Teslin Model 3 je najprodavaniji električni automo

poruka: 19
|
čitano: 7.198
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Teslin Model 3 je najprodavaniji električni automo".
15 godina
offline
Teslin Model 3 je najprodavaniji električni automo

predlažem da se barem jedna ulica u kozari boku (ona s budućom fontanom, koja će popuniti želju svakome tko u nju ubaci novčić) nazove po narodnom heroju elonu musku - prletu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Teslin Model 3 je najprodavaniji električni automo

Jel ste to kupili dip pa ih sad uzdižete 

 

Zezam se malo, dobar je Elon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Teslin Model 3 je najprodavaniji električni automo

Nikakvo čudo da je najprodavaniji električni model u SAD-u. Pa imaju skoro 500 000 prednarudžbi, dok sve to izrealiziraju trebati će im poprilično vremena, čak i ako netko i odustane ponuda je daleko manja od potražnje. Sada su na oko 2000 komada tjedno, a trebaju barem 5000 tjedno da počnu rješavati samo SAD tržište, a gdje su ostala tržišta.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Teslin Model 3 je najprodavaniji električni automo

Nakon Muskova debakla s prvotravanjskom šalom, moraju mu sada mediji potpomognuti političkim lobijima pomoći da se stabilizira. Otud ovakve vijesti koje trebaju prikriti siguran bankrot. U tjednima prije afere Agrokora nitko osim najupućenijih nije vjerovao što će se dogoditi toj kompaniji. Sada je ista situacija. Financijski su pokazatelji jasni: zrelo za bankrot i nikakva proizvodnja od 2000 ili 5000 vozila tjedno to neće moći izbjeći.

 

Od svih novinarskih spinova, najbolji je ovaj sa spavanjem. Dobro je, Musk spava u tvornici, sve je pod kontrolom.

 
3 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Teslin Model 3 je najprodavaniji električni au
Iz mojeg iskustva svaki voditelj/vlasnik koji spava na radnom mjestu je ili paranoik ili u problemima.
Neka sam u krivu.
vicious
Moj PC  
4 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Teslin Model 3 je najprodavaniji električni automo

Naravno da potražnje ne nedostaje, hype je tu sve ostalo je manje bitno. Tesla ima već dugo cilj dosegnuti 5000 Tesli 3 tjedno. Sad su tek na cca 2000. I navodno ih muče problemi sa kvalitetom izade na isporučenim Teslama 3.

 

I naravno ne zaboravimo da su nedavno puvukli 123,00 Modela S zbog mogućih problema s upravljačem. http://money.cnn.com/2018/03/29/technology/business/tesla-model-s-recall/index.html

 

Meni se čini da je Elon odgrizao praviše, prejako.

pero_HR
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
online
Teslin Model 3 je najprodavaniji električni automo

Otkud vam informacije da su sad na 2000? Zadnji podatak je 1260, prije mjesec dana proizvodili su 900. Tad su rekli: za tjedan dana 2000, do kraja ožujka 5000. Došao je kraj ožujka, production rate ni blizu, a sad opet kažu evo naredni tjedan 2000... yeah, right!

Moj PC  
3 2 hvala 0
14 godina
offline
Teslin Model 3 je najprodavaniji električni automo

Problem s upravljanjem je radi Bosch dijelova. Bila je ta vijest tu na forumu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Teslin Model 3 je najprodavaniji električni au

A potražnje na tržištu za Teslinim automobilima ne nedostaje. U prva tri mjeseca ove godine proizveli su 29.980 vozila, od čega 11.730 otpada na Model S, 10.070 na Model X, te 8.180 na Model 3.

 

Kak je Model 3 najprodavaniji ako su prodali 8180 u odnosu na 11730 i 10070 drugih modela?

14 godina
online
Re: Teslin Model 3 je najprodavaniji električni au

Tako što su S i X išli i na druga tržišta, a model 3 samo u SAD.

14 godina
offline
Re: Teslin Model 3 je najprodavaniji električni au
Tesla ima $3+ milijardi KESHA i nikakav bankrot ne dolazi u pitanje.

Najveci problem je Model 3 proizvodnja, tj da ubrzaju sto je prije moguce, jer sve su to auti koji su zapravo prodani, tj novci cekaju.

I da, zadnji broj je 2020 per week, nije fejk. Ako do kraja godine budu na 5000-6000 per week, biti ce odlicno.
14 godina
online
Re: Teslin Model 3 je najprodavaniji električni au

$3,85 bn casha je OK, ali s povećanjem proizvodnje rastu i operativni troškovi, a koliko sam vidio Tesla i dalje i na svakom prodanom modelu 3 gubi lovu. Ako se ne dogodi neko čudo oni prije ili kasnije moraju u dokapitalizaciju ili likvidaciju. Možda namjerno ne isporučuju automobile jer manje gube ako ih ne proizvode 
Treba imati na umu da tu gotovinu nisu zaradili već su to predujmovi i zaduženja/novac investitora. Ta gotovina za protustavku osim kapitalizacije ima i obveze. Tko zna, kad bi detaljno pogledali njihove poslovne knjige i bili malo zločesti možda bi zaključili da neće bankrotirati - jer već jesu. 

Ne znam otkud je brojka 2020, zadnja brojka po VIN-ovima i isporukama je 1276 komada. Vidjet ćemo je li fejk za nekoliko dana, nek im je sa srećom.

16 godina
offline
Re: Teslin Model 3 je najprodavaniji električni au
Ako primjene hr stečajni model i otpisu 50% biti će to prilika da Edison Ltd. Napravi dokapitalizaciju nakon neprijateljskog preuzimamanja. Historia est magistra vitaeee!!
16 godina
offline
Re: Teslin Model 3 je najprodavaniji električni au
Ako primjene hr stečajni model i otpisu 50% biti će to prilika da Edison Ltd. Napravi dokapitalizaciju nakon neprijateljskog preuzimamanja. Historia est magistra vitaeee!!
16 godina
offline
Re: Teslin Model 3 je najprodavaniji električni au
Ako primjene hr stečajni model i otpisu 50% biti će to prilika da Edison Ltd. Napravi dokapitalizaciju nakon neprijateljskog preuzimamanja. Historia est magistra vitaeee!!
16 godina
offline
Re: Teslin Model 3 je najprodavaniji električni au
Ako primjene hr stečajni model i otpisu 50% biti će to prilika da Edison Ltd. Napravi dokapitalizaciju nakon neprijateljskog preuzimamanja. Historia est magistra vitaeee!!
16 godina
offline
Re: Teslin Model 3 je najprodavaniji električni au
Molim admina da ukaze na error, post sa iOSa sa fotkom.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Teslin Model 3 je najprodavaniji električni au
Xidrus kaže...
Molim admina da ukaze na error, post sa iOSa sa fotkom.

 

Pa šta čekaš, pređi na Android! Historia est magistra vitae!

15 godina
offline
Re: Teslin Model 3 je najprodavaniji električni au
jozef kaže...

$3,85 bn casha je OK, ali s povećanjem proizvodnje rastu i operativni troškovi, a koliko sam vidio Tesla i dalje i na svakom prodanom modelu 3 gubi lovu. Ako se ne dogodi neko čudo oni prije ili kasnije moraju u dokapitalizaciju ili likvidaciju. Možda namjerno ne isporučuju automobile jer manje gube ako ih ne proizvode 
Treba imati na umu da tu gotovinu nisu zaradili već su to predujmovi i zaduženja/novac investitora. Ta gotovina za protustavku osim kapitalizacije ima i obveze. Tko zna, kad bi detaljno pogledali njihove poslovne knjige i bili malo zločesti možda bi zaključili da neće bankrotirati - jer već jesu. 

Ne znam otkud je brojka 2020, zadnja brojka po VIN-ovima i isporukama je 1276 komada. Vidjet ćemo je li fejk za nekoliko dana, nek im je sa srećom.

Tesla Q1 2018 Vehicle Production and Deliveries - službeno prije dva dana (2020 zadnji tjedan ožujka).

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2018 20:50 (GuitarMaster).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice