Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

poruka: 32
|
čitano: 7.978
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o".
4 godine
odjavljen
offline
Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

Breaking news - Država nabavlja 10ke tisuća Macova, ide se u žestoku borbu protiv igrača Solitarea.

"Have no fear, Vlad is here!"
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.1.2020 13:24 (VladimirLem).
Moj PC  
18 1 hvala 0
14 godina
offline
Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

Time Kuče, ne ulazi u ADeZeja, ajfone ću ti macolom zobat!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

S obzirom da je istekla podrska Windows 7ici, vrijeme je da uhljebi dobiju nova racunala sa postenim OSom. Svaki HDZovac koji drzi do sebe treba da kupi MAC

Moj PC  
10 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

Čovjek je došao na sastanak da čuje šta je sa onim serverima u Lici, jesu narasli nešto i jesu spremni za s krumpirom ispod peke 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.1.2020 14:26 (JozoBozo121).
Moj PC  
7 0 hvala 0
5 godina
offline
Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

To Plenki regurtira u mladež HDZ-a...

Sve Vas Volim
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
online
Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

 

navodno da će se proizvoditi ekrani za Iphone u RH. prosječna plaća oko 8k eura

 

niste to čuli od mene

Moj PC  
25 0 hvala 0
14 godina
offline
Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

Trebao mu je pokloniti onaj otok Jabuku (ide uz logo) uz uvjet da u HR prebaci iz Irske centar za EU :))))) , a može i tamo gdje su spalili u uljaniku silne milijarde, neka tamo napravi apple kompleks

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

U sklopu pregovora oko kupnje Powerbookova za sve državne službenike fokus je na mogućnosti portanja Solitairea i Candy Crusha na Mac. Nema smisla da se šalteruše gnjave s virtualkama.

Moj PC  
9 0 hvala 0
Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

Hoće li mu to njegovi okorjeli pristaše oprostiti, što se rukovao s ... homoseksualcem? 

 

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, e
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Hoće li mu to njegovi okorjeli pristaše oprostiti, što se rukovao s ... homoseksualcem? 

 

 nadam se da će ova vijest doći do svih zakutaka gdje travu pasu i janjetinu žvaču nepismeni glasači adezea i da će adeze biti ošto kažnjen na sljedećim izborima zbog ove očite podrške homoseksualnoj supkulturi i miljeu.

PSN - darklydexter
5 godina
offline
Re: Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, e
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Hoće li mu to njegovi okorjeli pristaše oprostiti, što se rukovao s ... homoseksualcem? 

 

 Ličko rukovanje rođo! Netko se tome nadao...

Sve Vas Volim
14 godina
offline
Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

Oti bugov forum pun šaljivdžija. Moro sam podijeliti same palce gore za moje smijuljenje u vlaku dok sam putovo doma, a koje je skoro preraslo u glasni smijeh.

Pa čovjek ne može spomenuti Adeze i Plenkija, a da ne izazove salvu reakcija. Ma ko to samo uređuje oti forum?

 
7 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, e
Cansee kaže...

 

navodno da će se proizvoditi ekrani za Iphone u RH. prosječna plaća oko 8k eura

 

niste to čuli od mene

 Jos ako cemo ih sastavljati u svojim podrumima, bit ce mi stvarno zao sto kolinda nije dobila novi mandat. 

13 godina
odjavljen
offline
Re: Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, e
Cansee kaže...

 

navodno da će se proizvoditi ekrani za Iphone u RH. prosječna plaća oko 8k eura

 

niste to čuli od mene

 

Ima šta za preko interneta?

13 godina
online
Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

Cjenjenom autoru članka jedno pitanje?! 

 

Realno, koliko je sada dok predsjedamo EU šansa da isposlujemo dolazak  TV i  music u Hrvatsku?! 

 

Ustvari, ima li šanse očekivati dolazak do 2022 recimo, onako realno?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

nasreću, talasemija se ne prenosi stiskom ruke. u ovom slučaju čak ni hadezitis. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

Perje je letjelo na sve strane!

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, e
Plenkovic pokusava zaposlit ministre "citaj kriminalce" koji su smjenjeni jer nisu dovoljno opljckali ali nece ici
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, e
Oke, i ja ne podnosim vladu i političare i sve te lopove, ali vidim da se neki sprdaju na način da treba nabavit mac-ove za državne službenike.

Radim u katastru i velim da trebaju nova računala, naravno ne mac, ali da vidite na čemu mi radimo. Ujutro nam se računala pale 15 do 7, dok dođem na posao čeka me na login dijelu i trebam se logirat. Dok upišem šifru, treba mu 40-ak sekundi da dođe do windowsa, a da ne velim kad skidam podatke iz naše digitalne arhive da skida doslovno po 100 kbs (da, net nam je 1 mbit/s, hvala tcomu) pa onda kad trebam skinut 20 mb to traje cijelu vječnost, da ne velim koliko puta prekine skidat...a kaj tek dok skidam veće datoteke...A tek auto cad, kad ga pokrenem, mogu komotno otići na wc i vratit se, do onda se možda stabilizira...

A sve se dodatno usporilo otkad imamo digitalni potpis, računala to jednostavno nisu u stanju vrtjeti, nekad po par minuta treba čekat da potpiše.

Dok se ekipa vozi u novim audijima, mi radimo na računalima koja su bila up to date prije možda 10 godina.

I ne, nisam uhljeb niti član lopovske stranke, i jednako bi bacio bombu u sabor kao i vi.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 6:58 (kbenzema).
 
4 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, e
kbenzema kaže...
Oke, i ja ne podnosim vladu i političare i sve te lopove, ali vidim da se neki sprdaju na način da treba nabavit mac-ove za državne službenike.

Radim u katastru i velim da trebaju nova računala, naravno ne mac, ali da vidite na čemu mi radimo. Ujutro nam se računala pale 15 do 7, dok dođem na posao čeka me na login dijelu i trebam se logirat. Dok upišem šifru, treba mu 40-ak sekundi da dođe do windowsa, a da ne velim kad skidam podatke iz naše digitalne arhive da skida doslovno po 100 kbs (da, net nam je 1 mbit/s, hvala tcomu) pa onda kad trebam skinut 20 mb to traje cijelu vječnost, da ne velim koliko puta prekine skidat...a kaj tek dok skidam veće datoteke...A tek auto cad, kad ga pokrenem, mogu komotno otići na wc i vratit se, do onda se možda stabilizira...

A sve se dodatno usporilo otkad imamo digitalni potpis, računala to jednostavno nisu u stanju vrtjeti, nekad po par minuta treba čekat da potpiše.

Dok se ekipa vozi u novim audijima, mi radimo na računalima koja su bila up to date prije možda 10 godina.

I ne, nisam uhljeb niti član lopovske stranke, i jednako bi bacio bombu u sabor kao i vi.

 U cijeloj priči najzanimljivije je to da katastar još uvijek korist austrougarske karte u mjerilu 1:2880. Jel to zato što su oni imali bolja računala od vas?

9 godina
odjavljen
offline
Re: Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, e
Da je gruntovnica provodila izmjere i usklađivala stanje s katastrom, austrougarske karte se nebi trebale koristiti, a ovako svakodnevno možemo uživati u čarima preklapanja malo novijih katastarskih karata sa gruntovnim koje su stare 150 godina.

A da se mene pita, sve to treba zapalit i silom natjerati općine i državu na nove izmjere.

A o vlasništvu nema smisla pričati, kod mene ima milijun slučajeva di su ljudi mogli prepisat gruntovno, a prepisali su samo katastarski, i sad kad im velim da moraju tužit mrtve čude se i vele nemaju para. Not my problem :)
14 godina
offline
Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

Pozdrav, to samo govori koji tip ljudi odlučuje, "domoljubni" Rvati znaju revati samo prvu strofu "Lijepe naše", za ostatak ne znaju, ali zato znaju cjenik VAG koncerna skupa s doplatama...

No da smo si jasni, rijetko tko se u tim službama ne zapošljava bez veze, jer su i "stručnjaci" koji tamo rade - šljuke....

 

Da krenem u stilu Broja 1:

 

Sjećam se kao da je bilo danas...

 

Dođe poznanica, informatičarka u lokalnoj samoupravi: Jura trebam 10 PC + 2 radne stanice - i da mi natječaj - zadnja stavka: sva oprema treba biti sukladna najnovijim trendovima....

Napravim ponudu, pošaljem - veli: preskup si, jedni imaju bolju...daj da vidim - o da mi suparničku...

ja nudim ( polovica 2004 g.) pločus i865PE, s RAIDom i DualChannell RAMOm, HT P4 Northwood, SATA diskove od 160 GB, Radeon grafa - kontra ponuda je na 845 integrirana, Willametima, 80 GB IDE disk, a za Workstation je isto samo još SCSI kontroler i diskovi i 3x cijena u odnosu na isti PC bez SCSI-a koji nude !!!

 

dobio sam natječaj nakon smanjivanja cijene (ali mora biti jeftinija!), no vrhunac je kad me potkraj 2008.g. ista poznanica pita, Jura tak dobro delaju, jel moreš još 5 istih nabaviti ? (tad izlazi Core2 Duo - toliko o praćenju najnovijih trendova)...

 

a ti imaj firmu, plati poreze i gledaj mulce kako zadovoljno preživaju na državnim jaslama..

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, e
Čudo da si i dobio, mislio sam da sve dobiva Krstičević :)
14 godina
offline
Re: Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, e

ja sam sitnozuba stoka, Ugroza je kapitalac...

 

u svakoj ZG IT firmi (jačoj) imaš 2 lika koji imaju bijesne aute i nema ih u uredu...

 

1. je pripadnik zlatne mladeži

 

2. je ražalovani pripadnik oružanih snaga bilo koje vrste

 

to su fikseri, oni idu kad se s nekim državnim tijelima pregovara o ulaganju u IT projekte.... i to im je jedina funkcija, da budu "prezentni", dok se biznis sklapa...

Ju je je? Je ju je!
5 godina
protjeran
offline
Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, evo o

Tim Kuharica se trebao sastati s Ugrozom (a ne Talasemijom). Joj kak' bi se njih dvojica napričali

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, e
kbenzema kaže...
Da je gruntovnica provodila izmjere i usklađivala stanje s katastrom, austrougarske karte se nebi trebale koristiti, a ovako svakodnevno možemo uživati u čarima preklapanja malo novijih katastarskih karata sa gruntovnim koje su stare 150 godina.

A da se mene pita, sve to treba zapalit i silom natjerati općine i državu na nove izmjere.

A o vlasništvu nema smisla pričati, kod mene ima milijun slučajeva di su ljudi mogli prepisat gruntovno, a prepisali su samo katastarski, i sad kad im velim da moraju tužit mrtve čude se i vele nemaju para. Not my problem :)

 Tvoje šefove treba natjerati, ne državu ili općinu/grad.

Državna geodetska uprava vodi glavnu riječ, sa svojim kadrom i vodećom garniturom.

 

Stanje opreme s kojom svaki ured barata je odraz voditelja tog ureda koji nije u stanju posložiti interni proračun da nabavi novo, a ima dovoljno da nabavi. Tj. ravnatelj ispostave.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 14:46 (Jarvan).
7 godina
offline
Re: Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, e
Samo se vi zahebajite... Sad bu te videli kad Vlada dobije nove Macove sa popustom....
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, e
ATJLučko kaže...

Cjenjenom autoru članka jedno pitanje?! 

 

Realno, koliko je sada dok predsjedamo EU šansa da isposlujemo dolazak  TV i  music u Hrvatsku?! 

 

Ustvari, ima li šanse očekivati dolazak do 2022 recimo, onako realno?! 

 I don't speak square.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9
7 godina
offline
Re: Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, e
Stric_Jura kaže...

dobio sam natječaj nakon smanjivanja cijene (ali mora biti jeftinija!), no vrhunac je kad me potkraj 2008.g. ista poznanica pita, Jura tak dobro delaju, jel moreš još 5 istih nabaviti ? (tad izlazi Core2 Duo - toliko o praćenju najnovijih trendova)...

 Jesi joj onda predložio core2duo modele i bar naplatio konzultantske usluge (u naturi, podrazumijeva se)?

 

Kruha i igala...
9 godina
odjavljen
offline
Re: Premijer Plenković sastao se s Timom Cookom, e
Jarvan kaže...
kbenzema kaže...
Da je gruntovnica provodila izmjere i usklađivala stanje s katastrom, austrougarske karte se nebi trebale koristiti, a ovako svakodnevno možemo uživati u čarima preklapanja malo novijih katastarskih karata sa gruntovnim koje su stare 150 godina.

A da se mene pita, sve to treba zapalit i silom natjerati općine i državu na nove izmjere.

A o vlasništvu nema smisla pričati, kod mene ima milijun slučajeva di su ljudi mogli prepisat gruntovno, a prepisali su samo katastarski, i sad kad im velim da moraju tužit mrtve čude se i vele nemaju para. Not my problem :)

 Tvoje šefove treba natjerati, ne državu ili općinu/grad.

Državna geodetska uprava vodi glavnu riječ, sa svojim kadrom i vodećom garniturom.

 

Stanje opreme s kojom svaki ured barata je odraz voditelja tog ureda koji nije u stanju posložiti interni proračun da nabavi novo, a ima dovoljno da nabavi. Tj. ravnatelj ispostave.

 

Općina mora pokazati zainteresiranost za izmjeru, pa tek onda dgu, a to kod mene nije slučaj. Općina pomalo rješava svoja imovinska stanja i provodi izmjere za svoje parcele, od toga jako puno nerazvrstane ceste jer je to od iznimne važnosti za funkcioniranje, i vjerujem da su već do sada potrošili sigurno polovicu para koliko bi koštala izmjera jedne katastarske općine. 

 

I konkretno, u mojem mjestu, odnosno veći dio izmjeren je 70-ih godina, a dio kasnije, ne znam točno kad. Naravno, ništa od toga nije provedeno u gruntovnici tak da imamo različite brojeve čestica, a samim tim puno problema sa identifikacijama jer jednostavno katastarski plan ne odgovara gruntovnom.

 

p.s. daleko od toga da i u katastru nije puno toga sjebano i da moramo svako malo tražit zbirke nacrta od dva općinska suda i onda ako kojim čudom postoje nacrti ucrtavati na katastarski plan jer netko davno nije odradio svoj posao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 17:31 (kbenzema).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice