Vip od danas i službeno postao A1

poruka: 59
|
čitano: 17.182
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vip od danas i službeno postao A1".
16 godina
neaktivan
offline
Vip od danas i službeno postao A1

Kako im danas radi Android aplikacija i SZK, mogu se slobodno zvati A0 ili Ž-1

Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Vip od danas i službeno postao A1

esterajhiše a ajnc virkt vi ein urverk i uglavnom je najpovoljnija opštija za furešte i gastarbajtere koji se gnušaju svega osim svoje domovine i stranog novca. baš me zanima kaj bu od toga tu. mogu se oni nazvati kak hoće ali bili su i ostali samo pohlepno slijepo crijevo telekomuniciranja u rvat'na, uzbočno švapskom telekomu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2018 15:21 (Ajar).
Moj PC  
13 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Vip od danas i službeno postao A1

Izgled digitalnoga vodiča iz članka samo dokazuje kakvim nas budalama smatraju davatelji mrežnih usluga. Prosječni udžbenik za razrednu nastavu bastion je ozbiljnoga dizajna u usporedbi s njihovim vodičem.

Ti, Sibila, moja prva ljubav!
 
8 0 hvala 2
6 godina
protjeran
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Ajar kaže...

esterajhiše a ajnc virkt vi ein urverk i uglavnom je najpovoljnija opštija za furešte i gastarbajtere koji se gnušaju svega osim svoje domovine i stranog novca. baš me zanima kaj bu od toga tu. mogu se oni nazvati kak hoće ali bili su i ostali samo pohlepno slijepo crijevo telekomuniciranja u rvat'na, uzbočno švapskom telekomu. 

 Ne znam kakvi su sada, jer njihove usluge ne koristim već godinama. Međutua, kada su došli 1999. kao Vipnet bili su mana s neba. Na tome im hvala jer sam bio jedan od njihovih prvih korisnika kada to nisam mogao biti na Cronetu.

15 godina
offline
Vip od danas i službeno postao A1

sad imaju veliku pizdariju sa isporukom mobilnih uređaja klijentima , pogotovo SME sektor... valjda autrijanci režu kojekakve managerčiće i ostalo pa nemaju ljudstva... ugl, zadnjih par mjeseci katastrofa komunikacija i usluga u usporedbi sa prijašnjim godinama... :/ 

MuWu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
ridealong kaže...

 Ne znam kakvi su sada, jer njihove usluge ne koristim već godinama. Međutua, kada su došli 1999. kao Vipnet bili su mana s neba. Na tome im hvala jer sam bio jedan od njihovih prvih korisnika kada to nisam mogao biti na Cronetu.

 bio sam i ja među prvima (prvo bon pa pretplata) i godinama je bilo ok. sjećaš se kako su u počecima korisnicima čestitali rođendan i za žićbo slali malene darove? a onda racku. grabi, grabi, grabi. usluga sve skuplja i sve lošija. jebeš korisnika, sam neka plaća. i tako sam im dodijelio svečan odjeb troskokom i već sam dugo na teletu drugom. nisu gori od ovih. ipak, neko sam vrijeme morao imati dvije naprave i jedna je bila na HT. katastrofa. izdržao sam jedva godinu, isplatio im ostatak ugovora i udijelio dvostruki odjeb troskokom. sve ja to zapravo užasno tužno, taj kjorporativni idiotizam i pohlepa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
5 godina
protjeran
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
ridealong kaže...

 Ne znam kakvi su sada, jer njihove usluge ne koristim već godinama. Međutua, kada su došli 1999. kao Vipnet bili su mana s neba. Na tome im hvala jer sam bio jedan od njihovih prvih korisnika kada to nisam mogao biti na Cronetu.

Sjećam se studentske menze. Onaj zvuk neisporučenih SMSova na cronetu dok čekaš u redu za hranu. I onda je došao vip...

6 godina
protjeran
offline
Vip od danas i službeno postao A1

Daklem, mi siromaki koji nemamo kablo možmo se slikat il uzet homosbox, satelitsku ?! Ko prije petnes godina.

Em ti firmu kad nije na bakrovima.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Ajar kaže...

esterajhiše a ajnc virkt vi ein urverk i uglavnom je najpovoljnija opštija za furešte i gastarbajtere koji se gnušaju svega osim svoje domovine i stranog novca. baš me zanima kaj bu od toga tu. mogu se oni nazvati kak hoće ali bili su i ostali samo pohlepno slijepo crijevo telekomuniciranja u rvat'na, uzbočno švapskom telekomu. 

 je, samo fun fact: esterajhiše kommunikationsunternehmen su samo lokalni gazde nama hrvatskim exvip konjušarima - glavni gujzda je América_Móvil, odnosno onaj meksički milijarder Carlos Slim... koji je do prije koju godinu bio čak i najbogatiji na svijetu, dok opet nisu isplivali američki napumpani wallstret papirnati milijarderi poput Bezosa, tak da je taj jadničak sad tek sedmi sa 67  i neš sitno milijardi $. Sva sreća sad kad smo mi tu A1 kroejša, vratićemo ga na vrbrda!

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Anđeo bez falinge kaže...

Em ti firmu kad nije na bakrovima.

 

Šta fali Homeboxu? Za razliku od bakra na kojem su nam porođajne muke trajale više od pola desetljeća, Homebox nam je konačno prerezao pupčanu vrpcu.

6 godina
protjeran
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Ajar kaže...
ridealong kaže...

 Ne znam kakvi su sada, jer njihove usluge ne koristim već godinama. Međutua, kada su došli 1999. kao Vipnet bili su mana s neba. Na tome im hvala jer sam bio jedan od njihovih prvih korisnika kada to nisam mogao biti na Cronetu.

 bio sam i ja među prvima (prvo bon pa pretplata) i godinama je bilo ok. sjećaš se kako su u počecima korisnicima čestitali rođendan i za žićbo slali malene darove? a onda racku. grabi, grabi, grabi. usluga sve skuplja i sve lošija. jebeš korisnika, sam neka plaća. i tako sam im dodijelio svečan odjeb troskokom i već sam dugo na teletu drugom. nisu gori od ovih. ipak, neko sam vrijeme morao imati dvije naprave i jedna je bila na HT. katastrofa. izdržao sam jedva godinu, isplatio im ostatak ugovora i udijelio dvostruki odjeb troskokom. sve ja to zapravo užasno tužno, taj kjorporativni idiotizam i pohlepa. 

 Pohlepa ih sve pokreće. Gazdama nije nikada dosta novca.

6 godina
protjeran
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
overhaul kaže...
Ajar kaže...

esterajhiše a ajnc virkt vi ein urverk i uglavnom je najpovoljnija opštija za furešte i gastarbajtere koji se gnušaju svega osim svoje domovine i stranog novca. baš me zanima kaj bu od toga tu. mogu se oni nazvati kak hoće ali bili su i ostali samo pohlepno slijepo crijevo telekomuniciranja u rvat'na, uzbočno švapskom telekomu. 

 je, samo fun fact: esterajhiše kommunikationsunternehmen su samo lokalni gazde nama hrvatskim exvip konjušarima - glavni gujzda je América_Móvil, odnosno onaj meksički milijarder Carlos Slim... koji je do prije koju godinu bio čak i najbogatiji na svijetu, dok opet nisu isplivali američki napumpani wallstret papirnati milijarderi poput Bezosa, tak da je taj jadničak sad tek sedmi sa 67  i neš sitno milijardi $. Sva sreća sad kad smo mi tu A1 kroejša, vratićemo ga na vrbrda!

 Naš čoek!

7 godina
neaktivan
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Nema aplikacije za windows mobile
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1

Čitatelju, ova bi te informacija mogla pogoditi. Nema aplikacije za mobilni Windows.

Ti, Sibila, moja prva ljubav!
14 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
overhaul kaže...
Ajar kaže...

esterajhiše a ajnc virkt vi ein urverk i uglavnom je najpovoljnija opštija za furešte i gastarbajtere koji se gnušaju svega osim svoje domovine i stranog novca. baš me zanima kaj bu od toga tu. mogu se oni nazvati kak hoće ali bili su i ostali samo pohlepno slijepo crijevo telekomuniciranja u rvat'na, uzbočno švapskom telekomu. 

 je, samo fun fact: esterajhiše kommunikationsunternehmen su samo lokalni gazde nama hrvatskim exvip konjušarima - glavni gujzda je América_Móvil, odnosno onaj meksički milijarder Carlos Slim... koji je do prije koju godinu bio čak i najbogatiji na svijetu, dok opet nisu isplivali američki napumpani wallstret papirnati milijarderi poput Bezosa, tak da je taj jadničak sad tek sedmi sa 67  i neš sitno milijardi $. Sva sreća sad kad smo mi tu A1 kroejša, vratićemo ga na vrbrda!

Zapravo Austrijanci nisu niti našima gazde, bez Meksika ne smiju ni prdnut. Austrijanci na visokim položajima su uglavnom degradirani, a neki i dobili otkaz otkako je Slim kupio firmu. U Austriji je šef postao Alejandro (pogodi tko je postavio Argentinca koji je zadnjih 10-tak godina radio za America Movil u Meksiku).

11 godina
neaktivan
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Da se moze odjebat vip iliti ga a1 ht lopove bonbon tomato i tele2 jer su svi guba koji kradu sve sto mogu jer ovo je grozno i cijena i usluga...Ali danas bez mobilnih usluga nemozes zamislit normalni zivot...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Vip od danas i službeno postao A1

Mijenjaju ime, a pokrivenost mobilnog signala je jako loša, iza svake krivine ili brda, gubi se signal. U centrima gradova je dobar signal, dok je na periferiji užasan.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Vip od danas i službeno postao A1

Par detalja što je značio VIP 1999./2000.:

"Te davne 1999. godine u Hrvatskoj su svi pričali o dolasku novog mobilnog operatora na hrvatsko tržište. Očekivanja su bila velika, a Vipnet ih je ispunio jer više nije bilo potrebno potpisivati komplicirane pretplatničke ugovore, nabavljati carinske dozvole za uvoz mobitela, plaćati prikaz broja pozivatelja mjesečno čak 44 kune kako biste vidjeli tko vas zove. Bilo je to nešto potpuno novo na hrvatskom tržištu – službu za korisnike koja se mogla besplatno nazvati, kupnja Vipme bona na kiosku, povoljnije cijene mobitela i manje cijene pretplate. Mobilni telefon odjednom je postao dostupan svima – i bakama i tetama i stričevima i djeci i studentima, a ne samo poslovnim ljudima."

 

https://www.24sata.hr/news/vip-postaje-a1-i-tim-povodom-casti-svoje-korisnike-592442

 

Po potvrdu se išlo u Ministarstvo prometa i koštala je ko Sv. Petra kajgana, pa onda još trk po mobitel u Austriju (ako ga nisi htio kupiti kod nas), pa prvi prepaid u državi....

 

Cijene: 1,22 kune / minuta unutar mreže, 3,66 kuna / minuta izvan mreže. Jesi li VIP.me One ili VIP.me Fun? :-)


Eh...

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2018 20:03 (ridealong).
 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
ridealong kaže...

Par detalja što je značio VIP 1999./2000.:

"Te davne 1999. godine u Hrvatskoj su svi pričali o dolasku novog mobilnog operatora na hrvatsko tržište. Očekivanja su bila velika, a Vipnet ih je ispunio jer više nije bilo potrebno potpisivati komplicirane pretplatničke ugovore, nabavljati carinske dozvole za uvoz mobitela, plaćati prikaz broja pozivatelja mjesečno čak 44 kune kako biste vidjeli tko vas zove. Bilo je to nešto potpuno novo na hrvatskom tržištu – službu za korisnike koja se mogla besplatno nazvati, kupnja Vipme bona na kiosku, povoljnije cijene mobitela i manje cijene pretplate. Mobilni telefon odjednom je postao dostupan svima – i bakama i tetama i stričevima i djeci i studentima, a ne samo poslovnim ljudima."

Po potvrdu se išlo u Ministarstvo prometa i koštala je ko Sv. Petra kajgana, pa onda još trk po mobitel u Austriju (ako ga nisi htio kupiti kod nas), pa prvi prepaid u državi....

Cijene: 1,22 kune / minuta unutar mreže, 3,66 kuna / minuta izvan mreže. Jesi li VIP.me One ili VIP.me Fun? :-)

Eh...

 Ja okej, ovdje se preskače doba analognih mobitela... ali, da... koliko god sad gunđali, malo smo prenostalgični - jer osim što je signal bio ubi bože (za sve operatere) samo telefonski impuls je koštao poprilično, da ne spominjem osnovnu komunikaciju prije mobilnog interneta: SMSanje. Danas mjesečna rata za internet košta kao tad tih prosječnih mjesečnih SMSova. A internet smo plaćali posebno, i to tko je htio donekle vezu, skuplji isdn. Koji se naravno naplaćivao po vremenu uključenosti a ne prometu. Naravno nije ni sad nešto... 4G je lošiji nego prije godinu dana jer valjda nitko nije unaprijeđivao hardver a korisnika naraslo... a prepaid paketi su sa jednakim GB prometa valjda 4 godine, ali uvećani za naknade pristupa hrvatskom eteru i uhljebima. U brzinama interneta nas pritom šije BiH. Ali kažem, ajd - hoćeš nećeš, svijet ide naprijed, pa ovi nekako moraju prihvatiti i taj 5G. Pa ćemo nekako. Možeš samo birati hoće li te očerupati vukovi, lisice, čagljevi ili domaći pesi :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
7 godina
protjeran
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Mary Sue kaže...

Čitatelju, ova bi te informacija mogla pogoditi. Nema aplikacije za mobilni Windows.

 Meni samo onda nije jasno kako ja koristim VIP aplikaciju na svom Windows telefonu.

12 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Čitatelj kaže...
Mary Sue kaže...

Čitatelju, ova bi te informacija mogla pogoditi. Nema aplikacije za mobilni Windows.

 Meni samo onda nije jasno kako ja koristim VIP aplikaciju na svom Windows telefonu.

 A jel radi ta VIP aplikacija sa A1? :D

http://www.youtube.com/radiopulsfm
6 godina
protjeran
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Čitatelj kaže...

 Meni samo onda nije jasno kako ja koristim VIP aplikaciju na svom Windows telefonu.

 Ostat će misterij. (Ako ne pročitaš u naslovu članka.)

Ti, Sibila, moja prva ljubav!
10 godina
offline
Vip od danas i službeno postao A1

Kaj nije Vip bio Vodafone ili nekaj u vezi sa njima?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
overhaul kaže...
ridealong kaže...

Par detalja što je značio VIP 1999./2000.:

"Te davne 1999. godine u Hrvatskoj su svi pričali o dolasku novog mobilnog operatora na hrvatsko tržište. Očekivanja su bila velika, a Vipnet ih je ispunio jer više nije bilo potrebno potpisivati komplicirane pretplatničke ugovore, nabavljati carinske dozvole za uvoz mobitela, plaćati prikaz broja pozivatelja mjesečno čak 44 kune kako biste vidjeli tko vas zove. Bilo je to nešto potpuno novo na hrvatskom tržištu – službu za korisnike koja se mogla besplatno nazvati, kupnja Vipme bona na kiosku, povoljnije cijene mobitela i manje cijene pretplate. Mobilni telefon odjednom je postao dostupan svima – i bakama i tetama i stričevima i djeci i studentima, a ne samo poslovnim ljudima."

Po potvrdu se išlo u Ministarstvo prometa i koštala je ko Sv. Petra kajgana, pa onda još trk po mobitel u Austriju (ako ga nisi htio kupiti kod nas), pa prvi prepaid u državi....

Cijene: 1,22 kune / minuta unutar mreže, 3,66 kuna / minuta izvan mreže. Jesi li VIP.me One ili VIP.me Fun? :-)

Eh...

 Ja okej, ovdje se preskače doba analognih mobitela... ali, da... koliko god sad gunđali, malo smo prenostalgični - jer osim što je signal bio ubi bože (za sve operatere) samo telefonski impuls je koštao poprilično, da ne spominjem osnovnu komunikaciju prije mobilnog interneta: SMSanje. Danas mjesečna rata za internet košta kao tad tih prosječnih mjesečnih SMSova. A internet smo plaćali posebno, i to tko je htio donekle vezu, skuplji isdn. Koji se naravno naplaćivao po vremenu uključenosti a ne prometu. Naravno nije ni sad nešto... 4G je lošiji nego prije godinu dana jer valjda nitko nije unaprijeđivao hardver a korisnika naraslo... a prepaid paketi su sa jednakim GB prometa valjda 4 godine, ali uvećani za naknade pristupa hrvatskom eteru i uhljebima. U brzinama interneta nas pritom šije BiH. Ali kažem, ajd - hoćeš nećeš, svijet ide naprijed, pa ovi nekako moraju prihvatiti i taj 5G. Pa ćemo nekako. Možeš samo birati hoće li te očerupati vukovi, lisice, čagljevi ili domaći pesi :)

Ovo da nas po brzinama sije BIH je običan bullshit.

Jebo te pa BIH nema 4G mrežu...još su na 3G.Pakete neću ni spominjati. 20KM sam plaćao 10GB tjedan dana.I onda opet sljedeći tjedan 20KM za 10GB na "3G".To je samo internet bez poziva i SMS.To je neka turistička tarifa.

A za 20KM mozes dobit u paketu 200min, 200SMS, 500MB. 

Što se tiče kućnog interneta - brzina im je do 4Mbps max - cast iznimkama.

BIH je u kurcu što se tiče interneta tj telekomunikacija.

 

Hrvatska je Las Vegas za BIH.

 

 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
overhaul kaže...

 Ja okej, ovdje se preskače doba analognih mobitela... ali, da... koliko god sad gunđali, malo smo prenostalgični - jer osim što je signal bio ubi bože (za sve operatere) samo telefonski impuls je koštao poprilično, da ne spominjem osnovnu komunikaciju prije mobilnog interneta: SMSanje. Danas mjesečna rata za internet košta kao tad tih prosječnih mjesečnih SMSova. A internet smo plaćali posebno, i to tko je htio donekle vezu, skuplji isdn. Koji se naravno naplaćivao po vremenu uključenosti a ne prometu. Naravno nije ni sad nešto... 4G je lošiji nego prije godinu dana jer valjda nitko nije unaprijeđivao hardver a korisnika naraslo... a prepaid paketi su sa jednakim GB prometa valjda 4 godine, ali uvećani za naknade pristupa hrvatskom eteru i uhljebima. U brzinama interneta nas pritom šije BiH. Ali kažem, ajd - hoćeš nećeš, svijet ide naprijed, pa ovi nekako moraju prihvatiti i taj 5G. Pa ćemo nekako. Možeš samo birati hoće li te očerupati vukovi, lisice, čagljevi ili domaći pesi :)

.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2018 21:38 (ridealong).
6 godina
protjeran
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
gocc01 kaže...

Kaj nije Vip bio Vodafone ili nekaj u vezi sa njima?

 A to ti je bilo kakti nekakvo partnerstvo. Do današnjeg dana nisam razumio prirodu tog partnerstva.

12 godina
offline
Vip od danas i službeno postao A1

Prekrižio sam ih kad mi je iz mjeseca u mjesec stizao sve veći račun za mobitel koji je stajao u ladici i nije se koristio. Onda su to moje "dugovanje" prenijeli na odvjetnički ured koji ga je proslijedio reketašima. Njihov napad uspješno sam odbio, nisu se javljali 2 godine a onda su mi sjeli na račun. Kad sam tužio i njih i odvjetnički ured odustali su od dugovanja.

Da mukta sve dijele od njih ne bi uzeo ništa.

 
5 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
Moj prvi broj, još se sječam kad bi mi svakog jutra misteriozno nestalo 15ak kuna bez da sam ga koristio. Od tada ga prekrižio za vjeke vjekova.
scientia est potentia
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
alien kaže...
Moj prvi broj, još se sječam kad bi mi svakog jutra misteriozno nestalo 15ak kuna bez da sam ga koristio. Od tada ga prekrižio za vjeke vjekova.

 Razgovarao si s ukućanima prije nego što si okrivio Vipnet?

Ti, Sibila, moja prva ljubav!
13 godina
offline
Re: Vip od danas i službeno postao A1
gocc01 kaže...

Kaj nije Vip bio Vodafone ili nekaj u vezi sa njima?

Vodafone je strateški partner A1.

R36 kaže...

Ovo da nas po brzinama sije BIH je običan bullshit.

Jebo te pa BIH nema 4G mrežu...još su na 3G.Pakete neću ni spominjati. 20KM sam plaćao 10GB tjedan dana.I onda opet sljedeći tjedan 20KM za 10GB na "3G".To je samo internet bez poziva i SMS.To je neka turistička tarifa.

A za 20KM mozes dobit u paketu 200min, 200SMS, 500MB. 

Što se tiče kućnog interneta - brzina im je do 4Mbps max - cast iznimkama.

BIH je u kurcu što se tiče interneta tj telekomunikacija.

 

Hrvatska je Las Vegas za BIH.

Koliko sam skužio čitajući po raznim forumima, 4G mreže u BiH neće biti sve dok ne ugase analognu televiziju. To se neće dogoditi još bar nekoliko godina; sve rokove za prelazak na DVB-T/T2 su prešli i tek su prošle godine pokrenuli testno emitiranje preko spomenute tehnologije.

Kada idem u BiH, obavezno stavljam mobitel u zrakoplovni način rada i spajam se isključivo na javne Wi-Fi mreže; tako je najbolje.

Mary Sue kaže...

 Razgovarao si s ukućanima prije nego što si okrivio Vipnet?

*khm, khm* A1.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 11:55 (Marko :D).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice