Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušenja,

poruka: 33
|
čitano: 12.318
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušenja, ".
5 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Feudalac kaže...
Naravno da može. Ne postoji fiksna, fizikalna granica između amaterskog i profi alata. Što ih dijeli su sitnice, pribor, izdržljivost, performanse (što ovisi od posla do posla) pa sve skupa ispadne da je amaterski alat gotovo neupotrebljiv i ne donosi zaradu kad se podvuče crta na kraju dana.

 Naravno. Ja sam amater i ne koristim alat za profi upotrebu nego samo za svoj hobi i po kuci i odavno ne kupujem jeftine alate vec samo makita i bosh... Jednostavno nemam zivaca se zezati sa tim vise. Svi kupe pod izgovorom to mi treba jednom godisnje. Tacno ali poslije dvije ili tri godine krenes da upalis ona crkla pa te tih par rupa godisnje izadje kao da ih je busio neurohirurg... Svaki taj jeftini traje do isteka garancije a poslije naci dio je ravno dobiti na lutriji...


Samo sam htio istaknuti da se i sa jeftinim mozw odraditi posao. Sad koliko isplativo i kako brzo je drugo pitanje...

Ja licno kad vidim majstora sa jeftinim alatom najradije bih ga otjerao od kuce.....

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.7.2020 8:37 (Posmatrač).
8 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Moj čovjek!

Netko s dvije lijeve neće ništa napraviti uz vrhunski alat dok vješt majstor radi čuda s priručnim alatom. Ali, na kraju dana, odgovarajući alat za posao čini razliku u kvaliteti, brzini, zaradi, neki detalji se jednostavno ne mogu izvesti bez točno određenog alata. S druge strane, postoje stvari gdje je sasvim dobar i amaterski, no name alat. Recimo, imam preko nekoliko različitih brusilica za obradu drva, a tu i tamo mi treba, prepiliti nekaj metalno, slomljeni šraf, čavao i slično pa za to imam Einhel na kojem je rezna šajba koja potraje godinu dana. Ne isplati se gubiti vrijeme na zamjenu alata na boschu...
Ja rekoh
16 godina
offline
Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušenja,

Ja ne štedim na računalnom alatu, jer od toga živim. od kućnih priznajem kupim najčešće parkside. Dossad su mi se pokazali ok.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice