Wozniak se riješio svih bitcoina

poruka: 18
|
čitano: 6.162
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Wozniak se riješio svih bitcoina".
7 godina
neaktivan
offline
Wozniak se riješio svih bitcoina

hahahahahaha...nakon ovakvih objava (ne od strane redakcije BUG-a) sljedi novi pad cijene, jer ce ekipa masivno prodavat BTC...FUUUUUUUD

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Wozniak se riješio svih bitcoina
john_doe1 kaže...

hahahahahaha...nakon ovakvih objava (ne od strane redakcije BUG-a) sljedi novi pad cijene, jer ce ekipa masivno prodavat BTC...FUUUUUUUD

 Al piše da mu se nije dalo pratit cijene itd. ''Kao razlog odustajanja navodi kako nije htio biti jedan od onih koji konstantno prate cijene bitcoina i brinu se hoće li ona ići gore ili prema dolje''.

15 godina
offline
Wozniak se riješio svih bitcoina

kad je to bio $700 u ljetu 2017? ili ste fulali godinu ili vam fali dvojka ispred sedam

 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Wozniak se riješio svih bitcoina

Zanimljivo kako ekipa koja ima milijarde uvijek vrti istu spiku - novci ih bas ne zanimaju

Freak Show Inc.
 
33 0 hvala 0
12 godina
offline
Wozniak se riješio svih bitcoina

Pa i nije kad ga imaju za 12 000 života.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Wozniak se riješio svih bitcoina

Kakav je to covek?

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Wozniak se riješio svih bitcoina
Kant kaže...

Kakav je to covek?

 

 

Freak Show Inc.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Wozniak se riješio svih bitcoina

da budem iskren, ne vjerujem uopce da je prodao :-) frajer pokusava srusit cijenu da ih jos dokupi :P

6 godina
protjeran
offline
Wozniak se riješio svih bitcoina

to neki Poljak ?

Da, JA ! A+ Rvat Akoholičar
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Wozniak se riješio svih bitcoina
john_doe1 kaže...

hahahahahaha...nakon ovakvih objava (ne od strane redakcije BUG-a) sljedi novi pad cijene, jer ce ekipa masivno prodavat BTC...FUUUUUUUD

 LOL eto zbog wozniaka je pala cijena 

16 godina
online
Re: Wozniak se riješio svih bitcoina
Friday kaže...
Kant kaže...

Kakav je to covek?

 

 

 

 

Izdominirao si ga!!!!!

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
16 godina
online
Re: Wozniak se riješio svih bitcoina
loky4i4 kaže...
john_doe1 kaže...

hahahahahaha...nakon ovakvih objava (ne od strane redakcije BUG-a) sljedi novi pad cijene, jer ce ekipa masivno prodavat BTC...FUUUUUUUD

 LOL eto zbog wozniaka je pala cijena 

 

Pa moguce, meni to mater na indexu procitala jutros i odmah zove panicno na telefon i urla: Sve prooooooddddajjjj!!!! I Wozniack je prodooo!!!!!!

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
16 godina
offline
Re: Wozniak se riješio svih bitcoina
Anđeo bez falinge kaže...

to neki Poljak ?

 Od starog Przemyslawa sin.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Wozniak se riješio svih bitcoina
Woz je poznat po tome da 'zna' kad treba prodati.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Wozniak se riješio svih bitcoina
Visak kaže...
Woz je poznat po tome da 'zna' kad treba prodati.

 jep. trenutna cijena bc je 6.835 (a pitaj boga koliko će biti sutra), a on "slučajno i  prodao za 20.000 jer mu se nije dalo s tim bakćati. Taman je izgubio volju kad je bc bio na vrhuncu. kakva koincidencija :D

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Re: Wozniak se riješio svih bitcoina
overhaul kaže...
Visak kaže...
Woz je poznat po tome da 'zna' kad treba prodati.

 jep. trenutna cijena bc je 6.835 (a pitaj boga koliko će biti sutra), a on "slučajno i  prodao za 20.000 jer mu se nije dalo s tim bakćati. Taman je izgubio volju kad je bc bio na vrhuncu. kakva koincidencija :D

 Pa nije koincidencija nego se to tako radi. Trejderi to znaju. Zašto ne bi proda kad triba. Poanta je kupit kad se svi boje, paničare i govore kontra, a kad je najveći hype oko cijene i svega, onda se prodaje. To je osnovno pravilo. Nije to slučajnost. Tako svak radi, ko zna šta radi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2018 5:21 (LogicusMPS).
16 godina
online
Re: Wozniak se riješio svih bitcoina
LogicusMPS kaže...
overhaul kaže...
Visak kaže...
Woz je poznat po tome da 'zna' kad treba prodati.

 jep. trenutna cijena bc je 6.835 (a pitaj boga koliko će biti sutra), a on "slučajno i  prodao za 20.000 jer mu se nije dalo s tim bakćati. Taman je izgubio volju kad je bc bio na vrhuncu. kakva koincidencija :D

 Pa nije koincidencija nego se to tako radi. Trejderi to znaju. Zašto ne bi proda kad triba. Poanta je kupit kad se svi boje, paničare i govore kontra, a kad je najveći hype oko cijene i svega, onda se prodaje. To je osnovno pravilo. Nije to slučajnost. Tako svak radi, ko zna šta radi.

 Ma daj molim te, tko je to znao da će cijena btc od 20.000$ biti peak, i to samo na par trenutaka, 17.12.2017. u 4:39 ujutro (po njegovom vremenu!), da se to tako radi? Samo oni sa insiderskim informacijama, dakle dobio je tip od nekog tko kontrolira cijenu. btw. sad je cijena na 6200$. Koliko si ti prodao btc valute u tom trenutku tog famoznog datuma? Tu sam i po novinama čitao optimiste koji su rekli da kreću u prodaju kad premaši 100.000 dolara. Evo sad ti je jeftino, kupuj brale - to se tako radi, ne?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Re: Wozniak se riješio svih bitcoina
overhaul kaže...
LogicusMPS kaže...
overhaul kaže...
Visak kaže...
Woz je poznat po tome da 'zna' kad treba prodati.

 jep. trenutna cijena bc je 6.835 (a pitaj boga koliko će biti sutra), a on "slučajno i  prodao za 20.000 jer mu se nije dalo s tim bakćati. Taman je izgubio volju kad je bc bio na vrhuncu. kakva koincidencija :D

 Pa nije koincidencija nego se to tako radi. Trejderi to znaju. Zašto ne bi proda kad triba. Poanta je kupit kad se svi boje, paničare i govore kontra, a kad je najveći hype oko cijene i svega, onda se prodaje. To je osnovno pravilo. Nije to slučajnost. Tako svak radi, ko zna šta radi.

 Ma daj molim te, tko je to znao da će cijena btc od 20.000$ biti peak, i to samo na par trenutaka, 17.12.2017. u 4:39 ujutro (po njegovom vremenu!), da se to tako radi? Samo oni sa insiderskim informacijama, dakle dobio je tip od nekog tko kontrolira cijenu. btw. sad je cijena na 6200$. Koliko si ti prodao btc valute u tom trenutku tog famoznog datuma? Tu sam i po novinama čitao optimiste koji su rekli da kreću u prodaju kad premaši 100.000 dolara. Evo sad ti je jeftino, kupuj brale - to se tako radi, ne?

 Ma nedam  Ja sam mislia nakon 16-17 da je uskoro peak. Kad je i bia, barem trenutni i da će ić pad jer je prenaglo narasta. I proda sam dosta, nije bitno koliko, ali dosta, i dosta sam stvari kupia baš tad direktno bitcoinom, i ostavia neku bazu za kasnije koju i sad holdam. Tako i ide. Sad je dip na cca. 6000 di se opet (nakon 2015.) opipava famozni average u zadnje dvi godine, nakon kojega mamuti ulažu opet, tako je uvik bilo, i skoro slijedi rast. Cijenu ne kontrolira netko, već puno faktora, pojstoje uz njih i razni XYZ faktori koji mogu drastično utjecat na vrijednost bez da itko zna za to, i predvidi. Al korekcija je uvijek nužna nakon naglog rasta, to je statistika, ekonomija, tako je uvik bilo.

I ovih dana kupujem opet, uzea sam ima 2 dana nešto ripplea, sad ću zboksat i u BTC.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2018 7:12 (LogicusMPS).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice