Uživo je emitirana druga epizoda Hard-reporta

poruka: 7
|
čitano: 3.106
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uživo je emitirana druga epizoda Hard-reporta".
11 godina
offline
Uživo je emitirana druga epizoda Hard-reporta

Pogledao sam stream od početka do kraja, za razliku od prvog puta, ovog puta je video kvaliteta bila odlična. Zvuk mi je bio ok i zadnji puta tako da u tom segmentu nisam vidio tj. čuo previše razlike. Što se tiče unboxinga bilo bi fora da ubacite koji unboxing gadgeta i računalnih komponenti uz komentar. Sve u svemu odlična emisija, samo tako nastavite!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
UPRAVO: Gledajte Hard-report uživo

Malo je reci odlicnolp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Uživo je emitirana druga epizoda Hard-reporta

nije bilo tikova (na 1080, na trešnjevci, na iskonu) a bogami i zvuk je bio zvučan. izgledima malo vučete na talibane ali to se sad nosi. kartice su vam bile grafičke a ploče matične. sve u čemu? svemu. vrlo dobro! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Uživo je emitirana druga epizoda Hard-reporta

Zanimljiva emisija!

Volim ovaj format gdje uživo ide program, jer onda misli teku neposredno....
Gledam Vas na poslu, te doma, kasnije pogledam opet.....

 

U vezi ove manipulacije sa FB sam imao prilike čitati u našoj Mreži. Da, mediji su uvijek utjecali na ljude, ali ova sa FB dobiva novu dimenziju gdje se može utjecati na masu da joj misli idu u jednom smjeru...

Bez obzira na sve prednosti FB, ne treba nikad vjerovati samo jednom izvoru infomacija.
Ni ja ne lajkam Trumpa, te sam svoj mišljenje o njemu stekao na osnovu znanja o NOB-u.

Ima US puno bolji ljudi koji bi ju mogli voditi, a time posredno i cijeli svijet koji dijeli vrijednosti Amerike.

Samo treba biti racionalan, te isključiti emocije kada se gleda na ljude, stvari i pojave. Dakako, to ne vrijedi za ljude koje smo odlučili pustiti da nam igraju veću ulogu u životu...al, i tada ne treba biti budala....

 

 

Meni je bilo zanimljivo, zabavno i sadržajno.
Živjeli, ljudi!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Uživo je emitirana druga epizoda Hard-reporta

Odgovor na pitanje postavljeno na 16:58.

Ovaj stol je kupljen u Ikei (isti takav imam) i tvornički dolazi sa polugom sa stražnje strane koja na sebi ima "vješalice" upravo za namjenu vješanja slušalica/headsetova

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Uživo je emitirana druga epizoda Hard-reporta

Super ste! Hvala vam za sve sto cinite! Samo naprijed.

 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Uživo je emitirana druga epizoda Hard-reporta

U vezi prasina sto ulaze u kuciste

Ffrend mi uvijek veli, da revno cistim unutrasnjost kucista.

HM. iskreno ne vise od 1 godisnje i to onako usput

Koristim vrecice S-Bag a Long Performance (Phillips, Electrolux itd)

imate i za PET verziju vrecice usisivace s filtrom PET dlaka zivotinjskih itd.

1 usisni vent dolje s S-Bag filtrom, 1 vent izlazni koji ima plasticni resetka filter s spuzvicom.

I to je to. cisto.

Prebivaliste kuca. prometna okolina, ZG

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice