Tesla u najvećoj akciji povlačenja do sada na serv

poruka: 7
|
čitano: 3.192
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tesla u najvećoj akciji povlačenja do sada na serv".
11 godina
neaktivan
offline
Tesla u najvećoj akciji povlačenja do sada na serv

Ovi ce stvarno da bankrotiraju ako nastave ovako.

Konkurencija se sve vise i vise priblizava, ako ne i prestize Teslu.

Uz to sto ih prestize, za raziku od Tesle konkurencija zapravo zaraduje milijarde i milijarde, jednostavno si moze priustiti luksuz gubitka novca na El autima dok Tesla ako uskoro ne pocmu stvarati profit, ide im bankrot.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Tesla u najvećoj akciji povlačenja do sada na serv

To samo znači da je cilj Tesle ostvaren.

Koliko znam Musku je cilj upravo bio da svi počnu proizvoditi el. aute, tj. da slijede njihov primjer.

 

Mission accomplished.

Svemir.
 
2 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tesla u najvećoj akciji povlačenja do sada na serv

Ako mu je to bio cilj onda je uspjeo.

Sigurno je ubrzao razvoj el auta za nekih 15 god, tjerajuci ostale proizvodace na ulaganje milijardi  dolara u el auta. Mada jos tu ima dosta posla prije nego el auta postanu normalna stvar, ali je zakotrljao kamen i mislim da nema povratka nazad.

 

 

Musk je postigao nesto slicno sto je Apple uradio sa iPhonom.

Pametni telefoni bi sigurno dosli ali bi razvoj isao puno sporije. Apple je ubrzao razvoj pametnih telefona sigurno za nekih 5, 6 godina a ne samo pametnih telefona, nego i citave mobilne industrije.

Radi toga skidam kapu Applu, iako im nisam neki fan.

Siguran sam da nije bilo Appla, bili bi tehnoloski na razini par godina unazad.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tesla u najvećoj akciji povlačenja do sada na
kingofthenight kaže...

Ovi ce stvarno da bankrotiraju ako nastave ovako.

Konkurencija se sve vise i vise priblizava, ako ne i prestize Teslu.

Uz to sto ih prestize, za raziku od Tesle konkurencija zapravo zaraduje milijarde i milijarde, jednostavno si moze priustiti luksuz gubitka novca na El autima dok Tesla ako uskoro ne pocmu stvarati profit, ide im bankrot.

 
Vrag je u detaljima.

Naime novinar Sandro Vrbanus je napisao JAKO lose clanak.

Sarafi koji ce se mijenjati su dostavljeni (proizvedeni od strane Bosch-a) - njemaca jelte. Bosch ce platiti za nove sarafe, isto tako ce platiti work hours TESLI za zamjenu istih.

Teslu ovo nece kostati nista, osim naravno vremena i svega ostalog sto ide sa time, ali materijalno nece.

Bosch je jedan od najvecih kompanija u svijetu koji proizvodi car parts, a zadnjih par godina su i drugi imali problema sa njima (BMW, NISSAN etc)

https://energy.economictimes.indiatimes.com/news/power/tesla-recalls-123000-cars-over-power-steering-fix/63553636

15 godina
offline
Tesla u najvećoj akciji povlačenja do sada na serv

pa ovoga kaj se razbil ne moraju zvati. jedan manje. 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Tesla u najvećoj akciji povlačenja do sada na serv

Gotovi su.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tesla u najvećoj akciji povlačenja do sada na
Jura iz druge galaksije kaže...

Gotovi su.

 Što ih tako na brzinu otpisuješ. Ako si pročitao originalni članak, vidjet ćeš da je problem u Bosch dijelovima a ne u Tesli. Neki tako silno žele da Tesla propadne, ja mu želim uspjeh. Doći će valjda i taj dan da počnu konačno zarađivati na autima. ( nije ljubav prema Tesli, nego prema napretku tehnologije koju je Tesla pokrenuo).

dolazim odmah - Godot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice