Samsung objavio video upute za "maženje i paženje"

poruka: 9
|
čitano: 3.343
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung objavio video upute za "maženje i paženje"".
15 godina
offline
Samsung objavio video upute za "maženje i paženje"

slogan im je iznimno maštovit ... 

rukovanje+s+prijateljem rukovanje+s+prijateljem
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 9:43 (Ajar).
Moj PC  
8 1 hvala 0
13 godina
offline
Samsung objavio video upute za "maženje i paženje"

Hmmmmm, uzmem za 15.000.00 kuna nešto, što je najbolje držati u vetrini ?!?! 

Odličan napose kvalitetan proizvod !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
3 3 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung objavio video upute za "maženje i paže
Prva generacija ovakvih uređaja se kupuje ali se ne vadi iz kutije....Druga...Treću vadiš i koristiš
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Samsung objavio video upute za "maženje i paženje"

Zašto nitko još nije napravio dva mobitela s edge-to-edge ekranom i povezao ih šarkom?

Koliko vidim, najveći problem je ekran

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung objavio video upute za "maženje i paže
Dex.pwn kaže...

Zašto nitko još nije napravio dva mobitela s edge-to-edge ekranom i povezao ih šarkom?

Koliko vidim, najveći problem je ekran

 Nije?

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung objavio video upute za "maženje i paže
To je već bolje
15 godina
offline
Re: Samsung objavio video upute za "maženje i paže

Po meni čak i LG ima zanimljivo rješenje za ljude kojima je dual screen zaista potreban. Nažalost, vjerojatno neće proći najbolje zato jer nije nešto najljepše što postoji, i što će se galaxy fold prodavati samo kao statusni simbol, a ne zato što će netko imati prevelike koristi od tog "dual-screen-a". 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung objavio video upute za "maženje i paže
Osobno mi nije privlačan, nije ni praktičan telefon, ni dobar tablet i me vidim gdje bi trebala biti niša na koji cilja, osim onih koje se žele pokazati “ja to mogu kupiti pa imam”.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung objavio video upute za "maženje i paženje"

Jako me zanima tko ima toliko strpljenja da pazi i mazi ovaj mobitel onako kako je preporučeno. I kada gledam omjere stranica, nije nešto posebno za multimediju, jer ako gledaš film 16/9 ili 21/9 formata, pola ekrana ostane neiskorišteno, tako da mirne duše možeš gledati na nekom običnijem mobitelu veličine 6-6,5 inča i imati češ jednako veliku sliku po puno manjoj cijeni. Vjerovatno je bolje kada je u pitanju šetnjica Internetom, ali za multimediju ne dobivaš ništa više. Usput, za one koji se bave astronomijom - ovaj mobitel košta kao teleskop Celestron 9,25 Inch na automatskoj montaži - malo previše, jer i taj teleskop ima računalo i wi-fi mrežu.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice