Svjetskim rijekama teku - antibiotici

poruka: 8
|
čitano: 3.127
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svjetskim rijekama teku - antibiotici".
15 godina
offline
Svjetskim rijekama teku - antibiotici

za temzu mi je jasno - krivi su promiskuitetni triperaški mrvljenici. ganges je rijeka (nečega) ali ionako odavno ne sadrži vodu (možda u tragovima) i još je sveta pa ajde. po savi je (dalje od bleda, a posebno krškog) pametnije ne njuškati previše. uglavnom, rijeke postaju ljekovite. čim se razbolim, više se ne kupam doma. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Svjetskim rijekama teku - antibiotici
Ajar kaže...

za temzu mi je jasno - krivi su promiskuitetni triperaški mrvljenici. ganges je rijeka (nečega) ali ionako odavno ne sadrži vodu (možda u tragovima) i još je sveta pa ajde. po savi je (dalje od bleda, a posebno krškog) pametnije ne njuškati previše. uglavnom, rijeke postaju ljekovite. čim se razbolim, više se ne kupam doma. 

 

Indiju ne bih ni preletio, a kamoli išta drugo. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
5 godina
offline
Re: Svjetskim rijekama teku - antibiotici
700000 znači ipak manje nego od plastike...svima su puna usta prava za " životinje" A nitko ne spominje mikroorganizme...A oni su temelj život na zemlji

Sve one puste reklame o kućnoj higijeni... sredstva za čišćenje koja ubijaju 99.99℅ bakterija....e pa za 100-200 godina će i bakterije postati imune na domestos...i onda se čudimo porastu alergije...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Svjetskim rijekama teku - antibiotici
Ajar kaže...

uglavnom, rijeke postaju ljekovite. čim se razbolim, više se ne kupam doma. 

 tako je...

i..... što više gutati riječne vode na kupanju.

eto, meni su vjerojatno zbog tih voda nestale dugogodišnje Angine. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
16 godina
offline
Svjetskim rijekama teku - antibiotici

Spasit ce nas tehnologija, ne trebamo brinut... Sume ce se razelenit, vode razbistrit, zrak procistit... Idemo u odlicnom smjeru...

Truth in engineering.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Svjetskim rijekama teku - antibiotici
fredii kaže...
Ajar kaže...

za temzu mi je jasno - krivi su promiskuitetni triperaški mrvljenici. ganges je rijeka (nečega) ali ionako odavno ne sadrži vodu (možda u tragovima) i još je sveta pa ajde. po savi je (dalje od bleda, a posebno krškog) pametnije ne njuškati previše. uglavnom, rijeke postaju ljekovite. čim se razbolim, više se ne kupam doma. 

 

Indiju ne bih ni preletio, a kamoli išta drugo. 

 ma OK je Indija, samo pij flaširanu vodu i cugu ohlađenu (bez leda)...

 

sve ostalo - maži!!!!

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Svjetskim rijekama teku - antibiotici
Stric_Jura kaže...
fredii kaže...
Ajar kaže...

za temzu mi je jasno - krivi su promiskuitetni triperaški mrvljenici. ganges je rijeka (nečega) ali ionako odavno ne sadrži vodu (možda u tragovima) i još je sveta pa ajde. po savi je (dalje od bleda, a posebno krškog) pametnije ne njuškati previše. uglavnom, rijeke postaju ljekovite. čim se razbolim, više se ne kupam doma. 

 

Indiju ne bih ni preletio, a kamoli išta drugo. 

 ma OK je Indija, samo pij flaširanu vodu i cugu ohlađenu (bez leda)...

 

sve ostalo - maži!!!!

 

Znam lika koji je bio u diplomatskoj četvrti. Isto su im rekli da samo piju flaširanu vodu, no jedna žena se zajebala i popila iz slavine. Kaže da je dobila tako strašan proljev da je morala biti hospitalizirana. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
14 godina
offline
Svjetskim rijekama teku - antibiotici

pa imaš i one crne tabletice, aktivni ugljen, a i malo brlje ne škodi...

 

nikad nikakvih problema -čakijica spremna za guljenje voća, voda samo iz boce, klopa je dobra svaka... ni najmanje tragova kočenje na gaćama....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice