanjske podražaje izazvane neugrožavajućim agensima što alergija i jest, nepotrebna reakcija organizma na neškodljive tvari

 

što se tiče zaraznih bolesti trebao bi znati da je procijepljenost stanovništva odgovorna i za manje zaraznih bolesti u nerazvijenim i slabo procijepljenim krajevima, štoviše upravo ti krajevi i jesu kontejneri za na zapadu odavno zaboravljene bolesti pa u mongoliji još imaš kugu (nedavni primjer) dok po djelovima indije i afrike još možeš naći gubu a da ne pričamo o tifusu, difteriji itd. kojih na zapadu nema

slažem se da je u gradovima život stresan i uvelike nezdraviji od onog seoskog i udaljenog od gradskih zbivanja ali je i za takav zdraviji udaljen život podalje od stresa odgovorna moderna medicina

 

da se ponovim i ubacim graf, možda će ti biti jasnije

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2020 18:04 (nemrem_stara_mi_sere).
5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
nemrem_stara_mi_sere kaže...

da se ponovim i ubacim graf, možda će ti biti jasnije

 

 
Očekuju se i velike promjene na tom grafu. Sat ipak ide u korak s vremenom.

https://thebulletin.org/doomsday-clock/current-time/





Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 13:58 (Al Crane).
15 godina
neaktivan
offline
YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cjepiv

Uz svu kuknjavu oko lažnog progona slobode govora (sloboda govora se ne odnosi na privatne kompanije nego progon od države), nitko nije primjetio da u našem zakonu imamo članke koji omogućavaju progon zbog iskazivanje mišljenja.

 

Kao posljedica učinjenog, snimka se objavljivala i na ostalim društvenim mrežama, a to je uznemirilo građane, posebice vjernike. Navedenim, ispunila su se obilježja prekršaja čime su na javnome mjestu na osobito drzak i nepristojan način vrijeđali građane, narušavali njihov mir i omalovažavali njihove moralne osjećaje, kažu u zagrebačkoj policiji.

https://vijesti.hrt.hr/685619/prijave-valenticu-i-cimermanu-zbog-vjezbanja-u-crkvi

 

Znači imamo opet verbalni delikt, i to kažnjiv zatvorom, koji će se naravno primjenjivati vrlo selektivno, pa će se gledati ako je netko uznemirio vjernike ili branitelje, ali ako se netko uznemiri zbog divljanja navijača ili veličanja NDH, ta uznemirenost nije relevantna.

 

Gdje ste sada borci za slobodu govora? Nije li upravo pravo na omalovažavanje moralnih osjećaja sloboda govora? Ili smo slobodni govoriti samo ono što se drugima sviđa? Kakva je to sloboda? Hoće li se sutra ako netko kaže da bog ne postoji ići u zatvor, jer je to nekog vjernika uznemirilo?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj

gle, možeš sad narezati komad špeka .. (dalje znate?) .. no oni koji ne znaju, ali ako to napraviš u đamiji tad je to nešto drugo, ne gablec ili sloboda.

-navodiš loše primjere za relativizaciju ili fašizam je jednak, nevžno lijevo-desno.. pa ako odeš u extrem tad si isti, samo je pitanje kave brkove ili insignije nosiš kao što su navijači jednaki osim po dresu kluba..

-npr ako nisi znao, crkva nije mjesto za fitnes.. odnosno, probaj doći u bilo koju instituciju i raditi nešto kao npr piknik, spavati, itd. .. to je sloboda? ne baš.

-nevažno je jesi li (a)teist, vjera, rasa, spol itd., nego je važno kako se ponašaš prema drugima, a ovo je loše, jer pljuješ fašizam, no jednak si, samo drugi 'dres'.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
BlueMax kaže...
Nije to cenzura nego uređivačka politika. Vlasnici ne žele da njihov medij prenosi lažne i opasne informacije i imaju apsolutno pravo (i moralnu obvezu) zaštititi ugled svog medija tako da ne objavljuju sranja.

 

 Pa ja mislim da bi YouTube tada u tom slucaju sebe trebao proglasit kao "Publisher", i zatim izabrat ljude koji ce pravit sadrzaj za njih, a ne svima javno rec " hej mi smo za slobodu govora dodji napravi YouTube acc, ali pripazi mi imamo svoja pravila ponasanja i govora ". Po tome smatram da YouTube sebe treba proglasit "Publisher", ali nece jer ce izgubiti ogromni broj korisnika, a i zastitu " section 230 " zakona koji ih stiti od ljudi koji objave nesto protuzakonito, te ih oslobadja od tuzbi. U smislu ako ti objavis kao korisnik YouTube-a neki sadrzaj koji je zasticen autorskim pravima, ti si kriv jer YouTube nije "Publisher" , ti si taj koji je objavio tj prekrsio zakon. YouTube je ista stvar kao i telefonska kompanija, zamisli da ti operater poput recimo T-coma kaze hej da bi koristio nasu telefonsku liniju mi imamo pravila i zabranjeno je psovat preko telefona.

5 godina
offline
Re: YouTube zabranjuje opasne teorije zavjera o cj
baranjacMAN kaže...
....

 Pa ja mislim da bi YouTube tada u tom slucaju sebe trebao proglasit kao "Publisher", i zatim izabrat ljude koji ce pravit sadrzaj za njih, a ne svima javno rec " hej mi smo za slobodu govora dodji napravi YouTube acc, ali pripazi mi imamo svoja pravila ponasanja i govora ". Po tome smatram da YouTube sebe treba proglasit "Publisher", ali nece jer ce izgubiti ogromni broj korisnika, a i zastitu " section 230 " zakona koji ih stiti od ljudi koji objave nesto protuzakonito, te ih oslobadja od tuzbi. U smislu ako ti objavis kao korisnik YouTube-a neki sadrzaj koji je zasticen autorskim pravima, ti si kriv jer YouTube nije "Publisher" , ti si taj koji je objavio tj prekrsio zakon. YouTube je ista stvar kao i telefonska kompanija, zamisli da ti operater poput recimo T-coma kaze hej da bi koristio nasu telefonsku liniju mi imamo pravila i zabranjeno je psovat preko telefona.

 Koliko mijesanja krski i jabuka u jednom postu....

1. Prvo i osnovno proguglaj malo sta znaci sloboda govora bilo gdje pa i na YT

2. YT je privatna kompanija i ima pravo da odredjuje sta smijes ili ne smijes raditi na njihovoj platformi. Sloboda govora vrijed na YT koliko ti oni dozvole a ako ti nesto ne dozvolo to samo znaci da oni nece da imaju nista sa tvojim stavovima ali ti ne brane da iste izrazavas na drugim stavovima. To nikakve veze nema sa ustavom zajamcenu slobodu govora....

3. Jesi li ti uopste citao EULA kada si se registrovao na YT? Nisi .... Ko ti je kriv. Tamo ti je lijepo pisalo sta smijes a sta ne raditi na YT platformi. Uostalom niko ti ne brani da naprais svoju platformu i laprdaj sta god mislis da treba. Oni su ulozili svoj novac u sve to i naravno da ti nece dozvoliti da radis nesto sto u krajnjem slucaju rusi njihov ugled. 

Mogu li ja doci u bilo koju kafanu i naglas vikati sta god mi padne na pamet? U tvoju kafanu? Bilo gdje? Zasto je samo YT problem....

 

Podsjecas me na one jadnike na FB koji dobrovoljno stavljaju svoj privatni zivot na izvolte i onda postaju one glposti kako brane FB da koristi njihove fotografije na bilo koji nacin ;) Ne znas bi li se smijao ili plakao .....

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 10:46 (Posmatrač).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice