Usisavač ubio računalo ili je nešto drugo posrijed

poruka: 7
|
čitano: 2.175
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Usisavač ubio računalo ili je nešto drugo posrijed".
15 godina
offline
Usisavač ubio računalo ili je nešto drugo posrijed

trebalo bi i pogledati da su svi kablovi od napjanja ponovo ustekani ako su uopce vadeni (npr. 6/8pin od graficke)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Usisavač ubio računalo ili je nešto drugo posrijed

Meni ovo zvuci ko da graficka nije sjela do kraja. Moguce da dok je cistio malo iscupao vam ili ju je srkoz vadio da ju je ocistio. Uglavnom ja bi probao ponvno izvuc van graficku i vratiti nazad unutra. 

 

Postoji li integrirana graficka na CPUu? Moze i prespojiti monitor na nju (a externu graficku iscupat privremeno) i vidit dal komp onda radi

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Usisavač ubio računalo ili je nešto drugo posr
JosephBullet kaže...

Meni ovo zvuci ko da graficka nije sjela do kraja. Moguce da dok je cistio malo iscupao vam ili ju je srkoz vadio da ju je ocistio. Uglavnom ja bi probao ponvno izvuc van graficku i vratiti nazad unutra. 

 

Postoji li integrirana graficka na CPUu? Moze i prespojiti monitor na nju (a externu graficku iscupat privremeno) i vidit dal komp onda radi

 Ma sjela mi je grafa do kraja, tko me tjerao da vadim RAMe, uglavnom kad proradi neću više usisavat, neka se vata prašina🤣🤪😅

15 godina
neaktivan
offline
Usisavač ubio računalo ili je nešto drugo posrijed

Koliko ja znam kompjuter unutrašnjost se ne usisava već se ispuhuje. Ja tako uvijek radim i nikada problema nemam nakon toga. Mada ja to radim često. ne čekam da se nakupi sloj prašine unutra. Može se koristiti zrak u limenki, kao sprej ili ja imam usisavač na kojem se cijev priključi na ispuh i onda služi za ispuhavanje kao kopresor. A kažu da je puhalica, ona za lišće, leaf blower, najbolja.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 23:53 (lady of leisure).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Usisavač ubio računalo ili je nešto drugo posrijed

Jos je bolje redovno usisavati podove pa niti ne dodes u situaciju da moras cistiti kompjuter.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Usisavač ubio računalo ili je nešto drugo posr
N!NO kaže...

Jos je bolje redovno usisavati podove pa niti ne dodes u situaciju da moras cistiti kompjuter.

 Ja nikad nista ne usisajem. Dok radi, radi. Necu je sada da pazim komp ko malu bebu, neka se bori za zivot ko svi ostali.

15 godina
offline
Usisavač ubio računalo ili je nešto drugo posrijed

na ilustraciji se lijepo vidi kako gradska djevojka u pupku ima piercing, dok djevojka sa sela (na pr. severina*) ima krpelja. 

 

 

*

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.8.2019 20:42 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice