U velikom hakerskom napadu kompromitirani podaci 5

poruka: 7
|
čitano: 3.241
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U velikom hakerskom napadu kompromitirani podaci 5".
14 godina
offline
U velikom hakerskom napadu kompromitirani podaci 5

Taj  Facebok i  njegov  vlasnik  Mark  Zurich  stvarno  su poćeli  ovu  godinu loše nanizalo se  toga  svega  pomalo  a sad još i ovaj Hakerski napad što  reći  na  ovo  50  000 000  korisnika  da je  hakirano  ovaj put  bih  zbilja se trebao  zapitat  Mark  Zurich  koliko mu  sigurna  ta  više  Facebok mreža.

 

Dalibor

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
U velikom hakerskom napadu kompromitirani podaci 5

pohlepa je uvijek snažnija od predostrožnosti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: U velikom hakerskom napadu kompromitirani poda
Master Infirmiy kaže...

Taj  Facebok i  njegov  vlasnik  Mark  Zurich  stvarno  su poćeli  ovu  godinu loše nanizalo se  toga  svega  pomalo  a sad još i ovaj Hakerski napad što  reći  na  ovo  50  000 000  korisnika  da je  hakirano  ovaj put  bih  zbilja se trebao  zapitat  Mark  Zurich  koliko mu  sigurna  ta  više  Facebok mreža.

 

Dalibor

To je tocno, ali nije bas da njihovi korisnici previse brinu za to. Zato i objavljujes na Facebooku stvari koje i zelis da ljudi vide. Ovo je vise korisno onima koji su podatke odnijeli da mogu napraviti razne korisne izvjestaje za marketinske kuce jer Facebook ne da podatke za to.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2018 10:41 (zoki.zlikowski).
8 godina
offline
U velikom hakerskom napadu kompromitirani podaci 5

Privatnost na Facebooku je oksimoron.

Ja rekoh
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
U velikom hakerskom napadu kompromitirani podaci 5

Facebook i privatnost ne mogu biti u istoj rečenici 

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: U velikom hakerskom napadu kompromitirani poda

Možda nije poanta privatnosti nego npr oglašavanje poslova i plaćanje boostanja oglasa - ostavljaš podatke bankovne kartice u profilu. Trubili mi po facebooku koliko hoćemo, ali svi su na njemu i ako se posao treba oglasiti za par dolara da ga vidi 10000 ljudi u roku 5 dana u krugu grada, neka donese 1-2 nove mušterije se isplatio.

16 godina
offline
U velikom hakerskom napadu kompromitirani podaci 5

Ništa nova.

 

Firma ispod stola prodaje informacije o korisnicima, pa onda oglasi da su im nepoznati neki hakeri kakti provalili.

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice