SpaceX šalje prvog putnika na put oko Mjeseca

poruka: 35
|
čitano: 8.233
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SpaceX šalje prvog putnika na put oko Mjeseca".
6 godina
neaktivan
offline
Re: SpaceX šalje prvog putnika na put oko Mjeseca
veseli007 kaže...
LOL, pa nikad nisu ni bili na mjesecu! Od 72 nisu kazu bili na mjesecu, izgubili su tehnologiju za mjesec! Izgubili , lol! A kao na sunce mogu! 😂😂😂😂NASA laze. Zemlja okrugla😂😂😂😂 pa nemaju niti jednu fotografiju zemlje u jednom komadu, sa svom mogucom tehnologijom! WTF! Zemlja je ravna i amen, koliko god se NASA trudila to saktiti! Sve cine samo da sakriju BOGA, ispadaju smijesni! Ali svakom na volju! 😊

 Takav način razmišljanja je paradoksalan. Inzistiraš na tome da Zemlja nije okrugla jer nemaš mogućnosti to samostalno dokazat, uvjerit se na način da se odmakneš od Zemlje dovoljno daleko čime bi postiga neometan pogled. E sad, kako možeš tvrdit da je ravna ako ju ne možeš obuhvatit pogledom ? U slučaju da poželiš iznit nekakve argumente s površine, moraš znat da na svaku takvu primjedbu postoji više primjedbi koje ti ne idu u korist, s tim da uz zrno zdravog razuma svaka od njih ima više smisla od tvojih te prije ili poslije neutraliziraju ideju ravne ploče. Usprkos tvom stavu, nema ama baš nikakvog razloga koji bi ih naveo na takvu manipulaciju. Oblik Zemlje nema nikakve veze s poimanjem boga, kao šta se i teorija evolucije i teorija nastanka svemira na nikoji način ne suprotstavlja kreacionizmu. Ne moraš to nigdje pročitat niti se vodit tuđim mišljenjima, malo razmisliš i u slučaju da nemaš logiku za neprijatelja - razumjet ćeš. Pozdrav i sve najbolje.

7 godina
offline
Re: SpaceX šalje prvog putnika na put oko Mjeseca
Festus kaže...

 Takav način razmišljanja je paradoksalan. Inzistiraš na tome da Zemlja nije okrugla jer nemaš mogućnosti to samostalno dokazat, uvjerit se na način da se odmakneš od Zemlje dovoljno daleko čime bi postiga neometan pogled. E sad, kako možeš tvrdit da je ravna ako ju ne možeš obuhvatit pogledom ? U slučaju da poželiš iznit nekakve argumente s površine, moraš znat da na svaku takvu primjedbu postoji više primjedbi koje ti ne idu u korist, s tim da uz zrno zdravog razuma svaka od njih ima više smisla od tvojih te prije ili poslije neutraliziraju ideju ravne ploče. Usprkos tvom stavu, nema ama baš nikakvog razloga koji bi ih naveo na takvu manipulaciju. Oblik Zemlje nema nikakve veze s poimanjem boga, kao šta se i teorija evolucije i teorija nastanka svemira na nikoji način ne suprotstavlja kreacionizmu. Ne moraš to nigdje pročitat niti se vodit tuđim mišljenjima, malo razmisliš i u slučaju da nemaš logiku za neprijatelja - razumjet ćeš. Pozdrav i sve najbolje.

 

rimohit kaže...

Ima interesantnih i zabavnih komentara!
Zemlja se ne vrti, mjesec se ne vreti, sunce se ne vrti,..
Kako to da Zemlja koja "je" ploća se ne može snimiti cijela iz svemira?

Kako to da Mjesec izgleda drugaćije svaku večer?
Kako to da avioni lete na jednu i drugu starnu Zamlje (istok ili zapad) a dođu u istu toćku?
Jel to sateliti lete sim tam,ili kruže oko Zemlje?

 

 

Partybreakeri.....

 

😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

 

 

Kruha i igala...
6 godina
neaktivan
offline
SpaceX šalje prvog putnika na put oko Mjeseca

Zar je taj komentar bio sarkastičan ? Jer iako sarkazam nije teško prepoznat čak i u tekstualnom obliku, ja tu ne vidim nikakve naznake istoga. Ne možeš u trenutku bit duhovit ako nisi ništa reka, ne možeš bit mokar ako se nisi smočio. Koliko iznosi z ako je z = x+ y ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: SpaceX šalje prvog putnika na put oko Mjeseca
rimohit kaže...

Ima interesantnih i zabavnih komentara!
Zemlja se ne vrti, mjesec se ne vreti, sunce se ne vrti,..
Kako to da Zemlja koja "je" ploća se ne može snimiti cijela iz svemira?

Kako to da Mjesec izgleda drugaćije svaku večer?
Kako to da avioni lete na jednu i drugu starnu Zamlje (istok ili zapad) a dođu u istu toćku?
Jel to sateliti lete sim tam,ili kruže oko Zemlje?

 

Ne znam za Mjesec i Sunce, ali Zemlja se ne vrti. Ja sam jednom bio na ringišpilu i povratio sam 2 porcije bolonjeza i 6 kremšnita koje sam pojeo prije toga. To je dokaz da se zemlja ne vrti, jer da se vrti svi bi stalno povraćali i poumirali bi.
Zemlja se može snimiti cijela iz svemira ali čovjek nikad nije bio u svemiru, sve je to prevara koju je začeo Von Braun , naci-propaganda, kažem ti ja. No nije on kriv, priču o zemlji kao nekakvoj lopti su pokrenuli stari Grci, a znamo kakvi su oni bili. Oni hoće okruglom zemljom da uvedu svoj pederluk, pedofiliju i incest.
Mjesec ne izgleda drugačije svaku večer, mijene traju 3-4 dana, a to ima veze s Nubirijancima koji tamo žive. Treba njih pitat. Znam ja čovjeka koji s njima komunicira pomoću stare tepsije pa te može povezat.
Avioni lete u krug, kao kad trčiš atletskom stazom, u kojem god smjeru ideš dođeš na cilj, samo se onda ostali atletičari ljute na tebe jer se prave pametni pa svi trče u smjeru SUPROTNOM(!!!) od kazaljke na satu. Zamisli idiote - njima je suprotno pravi smjer!
Sateliti ne postoje, to je bar svima jasno.

16 godina
offline
SpaceX šalje prvog putnika na put oko Mjeseca

Uglavnom... kandidat za let je japanski milijarder Yusaku Maezawa. Vidjet ćemo za 5 godina. Ako.
https://www.space.com/41854-spacex-unveils-1st-private-moon-flight-passenger.html

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice