YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

poruka: 84
|
čitano: 14.896
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz".
6 godina
neaktivan
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

"nesumnjivo lažne tvrdnje o povijesnim događajima poput 11. rujna"

 

Ground control unit rušenja tornjeva blizanaca:

Dominik Suter, Oded Ellner, Omer Marmari, Yarom Shmuel, Paul Kurzberg, Sivan Kurzberg

 

Hoću li sada završiti u podrumima određenih agencija?

 
5 8 hvala 0
13 godina
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

Znači ostaje samo sužbena verzija 9/11, u koju nitko živ ne vjeruje. 

 
22 2 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

Bas me zanima hoce li ovako poceti i sa religijama, jer su oni zavaravajuci sadrzaj iskreno govoreci. To sto netko u neku religiju vjeruje objesi macku o rep, gdje su dokazi da su ti neki iz religije bogovi, sveci, andeli itd? Nema nista, svi zaboravljaju da su neke religije jer osobe koje su ih odgojile tako su ih ucile, a njihove su pretke silom tjerali da vjeruju u nesto. Ukratko youtube je otisao u onu stvar odavno, cekao sam da yahoo izbaci konkurenciju youtubeu, ali nema od toga nista jer youtube ne ostvaruje zaradu, ali se nadam da ce netko otvoriti slican servis (hbes vimeo itd).

 
26 7 hvala 2
12 godina
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

Ravnozemljaši, holocaust denieri i anti waxeri na aparatima.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
11 3 hvala 0
7 godina
offline
Re: YouTube više neće preporučivati sadržaje vezan
DarthMarkus kaže...

Ravnozemljaši, holocaust denieri i anti waxeri na aparatima.

 idu pod mač bato, pukla im je crna pogibija...

 

youtube smatram jednog od nosioca opće kretenizacije stanovništva, tona materijala tone džabolebaroša za tone neobrazovanih konja koji gutaju tone smeća, youtube je stvorio klimu u kojoj što god kažeš je validno bez ikakve provjere kvalitete, vjerodostojnosti, minimalnih uređivačkih pravila... tržište će samo isprofilirati što je dobro a što ne... tržište čine debili koji vuku sve zajedno na dno dna

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 16:13 (Louis Pluto).
12 godina
offline
Re: YouTube više neće preporučivati sadržaje vezan
Louis Pluto kaže...
DarthMarkus kaže...

Ravnozemljaši, holocaust denieri i anti waxeri na aparatima.

 idu pod mač bato, pukla im je crna pogibija...

 Debila nikad neće manjkati.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
7 godina
offline
Re: YouTube više neće preporučivati sadržaje vezan
DarthMarkus kaže...

 Debila nikad neće manjkati.

 debilna masa je u većini, dati im da se sami reguliraju i moderiraju je recept za idiotokraciju, trumpizam i ostale kretenarije koje tek dolaze

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 16:21 (Louis Pluto).
8 godina
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz
Zakon tržišta: uvijek ćeš lakše (i više!) zaraditi na bedastima nego na pametnima - jer prvih je više. A religija? Je li ona obmana? Nije, dokle je na mjestu kojem pripada. I umjetnost je svojevrsna obmana, zar ne?
 
2 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

Nadam se da Oleg vise ne cita bug.hr, dobio bi proljev da vidi kakve gluposti se nekriticki prenose...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: YouTube više neće preporučivati sadržaje vezan
danen kaže...
Zakon tržišta: uvijek ćeš lakše (i više!) zaraditi na bedastima nego na pametnima - jer prvih je više. A religija? Je li ona obmana? Nije, dokle je na mjestu kojem pripada. I umjetnost je svojevrsna obmana, zar ne?

Na bedastima se više zarađuje jer su bedasti, a je li ih više to je upitno.

 

To bi trebalo znanstveno provjerit. Za početak postavit definiciju bedastoće. A onda poćet prebrojavat. 

42
7 godina
offline
Re: YouTube više neće preporučivati sadržaje vezan
danen kaže...
Zakon tržišta: uvijek ćeš lakše (i više!) zaraditi na bedastima nego na pametnima - jer prvih je više. A religija? Je li ona obmana? Nije, dokle je na mjestu kojem pripada. I umjetnost je svojevrsna obmana, zar ne?

tako veliki javni servis kakav je youtube čiji sadržaj direktno ili indirektno utječe na sve i svakog mora biti bolje uređen a prije svega bolje obilježen upozorenjima gledateljima o tome kakav će sadržaj gledati i kakav sadržaj su spremni gledati...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
16 godina
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

Bilo je samo pitanje vremena.

 

 

Uostalom vrlo brzo ćete osjetiti razne oblike cenzure/autocenzure:

 

Još mjesta za uhljebe, uspostavlja se Ministarstvo istine

 

https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/fake-news-disinformation

 

Action Plan against Disinformation

 

 

 

'War is peace.
Freedom is slavery.
Ignorance is strength.'

 

George Orwell

 

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
8 1 hvala 0
15 godina
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

slažem se da ne preporučuju no mislim da nam svima treba mjesto (ne bugov forum) na kojem će se pojavljivati sve moguće i nemoguće zamisli. u osnovi, mene zanima samo jedna stvar: zašto svemir(i) postoji/e? ne kako i ne dokle i ne otkad (dakle, nešto bez koncepta vremena i prostora, religijska lupetanja i to), već zašto uopće. odgovor na ovo pitanje bio bi istodobno i na sva ostala, uzročna ili posljedična - znanstvenicima, religičarima, nihilistima i ostalima. ima na jubituu nekih (jadnih) pokušaja davanja odgovora na ovo no, avaj!, uzalud. nema još odgovora. čak niti suvislih špekulacija. no pojavit će se. osnovno načelo ravnoteže nas uči da ako postoji pitanje, postoji i odgovor. ako odbacimo prije navedene koncepte, odgovor je najvjerojatnije sadržan u pitanju. hm ...  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: YouTube više neće preporučivati sadržaje vezan
Ajar kaže...

slažem se da ne preporučuju no mislim da nam svima treba mjesto (ne bugov forum) na kojem će se pojavljivati sve moguće i nemoguće zamisli. u osnovi, mene zanima samo jedna stvar: zašto svemir(i) postoji/e? ne kako i ne dokle i ne otkad (dakle, nešto bez koncepta vremena i prostora, religijska lupetanja i to), već zašto uopće. odgovor na ovo pitanje bio bi istodobno i na sva ostala, uzročna ili posljedična - znanstvenicima, religičarima, nihilistima i ostalima. ima na jubituu nekih (jadnih) pokušaja davanja odgovora na ovo no, avaj!, uzalud. nema još odgovora. čak niti suvislih špekulacija. no pojavit će se. osnovno načelo ravnoteže nas uči da ako postoji pitanje, postoji i odgovor. ako odbacimo prije navedene koncepte, odgovor je najvjerojatnije sadržan u pitanju. hm ...  

 mislim da je pravo pitanje kako, kako sve postoji a ne ništa....

mislim to je sve ok, dok god ti netko kao recept ne podvali mržnju, holokaust ili ne počne iskrivljavati znanstveno utvrđene činjenice, onda se takav video obriše jer je običan hejt ili se obilježi kao junk s pitanjem gledatelju biste li gledali i slušali memuličina sranja?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 17:38 (Louis Pluto).
15 godina
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

Nisam baš siguran da je ovo baš najbolji način da se to radi. Svaka cenzura, makar i dobronamjerna, može biti zloupotrebljena.

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube više neće preporučivati sadržaje vezan
Bas se veselim ovome. Youtube mi je prepun prijedloga o dokazima flatarda i sl bolesnika koji svrsavaju na teorijama zavjere. Za ovakav sadrzaj cenzura bi trebala biti puno stroza.
vicious
Moj PC  
0 10 hvala 0
8 godina
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz
Ovo što Ajar kaže da gdje postoji pitanje postoji i odgovor, točno je ali vrlo uvjetno. Pitanja mogu biti i logičke zamke, paradoksi, sofizmi. Ima takvih pitanja koliko hoćeš: Govori ili istinu ili laže čovjek koji kaže "ja lažem"? Može li Bog, koji je svemoćan, napraviti tako velik kamen da ga ni sam ne može podići? (pitanje za koje je njegov autor zaslužio lomaču) Je li svemir konačan ili beskonačan? Postoji li početak vremena? Takvo je i pitanje "Zašto svijet jest a ne nije?". Na filozofiji je da odgovara na ta pitanja ili, točnije, da ih nadiđe ukazujući na njihovu lažnost. U konkretnom slučaju, svijet ne može "ne biti" jer sve što postoji jest. Za ništa se ne može reći "To je ništa", ili kao što reče Parmenid za nebitak (=ništa): "jer ne možeš spoznati ono što nije jer moguće nije niti izreći" ili još određenije "bitak jest a nebitka nema". U svakom slučaju to su filozofska, a ne znanstvena pitanja.
 
5 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

YT je tamo negdje na dalekim serverskim oranicama.

Užas i tiha jeza je kad licem u lice sretneš..recimo revizionističko govno koje mrtvo hladno

propapagira svoje prekrojene istine.

 

Mislim da mirita 3-4 pleske platit na prekršajnom sudu cca1500kn.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
5 1 hvala 0
9 godina
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

jebiga cemu cu se sad smijati ako ne bude takvih preporucenih videa..

jos cu ih morati traziti manualno

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

Pernar na aparatima

morrisoN
 
4 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: YouTube više neće preporučivati sadržaje vezan
Ajar kaže...

slažem se da ne preporučuju no mislim da nam svima treba mjesto (ne bugov forum) na kojem će se pojavljivati sve moguće i nemoguće zamisli. u osnovi, mene zanima samo jedna stvar: zašto svemir(i) postoji/e? ne kako i ne dokle i ne otkad (dakle, nešto bez koncepta vremena i prostora, religijska lupetanja i to), već zašto uopće. odgovor na ovo pitanje bio bi istodobno i na sva ostala, uzročna ili posljedična - znanstvenicima, religičarima, nihilistima i ostalima. ima na jubituu nekih (jadnih) pokušaja davanja odgovora na ovo no, avaj!, uzalud. nema još odgovora. čak niti suvislih špekulacija. no pojavit će se. osnovno načelo ravnoteže nas uči da ako postoji pitanje, postoji i odgovor. ako odbacimo prije navedene koncepte, odgovor je najvjerojatnije sadržan u pitanju. hm ...  

 

Odgovor na pitanje "Zašto (i kako) postoji išta a ne ništa?" nećemo nikada pronaći...a odgovor na pitanje zašto i kako je nastao konkretno ovaj NAŠ svemir, ćemo MOŽDA nekada i pronaći ali i to sumnjam..  (Naravno svi već znamo pravu ISTINU - kreator je samo jedan - flying spaghetti monster)

15 godina
neaktivan
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

Prvo su došli po teorije zavjere...
Lako je predvidjeti nastavak putanje. Kritikovanje politike Izraela je antisemitizam, kritikovanje američke politike je rusko trolanje, desničarske ideje i politika su nacizam...sve zabraniti i živjeti u la-la land. Mislim da su Kinezi napredniji u tome. Na Zapadu je još uvijek veća sloboda ali valjda je prošla faza stvaranja ovisnika i monopola i vrijeme je guranja svega toga u određene okvire (kao ovaca u torove).
Vrijeme je da neko drugi kaže šta tačno da mislimo, ne da budemo zbunjeni oprečnim idejama i (dez)informacijama. Tako ćemo biti usklađeni uniformirani NPC-ovi.
Ko može da se raduje ovom, za njega dolaze svijetla vremena.
Svjesniji znaju da moraju štititi prava i onih s kojima se ne slažu, jer dok oni imaju slobodu, svi imaju slobodu. Manje svjesni će s vremenom naučiti kada se sudare sa onim čemu su se radovali misleći da se odnosi na nekog tamo i da će njih poštedjeti.
Kao da će ljudi postati pametniji ako im se uskrati ideja ravne zemlje. Imaju obje informacije i postoji razlog zašto se kače za jednu ideju. Ponekad razlog može biti ograničenost, ali će se dešavati i to da će potiskivati ideje koje nadilaze laž i ograničenost. Kako gospodin Google poželi da nas odgoji. Možda se uskrate istine za koje će Google misliti da je bolje da ih ne znamo. Možda će sljedeće generacije misliti da smrt ne postoji i da svako od 30 godina dobije povlasticu da uđe u raj, gdje će sresti Boga Googlea licem u lice, što će biti u stvari klaonica za proizvodnju "zelene hrane". Kada se kontrolišu informacije, biće moguće to i štošta.
Iznenađen sam ovakvim neopreznim veselim izvještavanjem o tome, kao da se radi o slijepom sljedbeniku boga Googlea. A čak nismo ni došli u tu fazu.

 
8 2 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

Sve kaj ima veze sa bilo kakvim istraživanjem drugog svjetskog rata, a koje se ne uklapa u ispričanu priču se odavno stalno miče sa YT-a... ali na svu sreću ekipa redovito vraća nazad.

 

Sada će još apsolutno sve što se ne poklapa sa povijesnim knjigama cenzurirati. Super, sloboda govora, nema kaj.

Moj PC  
4 4 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: YouTube više neće preporučivati sadržaje vezan
viciousone kaže...
Bas se veselim ovome. Youtube mi je prepun prijedloga o dokazima flatarda i sl bolesnika koji svrsavaju na teorijama zavjere. Za ovakav sadrzaj cenzura bi trebala biti puno stroza.

 Ajde ne trkeljaj gluposti, youtube ti preporučuje ono što i sam gledaš, ako ti je puno preporuka o teorijama zavjere onda to znači da pratiš tu tematiku.

Samim time je cijela ova cenzura idiotska, odakle im ideja petljati se u nečiji slobodan izbor?

Nekoga zanimaju auti, nekoga MMA borbe, a nekoga parenje slonova, ako ja želim gledati videa o teorijama zavjere - gdje je problem?

Ameri sa ovakvim cenzurama i "prilagođenim sadržajem" samo potvrđuju te "teorije zavjere".

11 godina
offline
Re: YouTube više neće preporučivati sadržaje vezan
BMT kaže...

Nisam baš siguran da je ovo baš najbolji način da se to radi. Svaka cenzura, makar i dobronamjerna, može biti zloupotrebljena.

Buniš li se ti jer ti ne daju da objaviš nešto u The New York Times-u, ili na CNN-u ili u Nature-u? Ako oni smiju birat tko će, što će, i kad će nešto objavit, zašto to ne bi smio i Google?

 

Nitko nikomu ne zabranjuje da govori što hoće (barem ne na trulom Zapadu). Ali ne u mom mediju. Napravi si svoj pa pizdi koliko hočeš. Ako će te itko htjeti slušat?

 

Ali svekolike budaletine ne znaju napraviti svoj medij, pa bi htjeli koristiti tuđe da prosipaju svoju pamet. To im je neko vrijemi i prolazilo, ali sad vlasnici kažu bilo je dosta i odma pobuna.

42
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 23:59 (markoBT).
10 godina
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

 

Ma, u principu dobro je ovo. Puno je toga bezveze po Internetu. Pametan čovjek to izbjegava, ne želi gubiti svoje vrijeme i energiju na to. 

Treba ići u škole i ljudi se moraju učiti da sve ispituju, ali da ne gube vrijeme na raznorazne bezveznjaka, nego da u startu prepoznaju budalu koja je negdje nešto čitala, pa sada prosipa pamet. 

 

Nemre mi netko pričati da je Zemlja ravna kada ima samo neku lijevu školu, gdje je geografija bila do 2 razreda, a fiziku poznaje kao onaj političar vitamin C.

Ovi vaskeri su isto tako budale, jer po njima i njihovoj logici bi trebali imati gromobrane na svakih dva metra kvadratna, jer eto i gromovi ubijaju ljude.

Revizionisti WWII, antisemiti, poricatelji Holokausta su najgori talog ljudski.

 

Po meni, nacifašiste, ravnozemljaše, anti vaxere, vjerske fanatike, trolove, širitelje mržnje.... treba ovisno o zaslugama, staviti na crnu listu zakona i svim ostalim mjerama jednostavno marginalizirati.

Samo treba početi zakone primjenjivati. Kao što SR Njemačka radi. 

 

Dati prostora i novaca znanosti, znastvenicima, pametnim ljudima. Vjeru smjesti izvan javnosti i javnih prostora. Sa tim će sam vjera dobiti na značaju, jer više neće biti popularno biti vjernik, nego će samo oni koji to doista jesu, to biti. I neće zato što su vjernici, tražite za sebe posebne zasluga, kao sada kada se treba biti član jedne strane i ići u "pravu" crkvu da bi dobio posao i bio prihvaćen u društvo.

 

Manje lažnog morala, više istinske vjere. 

Više kritičnog razmišljanja, manje toksičnih antiintelektulaca.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 21:28 (PzKpfw).
Moj PC  
4 3 hvala 0
15 godina
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

Kontrola nad narodom je mokra želja svake vlasti. Prije se to radilo kroz religiju. Budite mirni i poslušni. Trpite i ne bunite se. Pognite glave. Ne propitujte nepogrešivost velikog vladara.

Onda je počelo doba televizije. Svaka vlast htjela je kontrolu nad TV-om. Nije to samo veliki vođa u Koreji gdje 24h dnevno slave njegovu veličinu i nepogrešivost.

To su i naši mediji, i zapadni mediji, samo se to radi suptilnije, ali rezultat je isti. Politička kontrola nad TV-om nije tajna, to je valjda svakome jasno. Tamo gdje se to ne smije formalno, radi se preko oglašivača, odnosno kod nas je to puno direktnije politička kontrola.

Pa dolazimo do našeg doba, doba gdje većinu informacija ne dobivamo iz crkve, niti s TV-a, nego s interneta. Ali kako uspostaviti kontrolu vlasti nad medijem koji je svugdje i nije pod centralnom vlasti?

Puno teže nego s crkvom i TV-om. Sami ste svjedoci da su svake godine pokušavali uvesti cenzuru interneta na ovaj ili onaj način.

Ali svaki puta je bilo odbijeno, narod se bunio. Zato su morali ići svake godine sve suptilnije i postepenije.

Isprva će reći da štite nečija prava. I narod se neće buniti. Pa da štite istinu i pokazati par budalaša. I narod će se složiti. A onda će potiho ukinuti i one koji nisu niz dlaku idejama vlasti. I to je to. Job done.

Nadam se da narod nije toliko glup da će dopustiti postepeno ukidanje demokracije i vlastite slobode izražavanja, slobode mišljenja, a na kraju i fizičke slobode.

Koliko god tehnološki napredujemo, društvo može itekako nazadovati u društvenom smislu, i to u neke mračna diktatorska vremena, samo s modernom tehnologijom.

Pogledajte samo što se u Kini dešava. Mislim da bi se narod trebao organizirati u zaštiti slobode mišljenja.

 
9 0 hvala 0
8 godina
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz
Da bi ljudi mogli procijeniti vrijednost informacije trebaju se za to odgajati, o tome učiti. Što nam pruža garanciju vrijednosti informacije? Urednički postupak. Tekst koji je prošao tri recenzije, redaktruru, dvije lekture i tri korekture sigurno ima veću vrijednost od onoga koji nije prošao ništa od toga, pa vrijedi - kao što reče Miljenko Jergović - kao natpis na zidu zahoda. No danas je demokracija, pa svatko može pisati što ga je volja - dok ne pretjera. Pa se onda vidi, što su mudri oduvjek znali, da svaka sloboda ima svoje granice.
 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube više neće preporučivati sadržaje vezan
danen kaže...
Da bi ljudi mogli procijeniti vrijednost informacije trebaju se za to odgajati, o tome učiti. Što nam pruža garanciju vrijednosti informacije? Urednički postupak. Tekst koji je prošao tri recenzije, redaktruru, dvije lekture i tri korekture sigurno ima veću vrijednost od onoga koji nije prošao ništa od toga, pa vrijedi - kao što reče Miljenko Jergović - kao natpis na zidu zahoda. No danas je demokracija, pa svatko može pisati što ga je volja - dok ne pretjera. Pa se onda vidi, što su mudri oduvjek znali, da svaka sloboda ima svoje granice.

 Tko postavlja granice?

15 godina
offline
YouTube više neće preporučivati sadržaje vezane uz

Ako ne vjerujete da je ukidanje demokracije trend koji netko očito gura ne samo globalno, nego i lokalno kod nas, pogledajte ovo:

Kuščević bi ukinuo ustavni i najvažniji element demokracije: neposredno odlučivanje.
To nije netko s ceste pa da njegovo mišljenje nema težinu, to je osoba na vrhu vlasti, ministar u vladi:
"Ne u obliku neposredne demokracije, dakle da bi građani neposredno odlučivali o važnim pitanjima"
https://www.facebook.com/narododlucuje/videos/2228228977433643/

Obuljen bi zabranila slobodu govora svima koji ne daju svoje ime i prezime. Također, ne radi se o osobi s ceste, nego, pogađate, osobi u vrhu vlasti, ministrici kulture:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/ministrica-kulture-sloboda-govora-je-za-osobe-s-imenom-a-ne-za-anonimce/2059250.aspx

Uputili su zakone po kojoj porezna može plijeniti računala i gasiti web stranice na osnovu procjene da nisu pogodne po društvo.

To je direktno oduzimanje slobode narodu. Ali prije toga su oduzeli slobodu novinarima.
Tako god je otkrivao kriminalne radnje, ukidala bi mu se emisija ili bi dobio otkaz. Od Latina, do novinarki koje su radile na raznim krim slučajevima. Uvedeni su zakoni koji pod klevetu svrstavaju i istinu ako šteti ugledu, pa osim otkazima i ukidanjima emisija, ucjenjuju novinare i tužbama i velikim novčanim izdacima. Većina novinara pređe na autocenzuru, a na neposlušne primijene spomenuta sredstva prisile. Unište im život, drugim riječima. To nije napad samo na te novinare. Nego na sve nas, napad na slobodu.

 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice