Xiaomi Mi 9T - Najbolje od visoke srednje klase

poruka: 34
|
čitano: 14.319
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi 9T - Najbolje od visoke srednje klase".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 9T - Najbolje od visoke srednje klas
DJecko23 kaže...
mzopg kaže...
DJecko23 kaže...

Gdje spada Mi Note 10 u odnosu na ovaj? Počeo sam se gubiti jer prečesto izlaze novi.

 

Jesu li njihovi Flagship uređaji i dalje Mi serija?

Ne spada nigdje, to je druga serija uređaja. Ne gledaj ih kao nasljednike već kao uređaje koji se paralelno proizvode i svaki ima svoju namjenu i fokus.

 

Mi serija je i dalje flagship, s tim da je Mi 9T u biti proizvod Redmi brenda koji je sada zaseban od Xiaomija i Mi 9T Pro je njihov flagship.

 

Lako se izgubiti jer ih štancaju kao ludi, plus što su im nazivi totalni kupus i dodatno zbunjuju i uz to stave jedan naziv za kinesko, a drugi za globalno tržište. Mislim da te nazive određuju u petak nakon zadnje smjene na nekakvoj afterwork pijanki. 

 Cura planira uzeti novi pa sam se pogubio u svim nazivima i uređajima. Znači Mi 9 it is. Hvala :D

 Što joj je bitno kod moba? Prema tome biraj uređaj, jer iako je Mi 9 flagship, nema recimo najbolju bateriju ili kameru...

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9T - Najbolje od visoke srednje klas
Mar kaže...
Pa za ispod 2000kn imate K20 Pro iz EU skladišta na AliExpressu koji je isti kao 9T Pro, samo triba vidit da li podržava naše 4G frekvencije.

 https://www.kimovil.com/en/frequency-checker/HR/xiaomi-redmi-855

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
5 godina
offline
Xiaomi Mi 9T - Najbolje od visoke srednje klase

Stigao android 10!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi 9T - Najbolje od visoke srednje klase

Molim za pomoć.

Nestali su mi sat i vrijeme na početnom zaslonu od xiami mi 9t i neznam kako ih vratiti.

Hvala

GS
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2020 10:07 (grga_47).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice