PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika

poruka: 98
|
čitano: 15.345
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika".
7 godina
protjeran
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
fer-de-lance kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Odraz cijelog drustva je u tome.

Muski su postali bakice a zene nemogu vise ni jelo skuhat jer su radile nokte...

Suma sumarum sretno mu..  

 

Zlatne bube plaze kroz gradske ulice
curice su dečki, a dečki curice
moja draga danas nosi muško odijelo
al’ ispod njega ona ima pravo žensko tijelo

Danas žene imaju velike mišiće
nepotrebni vitezovi odlaze u priče
ja ne vozim auto, jer ona voza mene
i osjećam se ponekad poput stare žene

Ref.
Djevojke u gradskim nošnjama
plešu po muškim srcima
probadaju ih svojim petama
i traze moć u muškim žilama

Ona ima sastanak, ona ide dalje
u žurbi vrhom prstiju poljupce mi šalje
s drugovima izgubljeno odlazim na piće
jer mi smo oni nepotrebni vitezi iz priče...

 

(Animatori, negdje u 90-ima.)

 

 

 

Ide vrijeme, ništa se ne mijenja...

 

 

 P.S. ja nakon jednog Tomislava na topli ljetni dan dobijem instant glavobolju i onesvijestim se ak izađem na sunce.

A normalne pive mogu popit i gajbu taj isti dan i ništa mi ne bude.

 

 

 To je odraz kvalitete i izvrsne vode sa Plitvica. 

Inace crni Tomislav je dugo vremena bila dobra piva, ne znam da li se sto promijenilo u zadnjih godinu-dvije.

7 godina
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika

Još uvijek je to dosta dobra piva, premda meni osobno ne paše takav okus (normalan za crnu pivu, jako slatki) i moram stalno piti vodu uz to, jer inače dehidriram...

 

 

Kruha i igala...
11 godina
neaktivan
offline
PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika

Kaf imas ulcerozni pivu mozes mirisat :/ kao i 90 posto namirnica ali najbolja piva hmm meni je meksicka corona jer je doslovno voda s okusom piva lagana i blaga...  

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
1van-HR kaže...
Jarvan kaže...

Na sve to, bez obzira koliko je pun ko brod, NIKAD o tome ne priča, ne hvali se, i živi skromno. 

Dovoljno je da uzmete Pewdsov VLOG u Japan, i od bilo koga drugog u stilu Muđe i takvih, sve će vam biti jasno.

 

Ljudi poput njih su destruktivni za bilo koju online zajednicu, deračina, preseravanje i slično, totalno bez ikakvog sadržaja, beru dio gledatelja koji još ne razumije što je humor, a što deranje u mikrofon.

 Koliko sam vidio ima ogromne brojke, ali nikad ne ističe svoju imovinu ili stvari kao neki. Vidio sam da živi u nekoj kući/stanu šta god,

sigurno je bolji od nekih koji sa par milijuna pretplatnika se naveliko hvale svojim autima i raznim stvarima super je što je skroman ili što bar ne snima razne stvari kao neki.

 Više od nekoliko puta je naglasio kako mu je cilj zaraditi dovoljno za kupiti kućicu u Japanu, i da ima dovoljno za umiroviti se.

12 godina
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
Jarvan kaže...

 Više od nekoliko puta je naglasio kako mu je cilj zaraditi dovoljno za kupiti kućicu u Japanu, i da ima dovoljno za umiroviti se.

 To je valjda ostvario prije 5 godina. Danas to zaradi mjesečno (cca 800 000$ samo od Youtube-a).

Ovaj dio "dovoljno za umiroviti se" je vrlo rastezljiv. Procjena je da je do sad zaradio 130 mil $.

 

8 godina
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
O_O_O kaže...
 Ja gledam Muda i znam napraviti burek sa mesom/sirom, jaja, grah sa kobasicama, musaku, pasticadu, sarme, dalmatinsku juhu (iz kesice), ribu na zaru itd. Znas li ti?

 Ne vidim poveznicu gledanja muda sa kulinarskim vjestinama, ali dobro.... 

 

Svi mi tu i tamo pogledamo muda, pozeljno svoja, no, svako prema svojim preferencijama... 

Children Shouldnt Play with Dead Things
12 godina
offline
PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika

Ja sam pročitao "gladim muda" :)

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika

Tih sto milijuna što ga prate ne govore toliko o njegovom uspjehu, koliko njihovom neuspjehu.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 1 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
PujDajPuj je kretenčina koja zarađuje na još večim kretenima koji ga prate.
 
2 1 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika

Jucer sam pogledao par novijih videa onako na preskokce.

Cisto da vidim tu ozbiljnost i sazrijevanje, isti k kao i prije par god.

deracina, forsanje, debilizam, clipovi koji veze s vezom nemaju

uglavnom isti k kao i kad sam ga "otkrio".

Moj PC  
2 1 hvala 0
8 godina
offline
PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
Ma budaletina bolje bi mu bilo da provodi dane na ovom forumu
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
cecenac kaže...

Da se tu iole prati youtube scena, inače odličan i vrlo isplativ marketinški kanal, znalo bi se cjenit Pewdiepiea.

 

 

Na ovo općenito vrednovanje YouTube servisa i pomalo omalovažavanje korisnika koji traže vrijedne informacije, nemam komentar. 

 

Dodao bih samo da si pretjerao što se tiče Pewdiepie - s takvim prihodom, svakodnevnim radom i produkcijom, to više nije "jedan mladi Šveđanin koji je sam snimao i editirao", to je tvrtka. Kao što ni 'Late Show' nije Stephen Colbert, nego ekipa koja dobavlja materijal, piše scenarije (njegova redakcija), montaža, scenografija, režija, itd. Colbertov trud je njegov trud i za to zarađuje i vjerojatno voli to što radi, ali iza sebe ima industriju.

 

Metallica više nisu samo Hetfield i Hammett, klinci iz garaže - Metallica je industrija. Ne smiju se čak ni razići kao band zbog svog kretivnog neslaganja oko neke pjesme ako pritom ne konzultiraju nekoliko odvjetničkih tvrtki.

 

Isto što se dogodilo s "jednim mladim kreativnim Šveđaninom" i Metallicom događa se i s Leo Moracchioliem. Dečko je iz zabave radio metal covere, potom je dokupljivao opremu, pa kuću, pa su došli coveri sve kvalitetnije produkcije, pa potražnja, pa licence koje plaća i one koje prodaje da drugi koriste, i eto... danas 3.3 mil predbilježenih.

 

Pewdiepie nije isti onaj od prije 9 godina. Samo je uz konzultacije pametnijih morao naučiti održavati ono što donosi pare, dobio njihovu podršku i tako će biti dugo. Nisam bezveze spomenuo Justina Biebera... ista stvar.

Where else are you going to practice, other than at your actions, speech and thoughts?
16 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
BlueMax kaže...
 Evo ja znam što je pivo i 99% craft piva smatram totalnim smećem. Trebam li dalje čitati tvoj post?

 

 

Ja sam pročitao to što si priznao o tom svom hendikepu, i žao mi je. Ne, ne moraš čitati postove, ne zamaraj se, stari, i svejedno u meni imaš prijatelja kada zatrebaš.

Where else are you going to practice, other than at your actions, speech and thoughts?
16 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
Cansee kaže...
BlueMax kaže...
odjednom craft pivo postalo sinonim za kvalitetno pivo, a to je čista pizdarija. zato što je craft ne znači da je dobro

 

Očito si mlad, imaš vremena. Ono što craft (zanat praviti pivo) je tisućljetna stvar. Primjer je Bavarska koja, figurativno, ima pivovaru i svoju pivnicu "u svakom selu", a to bi bio blizak opis zanatlijskom pravljenju piva. Ono što vjerojatno smatraš pivom, ja tu masovnu konfekciju ne smijem ovdje nazivati imenom, ma koliko naroda to gutalo na hektolitre, jer moram reći da kad uđeš u tajne današnje pivske industrije saznaš da ne piješ pivo nego gazirano piće s dodanim etanolom. Dakle, ako za Coca-Colu kažeš "pijem sok", onda te shvaćam da ne znaš razliku soka i gaziranog bućkuriša.

Where else are you going to practice, other than at your actions, speech and thoughts?
16 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
BlueMax kaže...
bloodborne kaže...
U današnjoj hiperprodukciji craft smeća osnovno je pravilo da pravila nema i svi pokušavaju biti specifični, što na kraju završava nekakvim napojima koje ne bi pas polizao

 

Donekle ima istine. Poslušaj me - sačekaj da se neko craft nefiltrirano i nepasterizirano probije malo više od garažnih uradaka. Bio sam kao izvjestitelj na nekoliko natjecanja iza zatvorenih vrata, i vidio sam da se ljudi trude, da nabavljaju nekoliko vrsta hmelja iz raznih krajeva svijeta, da probavaju raznu vodu, temperature vrijenja slada, itd. I stvarno ima svega, uglavnom loše. Ali to i služi da se vremenom istaknu proizvodi onih enuzijasta koji slušaju kvalitetne povratne informacije i dotjeruju svoj proizvod.

Where else are you going to practice, other than at your actions, speech and thoughts?
16 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
Louis Pluto kaže...
Zeljko B kaže...

Kada netko priča o pivu i loče gaziranu konfekciju, i stalno viče "Žuja, Žuja!"

 daj bilo šta, samo da je lakše jetri...

 

Dobar, dobar :) Ono što je lakše jetri je prirodno dobiven alkohol u domaćim pivima, dok je dodani etanol u industrijskim pivima daleko otrovniji. (ni jedno ni drugo nije dobro, naravno)

 

Do nedavno si na nekim domaćim pivima imao "postotak alkohola +/-", jer se ne može precizno dobiti postotak pravim kuhanjem. Ako veliki igrači stvarno prave pivo, onda nikad ne dobiju točno, nego na 4,8% dodaju etanol da poštuju deklaraciju od 5%, ili na 5,3% dodaju vodu da dobiju opet 5%. Ali ne kuhaju, nego prave gazirana pića, dakle samo dodani etanol. 

 

A mali igrači na deklaraciji zaokružuju brojku. Velim, nekad nije bilo tako, pisalo je +/- kod postotka...

Where else are you going to practice, other than at your actions, speech and thoughts?
8 godina
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
Zeljko B kaže...
BlueMax kaže...
bloodborne kaže...
U današnjoj hiperprodukciji craft smeća osnovno je pravilo da pravila nema i svi pokušavaju biti specifični, što na kraju završava nekakvim napojima koje ne bi pas polizao

 

Donekle ima istine. Poslušaj me - sačekaj da se neko craft nefiltrirano i nepasterizirano probije malo više od garažnih uradaka. Bio sam kao izvjestitelj na nekoliko natjecanja iza zatvorenih vrata, i vidio sam da se ljudi trude, da nabavljaju nekoliko vrsta hmelja iz raznih krajeva svijeta, da probavaju raznu vodu, temperature vrijenja slada, itd. I stvarno ima svega, uglavnom loše. Ali to i služi da se vremenom istaknu proizvodi onih enuzijasta koji slušaju kvalitetne povratne informacije i dotjeruju svoj proizvod.

 Tako je. Ak od 100 piva jedno probije i bude dobro ja sam zadovoljan

7 godina
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
Zeljko B kaže...

 

Dobar, dobar :) Ono što je lakše jetri je prirodno dobiven alkohol u domaćim pivima, dok je dodani etanol u industrijskim pivima daleko otrovniji. (ni jedno ni drugo nije dobro, naravno)

 

Do nedavno si na nekim domaćim pivima imao "postotak alkohola +/-", jer se ne može precizno dobiti postotak pravim kuhanjem. Ako veliki igrači stvarno prave pivo, onda nikad ne dobiju točno, nego na 4,8% dodaju etanol da poštuju deklaraciju od 5%, ili na 5,3% dodaju vodu da dobiju opet 5%. Ali ne kuhaju, nego prave gazirana pića, dakle samo dodani etanol. 

 

A mali igrači na deklaraciji zaokružuju brojku. Velim, nekad nije bilo tako, pisalo je +/- kod postotka...

 prijatelju, alkohol je alkohol, kako god dobiven, dodao etanol u pivu ili dobiven vrenjem u pivi jednako je otrovan, kemijska formula je ista... btw. ne vjerujem ti ja u te priče... bitno da je jetra namirena

 

edit: bilo bi pametno koristiti višestruko citiranje, tako nećeš naspamati temu

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2019 12:07 (Louis Pluto).
8 godina
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
Louis Pluto kaže...
Zeljko B kaže...

 

Dobar, dobar :) Ono što je lakše jetri je prirodno dobiven alkohol u domaćim pivima, dok je dodani etanol u industrijskim pivima daleko otrovniji. (ni jedno ni drugo nije dobro, naravno)

 

Do nedavno si na nekim domaćim pivima imao "postotak alkohola +/-", jer se ne može precizno dobiti postotak pravim kuhanjem. Ako veliki igrači stvarno prave pivo, onda nikad ne dobiju točno, nego na 4,8% dodaju etanol da poštuju deklaraciju od 5%, ili na 5,3% dodaju vodu da dobiju opet 5%. Ali ne kuhaju, nego prave gazirana pića, dakle samo dodani etanol. 

 

A mali igrači na deklaraciji zaokružuju brojku. Velim, nekad nije bilo tako, pisalo je +/- kod postotka...

 prijatelju, alkohol je alkohol, kako god dobiven, dodao etanol u pivu ili dobiven vrenjem u pivi jednako je otrovan, kemijska formula je ista... btw. ne vjerujem ti ja u te priče... bitno da je jetra namirena

 Nije istina. Denaturirani alkohol je daleko stetniji. Znao sam par ljudi koji su ranije isli pod zemlju bas zbog toga

Al dobro to je i poanta tog alkohola

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2019 12:12 (Santana).
7 godina
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
Santana kaže...

 Nije istina. Denaturalizirani alkohol je daleko stetniji. Znao sam par ljudi koji su ranije isli pod zemlju bas zbog toga

 priznajem, nisam proučavao topik ali logika mi govori suprotno od onoga što tvrdiš a tih par ljudi su pretpostavljam ranije otišli jer su bili alkosi ukoliko sam dobro shvatio...

 

btw. tada bih i ja već ležao pod zemljom koliko sam industrijske pive popio s dodanim alkoholom (ukoliko je istinita tvrdnja gore)

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2019 12:14 (Louis Pluto).
8 godina
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
Louis Pluto kaže...
Santana kaže...

 Nije istina. Denaturalizirani alkohol je daleko stetniji. Znao sam par ljudi koji su ranije isli pod zemlju bas zbog toga

 priznajem, nisam proučavao topik ali logika mi govori suprotno od onoga što tvrdiš a tih par ljudi su pretpostavljam ranije otišli jer su bili alkosi ukoliko sam dobro shvatio...

 

btw. tada bih i ja već ležao pod zemljom koliko sam industrijske pive popio s dodanim alkoholom (ukoliko je istinita tvrdnja gore)

 Ma dobro jedno je piva, a drugo je ono kaj su oni radili (igrali su se badela)

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
"
Denaturirani alkohol (etanol) se od običnog razlikuje po tomu što mu je nešto dodano e kako bi se spriječilo ljude da ga konzumiraju. Obično se dodaju metanol, aceton, propan-2-ol, butanon, denatonijev benzoat (najgorča tvar danas poznata ljudima) itd."

Dakle ako stavljaju denaturirani truju ljude i krše zakon, a ako stavljaju običan nema razlike od onog dobivenog vrenjem.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
Visak kaže...
"
Denaturirani alkohol (etanol) se od običnog razlikuje po tomu što mu je nešto dodano e kako bi se spriječilo ljude da ga konzumiraju. Obično se dodaju metanol, aceton, propan-2-ol, butanon, denatonijev benzoat (najgorča tvar danas poznata ljudima) itd."

Dakle ako stavljaju denaturirani truju ljude i krše zakon, a ako stavljaju običan nema razlike od onog dobivenog vrenjem.

tek sad sam pogledao što je to Industrijski alkohol (denaturirani alkohol) i slažem se s tobom uz opasku da je i ta praksa dodavanja otrovnog metanola debilna jer će alkos to ionako popiti...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
8 godina
offline
PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
To bi se osjetilo valjda.

Nego pogledaj i cijenu tog alkohola u trgovini.
Mi ga skladistimo i ne vjerujem da mu je cijena veca od 8kn po litri
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
Santanine frendove izgleda nije spriječilo, ali sumnjam da se multinacionalne kompanije igraju s mogućim tužbama.

Meni to zvuči kao lovačke priče kojima krafteri plaše mušterije.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
Visak kaže...
Santanine frendove izgleda nije spriječilo, ali sumnjam da se multinacionalne kompanije igraju s mogućim tužbama.

Meni to zvuči kao lovačke priče kojima krafteri plaše mušterije.

 Stvar je u tome da ak si hoces sam radit s tim alkoholom ne isplati se jer je cijena napuhana. Oni su ga imali besplatno.

Kaj se pivovara tice ne vjerujem da tu ima nekog trovanja

No isto tak ne vjerujem da oni proizvode pravo pivo

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.8.2019 12:45 (Santana).
7 godina
protjeran
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
Santana kaže...
Visak kaže...
Santanine frendove izgleda nije spriječilo, ali sumnjam da se multinacionalne kompanije igraju s mogućim tužbama.

Meni to zvuči kao lovačke priče kojima krafteri plaše mušterije.

 Stvar je u tome da ak si hoces sam radit s tim alkoholom ne isplati se jer je cijena napuhana. Oni su ga imali besplatno.

Kaj se pivovara tice ne vjerujem da tu ima nekog trovanja

No isto tak ne vjerujem da oni proizvode pravo pivo

 Kakvo je pivo, ako nije pravo? Alkoholno sladilo.

8 godina
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
O_O_O kaže...
Santana kaže...
Visak kaže...
Santanine frendove izgleda nije spriječilo, ali sumnjam da se multinacionalne kompanije igraju s mogućim tužbama.

Meni to zvuči kao lovačke priče kojima krafteri plaše mušterije.

 Stvar je u tome da ak si hoces sam radit s tim alkoholom ne isplati se jer je cijena napuhana. Oni su ga imali besplatno.

Kaj se pivovara tice ne vjerujem da tu ima nekog trovanja

No isto tak ne vjerujem da oni proizvode pravo pivo

 Kakvo je pivo, ako nije pravo? Alkoholno sladilo.

 To ko da velis da je sok koji si dobio od prave marelici jednak onom koji je napravljen od vode šečera i ekstrakta

16 godina
neaktivan
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
Pazi, ti tvrdiš da velike kompanije kako bi izbjegle rizik da ih netko prozove zbog malog odstupanja u količini alkohola riskiraju da ih netko prozove jer stavljaju metilni alkohol.
Does not compute.

Takva kompanija bez problema nabavi čisti etilni alkohol ako se baš hoće s time igrati.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
offline
Re: PewDiePie premašio 100 milijuna pretplatnika
Visak kaže...
Pazi, ti tvrdiš da velike kompanije kako bi izbjegle rizik da ih netko prozove zbog malog odstupanja u količini alkohola riskiraju da ih netko prozove jer stavljaju metilni alkohol.
Does not compute.

Takva kompanija bez problema nabavi čisti etilni alkohol ako se baš hoće s time igrati.

 Ja to nisam reko

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice