THQ Nordic kupio još jedan studio, odabrali su Pir

poruka: 6
|
čitano: 2.616
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "THQ Nordic kupio još jedan studio, odabrali su Pir".
7 godina
protjeran
offline
THQ Nordic kupio još jedan studio, odabrali su Pir

Nadam se da kvantiteta nece biti uskracena kvalitetom.

60 naslova, 48 nenajavljena, zvuci kao HDZ pred izborima.

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
THQ Nordic kupio još jedan studio, odabrali su Pir

Valjda je to dobor što ih je kupio THQN - Pirana Bytes ima svoju vjernu publiku, prolazilo to kod kritičara i igrača ili ne. Gothic 2 je jedan top 5 RPG-ova svih vremena i vremena koja tek slijede a to nije mala stvar kad vam to kažem ja, Srce Isusovo. Amen.

Sve Vas Volim
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: THQ Nordic kupio još jedan studio, odabrali su
Srce Isusovo kaže...

Valjda je to dobor što ih je kupio THQN - Pirana Bytes ima svoju vjernu publiku, prolazilo to kod kritičara i igrača ili ne. Gothic 2 je jedan top 5 RPG-ova svih vremena i vremena koja tek slijede a to nije mala stvar kad vam to kažem ja, Srce Isusovo. Amen.

 Gothic 2 je bio moj prvi RPG koji sam igrao na PC...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
10 godina
odjavljen
offline
THQ Nordic kupio još jedan studio, odabrali su Pir

To je dobra vijest, mozda ce sada napokon PB moci otici back to the roots ili barem raditi bolje projekte u odnosu na zadnjih par godina.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: THQ Nordic kupio još jedan studio, odabrali su
IvanDado kaže...

To je dobra vijest, mozda ce sada napokon PB moci otici back to the roots ili barem raditi bolje projekte u odnosu na zadnjih par godina.

 Pa Elex je izvrstan. A on je bio i zamišljen ko trilogija uz sav eurojank koji prati tu igru, meni je bila odlična tako da jedva čekam da izađe i 2 dio.

 

Sve Vas Volim
10 godina
odjavljen
offline
Re: THQ Nordic kupio još jedan studio, odabrali su

Ne znam. Utukao sam i ja u Elex 180 sati i bila mi je dobra igra, ali fali mi tu dosta toga. Ako nista drugo nadam se da ce 2. dio biti neki upgrade, a ne ELEX 1.5 kao sto je Risen 3 bio za Risen 2.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice