Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

poruka: 18
|
čitano: 6.088
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2".
16 godina
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

Prekratko i pomalo razočaravajuće. Astronomija mu ide puno bolje.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 14 hvala 0
16 godina
online
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

Prekratko za lijenčine, ne i za istraživače.

U svakom slučaju dobro, a moglo je i kraće što se mene tiče..

Svemir.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

Fenomenalno predavanje je održao. Uspio je u manje od pola sata reći puno više nego neki (političari) kažu kroz cijeli život.

 
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

Nije ni on baš zadovoljan,ali vidim nekima je to teško sjelo.Kakva su ostala bila,kad je ovo najbolje ocijenjeno?

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
Fantastično predavanje i usput smo mogli vidjeti koje su to sljedeće ključanice koje nam najviše nedostaju - renesansni čovjek. Netko tko je sposoban sintetizirati širu sliku, sagledati i još ako je darovit za prenesti drugima tu sliku na razumnjivi način, ovako kao Korado.
Ovo je bio doista pravi užitak za čuti i velika Hvala Korleviću i Bug-u koji nam je ovo omogućio.
Moj PC  
6 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
memulica kaže...

Nije ni on baš zadovoljan,ali vidim nekima je to teško sjelo.Kakva su ostala bila,kad je ovo najbolje ocijenjeno?

 Ajde prestani trolati... Još jedan ovakav upis i ideš na hlađenje.

...
16 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
Iznosim svoje mišljenje o predavanju, a pogledao sam ih na stotine. Ovaj format od malo više od pola ure još nisam vidio, a to je i Korado spomenuo. Smijem li biti toliko slobodan pa vas upitati, zašto predavanje nije išlo u punom formatu?
You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 18:41 (memulica).
14 godina
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

Po meni bespotrebne političke upadice, također bespotrebno spuštanje ljudi koji prate sport na neku nižu razinu, dok istovremeno govori publici kako su napredni, geekovi kako već, a nije ni svjestan da mu pola publike visi i vrijeđa se tamo po temama tipa FC Barcelona i Real Madrid 

Moj PC  
2 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
loky4i4 kaže...

Po meni bespotrebne ...

 

 

Sasvim si u pravu kao i svi ovi ovdje nezadovoljni ovim predavanjem.
Stvar je jednostavna, predavanje nije ni namjenjeno nekome tko nije u stanju shvatiti o cemu je to Korado pricao...

Sudeci po reakciji publike tamo je bilo daleko, daleko vise onih koji su to sposobni 

16 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
anndrej kaže...
loky4i4 kaže...

Po meni bespotrebne ...

 

 

Sasvim si u pravu kao i svi ovi ovdje nezadovoljni ovim predavanjem.
Stvar je jednostavna, predavanje nije ni namjenjeno nekome tko nije u stanju shvatiti o cemu je to Korado pricao...

Sudeci po reakciji publike tamo je bilo daleko, daleko vise onih koji su to sposobni 

Kad ja pišem na forumu da cupkamo u mjestu, onda trolam i nemam pojma o ničemu. Kad Korado to izgovori, onda dobija ovacije.

Nisam problem ja ili Korado. Problem je baš ta publika, koja se nekritički divi svemu i svačemu bez da promisli svojom glavom.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 11:41 (memulica).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
memulica kaže...

Kad ja pišem na forumu da cupkamo u mjestu, onda trolam i nemam pojma o ničemu. Kad Korado to izgovori, onda dobija ovacije.

Nisam problem ja ili Korado. Problem je baš ta publika, koja se nekritički divi svemu i svačemu bez da promisli svojom glavom.

 Ma ne pričaš ti nešto strašno pogrešno, čak si mi i interesantna prirodna pojava, mozda jedino onaj "nehigijenski" cinični način koji izgleda kao trolanje. Možeš sve to reći i na način da je primjeren nekom uljuđenom forumu gdje je ugodnije boraviti.

Svi imamo fiziološke potrebe pa ne radimo to bilo gdje i na bilo koji način.

8 godina
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2
Nije sve za svakoga...
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
anndrej kaže...

Sasvim si u pravu kao i svi ovi ovdje nezadovoljni ovim predavanjem.

 Nisam nezadovoljan samo kažem šta se može ispraviti po mom mišljenju, pozitivna kritika mislim da nije na odmet :) To što si ti nekakav fanboy pa se smatraš odgovornim braniti Korada nije moj problem 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
loky4i4 kaže...
anndrej kaže...

Sasvim si u pravu kao i svi ovi ovdje nezadovoljni ovim predavanjem.

 Nisam nezadovoljan samo kažem šta se može ispraviti po mom mišljenju, pozitivna kritika mislim da nije na odmet :) ...

Opet si u pravu, zapravo podsječaš me na jednog velikana, samog Cara!

Već je bilo sličnih situacija, dobronamjerne pozitivne kritike u povijesti...

 

Car Josip II:  Mislim da ima malo previše nota!

Mozart:      Kako to? Ima ih točno koliko ih treba biti.

Car Josip II:  Ne slažem se. Tu i tamo izbacite pokoju! 

14 godina
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
anndrej kaže...

Car Josip II:  Mislim da ima malo previše nota!

Mozart:      Kako to? Ima ih točno koliko ih treba biti.

Car Josip II:  Ne slažem se. Tu i tamo izbacite pokoju! 

  Tesla je također primao signale sa Marsa, inače su ljudi nepogrešivi ;)

Čovjek je sam rekao da nikome ne vjeruješ pa ni njemu, treba sve preispitati, tako da mislim da ti nisi uspio shvatiti šta je pričao.

lp

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.2.2019 16:25 (loky4i4).
14 godina
protjeran
offline
Re: Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS
Miro kaže...
memulica kaže...

Nije ni on baš zadovoljan,ali vidim nekima je to teško sjelo.Kakva su ostala bila,kad je ovo najbolje ocijenjeno?

 Ajde prestani trolati... Još jedan ovakav upis i ideš na hlađenje.

Ako ga posaljes na hladjenje, ja isti tren uzimam godisnju pretplatu na Bug 

15 godina
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

nisam nimalo u tijeku toka BUG-ova prikaza budućnosti (malo sam alergičan na malograđanštinu poenglezivanja svega i svačega - digići, francuzi i švabure/austrijaneri to bolje obavljaju u svojim državama) no jedno ću da vam kažem: niko ne sme da vas bije! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pogledajte najbolje ocjenjeno predavanje s BFS-a 2

Ma, kaj god ljudi rekli koji nisu bili na odličnom BFS '19 ili ne kuže ili ih ne zanima znanost kao takva, ekipa koja to žiki i voli rekla je svoje.

Da, to je bilo predavanje za najveću ocjenu.

 

 

Gdje gosp.Korade koji je na samom tijeku zbivanja uzbudljive napredne znanosti,  rekao na predavanju kako danas stoji tehnologija i gdje će ona biti vrlo uskoro.

Vrlo futurisitičke stvari danas su nam na dohvat ruke, te mjenjaju ustaljena razmišljanja o životu i ljudima, te oslobađaju čovjeka od nametnutih normi koje su mu nametnute da bi od njega stvorili kmeta i roba kojega se može iskorištvati za iscrpljujući rad, ratove i tuđe sitne interese.

 

Živjela znanost!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice