Postojeći DVB-T signal bit će ugašen prije Europsk

poruka: 39
|
čitano: 13.644
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Postojeći DVB-T signal bit će ugašen prije Europsk".
12 godina
odjavljen
offline
Re: Postojeći DVB-T signal bit će ugašen prije Eur
iSammy kaže...
fer-de-lance kaže...

Kak koji program.

Neki budu 1080P, a neki 720P.

50 Hz svi.

 

 

Bitno da evropcko bude u 1080i, ostalo je manje bitno, svakako će bit preporod.

 

Zašto je 1080i bolji od 1080p za nogomet?

12 godina
offline
Re: Postojeći DVB-T signal bit će ugašen prije Eur
JozoBozo121 kaže...
mGT kaže...

Baš sam odskenirao na mom postarijem LG-tv-u (32LF632V), našao je HD programe, Jabuka TV HD izgleda fantastično, no HRT2 HD (emisija Stadion) isti q kao i HRT2 SD, taj HRT je stvarno jadan, NOVA, RTL vidi se razlika.

 Vidiš, meni je fascinantno jer meni HRT ima najbolju HD sliku, Nova ima isto odličnu, ali najfascinantniji dio mi je kako se tebi na RTL vidi razlika kad oni još ni nemaju HD opremu nego ju tek nabavljaju.

 Moje najdublje isprike na dezinformacijama, falio sam RTL>DOMA TV .

16 godina
neaktivan
offline
Re: Postojeći DVB-T signal bit će ugašen prije Eur
kerum kaže...

Nije losa ponuda. Znas li moze li se TV koristiti samo sa Strongovim daljincem? Dakle da se TV pali i gasi zajedno sa Strongom preko njegovog daljinskog (ili obratno, samo da ne moras koristiti dva daljinca).

 

fer-de-lance kaže...

Koliko sam gledao (davno), mislim da taj Strong ima HDMI CEC.

 evo meni punih mjesec dana da sam uzeo ovaj paket na bonove. nemam ni najmanje zamjerke na uslugu ni na aparat.

ne nalazim opciju kontrole TV-a kroz setup. opet sam sve temeljito pregledao.

evo i njegovih specifikacija. ni tu ne vidim.

https://www.strong.tv/hr/products/terrestrial-receivers/srt8550

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
6 godina
protjeran
offline
Re: Postojeći DVB-T signal bit će ugašen prije Eur
kiki_b kaže...

Naravno da jest, no on traži t2 hevc sa androidom.

 sve Ok, nisam vidio, no preporuka od 150 € je tu mač.

kupi si toga stronga za 200kn i Mecool s androidom za 35 € bez tunera.

 

ako već hoće hybrid s androidom ima ih brate i za 50€, ne mora dati 150

 

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=android+dvb+t2+hybrid+android+tuner+box&_sacat=0&LH_TitleDesc=0&_osacat=0&_odkw=android+dvb+t2+hybrid+tuner+box

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
7 godina
offline
Re: Postojeći DVB-T signal bit će ugašen prije Eur
torrente kaže...

 evo meni punih mjesec dana da sam uzeo ovaj paket na bonove. nemam ni najmanje zamjerke na uslugu ni na aparat.

ne nalazim opciju kontrole TV-a kroz setup. opet sam sve temeljito pregledao.

evo i njegovih specifikacija. ni tu ne vidim.

https://www.strong.tv/hr/products/terrestrial-receivers/srt8550

 

 

 Da, gle fakat, onda sam ja nekaj krivo gledao.

Katastrofa da nema te opcije...

 

 

Kruha i igala...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Postojeći DVB-T signal bit će ugašen prije Eur
fer-de-lance kaže...

 Da, gle fakat, onda sam ja nekaj krivo gledao.

Katastrofa da nema te opcije...

 da budem iskren, evo do sada ja nisam ni znao da toga ima.  tv volumen mi je na 35% i sa volumenom sa Stronga sasvim dovoljno pojačavam...jedino palim i gasim sa tv daljincem.

svakako, za mene nešto novo...nisam znao da toga ima.

 

edit:

evo konzumov novi katalog.  neka kupe ljudi koje poznajete,a da nemaju aparat...posebno stariji.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 21:12 (torrente).
16 godina
offline
Re: Postojeći DVB-T signal bit će ugašen prije Eur
torrente kaže...
fer-de-lance kaže...

 Da, gle fakat, onda sam ja nekaj krivo gledao.

Katastrofa da nema te opcije...

 da budem iskren, evo do sada ja nisam ni znao da toga ima.  tv volumen mi je na 35% i sa volumenom sa Stronga sasvim dovoljno pojačavam...jedino palim i gasim sa tv daljincem.

svakako, za mene nešto novo...nisam znao da toga ima.

 

edit:

evo konzumov novi katalog.  neka kupe ljudi koje poznajete,a da nemaju aparat...posebno stariji.

 

 Ma bit će sad toga... samo je krajnje bezobrazno da ovi samo najave da mijenjaju signal, a pretplatnici, koih be. Koliko se ejaćam upravo sam starcima za bonove dobio "besplatno" prvi dvbt za stari crt tv.
Stara sad ima stariju panasonic plazmu i sad ću ju opet morat zbunjivat novim kutijama i daljincima i to o svom trošku. 
Možda se isplati pričekati slijedeću godinu, vjerujem da će ponuda pružiti i novije modele... možda se tko sjeti u daljinski ugraditi utipkivanje koda za neke najraširenije tipove TV-a. Nije da je takav problem staviti za starije korejce i japance. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
9 godina
offline
Re: Postojeći DVB-T signal bit će ugašen prije Eur
Dex.pwn kaže...
iSammy kaže...
fer-de-lance kaže...

Kak koji program.

Neki budu 1080P, a neki 720P.

50 Hz svi.

 

 

Bitno da evropcko bude u 1080i, ostalo je manje bitno, svakako će bit preporod.

 

Zašto je 1080i bolji od 1080p za nogomet?

 

Primjerena opaska, desio mi se zatipak :D 1080p je jasniji i bolji spram 1080i, pogotovo za nogomet.

Tko rano rani, sam u nju upada, ali ćud nikada!
10 godina
offline
Re: Postojeći DVB-T signal bit će ugašen prije Eur
overhaul kaže...

Možda se isplati pričekati slijedeću godinu, vjerujem da će ponuda pružiti i novije modele... možda se tko sjeti u daljinski ugraditi utipkivanje koda za neke najraširenije tipove TV-a. Nije da je takav problem staviti za starije korejce i japance. 

Vidio sam da je netko preporučio ovaj receiver sa univerzalnim daljinskim, pa možeš i TV i receiver, što i tražiš.

 

Opticum NytroBox

https://www.ekupi.hr/Opticum-NytroBox-H265-HEVC-HD-1435384.aspx

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice